Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Zgudi

Strony: [1] 2 3 ... 41
1
Inne gry / Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« dnia: Wczoraj o 20:19:10 »


LOL.
Nie chciałeś ich trochę potrolować? :) ... Chociaż pewnie ich to nie ruszy, u nich trolling na okrągło.

2
Przedpokój / Odp: Witam wszystkich
« dnia: Czerwiec 18, 2018, 17:16:28 »
To forum jest OK, a admin dość rzadko kara. W internecie jest całkiem sporo forumów gdzie administrator potrafi lekką ręką zbanować konto za ciętą ripostę której nie zrozumiał albo za przedstawienie negatywnej opinii o korporacji/gildii/sojuszu/klanie do którego on należy lub którą prowadzi, czyli coś co łamaniem regulaminu nie jest. Także miłego postowania.

3
Inne gry / Odp: Scam Citizen
« dnia: Czerwiec 17, 2018, 13:49:11 »
Pośród dziesiątek nowin o kolejnych rekordach zbiórek, o nowych trailerach i produkcyjnych opóźnieniach coś odrobinę ciekawszego https://kotaku.com/eve-online-and-star-citizen-fans-trade-barbs-over-space-1826873763/amp

4
Inne gry / Odp: Project Aurora
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 13:25:36 »
Obejrzałem filmik i na pierwszy rzut oka wygląda to mi na klasycznego androidowego czy przeglądarkowego managera w którym rozwijamy swoje małe imperium robiąc badania i budowanie kosztujące czas (już wiele takich ogrywałem na swoim tablecie), gdzie gra proponuje graczowi ominięcie czekania za realną kasę. Na samym początku badania i konstruowanie trwa minuty, a z czasem, jak już się trochę rozwiniemy to robią się z tego tygodnie a nawet miesiące. Często dopóki nie ukończymy badania to jesteśmy w stagnacji, więc presja wywierana na gracza aby wydał kasę rośnie stopniowo.

Sprytny i bardzo popularny model biznesowy nastawiony nie na przyjemność z rozgrywki ale na dojenie frajerów którzy mieli nadzieję, że będzie fajnie i zainstalowali grę. Przyznam, sam nie raz byłem takim frajerem i musiałem kilka razy zapłacić, żeby się przekonać, że wołanie o kasę nigdy się nie kończy.

Czy się mylę? Jeśli tak, to niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi.

5
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 12:58:34 »
Ktoś kiedyś rzucił swietny pomysł na redditcie, w miare agresywnego racenia w systemie powinien podnosić się jego standing (co w sumie byłoby logiczne)

I byłoby po problemie ze stagnacją albo z boceniem superami.
Dobry pomysł. Obecnie zasoby nigdy się nie kończą a ratów spada dziennie takie ilości, że w tydzień gracze byliby w stanie wytłuc w pień wszystko co się rusza. A wciąż ratów jest tyle samo, PATOLOGIA mechaniki. :)

6
Inne gry / Odp: Project Aurora
« dnia: Czerwiec 13, 2018, 21:20:04 »
Skoro jest beta to napiszcie co z tego wyszło.

7
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Czerwiec 11, 2018, 14:05:44 »
Rosjanie w przeciwieństwie do Chińczyków nie lubią się podporządkowywać tysiącom ograniczeń i zakazów. Trochę mnie dziwi, że nie wyjdą na ulice i nie zrobią przewrotu, drugiej Rewolucji Październikowej u siebie.

Ciekawe, czy gdyby Kaczyński albo ktoś po nim wprowadził wielką cenzurę internetu to czy Polacy tylko wyraziliby swoje niezadowolenie czy poszli z kosami pod budynek sejmu.

8
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Czerwiec 08, 2018, 06:58:36 »
Żeby wciskać F1 trzeba najpierw wydokować. Tymczasem ruscy zrobili jedną demonstrację siły (mieli na gridzie literalnie więcej FAXów niż my ludzi w całej flocie), zrefowali nam Fortizara po czym... nie przylecieli na Armor Timer.

Co do awoxów to koledzy ze skill urself zapalili szpiegiem cyno w swoim stagingu w czasie gdy wróg przerzucał supery i taki oto dżentelmen się trafił: https://zkillboard.com/kill/69250221/

Cytuj
Decyzją moskiewskiego sądu, Telegram został właśnie oficjalnie zablokowany na terenie Rosji, a wraz z nim prawie 20 milionów adresów IP pochodzących głównie z serwerów Google lub Amazona.

To niestety wpłynęło również na rynek gier MMORPG. Od poniedziałku większość mieszkańców Rosji nie może się połączyć z serwerami (#1, #2) World of Warcraft, EVE Online i paru innych dużych tytułów.

Jeśli wszystko zbiega się w czasie i miało miejsce ok. 2 mies. temu to może Putin zabrał im zabawki? :)

9
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Czerwiec 06, 2018, 18:12:49 »
Ciekawa historyjka. Czyli jak, wieloletnie krabienie szkodzi i odbiera umiejętność ogarniania sytuacji, a nawet posługiwania się klawiszem F1?

Hmm... 15000 charów. Skłonny jestem przypuszczać, że tam był awox od intela przez TS-a po Discord-a. Pewnie jak to karaś stwierdził
Cytuj
alty latają gdzie nie potrzeba w poszukiwaniu ch wie czego

10
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Czerwiec 05, 2018, 17:06:36 »
Black rise jest bardzo fajne, ale reszta low to trup raczej.
Amarr/Matar FW PVP to zwłoki, ale mikrogangów niezwiązanych z FW jest w low dużo.

11
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: POLITYKA W EVE
« dnia: Czerwiec 05, 2018, 10:16:44 »
Tereny factional warfare amarr vs minmatar w EU TZ to polityczna pustynia. Korporacje, które kiedyś (parę lat temu?) były bardzo zaangażowane w FW, teraz albo są martwe, albo wyszły z FW i strzelają do wszystkich - jak chociażby korp. CTRL-Q. FW obecnie to gigantycza fabryka LPków i isków dla Amarr i Caldari. Caldari chyba mają dalej tier 5 a Amarr tier 4. Nikomu jakoś nie zależy na zmianie tego. Tylko pojedyncze nieświadome osobniki lataja po pleksach i godzinami siedzą "odbijając" systemy - nieświadome, że to co robią nie ma większego ogólnego sensu. Jedynie w regione Black Rise dzieje się coś sensownego pod względem PvP. (...) Mało się dzieje, albo za mało czytam/słyszę.
Większość osób odeszła gdzie indziej albo przestała grać. Jak dawno temu floty były codziennie tak ostatnimi czasy raz na tydzień w sobotę ktoś coś zrobi i jest 10 do 15 chętnych. O bronieniu domu jak np. system Kamela nikt nawet nie myśli bo cały sprzęt te małe korpy które są w FW mają w graniczących z low systemach 0.5 albo na astrahusach. Do FW to się teraz daje alta co by poszukać spokojnego miejsca na robienie misji za LP-ki a nie z kimś walczyć.

Z tego o mi wiadomo to trochę było tych petycji przez ostatnie parę lat do CCP o naprawę FW a nie kiwnięto palcem bo podobno jest dobrze a gracze się nie znajo.

12
Dyskusje ogólne / Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« dnia: Maj 28, 2018, 12:02:17 »
11 dni bez postów na centrali. To chyba nowy rekord. Na wakacje wszystkich wyniosło? :)

13
NoobGarten / Odp: edit
« dnia: Maj 14, 2018, 21:19:43 »
wtapiam  ;D
To dobrze. Na szczęście nikt w tej grze nie patrzy na staty typu WN7 czy WN8 mierzące całokształt jak na przykład w takim World of Tanks w który chwilo sobie pogrywam. Tu się liczy to jak ktoś aktualnie sobie radzi w PVP. Więc za rok nikt nie będzie patrzył, że rok temu było ze 20 czy 50 wtop pod rząd. :)

14
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 05, 2018, 08:44:23 »
No to jedyna droga, żeby nie czekać to PLEX za jedyne 249.99 212.49 Euro, akurat do 11 Maja jest promocja :D To oferta dla cierpiących na nadmiar gotówki.

Sprzedasz to za jakieś 23.5 miliarda ISK i kupisz 25 sztuk Large Skill Injector za 20 558 250 000 ISK i dopompujesz sobie w twoją postać (10 * 500 000) + (15 * 400 000) = 11 000 000 Skill Points. Przy standardowym urobku 1800 Skill Points na godzinę (bez uwzględniania dedykowanego remapa pod konkretne skille) przyspieszysz skillowanie o jakieś 8.5 miesiąca (konto Omega) lub 17 miesięcy (konto Alpha). A za resztę kupisz jakieś 250 sfitowanych punisherów.

Albo wyjście nr 2. kup całą postać i wchodzisz na gotowe. Kiedyś za 23.5b to można było kupić całkiem fajnego chara z 30-40mln SP, tak mi się wydaje. Teraz to ludzie chętnie tną chary na żyletki i sprzedają strzykawy na markecie. Ale może znajdzie się jakaś fajna z 25mln SP biorąc pod uwagę ok. 900 ISK PER SP: http://gemblog.nl/skill/ tu https://forums.eveonline.com/c/marketplace/character-bazaar :D


15
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 04, 2018, 18:14:20 »
GRiN bardzo dobrze, że nie tracisz zapału do tej trudnej gry i chcesz wiedzieć jak najwięcej. Jednak odnoszę wrażenie, że bardzo chciałbyś mieć to i tamto już teraz, żeby móc się super bawić. Większość ludzi tak ma, mam i ja. Niestety EVE to gra, gdzie na to co się chce i to o czym się marzy trzeba długo czekać, czasami nawet bardzo długo i to są miesiące a nie dni czy tygodnie. Takie klimaty.

16
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 02, 2018, 20:30:20 »
gank/ransom w hi-secu
tzn lapiemy haulera piszemy pay or die a jak nie zrobi przelewu to ubijamy?
Jak ty i on jesteście w korpie nie NPC i wypowiedziałeś im wojnę to tak. W innym wypadku policja, concord i inny syf pilnujący porządku cię ubije zanim zdążysz się z gościem dogadać. Pozostaje go ubić najszybciej jak się da i dednąć od npc-ków.

17
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 01, 2018, 22:42:49 »
Cytuj
czyli nowa postac
Jaka nowa postać, to nie ma znaczenia :)

18
NoobGarten / Odp: nub zaczyna gre
« dnia: Maj 01, 2018, 20:08:59 »
Warto zaczynać np. od czegoś takiego. Nie pamiętam ile bo na komórce siedzę ale staty ma b. dobre.

Punisher

High Slots
Light Neutron Blaster II
Light Neutron Blaster II
Void S i Null S

Mid Slots
5MN Y-T8 Compact Microwarpdrive
Faint Epsilon Scoped Warp Scrambler

Low Slots
Magnetic Field Stabilizer II
Adaptive Nano Plating II
Adaptive Nano Plating II
IFFA Compact Damage Control
400mm Rolled Tungsten Compact Plates

Rigs
Small Hybrid Burst Aerator II
Small Trimark Armor Pump I
Small Trimark Armor Pump I

19
NoobGarten / Odp: edit
« dnia: Maj 01, 2018, 19:11:41 »
Szacunkowo - jaki trzeba miec budzet zeby zaczac pvp jako alfa?

Nie ma konkretnej kwoty. Ale sądzę, że zabawę z PVP właściwie można zaczynać z kilkunastoma mln ISK i fitować sobie jakieś tanie moduły na fregacie.

Większość graczy, którzy będą się z tobą bić ma konto omega, co najmniej kilkadziesiąt mln skilpointów, kilka lat stażu, znają w miarę dobrze mechanikę gry i mają co najmniej kilka miliardów ISK na wallecie (niektórzy kilkadziesiąt na swoje drogie statki) (na marginesie to wciąż i tak nie czyni kogoś dobrym graczem pvp, prosem i tak dalej). Ale na szczęście nie wszyscy, więc jakaś szansa na zwycięstwo jest. Trzeba być raczej wytrwałym, się uczyć i nie zrażać tym, że z początku ktoś nie raz, nie dwa błyskawicznie cię zgwałci (czyt. ubije) i potem będzie trzepał konia do statystyk. :) Po prostu cierpliwość, wytrwałośći gra na fun a nie na efekty to klucz.

20
Przedpokój / Odp: Dzień dobry
« dnia: Kwiecień 27, 2018, 11:25:07 »
Edyta: Patrząc po postach na forum i KB wrócił co najwyżej na polisza :] Tak tylko się droczę. :)

21
Przedpokój / Odp: Dzień dobry
« dnia: Kwiecień 25, 2018, 11:27:06 »
Ale w sensie, że na forum czy będziesz grał? ;)
Na kanał polisza, a z graniem i forum to się zastanowi  ;D

22
Ogłoszenia na stronę główną / Odp: ZLOT 2018 Wawrzkowizna v3.0
« dnia: Kwiecień 18, 2018, 08:17:01 »
Chamstwo :) mógł się postarać troszkę :D
Lepiej nie. Jeszcze by wybuchła lll Wojna Światowa wywołana przez tych co próbowali poprawnie wymówić Wawrzkowizna. Już wystarczy nam, że ci którzy próbowali wymówić Grzegorz Brzęczyszczykiewicz rozpętali drugą. https://www.youtube.com/watch?v=f6uFOjoI5aM

23
Market / Odp: Sprzedam Sister of Eve Advenced Combat Suit
« dnia: Marzec 27, 2018, 15:49:11 »
Jak załatwisz, że bede mógł się w tym przejść po stacji, to biorę.
Skoro nie można w nich chodzić to czy dają jakieś bonusy jak implanty?

24
Off Topic / World of Tanks chyba wszystko mi wyzerowało
« dnia: Marzec 19, 2018, 23:13:08 »
Po paru latach postanowiłem sprawdzić co się w grze dzieje a tu ZONK. Co prawda nie grałem dużo bo kilka tysięcy bitew i pół roku, ale jednak wbiłem trochę czołgów i wchodząc do gry widzę, że nie ma kompletnie nic. Niczego, ani kasy, z kilkanaście baniek które w tedy zostawiłem. Patrzę na niemieckie drzewko i miałem w tedy na full zrobiony np. E75 na IX tierze a teraz nic kompletnie.

Co radzicie? :)

25
NoobGarten / Recurring Payment
« dnia: Marzec 02, 2018, 20:24:37 »
Swego czasu zapłaciłem za 6 miesięcy i dziś samo pociągnęło z karty: "Recurring Payment for: 6 Month EVE subscription". Jak anulować na przyszłość? Zdaje się, że z automatu ta funkcja się włączyła jak zapłaciłem po raz pierwszy. Nie mogę doszukać się nigdzie tej opcji a szukam wszędzie. :) Wolę mieć sam pod kontrolą niż dowiadywać się sprawdzając konto, że pociągało ponad 300zł.

EDYTA: Znalazłem pod "Cancel Subscription" przy "Game Time". Chciałem skasować ten wątek ale nie mogę.

26
Centrum Rekrutacyjne / Odp: ......
« dnia: Luty 26, 2018, 14:20:42 »
Eeeee tam jakiej presji. Usunąłem te posty, bo sposób w jaki tutaj zostałem przywitany przez niektórych utwierdził mnie w przekonaniu, że nie warto tutaj przebywać. Nie będę walczył z wiatrakami, po prostu znikam.

Fly safe! o7
Może to wynika ze specyfiki tego forum. Ludzie tu nie lubią jak ktoś traktuje wszystko bardzo serio, lubią za to jak ktoś umie się odgryźć dobrym żartem i ciętą ripostą. Można powiedzieć, że to forum inne niż inne. :)

27
Centrum Rekrutacyjne / Odp: ......
« dnia: Luty 26, 2018, 13:39:51 »
Cytuj
Doom się zdekompensował i puściły mu nerwy?  ???
Jeśli by doom-owi puściły nerwy to nie zrobiłby tego w taki sposób. Spodziewam się, że to raczej [ECU] The Nija walnął mocnego focha i zrobił bjzel w swoich tematach :)

28
Inne gry / Odp: Gry strategiczne - średniowiecze, starożytność.
« dnia: Luty 24, 2018, 19:09:22 »
tam przypadkiem nie ma komedy atak? hehehe. zawsze sie chodzi z atakiem: ], tak jak w star craftach
Tak się nie da tu wygrać żadnej bitwy. Trzeba pilnować każdej jednoski i zawracać co 10 sekund do szyku bo się rozłażą za bardzo.

29
Inne gry / Odp: Gry strategiczne - średniowiecze, starożytność.
« dnia: Luty 23, 2018, 21:30:56 »
Przegrałem paręnaście godzin w to nowe Age of Empires i powiem, że gra jest całkiem wciągająca, rozgrywki są ciekawe, czuć ten klimat, mam na myśli kampanię. Jedyne co wkurza to to, że gra jest bardzo toporna w sterowaniu (co jest zaskakujące jak na grę z 2018), moim zdaniem dużo bardziej toporna od bardzo wiekowego Age of Empires II i to moim zdaniem gra tylko dla tych, którzy są wyjątkowo cierpliwi, bo jak dasz prosty rozkaz jednostkom aby przemieściły się z punktu A do punktu B to tak blokują się o przeszkody albo idą bez sensu na około mapy ginąc jak muchy że aż MASAKRA! (dosłownie). Jeśli Microsoft chciał zrobić powrót do przeszłości to nie tyle spisał się dobrze co przebił gry sprzed 20 lat :)

30
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 18:02:52 »
mają latać w większych flotach
Zależy co masz na myśli, bo ja rozumiem, że mikro gang to tak do maksymalnie 10 charów, mały gang do 20, średni 20-50, duży 50-100, mała flota 100-200, średnia 200-500, duża 500 i więcej. :)

31
Dyskusje ogólne / Odp: Nadchodzące zmiany - Marczec 2018
« dnia: Luty 22, 2018, 16:17:36 »
Niech zelota poprawią bo drogie to i zawsze się znajdzie statek który zrobi to co on tylko lepiej.

32
Wsparcie techniczne / Odp: Connection Lost: The socket was closed
« dnia: Luty 21, 2018, 11:33:44 »
Ja mam mobilny z Orange i Play. I powiem, że działa lepiej niż 3 radiówki które miałem i VECTRA 150mb/s znajomego, który skarży się na dziwne problemy. Prędkości szczególnie wieczorem w godzinach szczytu nie powalają, ale w evkę, Armę i inne FPS-y na multi da się grać bez odczuwania lagów. Disconnecty zaliczam tylko w eve, ale na szczęście nie dzieje się to często. Na radiówce miałem czasami masakrę. Jednak z mobilnym jest ten problem, że jest bardzo nierówny. W jednych miejscach, tzn. miejscowościach czy dzielnicach będzie chodziło super a w innych będzie lipa, a nawet kiła i mogiła z powodu np. zasięgu czy nadmiernego obciążenia niewydajnych anten.

33
Wsparcie techniczne / Odp: Connection Lost: The socket was closed
« dnia: Luty 21, 2018, 02:08:16 »
Mi się to z rzadka zdarza, tzn. "The socket was closed", powiedzmy miałem to z 5 razy w sumie przez ostatnie 3 miechy, a raczej bardzo mało gram. Przyznam, że jakby wystąpiło pod bramą w low kiedy się ludzie kręcą wokoło to dupa zbita i oko na widelcu, statku nie ma.

34
To tak jak co poniektore korpy maja w swoim statusie "okazjonalne pvp". Sprowadza sie do tego, ze jak Cie zlapia jak robisz PVE, to mozesz smialo powiedziec, ze wlasnie robiles "okazjonalne" pvp: ]
Okazjonalne PVP jak spadasz w raciarce, ew. koparce. Dobre :)

35
Inne gry / Odp: Gry strategiczne - średniowiecze, starożytność.
« dnia: Luty 20, 2018, 00:06:47 »
Przed chwilą (północ) nastąpiła oficjalna premiera Age of Empires Definitive Edition. Już gram, oj kiedy ja do pracy wstanę :(

Strony: [1] 2 3 ... 41


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal