Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 403358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 30, 2010, 13:21:19 »
Zajebiste!

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 30, 2010, 17:41:12 »
"kosmos budziet nasz ?"  (pytam, bo nie znam cyrylicy ;(( )

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 30, 2010, 17:51:51 »
"budiet", można uznać że znasz cyrylicę  ;)

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 31, 2010, 15:35:13 »
NO i co sie dzieje na froncie jakies info?. BTW czy ccp zajeło jakieś stanowisko w  sprawie stacji w cj bo na pewno petycje poszły?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 31, 2010, 17:36:28 »
Ja napisałem do CCP swoją petycję prosząc żeby mi wyjaśnili w imię jakiej zasady Eve oddali ruskom sbu itd. Otrzymałem wymijającą odpowiedź, że to sprawa aliansowa itp. Innymi słowy chyba nie zamierzają mi na to odpowiedzieć albo po prostu zrobili to niezgodnie z zasadami i teraz jest kwas. Pomęczę ich jeszcze.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 31, 2010, 18:08:39 »
A oni zrewanżują ci się bezpłatnym urlopem od gry

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 31, 2010, 18:39:07 »
Ja napisałem do CCP swoją petycję prosząc żeby mi wyjaśnili w imię jakiej zasady Eve oddali ruskom sbu itd. Otrzymałem wymijającą odpowiedź, że to sprawa aliansowa itp. Innymi słowy chyba nie zamierzają mi na to odpowiedzieć albo po prostu zrobili to niezgodnie z zasadami i teraz jest kwas. Pomęczę ich jeszcze.



no męcz męcz trzeba ccp przyciskać bo była polityka kompletnego nieingerowania w 0.0 wojny i nagle to

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 31, 2010, 18:42:59 »
to nie stacja w C-J6 panowie tylko w LVL. Pozatym po tym jak nam ją oddano Atlas znów ją zdobył zeby oddać nam ja w połowie dnia.

http://evemaps.dotlan.net/outpost/LVL-GZ

Co da samych działań to porozstawialismy Claim unity gdzie sie da i tez Sov. blokady. Atlas ma teraz masę strzelania do nieruchomych celów.
Wczoraj widziałem całą noc pod wądzą Bobbiego rozwalali nam to co się dało.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 31, 2010, 22:10:18 »
ciekawe kogo pasjonuje taka wojna ....
i gdzie w tym jest fun
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 01, 2010, 19:20:12 »
Bunak, ja najzupełniej serio mówię. Napisałem do CCP requesta aby WYJAŚNILI mi zasady na mocy których oddali Wam sbu w LVL.

Jak na razie to mamy kilka opcji sądząc po wymianie moich maili z CCP (tak, chodzi o LVL):

1. GMowie dali ciała i zrobili coś niezgodnie z zasadami, teraz sami nie wiedzą co z tym zrobić bo wytłumaczyć się z tego nie ma jak więc nabierają wody w usta.

2. GMowie zaingerowali w wojnę trzymając stronę RA i spółki i ingerują w wojnę. Do tego też się ciężko przyznać więc usiłują robić wszystko żeby pominąć temat.
O ile się nie mylę to kiedyś była taka historia (nie za moich czasów) i smród był potężny.

Wnioskuję to na takiej podstawie, że gdybyśmy zrobili coś źle to od razu dostałbym jasną i konkretną odpowiedź, a tym samym nauczył się czegoś o mechanice.

Jeśli tak ma wyglądać wojna to raczej taka zabawa ma mały sens.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 01, 2010, 20:21:46 »
Nie wnikałem dokładnie w sprawę LVL. Prawdopodobnie ktoś z CCP popełnił błąd, ale wątpię aby jakiekolwiek petycje dały skutek. Podobna sytuacja miała miejsce podczas waszej wojny z WI. ale to oni coś podobno zjebali. Wojna jakoś idzie dość mozolnie...  Z tego co wiem to nic przez ten tydzień mega ciekawego się nie wydarzyło. Zobaczymy co przyniesie nowy tydz. oby było dużo GF

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 01, 2010, 21:31:35 »
No dobra, ale co, zrobiliśmy wszystko zgodnie ze sztuką wojenną, potem ktoś od Was pisze petycje (mimo, że wszystko było zrobione na legalu) i oni odnawiają Wam sbu popełniając ewidentny błąd?
To trochę się kupy nie trzyma.

W sumie są wakacje i wielu ludzi albo jest poza domem albo średnio chce im się kompa odpalać żeby grać przy takiej pogodzie. Pewnie stąd mozolnie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 02, 2010, 09:07:33 »
Nie wnikałem dokładnie w sprawę LVL. Prawdopodobnie ktoś z CCP popełnił błąd, ale wątpię aby jakiekolwiek petycje dały skutek. Podobna sytuacja miała miejsce podczas waszej wojny z WI. ale to oni coś podobno zjebali. Wojna jakoś idzie dość mozolnie...  Z tego co wiem to nic przez ten tydzień mega ciekawego się nie wydarzyło. Zobaczymy co przyniesie nowy tydz. oby było dużo GF
Po pierwsze to była zupełnie inna sytuacja niż ze stacją WI. Tam sprawa polegała na tym, że WI. nie naprawiło stacji po pierwszym reinforsie (a ccp parę dni wcześniej w małym patchu dało taką możliwość i zmieniło że stacje trzeba naprawić a nie insta naprawia się sama po zdjęciu SBU). Tam stacja zdobyta była zgodnie z mechaniką gry (zmienioną co prawda parę dni wcześniej ale jednak).
Tutaj nie dość że CCP oddało wam SBU to jeszcze coś w skutek buga stacje przejęto bez żadnych reinforców od momentu rozstawienia przez CCP magicznych SBU. Więc sorry ale nie porównuj tych dwóch sytuacji bo zasadnicza różnica pomiędzy nimi była taka że tutaj stacja została przejęta w wyniku buga i skretniałej decyzji CCP o oddaniu SBU które zdjęte były legalnie z zasadami gry a tam stacja została przejęta zgodnie z aktualnie obowiązującą mechaniką gry.
Póki co bez pomocy CCP wasza koalicja niewiele jest w stanie zrobić, Atlas na razie nic, poza 1 hiendem nie stracił, wam na razie udało się przejąć kilka niczyich stacji po failcascade HTA, Primary. i CoW.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 06, 2010, 10:26:10 »
Stacja i Hub w C-J6 znów w reinforsie. Ciekawe czy znów bedzie ping pong na dniach.

Sotharr

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 06, 2010, 19:29:41 »
[mod]Rozumiem frustrację wywołaną kontrowersyjnymi decyzjami GMów, ale proszę powstrzymać się od prób rozkręcania flejma.[/mod]

gosti

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 06, 2010, 22:03:16 »
Bylo jakies pew pew w TTP, w ktorym mnie nie bylo

http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=199737

Pozniej wieksze pew pew w C-J, zalogowalem sie pod koniec ( :( )

http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=199737   (KM jeszcze schodza)

edit.

lol wyglada na to, ze nic w co strzelalem nawet nie zdechlo. haha, fml
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 22:46:48 wysłana przez gosti »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 06, 2010, 23:52:41 »
podałeś dwa razy link do ttp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

gosti

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 07, 2010, 00:23:40 »

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:12:40 »
C-J od jakiegos czasu znowu spokojne. Wiatry niosa ze strona rosyjska odpuscila sobie ataki na teren C-J widzac mobilizacje i zacietosc Atlasu do utrzymania go. Dodatkowo planuja przejmowac poboczne systemy co by miec wiecej sova w insmother.

Pandemic Legion wczoraj zbieralo nastepne zniwo killi baitujac wszystko na okolo nyxem ktory dawal sie tacklowac.

Wiecej info jak cos sie bedzie dzialo znowu, narazie po staremu. Ruskie roamuja do nas, my do nich, Pandemic leje wszystko naokolo nie patrzac na standy.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:27:03 »
Wiatry niosa

Mój Ty Sienkiewiczu... :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:22:44 »

Pandemic Legion wczoraj zbieralo nastepne zniwo killi baitujac wszystko na okolo nyxem ktory dawal sie tacklowac.

Nyx był Legionu ale nie tego Pandemikowego , chyba ze nie mówisz o wczorajszej wieczornej akcji w SHBF-V

Wiecej info jak cos sie bedzie dzialo znowu, narazie po staremu. Ruskie roamuja do nas, my do nich, Pandemic leje wszystko naokolo nie patrzac na standy.

Do nas nie strzelają, czasem zdarza się jakieś nieporozumienie.

Co do ofensywy to jedno jest pewne ze RA/XIX & Co. spędza 50% mniej czasu na CTA niz Atlas and friends :)


Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 09, 2010, 18:00:40 »
Bo teraz wojny w 0.0 to żaden blitzkrieg, ale próba sił... kto wytrzyma dłużej non-stop CTA ;-)

amra

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 09, 2010, 18:23:19 »
Co do ofensywy to jedno jest pewne ze RA/XIX & Co. spędza 50% mniej czasu na CTA niz Atlas and friends :)

Znaczy ze ? co wygrywacie bo mniej mniej CTA macie ? 

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 09, 2010, 19:36:21 »
moją skromną opinią to na chwilę obecną żadna ze stron znacząco nie przegrywa ani nie wygrywa. My wprowadzając coś w reinforce wiemy ze atlas przyleci bronić, oni jednak nie wiedzą czy my przylecimy dobijać. Czy fajnie jest latać po raz n-ty bronic czy wprowadzać w reinforce jedną stację - na pewno nie,  ale to już władza odgórna ustala takie rzeczy.

Trico

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 09, 2010, 19:59:32 »
Nie Kane, bo my biwakujemy w C-j wiedząc, że ludzi trzeba pałą gonić do floty a jak się ich nie wyłapie odpowiednio wcześnie to idą pograć w WoT. Wtłaczamy ich więc do C-j a oni i tak ściągają drugi monitor i odpalają WoT.
Nawet w miare to działa - WoT znaczy się - bo z eve to różnie bywa.

Efektywność Atlasu nie jest może jakaś przytłaczająca ale biorąc pod uwagę przeciwników trzymamy się nieźle, to od RA jakiś corp poszedł w świat.
Poza gangami PL w większej lub przytłaczającą ilością capsów WN niema tu niczego co zmusi nas do oddania C-J

Pewnie poza znaczeniem sentymentalnym w C-j jest od groma assetów, zwłaszcza biorąc pod uwagę sposób zajęcia.
Po 'wholesale' assetów rentersów już niewiele zostało ale to dawało nam w dupe przez miesiąc jak ludzie patrzyli po markecie i kontraktach.

poza tym chyba nic

gosti

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 10, 2010, 23:49:24 »
Lecielismy jakies POSy bic, ponoc high endy czy cos. Nas 100-110 we flocie (snipe BSy), wpadlo RA w 90 osob (RR BSy) i zapowiadalo sie fajne pew pew, ale dolecialo 60-70 PL i zrobilo sie niefajnie. Warp tu, warp tam i:

http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=200707

KM jeszcze wplywaja, ale dostalismy ostro po cyckach.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:22:34 »
Mamy kartę UAXa wiec panowie z Atlasu mają -1 do morale  :D


Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 12, 2010, 15:56:58 »
Nice ;))

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 13, 2010, 08:47:14 »
Wczoraj czyściliśmy posy w systemach alliansu o nazwie : Forbidden Domain. Nawiasem mówiąc mieli dużego e-peena na lokalu. Po wprowadzeniu w reinforce 4 szpili musiałem spadać (tak około 20:00 PL się zawinołem). Co mnie ciekawi to fakt iż na KB znów pojawił się c0ven. Mieliście jakies CTA w obronie Atlasu czy poprostu bardzo wam się nudziło chłopaki? Ktoś coś może więcej na ten temat napisać co się wczoraj działo...

Alrekus

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 13, 2010, 08:59:40 »
C0ven i Stan Empire było wczoraj na akcji, która dość długo trwała, nasz cel się w końcu nie pojawił to trochę wkurzeni mieliśmy wracać do domu, ale fc zauważył w jakimś tam systemie 25 dredów atlasów, to chcieliśmy je skuć  ;) później nie wiem co się dokładnie działo, ale wpadliśmy na flotę atlasów, chyba było info o flocie ruskich na następnej bramie to szybko rozkaz nie strzelać do neutów, odłożyliśmy dredy i polecieliśmy na bitkę, niestety bs'y close range bez logistyków to nie jest skład na takie walki  :(

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 13, 2010, 11:56:14 »
Pewnie ta sama flota ruskow ktora nas za bloobila. Polecielismy sie klepac z flota WN stawiajaca sbu bylo mniej wiecej 1:1 wiec zapowiadal sie GF. Jak sie okazalo dronkowcy co innego mieli w planach i zdzielili nas 3 razy wiekszym bloobem przez leb.

ps. to juz sie troche nudne robi albo nie przylatujecie wcale albo takim bloobem ze nie ma co myslec o walce. Chociaz to nawet dobrze mozna sobie troche w world of tanks popykac z jednym uchem na tsie czy sie cos nie dzieje.

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=393740

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 13, 2010, 12:16:56 »
Friendly (74)
Hostile (228)

To nie ruscy nagle zaczeli blob wystawiac tylko -a- i atlasowi liczby spadaja przez przeciagajaca sie kampanie.Stamina zawsze byla jednym z najwazniejszych czynnikow.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 13, 2010, 13:25:13 »
Mikker to nawet cta nie bylo. Troche krotko jestem w AAA ale tak patrzac pod katem poprzednich wojen to u nas jest totalny luzik. Taka spinka na powaznie, podatki na sto itp. moze trzy razy byla od poczatku wojny.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 13, 2010, 14:19:52 »
Wojna to jedno, a GF i wyrównane floty to drugie. Może WH. miało jeszcze dużo posów do ubicia i nie chciało się z wami bawić. Może skończymy już gadać o tym ze ktoś kogoś zblobował i to nie jest fajne bo takie juz jest EVE. Morale też ma ogromne znacznie, a ostatnio nie widać ze strony atlasu bitwy która by podciągneła morale, które BTW w moim ally jest bdb.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 13, 2010, 15:01:45 »
Z drugiej strony tez nie udalo wam sie osiagnac jakis wielkich zwyciestw ktore by potrzasnely atlasem.

Co do morale to nie widze sensu o tym dyskutowac czlowiek juz tak jest pokrecony, ze zawsze bedzie na forum twierdzil jakie to ma straszliwie wysokie morale nawet jak mu sie ally posypie tydzien pozniej.