Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - steven0ise

Strony: [1] 2 3 4
1
Pierwszy mały sukces PLEBSu i Project Haven

Krótka historia obrony clone bay raitaru.

Niecały tydzień temu jeden z pobliskich rosyjskich sojuszy zreinforsował nam raitaru. Czas w którym go zaatakowali był ich prime timem czyli okolice 17:00-18:00 EVE TIME.Timer wyspałnił się kijowo bo po 1 dniu dodatkowo o godzinie 18:00 czasu polskiego więc w czasie gdy sporo osób jeszcze jest w drodze do domu z pracy.
Burza mózgów co możemy zrobić przeciw 4 guardianom + 8 harbi navy z supportem. Początkowo wpadła opcja na snipe tornada- ale po chwili testów na SISI stwierdziliśmy że plan zawiedzie.
Ale idąc tropem BCków ktoś zaproponował talosy. Byliśmy na 80% pewni że przylecą we flocie Harbi navy bo jeszcze jej nigdy nie wdupili i praktycznie na wszystkie akcje w okolicy przylatywali tym setupem. Następnego dnia siedzieliśmy już w armorowych Talosach (głównie na T2 gunach) i akrywnych resach pod EM/Thermal. Dodatkowo skrzydło 3 augurorów tankujących 85k ehp pod EM/Thermal. Tajną bronią był snipe warpujący scorpion będący niezależną częścią floty. DPS jaki wyciągneliśmy na talosach to 900-1100 w zależności od gunów.
Gdy przyszedł czas, tak jak spodziewaliśmy się przyleciała flota Harbich z legionem, damnation i 4 guardianami. Wydokowaliśmy, dla zmyłki nazywając swoje statki SNIPE, warpneliśmy na spota obok raitaru. Ponieważ zrobiłem chyba z 80bmek obok raitaru przed walką udało mi się warpnąć flotę dokładnie na 8km od skrzydła guardianów. Szybka zmiana na antymaterię i grzaliśmy gun-y, harbingery trzymały się od nas około 20-30km (były na beamach), gdy tylko wszedł jamm na 2 guardiany, 2 pozostałe nie dały rady się utrzymać. Szybko przełamalismy 2 a 2 pozostałe uciekły na 70km. Zaczeliśmy primerować harbingery , które topiły się w oczach i wtedy CYNO. Na grid wskoczył ninazu, któremu udało się wyrepić 4 harbiego na końcówce armora. Dałem sygnał do odwarpowania. Nie mieliśmy wystarczającej dread bomby do przełamania aktywnego ninazu więc ogłosiłem sukces operacji mimo że doszło do kolejnego timera.

link do bitki:
https://zkillboard.com/related/30045333/201812061800/


Wczoraj o 22:00 odbyła się finałowa walka o raitaru. Szczerze nie myślałem że uda się sformować ruskim do ataku ale chyba byli tak wkurzeni welpem na poprzedniej bitce w której straciliśmy tylko jednego talosa (kolejne losy które widać było na KB to lammy które chciały lootować) że postanowili przylecieć. Początkowo myślałem żeby walczyć z nimi naszą dokrtyną BHAALGORÓW ale ruscy przyleciali w arty Navy Hurricanami z obstawą bazyliszków laczka i huginna. My w kontrze sformowaliśmy flotę cerberusów z supportem oraz tak jak wcześniej 1 scorpiona który niezależnie od reszty warpował i starała się coś ugryźć. Walka nie zaczeła się zbyt dobrze ponieważ 1 scimek dostał weby i został w tyle. Jak tylko zbliżyłem się do niego flotą bliżej było za późno na uratowanie go. Potem to już zabawa w podchodzenie i rewarpowanie między spotami i próby przełamania tanka wroga. Wspólne relody i calle od scorpiona kto ma jamma w danym momencie poskutkowało przełamaniem się przez support i logi DARK SPECTRUM. Na grid niespodziewanie warpnał HEL seven sinsów , a w chwilę potem pojawiło się Cyno snuffów i kilka dredów B B C. Dark spectrum odwarpowało a nam udało się dobić jednego hurka na punkcie i odwarpować bezpiecznie. Snuffy ponieważ nic nie mogli zabić szybko zwineli się z grida. Ogłosiłem zwycięstwo i wszyscy myśleli że to koniec ale Ruscy uzupełnili braki i znów przylecieli na raitaru. Timer wtedy pokazywał 10min, i tak przez te 10 min, bawiliśmy się w kotka i myszkę, nam udało się jedynie zabić ich kitsune, oni nam nic nie robili. Gdy timer się skończył odwarpowali z grida. Nie napisali GF tak jak ostatnio, chyba zbyt salty że zwycieżył zwykły plebs.

Link do bitki:
https://zkillboard.com/related/30045333/201812102100/

Obie floty jakoś udało mi się FCować. Zabawa była przednia i trochę się podbudowaliśmy tym małym zwycięstwem.

2
Centrala - uwagi i propozycje / Odp: Księga Skarg i Wniosków mk2
« dnia: Listopad 29, 2018, 11:14:43 »
Ale fakt, słabe forum, na którym siedzą starzy gracze i główna zabawa to FLAIMWAR, a jak wstawi się coś normalnego to do kosza.

gratz admin !!!

jak jesteś normalny to cofnij to człowieku a nie czepiaj się linijek, dopisz co nie tak i po sprawie.

3
Flamewar / Odp: SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 23, 2018, 14:58:59 »
disbanduje sojusz i aplikuje do gonsów, dobrze że ten wątek powstał, chcę latać wśród najlepszych i uczyć się od nich i być tak jak ten pan tu,
https://youtu.be/NvNyWGjDwBM


4
Flamewar / Odp: SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 20, 2018, 11:26:38 »
Wczoraj zalogowałem 50% swoich altów czyli 4 konta i dostałem 4 convo z Shocky ( w ciągu około 5min). Przy 3 convo zapytałem czy to nie bot bo przecież kurde... Nawet steva mi zagadali żebym dołączył. Ja rozumiem że można grzecznie kogoś zapytać ale to tak jak bym convo Crushallowi dał i zapytał czy chce do nas dołączyć bo uzupełniam braki w korporacji.


5
Flamewar / Odp: SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 15, 2018, 10:40:07 »
Nie jesteśmy najlepszym polskim korpem PVP, ten tytuł oddaje BUFU bo faktycznie chłopaki wiedzą jak latać, jednak oni latają inaczej niż my teraz. Po powrocie do lowsek po byciu w 0.0 przez jakies 2 miesiące jednak stwierdzam że walka z lokalsami którzy zaraz system obok wydukują kontrą nie jest łatwa (3 jumpy od nas jest staiging SNUFFów a w zasięgu 6 jumpów kilka innych dobrych sojuszy), ale cóż, ogarniemy się jakoś na nowym miejscu i będzie gitara. Trzeba mieć kilka setupów na szybkie akcje. Na chwilę obecną to robimy max 9-10 osób we flocie na 29membersów ale niebawem dojdzie GRUPA ZŁY CHUJI i GBTeam do nas to może będzie weselej i więcej się działo a liczby we flotach powinny dojść do 15osób.

Rekrutacja na chwilę obecną w PL community jest zjebana na maksa. Patrząc na ilość polaków w grze, bardzo słabo to wygląda. Takich ruskich jest na pęczki, a ich kraj liczy 144mln obywateli a polaków jest 38mln czyli 25% tego a nie potrafimy nawet zrobić sojuszu który byłby w stanie wystawiać floty +20/30 osób. KB nie jest już wyznacznikiem tego czy ktoś będzie miał dużo membesów czy nie, bo patrząc na to to BUFU powinno spokojnie mieć 100 membersów i 30-40 aktywnych w korpie. BSI mieszkające w lowsek kiedyś miało bez większego problemu 30 aktywnych osób, a dziś to trzeba świeżakowi rozwinąć czerwony dywan, dać mu statki pewnie bo nie ma, pomagać jak się tylko odpowiadając na podstawowe pytania które można spokojnie wygooglować itd.

Powodzenia więc SHOCKY w rekrutacji, łatwo nie jest zdobyć nowego gracza...

PS. gdyby goonsi się disbandowali to może była by szansa na jakiś polski sojusz, bo tak to 80% PL siedzi w tym zje...ym kur...ołkiem.6
mieszkamy w PRISM obok Asakai

7
sprawdź czy coś takiego będzie ci odpowiadać:

http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,13630.0.html

8
dobra a więc ludzie mi mówili że to tak się skończy, że sov warefare jest takie że trzeba to lubić i mieć nerwy do tego.

TRI. dał nam triala a my daliśmy triala TRI. Tzn my przeszliśmy triala ale tri. nie (wiem jak to brzmi- jacy oni kur** elitarni że dają tri triala)
po 30 dniach demokratycznym głosem 10 vs. 4 osoby zdecydowaliśmy że opuszczamy TRIUMVIRATE.

Problem polegał na tym że trzeba było dość długo szukać celi z systemu domowego C-J. Ludzie z czasem mniej logowali, mniej osób na TS, bla bla...

Obraliśmy 2 opcję, albo dołączymy do jakiegoś sojuszu pirackiego (padło na se7en-sins) albo stworzymy własny sojusz na luzie z jajem.
Se7en-sinsi nie odpowiadali dość długo (dopiero wczoraj dostałem maila że z chęcią nas wezmą) ale już stworzyliśmy własny sojusz PLEBS.

Latamy po Black rise, ludzie logują , każdy ma banana bo celi jest dużo, jita blisko. Niestety Tide i Zikko opuścili korporację. Pozostałe 2 osoby głosujące za pozostaniem
w tri. zostały w korporacji. Większej dramy więc nie było, korp zyje i ma się dobrze. Wiem że teraz pewnie sporo osób napiszę że nie będzie elite PVP/ capsów i superów ale my w to
nie celujemy. Nasza korporacja celuję w dobrą zabawę na luzie, i nawet jeżeli nie masz doświadczenia PVP to nikt nie będzie u nas darł na ciebie mordy o faile.

Sojusz rekrutuje bez ograniczeń
JOIN PLEBS.


9
Market / Odp: Aukcja gadżetów
« dnia: Październik 22, 2018, 23:09:50 »
breloczek 20zł

10
Market / Odp: Aukcja gadżetów
« dnia: Październik 22, 2018, 19:06:30 »
a nie możesz wystawić na allegro i wysłać linków do licytacji, może to zwiększy konkurencyjność, centrala niby ma sporo użytkowników ale sporo osób to nie zagląda regularnie, a tak jak będą kupować plexy to możesz wpisać "nie PLEX" i podbijesz wyświetlenia

11
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 22, 2018, 10:35:52 »
dzięki karaś

0:49 Udalo sie wyjsc? hehehe
mam frapsa, dam niebawem na YT z tych naszych flotek, chodź jak dualboxuje to nie frapsuje często żeby nie osłabiąć wydajnosci. Niestety spadłem, ale jak się jest n00bkiem to się spada (złe zarządzanie capacitorem)

0:56 kiła na 2x nano: ] hehehe i nie strzela sie nigdy z rakiet EM bo nie maja bonusa. NO chyba, ze do t2 cald/gejl.

chwile wczesniej biliśmy ravana na dual X-largu
https://zkillboard.com/kill/72853681/

z D87 mamy 4j do staigingu brave  ale mimo że mają mniejsze liczby niż horda, ale są o wiele lepiej zorganizowani

12
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 21, 2018, 22:50:06 »
dziś spędziłem chwilę na przygotowanie filmu promo mojego korpa

https://youtu.be/6bHT7YJVA8c


13
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 18, 2018, 14:14:07 »
NIESTETY Z WAŻNEGO POWODU W RL, FLOTA ZOSTAJE PRZEŁOŻONA NA PRZYSZŁY PIĄTEK TJ. 26-10-2018

przepraszam za utrudnienia!!!

14
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 10, 2018, 00:26:31 »
mogłeś chociaż pospinować nim

15
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 09, 2018, 14:57:47 »
może być spider tank  ;D

16
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 09, 2018, 11:21:03 »
Mamy chyba 15 vexorów w auga i coś trzeba z nimi zrobić, resztę dokupię i przywiozę JFem na miejsce. Cóż, będzie bałagan w RR, pewnie niektórzy będa strzelać po sobie ale taki life   8)

17
Dyskusje ogólne / Polska Zjednoczona Flota Publiczna no.2
« dnia: Październik 09, 2018, 10:27:18 »


Polska Zjednoczona FlotaEVENT:  Typ floty NPSI (Not Purple Shoot It)

Kiedy:  Piątek 26-10-2018 , godzina: 19:00 EVE (21:00 PL)   - data floty została zmieniona

Miejsce: startujemy z Station - Auga VI - Moon 13 - Six Kin Development Production Plant

Główny FC - Tide mende

Dokładne informacje na kanale in-game: PZF-PL
Mailing lista: PZF-PL

Setup i cel floty: Lecimy po lowsek w Vexorach RR. Celem będzie dotarcie do granicy 0.0 na drugim końcu new eden.
Statki będą możliwe do zakupienia na miejscu. Gwarantujemy kontent podczas floty i fajne kile - będzie niespodzianka.

Fity podam niebawem.


KAŻDY JEST MILE WIDZIANY!!!


18
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Październik 08, 2018, 20:43:13 »
mój krótki memorial z flotek z NH.

https://youtu.be/wT5D5fNShhk

19
Moja rada, wprowadźcie zakaz kopania, bo za kilka miesięcy obudzicie się mając średnio 8 rorquali na membera w korpie, a o

jak na razie to jak sprawdzam corp wallet to nikt nawet anomalek nie robi a jedyny income to z project discovery jest chyba. Kilka osób
mi już powiedziało że zmienimy się w kerbirów kiedy pójdziemy do SOV ally ale jak narazie nie widzę żadnych tego oznak. Myślę jednak
że ludzie to robią kiedy nie ma flot PVP albo są takie które im nie odpowiadają. Dlatego wybraliśmy CURSE bo w systemie domowym TRI.
było po prostu nudno. Sieć JB pozwala się sprawnie przemieścić w razie potrzeby, no i w sercu jestem wciąż RÓŻÓWYM KRÓLIKIEM ,
uśpionym agentem PBNu- pracującym na zlecenie Mikkera dlatego nas wywiało w końcu do D87 - pierwszy dom PBN w Curse...

https://youtu.be/tHffSUu6hdA


20
UPDATE po istotnych zmianach:

Mieszkamy w D87E-A skąd mamy kilka Jumpów do staging Brave-ów oraz obok Testów.

Latamy ile się da aktywnie w ramach korporacji po okolicy.

Od nowych graczy oczekujemy minimum 20mln SP i doświadczenia w PVP.

Oferujemy:

- fajną atmosferę do PVP bez wyzwiska i hejtowania że źle warpnałeś czy czegoś nie zrobiłeś
- codzienne PVP w ramach korpa
- możliwość flot na wyższym "aliansowym szczeblu" jeżeli ktoś to lubi
- mało BLUE
- logistyka do D87

możliwość zarabiania isków poprzez:
- misje LVL4 w Curse
- anomalki w Sov. systemach Triumvirate
- kopanie itd. chodź chyba nikt z nas jeszcze nic podobnego nie robił tu od naszego tygodniowego pobytu.Po pierszym tygodniu w TRI. jesteśmy na miejscu 1 wśród korporacji.

Kanał ingame - Project HAVEN
osoby odpowiedzialne za rekrutację : steven0ise

21
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna
« dnia: Październik 06, 2018, 17:05:48 »
jasne, chętnie przylecimy

22
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna
« dnia: Październik 06, 2018, 09:58:51 »
dość szybko wdupiliśmy flotę, frekfencja całkiem ok bo było na 38osób.

za 2 tygodnie zrobimy jakieś cruzy i może polecimy do brave

23
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna
« dnia: Październik 05, 2018, 10:38:52 »
dzięki za bump, podaje namiar na TSa. Jest to stary TS No handlebars przemianowany na główny ts milicji amarrsiej.

adress: amarr.online
jeżeli jest hasło to pewnie "dankbois"

 Sekcja publiczna - zakładka - SWEG Refugees, tam się zbierzemy. Statków kupiłem około 40-50szt i zwiozłem do Maila.


24
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Październik 02, 2018, 00:37:46 »
Isengrim nie wiem o czym mówisz, jesteśmy na walizkach. Jak masz zamiar bawić się w takie pokazywanie kto ma większego czy kto jest bardziej pro to może załóż sobie osobny wątek na forum.

25
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 26, 2018, 15:33:31 »
idziemy to Triumviratu

26
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 26, 2018, 15:16:55 »
Jak corp wystartował to tak, mieliśmy dość niski średni poziom LP, ale teraz to się kręci około 80mln sp (statystyki z sprzed kilku miesięcy przedstawiane przez Erika dla dyrekcji sojuszu). O capsy i supery się nie martwię. Na chwilę obecną jest przynajmniej 6 osób zadeklarowanych że kupi Supera, mamy jeszcze tytana więc jest chyba ok jak na 40 osobowy korpik.


27
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 01:51:46 »
SC wymaga posiadania doktryn, więc raczej nie bardzo :P

https://zkillboard.com/kill/71191630/

wszystko w temacie, 6 osób z korpa na killu w shipach doktrynowych po 1,5b, oczywiście wiem Julcia że trolujesz bo taką masz już naturę...
Baltrom na koniec zrobił doktrynę Leshaków po 2b ale nie udało nam się jej wtopić. Ostatnia flota ally w koszmarkach też pokazuje że nie mamy doktryn :p
https://zkillboard.com/related/30002440/201809162100/

I nie, nie jest to BL


28
Dyskusje ogólne / Odp: Polska Zjednoczona Flota Publiczna
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 21:59:28 »


Dokładnie tak będę wyglądać w piątek 05-10-2018 o 21:00

29
Dyskusje ogólne / Polska Zjednoczona Flota
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 21:42:44 »
i po flocie

30
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 17:50:22 »
szadoł kartel to nie ten szadoł co przed wyjściem The red island fundation. Nawiasem mówiąc przy pożegnaniu z naszym ceo ally "Baltromem" obiecałem mu że do nich nie pójdziemy więc dotrzymam słowa, no i SC jest na 11 miejscu...

31
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 14:22:42 »
u nas Tide ma szerokie kontakty w EvE, ja osobiście znam tylko dobrze UAxDeath-a bo dużo z nim kiedyś gadałem jak latałem u ruskich, i na tym moje kontakty się końcą.

Tide chce prowadzić duże floty +20-200 osob
ja do tej pory robiłem raczej luźne flotki skirmishowe, i patrole po okolicy
Farefax gdy chce to też poprowadzi coś, PC5 zbiera się w sobie na piersze kroki po długiej nieobeności w sojuszu.

Ja z tidem prawie zawsze dualboxujemy z ceptorem i to czasem prowadzi do głupich wtop, ale i powtarzamy sobie tylko że jesteśmy n00bie i musimy się poprawić w ogarnięciu
2 monitorów z PVP

32
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 12:07:09 »
Ogólnie zgadzam się z tobą MKX, tak jest jak napisałeś i do tego dochodzi przywiązanie do Keepstarów  CBC czy szoki industry. Oni nie myślą (poprawcie mnie panowie z goonsów jeżeli tak nie jest) o tworzeniu czegoś od nowa ryzykując utratą tego co mają. C0ven jaki był taki był ale był polski i miał sova + był równo traktowany na równo z innymi sojuszami w koalicji.

Co do tego co PC5 napisał to oczywiście można tworzyć mega korp tylko jak ktoś jest ceo to czemu ma oddać ceo komuś innemu mimo że jest ceo 5 osobowej grupy.
Kiedyś powstanie Polski sojusz z sovem, zobaczycie...

Do tego jeszcze trzeba grupy odpowiedzialnych i normalnych ludzi którym się chce, mają zdolności organizacyjne i kontakty w eve.

33
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 10:22:27 »
Na chwilę obecną mieszkamy w FDZ Geminate. Podjeliśmy strategiczną decyzję że dołączymy do goonsów aby wspomóc PL community i zmienić się w prawdziwe kraby...


A tak na serio to dołączymy do starego małego sojuszu z top 10 zkill mając nadzieję na dużo PVP. Wczoraj miełem rozmowę i druga strona powiedziała że są bardzo zainteresowani
,więc chyba nas klepną.

Więcej info soon...

34
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 20, 2018, 12:25:05 »
Dokładnie, zdychacie 8 lat. Niewielu o was słyszało, nie rośniecie, nie macie dobrego brandu

Ty qulko a ty w minionach nie jesteś? Piszesz "wy" nie "my" ???35
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [PROHN] Project HAVEN - piracka korporacja PVP
« dnia: Wrzesień 17, 2018, 13:01:33 »
Fajnie było ale się skończyło. CEO naszego ALLY ogłosił disband. My na chwilę obecną rozglądamy się za nowym sojuszem mieszkając jednocześnie w FDZ Geminate strzelając do hordy.

Co będzie dalej, dam znać niebawem.

Strony: [1] 2 3 4


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal