Autor Wątek: Alliance Tournament XI  (Przeczytany 82436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 22, 2013, 07:48:18 »
Jeden wielki ból dupy z tymi Dominixami teraz. Serio powinni rozwazyc usuniecie opcji assist dla dron typu sentry to przynajmniej daloby mozliwosc chocby uzycia jakiegos e-waru bo teraz trzebaby cala flote przeciwnika naraz wyjammowac czy tam zdampowac....


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 22, 2013, 09:55:20 »
To w sumie do dupy, zastanawiałem się skąd te domi takie popularne na AT skoro w SCL dronkowce były stosowane marginalnie. W AT jest prawie 2 razy tyle punktów i dużo liczniejsze teamy, to i dps tego ścierwa jest znacznie wyższy. Czyli bany można sobie o kant dupy rozbić, bo będą tylko określać czy wystawić dominixy, geddony, a może gile. Nie oglądałem całości, tylko te ważniejsze mecze, wystawiał ktoś navy phoony? Na dual tanku fajnie się sprawdzały na SCL.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 22, 2013, 10:06:30 »
były zwykle phoony, które skontrowały dominixy
pewpew

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 22, 2013, 10:30:25 »
Czyli bany można sobie o kant dupy rozbić, bo będą tylko określać czy wystawić dominixy, geddony, a może gile.
Ale tylko dowinix ma ten bonus do optimala i trakingu, reszta już nie będzie - przynajmniej - aż tak, bić sentrami.
Było mi dobić sentry i gaylentyjskie BSy na V...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 22, 2013, 10:34:40 »
Doom, wyczyść temat, niech Ci co nie biorą udziału w AT płaczą na nadużywanie Dominixa w tym turnieju, w innym temacie.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 22, 2013, 10:38:32 »
"jakbym ja miał team na AT to bym te dominixy rozjebau"

:-D
pewpew

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 22, 2013, 10:47:02 »
Doom, wyczyść temat, niech Ci co nie biorą udziału w AT płaczą na nadużywanie Dominixa w tym turnieju, w innym temacie.
nie płaczą, tylko w ten weekend szkoda czasu było na ogladanie z powodu domków, po prostu wynik był znany z góry, ot i wsio. Rodzynkami można było nazwac te dosłownie kilka walk w ktorych wynik był nieznany do końca... w pewnym momencie nawet komentatorzy zaczynali robić smiechawy z dominixów, nawet na monitory sie nie wpatrywali za bardzo  :P

PS: o ile się nie myle to wątek o AT a nie o tylko startujących w nim, dlaczego niby ma być czyszczony?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2013, 10:54:58 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Dominix Tournament I / Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:04:32 »
No to podyskutujmy tu.
Oczywistym jest że niektórzy jak biorą udział w turnieju to się przygotowali, a skoro się przygotowywali to wymyślili w tym czasie masę bardziej lub mniej użytecznych setupów, widać po Goonsach jakie luźne podejście mieli, w pierwszym meczu setup zeszłoroczny, troszkę zmodyfikowany pod nowe realia dampów, w drugim meczu nawet my byliśmy w szoku co oni przytargali  ???

Wszyscy bez wyjątku przecież mieli dostęp do tych samych materiałów i realiów, od wejścia Odyssey było wiadomo że Dominixy są przekoksane,
otwartym było pytanie czy uda się znaleźć odpowiednio mocną kontrę na te statki, jednocześnie żeby była użyteczny przeciwko niektórym setupom rush i "żółwiom".
Tych ostatnich też jest w cholerę i to kompletnie psuje widowisko, zabij parę statków, uciułaj punkty, a potem skup się aby dotrwać do końca meczu.

CCP samo sobie strzeliło w kolano tymi dominixami, i moim zdaniem połowa meczów pierwszego tygodnia była tak tragiczna jak niesławny finał AT9 sprzed dwóch lat.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:13:03 »
CCP samo sobie strzeliło w kolano tymi dominixami, i moim zdaniem połowa meczów pierwszego tygodnia była tak tragiczna jak niesławny finał AT9 sprzed dwóch lat.

Porównanie co najmniej absurdalne, ale jeśli AT uświadomi CCP jakiego potwora stworzyli (połączenie bonusów Dominixa z alfą sentry + "assign") i skończy się to zmianą mechaniki - to uznam, że AT coś do tej gry wniósł.

Jak dla mnie po prostu skasujmy opcję "assign" dla sentry.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:13:22 »
Rook, ale np. ja nie mam pretensji do graczy za to że wykorzystali domki, raczej do CCP że znów stworzyli coś cos jest przekoksowane.
Moja opinia jest opinią oglądacza, który nastawiał sie na widowisko, a w większości dostał występ naszej reprezentacji w piłce nożnej.
I powtórzę, nie winie graczy.
Zreszta z tego co zauważyłem podobnie zaczyna sie dziać na polach walki, co mnie też wkurza.

Porównanie co najmniej absurdalne, ale jeśli AT uświadomi CCP jakiego potwora stworzyli (połączenie bonusów Dominixa z alfą sentry + "assign") i skończy się to zmianą mechaniki - to uznam, że AT coś do tej gry wniósł.

Jak dla mnie po prostu skasujmy opcję "assign" dla sentry.
coś czuje że za dwa miesiące tak sie stanie, CCP zauważyło co zrobiło, starczyło posłuchać komentatorów  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:23:22 »
Ale w AT to nie asysta jest problemem, tylko bonusy jakie Dominix ma, jeśli trzy sety sentry są w stanie przebić przez działające r-repki to to czy ktoś poprzez asystę odpali wszystkie na raz, czy każdy pilot Domonixa osobno niewiele zmieni, może jedynie tyle że zajmie to dwa cykle sentry do ubicia frytki zamiast jednego jak teraz.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:27:29 »
Na jakimś filmiku, dość starym, opowiadającym o wydarzeniach na Caldari Prime, twórca pokazał sentry jako dronki wlokące sie za stakiem, i może to by troche zmieniło, bo np. w takim AT taktyka była ta sama, rzucić drony i do tyłu, przeciwnik musi sie najpierw przebić przez ich ogień żeby wejść w zasięg swojej broni.
No i jak wielu wspomniało, sentry powinny być sentrami, czyli przypisane do właściciela.
Może skończy się - anchor, assist na FC, idziemy oglądać serial  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:42:09 »
Właśnie asysta jest najwiekszym problemem, gdyby jej nie bylo to bylyby tylko 3 cele czyli dominixy wlasnie ktore byloby mozna wyjammowac lub wydampowac ( zasieg locka 70km) co prawda sentry nadal wala na autoaggro ale to juz nie te ten sam dps bo ai przerzuca cele. Roznica cyklu tez robi duzo bo np zdazy wladowac repka etc etc


Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:45:50 »
o remote sensor booster nie słyszałeś ?
myślisz że jak mój zdampowany w pewnym momencie do 40km rapier poradził by sobie z lokowaniem celi 70km dalej.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:46:03 »
Na jakimś filmiku, dość starym, opowiadającym o wydarzeniach na Caldari Prime, twórca pokazał sentry jako dronki wlokące sie za stakiem, i może to by troche zmieniło, bo np. w takim AT taktyka była ta sama, rzucić drony i do tyłu, przeciwnik musi sie najpierw przebić przez ich ogień żeby wejść w zasięg swojej broni.
No i jak wielu wspomniało, sentry powinny być sentrami, czyli przypisane do właściciela.
Może skończy się - anchor, assist na FC, idziemy oglądać serial  :P

1) Kogo obchodzi jak to wpływa na AT

2) Problem z sentry w co dziennej Eve polega na czym innym. Pomijając bonusy Dominixa, które z "niezłej broni" robią z sentry "OMGWTFPWN!", jest kwestia "drop, assist", co daje FC "perfect alpha".

Pamiętasz stare sniper BS-y? Albo Muninny? Albo teraz - Alphanados? W dobrych flotach FC liczy "3,2,1 - shoot primary" licząc, że cel spadnie na jeden strzał, ale jednak zawsze ktoś się spóźni i dmg rozciąga się w czasie. W przypadku sentry FC naciska guzik i wszystkie sety strzelają jednocześnie - perfect alpha. To czy cel padnie czy nie to już prosta matematyka, a mając odpowiednio dużo Dominixów możesz nawet alfować capsy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:48:44 »
gadamy o AT, a wy kurwa znów rozciągacie to na normalne walki, w AT nie masz "odpowiednio dużo Dominixów" żeby alfować nawet dobrze zfitowaną AB afke.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:53:54 »
1) Kogo obchodzi jak to wpływa na AT
Temat jest o AT, więc wspominam i o AT, w warunkach polowych w wielu przypadkach można zastosować te taktyke tak samo.
2) Problem z sentry w co dziennej Eve polega na czym innym. Pomijając bonusy Dominixa, które z "niezłej broni" robią z sentry "OMGWTFPWN!", jest kwestia "drop, assist", co daje FC "perfect alpha".

Pamiętasz stare sniper BS-y? Albo Muninny? Albo teraz - Alphanados? W dobrych flotach FC liczy "3,2,1 - shoot primary" licząc, że cel spadnie na jeden strzał, ale jednak zawsze ktoś się spóźni i dmg rozciąga się w czasie. W przypadku sentry FC naciska guzik i wszystkie sety strzelają jednocześnie - perfect alpha. To czy cel padnie czy nie to już prosta matematyka, a mając odpowiednio dużo Dominixów możesz nawet alfować capsy.
Przeca o tym mówiłem, mówiąc "anchor, assist na FC, idziemy oglądać serial"  :P

gadamy o AT, a wy kurwa znów rozciągacie to na normalne walki, w AT nie masz "odpowiednio dużo Dominixów" żeby alfować nawet dobrze zfitowaną AB afke.
Tu nie chodzi tylko o alfę, ale o rzeczywisty zasięg strzału - zasięg dron plus zasięg kontroli dron do tego masz dobry dps, hisloty na np. RR. Przedstaw flote klasyczną o podobnym zasięgu,  tanku i w podobny sposób wykorzystującą neuty, RR itp. I czy AT czy nie AT, sprawa jest dokładnie taka sama.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:55:23 »
Sokoła AT mało obchodzi, to patrzy co będzie po turnieju.

Jak dla mnie po prostu skasujmy opcję "assign" dla sentry.
Nie jestem pewny czy nie powinno się pójść dalej: to znaczy poprawić opcję "assign", żeby znaczenie miał bandwidth statku, który dosteje drony. Bo teraz statek który nie może mieć dron, może dowodzić nielimitowaną ilością dron. Sentry na AT to poprostu pokazują, bo mają tę przewagę iż nie muszą dolatywać do celu.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:57:13 »
Rook, ale np. ja nie mam pretensji do graczy za to że wykorzystali domki, raczej do CCP że znów stworzyli coś cos jest przekoksowane.
Moja opinia jest opinią oglądacza, który nastawiał sie na widowisko, a w większości dostał występ naszej reprezentacji w piłce nożnej.
I powtórzę, nie winie graczy.
Zreszta z tego co zauważyłem podobnie zaczyna sie dziać na polach walki, co mnie też wkurza.
coś czuje że za dwa miesiące tak sie stanie, CCP zauważyło co zrobiło, starczyło posłuchać komentatorów  ;)

 :) ccp robi z siebie bandę kretynów - tam jacyś starzy gracze powinni pracować bo ci kolesie nie ogarniają swojej własnej mechaniki.


2) Problem z sentry w co dziennej Eve polega na czym innym. Pomijając bonusy Dominixa, które z "niezłej broni" robią z sentry "OMGWTFPWN!", jest kwestia "drop, assist", co daje FC "perfect alpha".

bo powinni dodać do kodu 1 ifa aby można było dać asyste tylko z 1 składu - ale są zbyt głupi aby to ogarnąć. Wszystko na co ich stać to zrobienie pvp gdzie w blobie 2000 ludzi grają 2 osoby.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:58:02 »
ja jebie...
a przed turniejem jakieś inne te dominixy były ???
Jeśli potrzeba AT do "odkrywania" nowych doktryn walki flotowej to EVE umarło....
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:58:53 »
gadamy o AT, a wy kurwa znów rozciągacie to na normalne walki, w AT nie masz "odpowiednio dużo Dominixów" żeby alfować nawet dobrze zfitowaną AB afke.

Really? Oglądałem wczorajszy mecz VoC i widziałem, że support spadał na strzał lub 2 strzały od sentry.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:59:29 »
Sokoła AT mało obchodzi, to patrzy co będzie po turnieju.
I ja popieram takie myslenie, co by nie mówił, masa ludzi ogląda AT, gdy widzą co robią 3 domki z trzema np. Vindykatorami to myślisz że nie pomyslą że to dobre rozwiązanie? AT nie AT, a wpływ na realna gre ma sporą.

ja jebie...
a przed turniejem jakieś inne te dominixy były ???
Jeśli potrzeba AT do "odkrywania" nowych doktryn walki flotowej to EVE umarło....
patrz linijkę wyżej
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:03:00 »
I ja popieram takie myslenie, co by nie mówił, masa ludzi ogląda AT, gdy widzą co robią 3 domki z trzema np. Vindykatorami to myślisz że nie pomyslą że to dobre rozwiązanie? AT nie AT, a wpływ na realna gre ma sporą.
Ok, ale dla mnie AT trwa, więc myślę o sobocie. Potem zacznę myśleć "co po AT". :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:03:40 »
I ja popieram takie myslenie, co by nie mówił, masa ludzi ogląda AT, gdy widzą co robią 3 domki z trzema np. Vindykatorami to myślisz że nie pomyslą że to dobre rozwiązanie? AT nie AT, a wpływ na realna gre ma sporą.

QFT.

I, cholera, jeśli ja z Puszkiem w czymś się zgadzamy, to musi być prawda objawiona :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:07:20 »
Ok, ale dla mnie AT trwa, więc myślę o sobocie. Potem zacznę myśleć "co po AT". :)
W tej rundzie chyba domków juz wreszcie nie zobaczymy  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:08:27 »
Really? Oglądałem wczorajszy mecz VoC i widziałem, że support spadał na strzał lub 2 strzały od sentry.

Really, pokaż mi ten AB afki które spadały od alfy.
http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=39395 MWD
http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=39390 MWD
nawet te sabracze co zabili są MWD

oglądnij sobie wczorajszy mecz PL i przyglądnij się.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:15:04 »
Rook, przestaje Cię rozumieć....niedawno sam pisałes że Domki są przekoksowane, teraz bronisz ich z uporem lepszej sprawy...
Przeca nikt nie ma pretensji do graczy AT, że wykorzystali narzedzie które twórca tegoż AT sam przekoksał.
Wszystko kurde bierzesz do siebie personalnie  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:20:07 »
Są przekoksane w realiach AT, bo jakoś nie widać normalnych walk 500 ziemniaków vs 700 ziemniaków, o to mi chodzi!

Nie zobaczymy więcej sentry flot niż do tej pory, tym bardziej że ostatnio chyba BL w miarę skutecznie używał sentry ishtarów.
Pozbawić taką flotę DPSu to jest szybka robota, ani Dominix ani Ishtar nie mają dronebay bez dna.

Ludzie ocknijcie się, to co się dzieje w AT to jest kompletna abstrakcja w porównaniu z realiami normalnej walki.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:23:01 »
Są przekoksane w realiach AT, bo jakoś nie widać normalnych walk 500 ziemniaków vs 700 ziemniaków, o to mi chodzi!

Nie zobaczymy więcej sentry flot niż do tej pory, tym bardziej że ostatnio chyba BL w miarę skutecznie używał sentry ishtarów.
Pozbawić taką flotę DPSu to jest szybka robota, ani Dominix ani Ishtar nie mają dronebay bez dna.

Ludzie ocknijcie się, to co się dzieje w AT to jest kompletna abstrakcja w porównaniu z realiami normalnej walki.
Sory, ale chyba nie widziałeś flot domi/geddon w realiach, a nie w AT. Bo już są, a będzie więcej bo:

...co by nie mówił, masa ludzi ogląda AT, gdy widzą co robią 3 domki z trzema np. Vindykatorami to myślisz że nie pomyslą że to dobre rozwiązanie? AT nie AT, a wpływ na realna gre ma sporą.

Może przypomnieć erę drejków w blobach?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:33:05 »
Sory, ale chyba nie widziałeś flot domi/geddon w realiach, a nie w AT. Bo już są, a będzie więcej bo:
...co by nie mówił, masa ludzi ogląda AT, gdy widzą co robią 3 domki z trzema np. Vindykatorami to myślisz że nie pomyslą że to dobre rozwiązanie? AT nie AT, a wpływ na realna gre ma sporą.
Może przypomnieć erę drejków w blobach?

Ale po pierwsze, w normalnej grze możesz odwarpować i wrócić na takim dystansie i z takiej strony, jakia Ci pasuje, w AT musisz lecieć przez te biedne sentry. Możesz mieć kilkanaście bomberów, które rozwalą sentry, albo zmuszą Dominixy do ich schowania.
Możesz ()... dużo więcej niż w trakcie AT.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:36:24 »
Są przekoksane w realiach AT, bo jakoś nie widać normalnych walk 500 ziemniaków vs 700 ziemniaków, o to mi chodzi!

Ludzie ocknijcie się, to co się dzieje w AT to jest kompletna abstrakcja w porównaniu z realiami normalnej walki.

Ale z byka spadłeś, czy co? Slowcaty? Froggery? Dalej wymieniać setupy opierące się na assistach sentry?

Już zapomniałeś jak nas kiedyś Cursed Alliance pojechał jak obaj byliśmy w PBN? Draki na alfę padały!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:39:04 »
Ale po pierwsze, w normalnej grze możesz odwarpować i wrócić na takim dystansie i z takiej strony, jakia Ci pasuje, w AT musisz lecieć przez te biedne sentry. Możesz mieć kilkanaście bomberów, które rozwalą sentry, albo zmuszą Dominixy do ich schowania.
Możesz ()... dużo więcej niż w trakcie AT.
Oczywiście, wszystko to prawda, ale jest tez coś takiego jak MJD, skoczę na druga stronę "pola sentr" i łapcie mnie dalej  ;) masz też coś takiego jak support anty bomberowy itp. Pewnie że real gra to nie AT, ale wszystko można dostosowac z powodzeniem.
Poza tym, skoro takie kerbirskie CVA wykorzystuje z powodzeniem od pacza takie floty, to chyba to co nieco swiadczy o ich skuteczności  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:40:53 »
Oczywiście że pamiętam, od tego czasu ilość flot sentry była w miarę constans, wzrosła oczywiście później po wprowadzeniu DDA, a teraz wzrosła po Odyssey i zmianach w ziemniakach.
A jaki to ma kurwa związek z AT ?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:44:19 »

A jaki to ma kurwa związek z AT ?
Taki że AT ma wpływ na real gre, poza tym dzięki monotematyczności i zasadzie - im wyszło to i nam wyjdzie, domki i sentry są uber - z turnieju wiało straszliwą nudą  :P
Tylko dzięki luzakom w badgerach czy z fajerwerkami można było na czym oko powiesić  :P
Wynik wszystkich innych meczy znałem już w momencie okazania drużyn  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:51:20 »
Jeśli ktoś do tej pory nie potrafił wykorzystać zmian w dominixach, lub nie chciał, w dużych walkach dowolnej wielkości flotach, to AT mu w tym nie pomoże.
Co najwyżej zobaczysz próbę odtworzenia schematu dla małej wielkości floty, co skończy się failem, bo w AT masz częściowo kontrolowane środowisko, i tak jak Jabolex napisał, w AT nie wyskoczy Ci nagle kilka bomberów żeby ściągnąć te sentry, itd.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"