Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - [BVSQD] Asm Nihouyah

Strony: [1] 2 3
1
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Czerwiec 11, 2018, 13:20:30 »
Jeśli wszystko zbiega się w czasie i miało miejsce ok. 2 mies. temu to może Putin zabrał im zabawki? :)
Rosja zablokowała całą chmurę Amazon (bo tam siedzi Telegram), cyrki z localem wynikały z tego, że CCP przenosiło cały chatsystem na jabbera działającego - a jak - na chmurze Amazon. :D Bez chatserwera nie da się wejść na żadne kanały, wejść do floty, założyć floty itd. - RU dalej grający w EVE korzystają z VPN przez kraje zachodnioeuropejskie (głównie OVH).

Choć głównym problemem i przyczyną złożenia się DRF była raczej stagnacja - praktycznie każdy pvp-oriented RU gracz dawno temu wyszedł wszystkimi niekrabiącymi altami do RED, RTSQD, grup w Venal, Outlaws, lub innej bardziej aktywnej grupy. Jak XIX zaczęło upadać, to albo było im wszystko jedno (od Holy League też można rencić, a przynajmniej większość graczy na tyle odważnych żeby superami bić raciarki dostaje od ciebie hajs), albo wręcz byli wśród orających.

2
Patche i dodatki / Odp: Zmiany w marcu
« dnia: Marzec 26, 2018, 02:14:52 »
Obejść?
Ten co nie chce być widziany, nadal jest "nie widziany".
A ten co chce być widziany, jest widziany.
Jak to obejść przy pomocy altów?
Neutralna postać (świeży alt) w czymś z cloakiem (fregata/astero) siedzi w systemie i obserwuje local, reszta grupy/altów ma zablokowane pokazywanie się na localu - w ten sposób masz komplet informacji jakie potrzebujesz jednocześnie nie ujawniając wszystkiego. Szczególnie zabójcze robiąc smartbomb/boson gatecamp, gdzie po wskoczeniu do systemu widzisz jedną, kompletnie randomową i niepowiązaną z kimkolwiek postać.

3
Patche i dodatki / Odp: Zmiany w marcu
« dnia: Marzec 21, 2018, 18:42:00 »
Minutowe opóźnienie w localu dla jakiejś klasy statków byłoby całkiem miłe...
Tak długo, jak byłoby to niemożliwe dla statków z cynem i capitali.

Ewentualnie możliwość wyłączenia modułu komunikacyjnego - Ty nie widzisz i Ciebie nie widzą ;)
Zdajesz sobie sprawę, jak łatwo to obejść za pomocą altów?

4
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Marzec 19, 2018, 19:29:18 »
A po co miałby logować, skoro całe oauth i odpalenie gry da się zrobić ze skryptu (są nawet tutoriale do tego dla ludzi, którym się launcher sypie), a potem wysłanie jednego kliku i dalej bot leci i orze po te 12-14h dziennie (coby nie było podejrzeń). Nikt nie boci dla zabawy, to ma być efektywne.

9.02 - wyszedł z corpa, pewnie nie przelogował, dalej był widziany jako blue, znany bug. 27.03 - blue bumper, który dał czas na dowarpienie?
Edit: jestem głupi, w obu wypadkach wyszedł z corpa, nie zrobił relogu, dalej widziany jako blue, known bug.

5
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Marzec 19, 2018, 10:49:59 »
z tego co widze, to horda stracila, az 3 drogocenne supery i isk ratio 160 do 130 mld wdupione: ], ten prztyczek w nos to taki mocno umowny: ] hehehehe
Insurance, to 160 do 130 inaczej boli w portfel, do tego dredy to tylko amunicja do ubijania superów. ;) Odnośnie primary - miałem szczęście albo flota Nightmare'ów SNUFF była bardziej atrakcyjna.

@Jabolex: trafne, starałem się robić kilka przybliżeń, jednak na 4x speedup wygląda to zupełnie inaczej, niż sobie wyobrażałem wcześniej. Kiting nanofaggotry to nie jest moja codzienność, zwykle jestem na tyle blisko ofiar, że mam możliwość obejrzeć je z wszystkich stron (no i siege + neut + F1 nie wymaga tyle inputu co ciągłe zmienianie celów). Jak zbiorę więcej materiału, to przygotuję przegląd przez egzekucje na travel superach (za często zapominam włączyć nagrywanie).

6
Background / Odp: Nasze Filmy z EvE Online
« dnia: Marzec 19, 2018, 07:48:29 »
Przerywamy na chwilę transmisję solopvp aby zaprezentować nagranie z rejpu na superach Hordy: https://www.youtube.com/watch?v=FFiIiBZsrdw

Pierwszy raz nagrywałem/montowałem coś na nowym setupie - co do zmiany/poprawy? Tam, gdzie jest placeholder image docelowo ma lecieć wideo z drugiego/trzeciego klienta (po raz pierwszy od dawna miałem tylko jedną postać na gridzie), pełne 16:9 niestety jest niemożliwe z uwagi na to jak mam ustawione okna na ekranie (lepiej zostawić czarne paski czy przyciąć obraz?).

7
NoobGarten / Odp: Witam i za razem pytam
« dnia: Marzec 19, 2018, 07:14:48 »
Oba plany, które zalinkowałeś, pomyślane są pod przygotowanie nowego pilota tak, aby był użyteczny głównie w dużych nullsekowych flotach - plan BRAVE bierze pod uwagę zarówno udział w dużych operacjach strategicznych (jako ewar/light tackle) oraz mniej wymagające pod względem skilli floty, którymi aktywnie lata BRAVE, plan na wiki Goonswarm też jest zrobiony pod ich doktryny i często używane tanie/lowsp floty. Większość z tych planów jest średnio dobra jeśli nie dołączasz do tego typu grupy (choć też nie jest to zły skillplan), zależnie od tego co będziesz robił w najbliższej przyszłości - mogą być potrzebne zmiany/modyfikacje.

Odpowiadając na twoje pytanie: jeśli zamierzasz dołączyć do dużej nullsekowej grupy to nie, te skillplany nie są głupie. Jak nie zamierzasz dołączyć - to zależy, możesz potrzebować inne skille zależnie od grupy (np. skanowanie).

8
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Marzec 07, 2018, 16:15:32 »
górniczy corp w goonowie :)
:thinking: to są inne?

11
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Marzec 05, 2018, 16:16:22 »
Wdupiłem JFa w Iyen-Oursta z 2-2,5 b w cargo (zero dropu z wraku  8) ), bez eventu. Ktoś tam, w sumie nie tak dawno, wdupił bez eventu JFa z pustym cargo (też na trasie Iyen-Jita). Tak że w sumie Jita burn, nie Jita burn, jeden uj. Frachty i tak idą w pizdu, jak tylko komuś się nudzi, a nudzi się prawie zawsze :P
Zgadnij kto prawodpodobnie zrobił stockpile materiałów do budowy JFów zanim moongoo wystrzeliło. ;-)

https://zkillboard.com/kill/68316464/ - story time: cośtam cośtam titan tackled, skaczemy, bańki na alcie, siege na mainie, strzelam. "He's doomsdaying" na Mumble - zerkam na klienta, nie widzę efektu DD, przychodzi killmail i insurance. Dwa killmarki z historią poszły do piachu, na szczęście 4 dni przed końcem insurance. Hull energizer nigdy nie został użyty. Lekcja: zawsze, bez wyjątku, mieć włączone efekty, nawet jak 15+ klientów wymaga używania potato mode żeby dało się zrobić cokolwiek. WTB zmianę imienia postaci, obecna generuje mi straty z uwagi na A-Z.

12
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Marzec 05, 2018, 13:27:39 »
Co wy macie jakiś fetysz z tymi rurkami?
HIC z przyzwoitym tankiem, jump drive i jeszcze zestawem neutów do kompletu - ciężko nie mieć fetyszu.

13
Reasumując Piraci powinni więcej latać po 0.0 a nullsekowcy po lowsek, tak aby podciągać swoje umiejętności PVP, co pewnie we czesnym etapie może odbić się czerwienią na KB. Wszelka rozmowa o wyższości null and low i odwrotnie jest zbędna chyba że ktoś lubi bić pianę.

+1, przez ostatni rok przeszedłem sovnull -> non-fw low -> fw low -> npc null z wizytami w sov -> non-fw low i każde miejsce okazało się być zupełnie inne, wymagające i uczące zupełnie nowych skilli. Zamiast narzekać że gdzieś siedzą tylko nooby, kerbiry czy bloberzy - spróbować, potestować, a nuż się spodoba.

@cyno na ryj: jak macie pomysł gdzie lecicie i wiecie czym chcą/potrafią/lubią eskalować i na ile mogą sobie pozwolić, nikt przecież nie zabrania skrzyknąć trochę ludzi, ogarnąć garść capsów w zasięgu i zasadzić kontrę do tego co wrzucą - o ile kogoś oczywiście takie coś bawi. Niewiele jest przyjemniejszych momentów, niż płacz o nie fair blobienie ze strony kogoś, kto carriera rzuca na wszystko co uda się złapać i przytrzymać w zasięgu. :^)

14
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Marzec 01, 2018, 12:51:57 »
(...)

Rzucam wam jeszcze jedną zmienną, która wpływa dość drastycznie na to, jak bardzo "złe" jest latanie na anchorze - multiboxing. Załóżmy typową grupę 15-20 osób, każdy ma 1-2 pilotów w mainline DPS, 1 logi ship, coponiektórzy jeden utility ship (prober, dykta/HIC, ceptor, recon - co kto lubi), do tego w gotowości na eskalację zalogowanego dreda i/lub carriera, możliwe że coś jeszcze czeka na login screen.

Prawdopodobnie związane z majowymi zmianami: https://cdn.discordapp.com/attachments/190242371412164618/417888787499319296/unknown.png - ten lepszy legion wraca, zostaje tylko czekać na powrót Rooks and Kings.

15
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 26, 2018, 07:39:17 »
te zmiany chyba mają na celu zwiększenie użyteczności hacy. Oby nie wyszło tak jak z t3 cruisami, gdy zamiast zmniejszyć ich użyteczność w blobach, używa się ich chyba dużo więcej ;]. Może odświeżą trochę ishtara, by nadawał się do czego innego niż bycia raciarką botem
Bloby już w T3C nie latają po ostatnich zmianach - T3 zostały praktycznie dla średnich (do 100-120 osób floty) grup, które ceną shipa i SPkami nadrabiają braki w liczbach. Kto poza PL, Tri, INGME/V0LTA i może jeszcze 2-3 małymi grupami nadal używa T3C jako mainline dps?

A Ishtar już teraz ma swoją niszę - citadel bashing w kilka osób, z możliwością pogonienia przypadkowych prób obrony bez ładu, składu i doktryny. Wystarczy 5 osób, każda wsiada w Ishtara, Guardian alt, do tego ceptor/dictor/linki na kolejnym alcie i można orać do znudzenia aż się seriale skończą. ;)

16
https://zkillboard.com/corporation/98527575/
To wy tak?
https://zkillboard.com/corporation/98527575/ship/28352/ - nie ma się czego czepiać, rurek nie tracą. ;)

A tak bardziej poważnie - w porównaniu do reszty krabiarni w Vale próbują podejmować i łapać to, co lata po okolicy; skutki są różne, ale wielki plus za starania.

17
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 26, 2018, 06:37:25 »
Tak, worstplayer = lussy = ibeast.

Dodatkowo, HACe rzadko pojawiają się na KB, bo rzadko strzelają do innych shipów - Sacri, Ishtary i Muninny są używane od czasu do czasu przez małe grupy, głównie jako straszak przy refowaniu struktur: są dość twarde żeby ograniczyć straty do zera w przypadku np. orania uzbrojonego Azbela/Astrahusa i jakimś małym randomowym kitchensinku, a jednocześnie nie są na tyle kuszącym celem, żeby ktoś połakomił się na 3rd party, jak w przypadku np. kosztujących 1.1bil każda lokówek. Mniejsze lowsekowe grupy często używają HACy do orania randomów, którzy próbują się wprowadzić w ich okolicę (głównie Ishtary/Sacri + Guardy) jeśli nie chcą użyć carrierów - fightery są droższe niż mediumowe ammo. ;)

18
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 20:04:54 »
Sacrilege i Muninn nie są złymi statkami, kwestia jest tylko taka że niewiele drożej możesz mieć Lokówki/Legiony/Damnation/Sleipniry które dokładnie to samo zrobią znacznie lepiej.

Co do używania Muninna solo: https://www.youtube.com/watch?v=ObyY3BGn1iI

19
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 14:04:16 »
plus większe cargo na cap boosterki

Najważniejsza część tej zmiany: jesteś w stanie teraz wsadzić do cargo large standard container bez używania lowslotu/riga na cargo expander, co jest gigantycznym buffem dla solo battleshipów.

20
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 09:25:32 »
Wystarczy zwiekszyc ciezar paliwa i cala logistyka "bloba superow" idzie w pizdu :-D super ktory co 2 skoki musi sie zatankowac to koszmar logistyczny.
Dopiero co (listopad) zwiększyli ilość skoków, które możesz zrobić na jednym baku, a przy długich trasach i tak będziesz po 3 cynach skakać co 30 minut z uwagi na fatigue (nieco szybciej niż obecne skok/godzina). Nie będzie za to starej sytuacji typu palisz 3-4 cyna dalej, a potem nie masz po co logować przez tydzień.

@Karaś: Capri na reddicie im wytknął, że dla balansu wystarczy pozmieniać kilka liczb, więc jest nadzieja na więcej takich małych zmian balansu. Może RLML lekko znerfią.

A, dla nullblobów - sov warfare będzie mniej rakogenny: mniej node'ów do kręcenia, początkowe node'y są istotniejsze, subcap entosera da się repić, zasięg T2 entosisa spada.

21
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 21, 2018, 23:13:51 »
Najważniejsze: 30s delay w tetherze po skoku na cyno. Węszę dużo martwych superów.

Z wartych uwagi quality of life: ship scanner sortuje i grupuje moduły po slotach.

22
Chcę skupić się na przemyśle w bardziej pasywny sposób, aktywnie bawiąc się w PvP/PvE.
Shocky Industries/Blackwater Task Forces/CBC Interstellar (kolejność przypadkowa) w Goonswarm Federation - w każdym z tych corpów są osoby zajmujące się industrialką na większą skalę, a ilość dostępnych opcji PvP i PvE jest całkiem spora. Nie jest to opcja dla każdego, ale tobie powinno być tam całkiem dobrze, wnioskując po tym czego oczekujesz.

@Gagat: mały corp aktywny w twoim TZ + mentor > szkoleniówka > mały corp (15-30 ludzi) w dużym blobie > dalej jak piszesz. Problemem jest znalezienie dobrego aktywnego corpa, do takich zwykle trafia się po znajomościach/przez kontakty/robiąc coś głupiego i będąc zagadniętym przez osobę takiej grupie. To najlepsza opcja, ale raczej dla ambitnych graczy planujących dużą aktywność i szybkie przyswojenie gry. W blobcorpach typu Horde/Karmafleet/Brave jesteś numerem i nikt się tobą nie przejmuje, robisz co chcesz i nikt się nie zainteresuje czy w ogóle wiesz co się dzieje dookoła.

23
Okazjonalne PVP jak spadasz w raciarce, ew. koparce. Dobre :)
Pytanie filozoficzne: czy strzelanie do struktur to pve czy pvp? I czy umownie uznajemy Rorquale/Excavatory za struktury? ;D

@Natall: ciągle masz chyba kilka statków do wtopienia. Próbowałeś coś eksploracji/pvp? ;) Jak chodzi o corpy, w których szybko opanujesz podstawy, będą osoby chętne uczyć cię gry i nie będą wymagać wielkiej aktywności - Aideron Robotics w sojuszu FEDUP jeśli czujesz się dobrze z angielskim (lowsec/nullsec, gallente factional warfare), jeśli corp polskojęzyczny - jest jakiś polski corp w aktywnym fw/npcspace który jest w stanie zająć się nowymi?

Ktoś na pewno doradzi dołączenie do Pandemic Horde lub Goonswarm Federation - możesz, ale sugeruję nie od razu; wejście w infrastrukturę wielkiego nullsecowego sojuszu ma sporo plusów, ale wyrabia też pewne złe nawyki, które poza tak wielką grupą po prostu nie działają.

24
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 19, 2018, 19:41:05 »
https://zkillboard.com/related/30001681/201802180700/
Fleetwarp to death.

https://zkillboard.com/kill/68135019/ - wydokuj, kliknij cyno, skocz JFem, co może pójść nie tak? Najwyżej wylądujesz 2km od undocku, to nie tragedia, prawda? Non-FW low jest pełne takich przypadków.

25
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 19, 2018, 11:00:51 »
AVRSE to dobre ludzie, po prostu dla nich fun się zaczyna jak ktoś inny przestaje mieć fun i zapomina, że to tylko gra. ;)

26
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 18, 2018, 19:29:53 »
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/7yev47/aar_tfw_you_fuck_up_let_yourself_get_blobbed_and/ - tym razem reddit, a nie kb; Useless Idea zdołała wygrać bitwę, a potem oddać Fortizara TISHU.

27
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 17, 2018, 02:10:33 »
Ostatnio kolega od nas skorzystal z gosciny na freeporcie w low. Tubylcy byli na tyle uprzejmi ze ugoscili jego supera po dlugiej podrozy :-)
Heimatar jest urocze o tej porze roku. Zapraszamy częściej. :^)

28
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 14, 2018, 20:00:12 »
+1 za topic, ewidentne pytanie retoryczne. :^)

29
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 13, 2018, 14:42:54 »
"Jestem przekonany, że jeżeli ktoś zachowa procedurę sugerowaną przez ccp i zaraportuje bota to nikt mu złego słowa w goonach nie powie. " O ile nie ogłosi tego właśnie wszem i obec w aliansie że zaraportował go bo wg niego on boci :D
Będzie jak z zeszłorocznym CSM ballot - jak zaraportujesz i nic o tym nie powiesz, to nikt ci nic nie zrobi, bo nawet nie mają jak sprawdzić. Jak zaczniesz się chwalić, że raportujesz boty bezpośrednio to CCP to polecisz za otwarte sprzeciwianie się regułom Imperium. Nic nowego.

@Filip Bonn: nie wydaje mi się, żeby weryfikowali na 100%, patrzą tylko czy to może być bot (czyli: czy jest ryzyko, że dostanie bana) i jeśli tak, robią co mogą żeby za tym banem nie poszły problemy dla innych goonów - np. dając mu shadowban na jabberze (wiadomości od/do są moderowane), w tematach na forum (loan subforum, cap/super selling z zaliczką) itd. Jak to będzie wyjaśnione, to bezpieczniej dla goonów kicknąć takiego, zawoxować i zaraportować do CCP (w tej kolejności, nawet jeśli okaże się niewinny) niż trzymać i ryzykować CCP przyglądające się uważnie goonom - nikt nie chce dochodzenia i banów do których Imperium nie będzie przygotowane wcześniej.

Cytuj
I teraz weż 3000 gości z karmafleet, którzy po tygodniu grania w eve widzą 6 rorquali
Chyba 26. :^)

30
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 13, 2018, 09:41:10 »
Co kurwa?
Ty to na serio piszesz?
Za niewinność nie banują ale widzę w goonach rączka rączkę myje.
Te tłumaczenie jest tak pokrętne, że to jest masakra jakaś.
"Procedura weryfikacyjna"?!? Jaka?
-hej stary, chodzą plotki że bocisz czy to prawda?
-nie no co Ty, multiboxuje sobie na lajcie
-hehe

Zacznijmy od tego, że w goonach nie jestem. Procedura raportowania ma za zadanie upewnić się, że jak bociarz dostanie bana, to 1) w chwili bana nie będzie w Goonswarm (czyli jakby CCP robiło statystyki gdzie bocą, to gooni nie bocą) 2) będzie zaraportowany przez leadership GSF (patrzcie CCP jak bardzo pilnujemy, żeby bocenia nie było) 3) jest rozliczony z resztą goonów jeśli chodzi o pożyczki, powierzone rzeczy itd. (coby osoba postronna, która nie boci nie straciła na tym, że np. bociarz wziął 30bil pożyczki na zainjectowanie bot rorquali). Dodatkowo CCP ma w swojej historii sytuacje, gdzie (temp) bany rozdawali tylko na podstawie podejrzeń, bez żadnego sprawdzenia. Teraz pomyśl co się stanie, jak seria raportów i tempban trafi np. na supercapitalowego FC w momencie gdy flota jest wylogowana 3 regiony dalej na deployu. Chodzi tylko o to, żeby bany za makra/boty nie zaszkodziły pozostałym w Imperium.

31
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 12, 2018, 17:15:31 »
https://www.reddit.com/r/Eve/comments/7wwpqx/im_a_bot_developer_ask_me_anything/

Większość botów to nie są klikery (OCR + direct command jest najpopularniejsze obecnie w tanich/darmowych botach), polecam lekturę całego wątku zalinkowanego powyżej jak ktoś ma więcej czasu. CCP po prostu brakuje ludzi, żeby wyłapywać boty, automatyzacja "na bezczela" jest bezkarna.

PS. wracając do tematu - nikt nie zalinkował https://zkillboard.com/related/30003125/201802101900/ ? TEST feed, please ignore.

32
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 12, 2018, 16:51:52 »
Pobijcie to :D
https://zkillboard.com/kill/67938773/
https://zkillboard.com/kill/67938727/

#niemójcorp

Przecież to nie zgłaszający banuje konto, co ten Mittani wymyśla. Zgłaszający zwraca CCP uwagę, że być może ten statek lata na bocie.
Dla mnie przesłanie tego Pana jest następujące:
"Widzisz coś niezgodnego z EULA w NASZYM aliansie to morda w kubeł!"
I jakiś taki niesmak powstaje, ale nie żeby to zachowanie liderszipu jakoś mnie dziwiło, jest takie EvEkowe.

Gooni mają praktykę rozwiązywania problemu botów od lat. Chodzi o: zgłosisz kogoś kto po prostu multiboxuje bez używania botów (dla nowych/noobów w multiboxingu ogarnianie 15 kont naraz wydaje się niemożliwe, kiedyś chcieli mnie raportować za używanie mark/botów z uwagi na regroup na kilku gilach które multiboxowałem broniąc POSa) albo kogoś kto jest ludziom z ally coś winny i/lub jeszcze tego nie oddał (obsługuje SRP, pożyczka od innego gracza, owner istotnej cytadeli itd.), ta osoba dostaje bana po twoim raporcie i uczciwy goon dostał po łbie za twoją nadgorliwość. Zgłaszasz do CEO corpa, w którym ta osoba jest (lub do Innominate) do weryfikacji, leci procedura upewnienia się że kick/ban tego pana nikomu krzywdy nie robi, leci kick/purge, awox i raport do CCP - a potem w papierach koleś który dostał bana za bocenie nie dostał go będąc w goonach, więc GSF dla CCP wygląda krystalicznie czysto. Proste. :^)

33
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Luty 07, 2018, 22:17:05 »
https://zkillboard.com/kill/67441470/ - czyli dlaczego dykta/covops zawsze powinien mieć ship scanner i sprawdzić czy ktoś przypadkiem nie ma covert cyna (system inkursyjny, więc bez szans na drop capsów/FAXa). Mój błąd, proszę śmiać się z fitu i wykonania.

https://zkillboard.com/kill/67858560/ - a to dlaczego superami nie latamy przez lolsek po trasie z dotlana. Skoczył przy fatydze na 10 minut, jak w zegarku.

Edit: jest szansa na poznanie toku rozumowania autora fitu tego Redeemera?

34
Ogłoszenia na stronę główną / Odp: ZLOT 2018 Wawrzkowizna v3.0
« dnia: Styczeń 30, 2018, 21:43:50 »
+1, formularz wypełniony, poproszę numer konta na mail/Discord do zaliczki - cobym nie zapomniał.

35
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 25, 2018, 13:02:27 »
Imperium wykorzystało najbardziej lagogenną i podatną na problemy wynikające z tidi (sprawdzone wcześniej przez NCPL w M-OEE8) metodę ataku na keepstara, która jednocześnie miała ograniczyć straty w shipach do minimum (wysyłanie fighterów 1000km z własnego fortka zamiast wrzucenia dreadów/tytanów jako main dps) i nagle wszyscy się dziwią, że przy 6k ludzi łącznie i ponad tysiącu carrierów/superów w systemie serwer prawie się złożył. :) Kolejnym razem proponuję do tego dorzucić firewall BSy i Domifleet, to może chociaż node zginie. ;D

Strony: [1] 2 3


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal