Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 626804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 07, 2014, 01:55:21 »
Opowiedz lepiej o tej kampanii przeciw Esoterii, ktora zorganizowales z Pandemic Legion i Shadoo, o tej ktora pyszniles sie na lokalu w t-8, Piotrek  8)
Nie wiem czemu kazdy temat o c0venie, w ktorym haterzy staraja sie wylewac pomyje konczy sie tym, ze dostarczaja mi darmowej beki... Nie wiem, czemu, ale podoba mi sie to

lepiej pomyśl nad tym jak musicie być zjebani że tylu graczy nie znających się na przestrzeni tylu lat dochodzi do tych samych wniosków i jak musisz mieć spaczony łeb że ci się podoba że mają was za bandę hujów
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 07, 2014, 08:15:26 »
Lekko sie robi offtop o chu...wosci c0venu a ja chcialem sie zapytac jak wyglada postep w wojnie od strony polskich i ruskich goonow ze Stain. Czy jako strona atakujaca nie zastanawia was ze praktycznie kazdy timer jest na waszym podworku? Czy to po prostu mnie (grunta) karmia taka propaganda tylko i tak naprawde ostro dostajemy po pupie? Gratki dla IDEI za spoko wynik w tym miesiacu, ale co z innymi korpami wyniki ponizej "200 kylow" raczej pokazuja brak zaangazowania w konflikt i zycie alajansu, czy nie?

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 07, 2014, 08:19:23 »
N-CREL pomimo cieżkich strat zdobyte. Po stronie dobra spadło 14 carrierów ( według eve kill ), złe CFC straciło w ..uj dictorów i ''pare'' dominixów.
Bitwa zaczeła sie coś koło 16 eve time, ihub spadł o 18 a ostatni carrier o 21.  TCU padło o 1 w nocy ale to już inna bajka . Ze swojej strony dodam że mimo 10% tidi  wojowało mi sie dość przyjemnie. GF wstretne c0veny :P

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #318 dnia: Styczeń 07, 2014, 09:22:26 »
A powiedz mi jak wy to walczycie ?

Asysta na 1 ludka i AFK ?

tak to można walczyć ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #319 dnia: Styczeń 07, 2014, 09:47:38 »
A powiedz mi jak wy to walczycie ?

Asysta na 1 ludka i AFK ?

tak to można walczyć ;)
goony lataja w dominixach na sentry, AAA przesiada sie w dominixy na sentry, c0ven pewnie nie ma wyskilowanych :D, czy naprawde uwazasz ze tak duzo roznicy w "skilu" naciskac F1 a nie naciskac?

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 07, 2014, 09:51:24 »
A powiedz mi jak wy to walczycie ?

Asysta na 1 ludka i AFK ?

tak to można walczyć ;)

Zaczyna sie od wyboru floty . Zykle sa 3 rodzaje capsy, subcapsy i tackle/anti-tackle. Jak chcesz afkować to idziesz do capsów. Ja osobiście wole subcapsy tu jest mieszanka afkowania przy dronach i po trochu latania po gridzie. Wczoraj zabrakło jednak naszej subcapsowej floty wiec podłączyłem sie pod cepy. Zadanie było proste siedzieć przy capsach i ubijać dictory. Proste dopóki druga strona nie wrzuciła floty AF-ków.
Szczerze to w cepach jest co robić a przy predkości 4k m/s tidi aż tak bardzo nie przeszkadza.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 07, 2014, 10:02:30 »
jak nie zrobią coś z tymi dronami to chyba zacznę grać w LOLa, tam jest wiecej klikania ...
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 07, 2014, 10:34:41 »
jak nie zrobią coś z tymi dronami to chyba zacznę grać w LOLa, tam jest wiecej klikania ...

Haha światełko w tunelu widzisz man :D.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 07, 2014, 10:38:58 »
na pewno sie szykuja zmiany w drone assist - ja tam jestem za! afk floty to nuda dla wszystkich.

N-CREL drone dildo:

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 07, 2014, 10:42:16 »
N-CREL pomimo cieżkich strat zdobyte. Po stronie dobra spadło 14 carrierów ( według eve kill ), złe CFC straciło w ..uj dictorów i ''pare'' dominixów.
Bitwa zaczeła sie coś koło 16 eve time, ihub spadł o 18 a ostatni carrier o 21.  TCU padło o 1 w nocy ale to już inna bajka . Ze swojej strony dodam że mimo 10% tidi  wojowało mi sie dość przyjemnie. GF wstretne c0veny :P

ja wczoraj po przeleceniu 8 jumpów na tidi cepem byłem już tak znudzony że liczyłem na szybką śmierć :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 07, 2014, 11:23:02 »
Lekko sie robi offtop o chu...wosci c0venu a ja chcialem sie zapytac jak wyglada postep w wojnie od strony polskich i ruskich goonow ze Stain. Czy jako strona atakujaca nie zastanawia was ze praktycznie kazdy timer jest na waszym podworku? Czy to po prostu mnie (grunta) karmia taka propaganda tylko i tak naprawde ostro dostajemy po pupie? Gratki dla IDEI za spoko wynik w tym miesiacu, ale co z innymi korpami wyniki ponizej "200 kylow" raczej pokazuja brak zaangazowania w konflikt i zycie alajansu, czy nie?

Efektem karmienia propagandą jest wiara (?), jakobyśmy to my byli stroną atakującą. Ot, zrobiliście nam taką Operację Barbarossa, zaatakowaliście nas pierwsi, żeby uniknąć rzekomego ataku w przyszłości. Czy by nastąpił, tego już nie wiemy, ale z całą pewnością do chwili odkrycia, co slowcaty robią z naszymi flotami subcapslowymi nie mówilibyśmy np. o plusowaniu Goonów. Więc skończcie już z tą "wojną obronną", bo od samego początku to Wy jesteście stroną atakującą, a tych kilka systemów, które na początku odebraliśmy w Catch i próby włamania się do Tenerifis i Immensea to już logiczna konsekwencja rozpoczęcia wojny. I tak jak napisałem wcześniej, przejęcie dowództwa nad kampanią przez PL i umiejętne używanie blobu slowcatów i superów faktycznie spowodowało, że to Wy na razie jesteście stroną mającą przewagę. Ale na razie się jeszcze nie pakujemy do Stain. :)

A co do asysty dron, to jesteśmy zdania, iż powoduje ona dodatkowo potworny smack na localu - Wasi piloci się nudzą, więc pierdolą takie duby smalone, że aż żal czytać.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 07, 2014, 12:03:10 »
A co do asysty dron, to jesteśmy zdania, iż powoduje ona dodatkowo potworny smack na localu - Wasi piloci się nudzą, więc pierdolą takie duby smalone, że aż żal czytać.
Lul tak jak by Wasi nie pierdolili.

Goomich

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 07, 2014, 12:37:39 »
CFC narzeka na smack na localu?  :'(

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 07, 2014, 12:45:22 »
lepiej pomyśl nad tym jak musicie być zjebani że tylu graczy nie znających się na przestrzeni tylu lat dochodzi do tych samych wniosków i jak musisz mieć spaczony łeb że ci się podoba że mają was za bandę hujów

No wlasnie sie nad tym zastanawiam od wielu lat, obserwujac korowod przewijajacych sie tu rodakow ktorzy wbijaja internetowe szpilki w c0ven, i doszedlem do wniosku, ze to taka nasza narodowa mieszanka zawisci, glupoty i zacofania, ktora kaze sukcesy rodakow zawsze napietnowac. Widac to w polityce, widac to w biznesie i kulturze, wiec czemu mialo by byc inaczej w grze mmorpg. Komus sie udalo, wiec napewno jest (...) <-----tu wstaw dowolny epitet z dowolnego twojego posta, bo piszesz TYLKO o covenie  8)

To takie nasze polskie piekielko,  w dobie internetowej anonimowosci trzeba sie przyzwyczaic, ze jest sie opluwanym przez kogos, kogo sie nie zna, za rzeczy, ktorych sie nie zrobilo tylko dlatego, ze ten ktos ma kompleksy i zle sie czuje sam ze soba. Nie da sie z tym nic zrobic, wiec nauczylem sie robic sobie z tego jaja, zeby przynajmniej miec z tego rozrywke. Chociaz jak sie nad tym glebiej zastanowic, to raczej nie jest to powod do smiechu, bo frustraci tacy jak Ty zasluguja raczej na wspolczucie.


Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

papugoz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pegasus Duke
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 07, 2014, 12:56:27 »
...

Oj tak, tak bardzo to smutne, tak bardzo prawdziwe :(

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #330 dnia: Styczeń 07, 2014, 13:42:11 »
cat nic dodać nic ująć :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 07, 2014, 13:56:55 »
jak nie zrobią coś z tymi dronami

Zrobią. Informacja dość wiarygodna i w miarę prosto od krowy. Niestety nie wiem KIEDY, ale liczę na Rubicon 1.1.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:18:16 »
No wlasnie sie nad tym zastanawiam od wielu lat, obserwujac korowod przewijajacych sie tu rodakow ktorzy wbijaja internetowe szpilki w c0ven, i doszedlem do wniosku, ze to taka nasza narodowa mieszanka zawisci, glupoty i zacofania, ktora kaze sukcesy rodakow zawsze napietnowac. Widac to w polityce, widac to w biznesie i kulturze, wiec czemu mialo by byc inaczej w grze mmorpg. Komus sie udalo, wiec napewno jest (...) <-----tu wstaw dowolny epitet z dowolnego twojego posta, bo piszesz TYLKO o covenie  8)

To takie nasze polskie piekielko,  w dobie internetowej anonimowosci trzeba sie przyzwyczaic, ze jest sie opluwanym przez kogos, kogo sie nie zna, za rzeczy, ktorych sie nie zrobilo tylko dlatego, ze ten ktos ma kompleksy i zle sie czuje sam ze soba. Nie da sie z tym nic zrobic, wiec nauczylem sie robic sobie z tego jaja, zeby przynajmniej miec z tego rozrywke. Chociaz jak sie nad tym glebiej zastanowic, to raczej nie jest to powod do smiechu, bo frustraci tacy jak Ty zasluguja raczej na wspolczucie.

jest wiele polskich korporacji i zgrupowań polaków ale tylko coven wywołuje takie emocje.
ja mam się bardzo dobrze wspolczuć mi nie musisz. Odpowiedź jest tylko 1. Ciągle dorzucacie do pieca.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #333 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:31:11 »
Patrząc z perspektywy gościa, który miał 3 lata przerwy i wrócił do gry 2 miesiące temu- mam beke z tej wojny  :P

Typowe CTA:
-lecisz do systemu
-wskakuje stado archonów
-tidi wchodzi na 10%
-odpalasz alta i robisz misje, relici czy cuś  :P
-zaczyna sie bankowanie do skonczenia dictorow(waterboarding)
-siedzimy na archonach marnując ammo albo lecimy gdzies indziej a archony patrz punkt wyżej
-wskakuje stado cepów i zostaje zmasakrowane
-wyskakuje albo i nie stado bomberów, które trafia albo i nie i zabija albo i nie jakieś statki

Można powyższe przestawiać dowolnie miejscami(może tylko nie rozdzielać stada archonów i tidi) i w sumie będzie dalej działać

Strategicznie rzecz biorąc obie strony mające capsów tyle, że mogłyby bez stresu zaorać cały region w dzień albo dwa od tygodni przepychają się w paru systemach.
Te całe slowacty są skuteczne, zwłaszcza w dużym tidi i nie da się ukryć że jak walka przeciągnie się do US TZ to przeważnie osiągną cel.
Z drugiej strony jeśli nasi dobrze ustawia timery na strukturkach i jest spinka to N3 nie da rady zdobyć systemu(ergo weekendowa obrona F4)

Ani jedna, ani druga strona nie traci na tyle statków, żeby to miało znaczenie.
W sumie sytuacja patowa, może goonsi jak się zlecą coś zmienią, ostatnio jest jakby więcej ludzi w systemach.

Poza EVE jest jeszcze śmieszniej
Propaganda w tej sytuacji, gdy tak naprawdę po iluś tam tygodniach walk w sumie obie strony są w tym samym miejscu sięga zenitu, ludzie spinają się najmniejsze szczegóły.
Jakiś JB padł - SUKCES jedna ze stron ogłasza że DEFINITYWNIE WYGRAŁA EVE i reszta to formalność i w ogólne druga strona może złożyć broń i opór jest bezcelowy
Jakiś sojusz się rozwiązał - SUKCESS (patrz wyżej)
ktoś siedział w bańkach pare godzin - sukcess (ahahahah nooby)
ktoś zabił stado dykt które przez pare godzin przylatywały pod lufy sentry- sukces (patrz wyżej)
itd itp

Taktyka i doktryny się zmieniła ale pierdolenie na forach ciągle to samo :D Cóż ludzie to dalej ludzie.

Gdyby nie to, że w powietrzu śmierdzi największa supercapitalowa bitka ever byłoby w sumie nudno.
Natomiast, poza CTA rejon frontu to super teren do ramow, dużo się dzieje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2014, 14:48:44 wysłana przez Yogos »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #334 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:47:30 »
jest wiele polskich korporacji i zgrupowań polaków ale tylko coven wywołuje takie emocje.
ja mam się bardzo dobrze wspolczuć mi nie musisz. Odpowiedź jest tylko 1. Ciągle dorzucacie do pieca.

Wymien jakies, a ja ci wymienie dramy z ich udzialem. To kwestia skali, male efemeryczne aliansiki maja swoich malych haterow i swoje male prywatne piekielka. C0ven sie najbardziej rzuca w oczy, jest najstarszym i najwiekszym polskim aliansem, i dla takich osob jak Ty, ktore sobie lubia bezinteresowanie porzucac gownem, jest to duza i wygodna tarcza. Tylko tyle, i az tyle. Zastanow sie, czemu to robisz, moze jakis dobry terapeuta moglby ci pomoc.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:50:43 »
Wymien jakies, a ja ci wymienie dramy z ich udzialem. To kwestia skali, male efemeryczne aliansiki maja swoich malych haterow i swoje male prywatne piekielka. C0ven sie najbardziej rzuca w oczy, jest najstarszym i najwiekszym polskim aliansem, i dla takich osob jak Ty ktore sobie lubia bezinteresowanie porzucac gownem jest to duza i wygodna tarcza. Tylko tyle, i az tyle.

ja w ciebie nie rzucam, napisałem tylko co wszyscy myślą, ty zato starasz się mnie obrzucić.
dlamnie eot, nie mam zamiaru zagłębiać się w ten syf :-) - miłego dnia.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:51:31 »
napisałem tylko co wszyscy myślą

hahahaha :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 07, 2014, 15:18:50 »
miau...miaaaaaauuuu
Mnie to sie wydaje ze wam sie wcale nie udalo, jakie sukcesy,  niby o co ludzie sa zawistni? Teraz macie wojne wiec latacie przyklejeni do ruskiego i goonsowego cyca, dzieje sie i jest cool. Sam wiesz jak jest jak nie macie flot do dolaczenia. Okolo 50 aktywnych osob na 1000 charow, poza takimi spedami jak teraz aktywnych jest pewnie z 30 aktywnych. Reszta klepie anomki, boci i ssie moony. Macie stary PBNowy TS, nie macie Jabbera, nie macie fajnych flotek, mieszkacie w chu... miejscu, zrecie sie miedzy soba nonstop o kase, zero jakiegokolwiek rozwoju, wasz Ceo jedyne co robi to pisze lamerskie podsumowanie kazdego miesiaca (mimo ze kazdy jest tak samo nudny + tabelki ;D). PO wojnie znowu bedziecie czekac az sie ruszy do "po wakacjach" i do "po swietach".  Ale mnie zawisc naszla teraz na te wasze sukcesy ;D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 07, 2014, 15:27:35 »
Skrót ostatnich 3 stron:
c0ven jest paskudny a ludzie się w nim męczą od ponad 6 lat  za kare !  >:D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 07, 2014, 15:29:55 »
Cześć Yogos :-). Co tam stary byku :) ?

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 07, 2014, 16:06:42 »
Jak na kugu, tylko po polsku  >:D
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 07, 2014, 16:12:24 »
Mnie to sie wydaje ze wam sie wcale nie udalo, jakie sukcesy,  niby o co ludzie sa zawistni? Teraz macie wojne wiec latacie przyklejeni do ruskiego i goonsowego cyca, dzieje sie i jest cool. Sam wiesz jak jest jak nie macie flot do dolaczenia. Okolo 50 aktywnych osob na 1000 charow, poza takimi spedami jak teraz aktywnych jest pewnie z 30 aktywnych. Reszta klepie anomki, boci i ssie moony. Macie stary PBNowy TS, nie macie Jabbera, nie macie fajnych flotek, mieszkacie w chu... miejscu, zrecie sie miedzy soba nonstop o kase, zero jakiegokolwiek rozwoju, wasz Ceo jedyne co robi to pisze lamerskie podsumowanie kazdego miesiaca (mimo ze kazdy jest tak samo nudny + tabelki ;D). PO wojnie znowu bedziecie czekac az sie ruszy do "po wakacjach" i do "po swietach".  Ale mnie zawisc naszla teraz na te wasze sukcesy ;D

30 osób to wystawia Idea  ostatnim czasem 48 na korpowym ( z altami ofc )
to nie ten c0ven w którym byłeś i z mikerem o nowym pro pvp ally śniłeś,  ofc są dramy są trole jest piekiełko ale jak nie chcesz trolować nie trolujesz jak chcesz mieć ziomków i z kim latać to latasz i masz wy...ne na troli i  dramerów .

mamy fajne flotki + fajne timery ue i us zone dla nocnych marków, można latać 24h na dobę jak się chce bo jest z kim, ty pewno pamiętasz jak to wasza tropa de elite w squadzie 10 osób próbowała podbić pl comunity swoją zaj....ą a c0ven nie zdechł tak jak sobie wyśniłeś i masz teraz koszmary . Pora zrobić krok w przód i nie żyć przeszłością.


Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 07, 2014, 16:20:50 »
Co tam stary byku :) ?

Że byk to rozumiem ale zeby zaraz stary ?! :)
Pozdro 4all.

Pimpkin

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 07, 2014, 16:50:03 »
Mnie to sie wydaje ze wam sie wcale nie udalo, jakie sukcesy
No z Twojego punktu widzenia c0ven sie skonczyl jak PBn z niego wyszedl, wiec o czym my w ogole rozmawiamy...
Teraz macie wojne wiec latacie przyklejeni do ruskiego i goonsowego cyca
Z Ruskimi latamy od zawsze, a co niby mamy sami latac na blobwars i zmienic oblicze wojny 50osobowa flota?  ;D
Okolo 50 aktywnych osob na 1000 charow
5% partycypacji we flotach to dobry wynik, mocna srednia jak na nullsekowy, nie-piracki alians.
Macie stary PBNowy TS
Mamy tez starego PBNowego CEO, PBN to kawal historii c0venu jakby nie bylo. Zalozyc nowy TS to nie jest jakies szczegolne wyzwanie, ale ten jest nam udostepniany od lat przez ex-PBNowca, i z tego co wiem nie ma potrzeby go zmieniac. Rozumiem, ze jest to dla ciebie dowod na upadek c0venu ^^
nie macie Jabbera
ostatnio jak sprawdzalem, to mielismy c0vboja, czyli autorski soft tylko na nasz uzytek. Inna sprawa, ze niewiele osob odczuwalo potrzebe, zeby z niego korzystac.
nie macie fajnych flotek
mamy zajebiste flotki :)
mieszkacie w chu... miejscu
a wlasnie, ze ty! i w dodatku masz krzywe nogi. O to "chujowe miejsce" walczymy z roznymi najezdzcami od lat, rozumiem, ze atakowali nas dla rozrywki.
zrecie sie miedzy soba nonstop o kase
Naprawde tak to sobie wyobrazasz? Zreszta o jaka niby kase, przeciez mieszkamy w chujowym miejscu, wiec skad niby mielibysmy ja brac  8)
zero jakiegokolwiek rozwoju
Rozwijamy sie caly czas.
wasz Ceo jedyne co robi to pisze lamerskie podsumowanie kazdego miesiaca
Robi dokladnie to, co powinien, czyli trzyma to wszystko w kupie. Rozumiem, ze powinien wysylac tez comiesieczny raport ze swojej dzialalnosci do Ciebie  ;D
Ale mnie zawisc naszla teraz na te wasze sukcesy ;D
C0ven nadal istnieje i dobrze sobie radzi, ma tez dobra renome ("small but brave") wsrod zagranicznych obserwatorow. Rozumiem, ze Cie to boli, wiec pogadajmy lepiej o tym, jakie floty wystawia PBN  :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 07, 2014, 16:58:50 »
Że byk to rozumiem ale zeby zaraz stary ?! :)
Pozdro 4all.

Pimpkin

O_o Pipek żyje :D.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 07, 2014, 17:18:43 »
No z Twojego punktu widzenia c0ven sie skonczyl jak PBn z niego wyszedl, wiec o czym my w ogole rozmawiamy...Z Ruskimi latamy od zawsze, a co niby mamy sami latac na blobwars i zmienic oblicze wojny 50osobowa flota?  ;D5% partycypacji we flotach to dobry wynik, mocna srednia jak na nullsekowy, nie-piracki alians. Mamy tez starego PBNowego CEO, PBN to kawal historii c0venu jakby nie bylo. Zalozyc nowy TS to nie jest jakies szczegolne wyzwanie, ale ten jest nam udostepniany od lat przez ex-PBNowca, i z tego co wiem nie ma potrzeby go zmieniac. Rozumiem, ze jest to dla ciebie dowod na upadek c0venu ^^ostatnio jak sprawdzalem, to mielismy c0vboja, czyli autorski soft tylko na nasz uzytek. Inna sprawa, ze niewiele osob odczuwalo potrzebe, zeby z niego korzystac.mamy zajebiste flotki :)a wlasnie, ze ty! i w dodatku masz krzywe nogi. O to "chujowe miejsce" walczymy z roznymi najezdzcami od lat, rozumiem, ze atakowali nas dla rozrywki.Naprawde tak to sobie wyobrazasz? Zreszta o jaka niby kase, przeciez mieszkamy w chujowym miejscu, wiec skad niby mielibysmy ja brac  8)Rozwijamy sie caly czas.Robi dokladnie to, co powinien, czyli trzyma to wszystko w kupie. Rozumiem, ze powinien wysylac tez comiesieczny raport ze swojej dzialalnosci do Ciebie  ;DC0ven nadal istnieje i dobrze sobie radzi, ma tez dobra renome ("small but brave") wsrod zagranicznych obserwatorow. Rozumiem, ze Cie to boli, wiec pogadajmy lepiej o tym, jakie floty wystawia PBN  :D

Cat zniszczyłeś go:D pięknie

Ale on i tak tego nie zrozumie;)

Naicinh jak to napisał jeden z Twoich sojuszników w tym temacie: "Na twoim miejscu nie traciłbym dobrej okazji do milczenia" bo pogrążasz się.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 07, 2014, 17:30:25 »
panie

prawa autorskie więc poproszę o wypłatę w iskach :)



tak btw ja nie jestem niczyim sojusznikiem w tym temacie

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 07, 2014, 17:31:03 »
Niektórzy lubią się pogrążyć bardziej, chociaż już nie bardzo się da, za to jest z czego sie pośmiać.


mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 07, 2014, 18:13:51 »
panie

prawa autorskie więc poproszę o wypłatę w iskach :)



tak btw ja nie jestem niczyim sojusznikiem w tym temacie

wątpię że ktoś by chciał cie mieć za sojusznika ;D no ale możesz mieć to poczucie niepewności i nadzieję , a nóż widelec .. ;p

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 07, 2014, 18:25:30 »
Cat zniszczyłeś go:D pięknie

Ale on i tak tego nie zrozumie;)

Naicinh jak to napisał jeden z Twoich sojuszników w tym temacie: "Na twoim miejscu nie traciłbym dobrej okazji do milczenia" bo pogrążasz się.
Wow ale mnie zniszczyl o kurde  ;D

Wszytko co tam napisalem jest oczywiscie moja prywatna opinia. Do poszczegolnych ludzi w c0venie nic osobiscie nie mam. Wierze ze ludziom co dalej tam sa sie podoba i jest git.  Nie napisalem natomiast nic nieprawdziwego. Takie sa realia, jednym sie podoba innym nie.  IDEA zawsze byla dobrym aktywnym corpem a teraz doszly ex-bufu i pbn. Problemem w c0venie NIGDY nie byla IDEA imo. 'Keep on flaming' bo w grze juz nie ma zadnych emocji :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2014, 18:35:25 wysłana przez Naicinh »