Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639894 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1015 dnia: Luty 01, 2017, 10:59:50 »
Ja jestem dyslektykiem, więc mi pewne rzeczy nie przeszkadzają ;p i moge sobie popolemizować z Ramzesem.

C0ven jak każdy alliance do zarządzania swoimi zasobami potrzebuje ludzi, któży a) są lojalni, b) mają czas i możliwości, c) chce im się. a i b jeszcze znajdziesz, ale z c to już problem. A jak już się taki frajer znajdzie to zaraz wyskakuje banda miernych ludzików, któży twierdzą, że na pewno robią to dla tego, że kasa płynie do ich kieszeni. Bo nie potrafią wyobrazić sobie żeby ktoś robił to z innego powodu.
Ja potrafie sobie to wyobrazić, widze ile roboty odwalaja ludzie tacy jak Old Piosall czy Karamba dzisiaj dla c0venu i robią to dla własnej satysfakcji. Jestem pewien że nie mają z tego nic poza jakimiś drobnymi nagrody. Nie wiem jak było wcześniej, nie wiem o kim mówisz, ale nie uwierze że ktoś, kiedykolwiek sprzedawał aliansowe iski na allegro.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1016 dnia: Luty 01, 2017, 11:57:22 »
Haha za słaby na kb. Tego jeszcze nie słyszałem. Jak ja byłem w c0venie, a było to około dwa lata temu, to mieliśmy wglad w kasę i jak było trzeba to wydawano nam dready do użytku. Srp było na pewno za logi i chyba recony. fc dostawali plexa co miesiac. Bpc było malo, ale było to związane z czasem kopiowania. Więc nie pierdol o niejasnosciach itd, bo to bzdury. Wystarczy chciec i Xeo udostępniał co chciałeś i był otwarty na większość pomysłów. Te zarzuty są totalnie z dupy.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1017 dnia: Luty 01, 2017, 13:06:24 »
Czego wy nie rozumiecie... przecież Xeo wam uczciwie wszystko napisał a DalDalPort, szycha z covenu potwierdził.
Dla debili tłumacżę: były przekręty bo mechanika gry na to pozwalała i samo ccp i sami jesteście sobie winni że tego nie robiliście a ktoś robił.
Xeo przyznał że dostali "opieprz" od adminów i że im teraz na ręce patrzą i że siedzi na kupie złota którą wy powinniście mieć ale z racji swojej głupoty nie macie,
jak smok i śmieje się - i słusznie!
Xeo jest uczciwy i góruje nad wami intelektem.

tak pisze alice9 matołki :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1018 dnia: Luty 01, 2017, 13:24:58 »
Macierewicze centrali :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1019 dnia: Luty 01, 2017, 13:40:15 »
Liczyłem na jakąś dhramę, nie rekordową, ale jednak - jestem zawiedziony. :(

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1020 dnia: Luty 01, 2017, 13:52:42 »
Dobry jestem  8)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1021 dnia: Luty 01, 2017, 14:51:14 »
Haha za słaby na kb. Tego jeszcze nie słyszałem. Jak ja byłem w c0venie, a było to około dwa lata temu, to mieliśmy wglad w kasę i jak było trzeba to wydawano nam dready do użytku. Srp było na pewno za logi i chyba recony. fc dostawali plexa co miesiac. Bpc było malo, ale było to związane z czasem kopiowania. Więc nie pierdol o niejasnosciach itd, bo to bzdury. Wystarczy chciec i Xeo udostępniał co chciałeś i był otwarty na większość pomysłów. Te zarzuty są totalnie z dupy.

Wrzuć skile na jeden to może kiedyś dostaniesz inva do mojej floty dzieciaku. Wyjdź ze swojej dziury pojeździć po świecie eve i popytaj o srp jaki byl i jest w Ali które ciagnely 80% mniej iskow od coven
Z bufu niestety też został mocno wytarty stempel :-X po cartelu równia pochyła bo wasze tzw pro pvp bylo tak nieudolnie prowadzone że teraz może na Wielkanoc jak pologujecie alty zbierzecie gang piętnastu.Niestety dobrymi polskimi korpami wladali ludzie małego formatu i budowanie sily przedkładali na allegro.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1022 dnia: Luty 01, 2017, 15:09:03 »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1023 dnia: Luty 01, 2017, 15:12:53 »
a kto powiedział, że ja chce do twojej floty ? Zresztą nawet nie wiem czyjej, bo nie masz jaj podpisać się nickiem swego maina z eve. Jest jeden sposób żeby rozwiązać twój zajebisty problem. Załóż swego korpa, stwórz swój ally i pokaż wszystkim jakim jesteś człowiekiem wielkiego formatu. Chyba, że jednak nie potrafisz i tak naprawdę umiesz tylko gadać.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1024 dnia: Luty 01, 2017, 15:15:18 »
Gagat, ty dzieciaku :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1025 dnia: Luty 01, 2017, 18:09:38 »
Możecie mi wytłumaczyć czemu w ogóle podejmujecie próbę logicznej dyskusji z idiotą? Przecież to jest skazane na porażkę. Takie osoby się izoluje i utylizuje a nie z nimi dyskutuje.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1026 dnia: Luty 01, 2017, 18:11:25 »
Możecie mi wytłumaczyć czemu w ogóle podejmujecie próbę logicznej dyskusji z idiotą? Przecież to jest skazane na porażkę. Takie osoby się izoluje i utylizuje a nie z nimi dyskutuje.
Może się skompromituję, ale dźganie patykiem tego szympansa sprawia mi pewną satysfakcję  ;D

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1027 dnia: Luty 01, 2017, 18:18:05 »
Jak nikt baranowi nie odpowie to znów będzie nudą wiało na centrali.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1028 dnia: Luty 01, 2017, 19:49:52 »
Miło mi usłyszeć co o mnie myślisz po tym jak kilkukrotnie się z Tobą dogadałem i razem lataliśmy...
No to pomysl jak mi bylo milo jak byla sytuacja, ze trzeba bylo na szybko kupic fity do logi aliansowych i akurat bylem w Jita. Te fity to bylo plus minus 3-4 bln, a Ty powiedziales, zeby Dea nie przelewac bo mu nie ufasz. Kupilem za swoje, a potem mi przelano. To bylo po tym jak w jednym korpie z Toba bylem szmat czasu  (pbn+ten testowy po pbn+idea) i kupe bitek wspolnie latalismy.Pal licho jakbys mial jakiekolwiek podstawy. Zwlaszcza, ze przez dlugi czas mialem  dyrka w PBN i moglem nakrasc wiecej niz te smieszna kase.Ja nawet tego dreda nie dostalem :P Powiedziec, ze sie poczulem jakby mi ktos w twarz naplul to malo powiedziane, gdy na tsie mi to oznajmiono. Wiec nie wyjezdzaj mi tu na swoim bialym koniu dwulicowy czlowieczku. Kumple , kumplami , ale kasa jest kasa dla Ciebie. Po tym zdarzeniu to juz nawet mi sie z toba rozmawiac nie chcialo. Co do tego, ze teraz , kazdy ma api itp itp. to ja pisalem z perspektywy , kiedy ja bylem. W tamtym czasie wyciagnac takie informacje bylo ekstremalnie trudno, a nawet po prostu niemozliwe.. Z uwagi na to, ze Xeo logowal sie bardzo okazjonalnie i po prostu byl zarzucany priv czatami. Kiedy sie poruszalo te tematy Xeo robil sie drazliwy, ze po co etc etc ...i ze gownoburze krecimy. Ani razu nie skierowal mnie do jakies osoby, ze ona mnie i innym udzieli takich informacji.  Informacje w postaci moonow co / kto i jak w postaci excela to sami z chlopakami z Idea robilismy latajac i skanujac moony w Stain. Bo byli ludzie co mieli takie info, ale sie nie chcieli tym podzielic.

No i okazalo sie , ze korpik w c0ven co wystawial w porywach 2 ludzi do flot mial nawiecej moonow z h-endami w Stain + wszystkie lepsze moony staly ich szpile. No ,ale jak nam powiedziales przeciez w PBN/Idea nie ma ludzi coby sie tym zajmowali wiec ..... Zreszta nie chce mi sie znowu brodzic w tym szambie. Wiem, ze w C0ven to ja bylem jak i wiekszosc szeregowych graczy jak pieczarka tj. trzymana w ciemnosci i karmiona gownem. Dlatego tez na do widzenia postrzelalem sie z chlopakami, aby nigdy nie przyszla mi ochota wrocic do tego szamba. Mam tez dobre wspomnienia z c0ven zwlaszcza z jego poczatkow. Niestety c0ven stal sie ofiara swojego sukcesu. Z ally bardzo ze soba zrzytymi korpami + jedna wizja przyszly nowe gowno korpy industrial etc etc i zaczely ciagnac w inna strone. No i pojawili sie ludzie, ktorzy na c0ven po prostu chcieli zarobic i to zrobili i pewnie nadal to robia.   

Ps. Z tym minusowaniem to jestescie smieszni.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2017, 20:00:24 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1029 dnia: Luty 02, 2017, 07:43:01 »
Cytuj
Ty powiedziales, zeby Dea nie przelewac bo mu nie ufasz.
Hehe. Xeo masz talent do przewidywania posunięć gracza na miesiące/lata zanim się zepsuje :)

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1030 dnia: Luty 02, 2017, 08:25:35 »
Serio Ramzes to Kayl? ^^ nie bywam za czesto w bz by posmakowac jego elokfencji wiec patrzac po tym temacie. W bz musi byc wesolo.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1031 dnia: Luty 02, 2017, 22:03:53 »
No to pomysl jak mi bylo milo jak byla sytuacja, ze trzeba bylo na szybko kupic fity do logi aliansowych i akurat bylem w Jita. Te fity to bylo plus minus 3-4 bln, a Ty powiedziales, zeby Dea nie przelewac bo mu nie ufasz. Kupilem za swoje, a potem mi przelano. To bylo po tym jak w jednym korpie z Toba bylem szmat czasu  (pbn+ten testowy po pbn+idea) i kupe bitek wspolnie latalismy.Pal licho jakbys mial jakiekolwiek podstawy. Zwlaszcza, ze przez dlugi czas mialem  dyrka w PBN i moglem nakrasc wiecej niz te smieszna kase.Ja nawet tego dreda nie dostalem :P Powiedziec, ze sie poczulem jakby mi ktos w twarz naplul to malo powiedziane, gdy na tsie mi to oznajmiono. Wiec nie wyjezdzaj mi tu na swoim bialym koniu dwulicowy czlowieczku. Kumple , kumplami , ale kasa jest kasa dla Ciebie. Po tym zdarzeniu to juz nawet mi sie z toba rozmawiac nie chcialo. Co do tego, ze teraz , kazdy ma api itp itp. to ja pisalem z perspektywy , kiedy ja bylem. W tamtym czasie wyciagnac takie informacje bylo ekstremalnie trudno, a nawet po prostu niemozliwe.. Z uwagi na to, ze Xeo logowal sie bardzo okazjonalnie i po prostu byl zarzucany priv czatami. Kiedy sie poruszalo te tematy Xeo robil sie drazliwy, ze po co etc etc ...i ze gownoburze krecimy. Ani razu nie skierowal mnie do jakies osoby, ze ona mnie i innym udzieli takich informacji.  Informacje w postaci moonow co / kto i jak w postaci excela to sami z chlopakami z Idea robilismy latajac i skanujac moony w Stain. Bo byli ludzie co mieli takie info, ale sie nie chcieli tym podzielic.

No i okazalo sie , ze korpik w c0ven co wystawial w porywach 2 ludzi do flot mial nawiecej moonow z h-endami w Stain + wszystkie lepsze moony staly ich szpile. No ,ale jak nam powiedziales przeciez w PBN/Idea nie ma ludzi coby sie tym zajmowali wiec ..... Zreszta nie chce mi sie znowu brodzic w tym szambie. Wiem, ze w C0ven to ja bylem jak i wiekszosc szeregowych graczy jak pieczarka tj. trzymana w ciemnosci i karmiona gownem. Dlatego tez na do widzenia postrzelalem sie z chlopakami, aby nigdy nie przyszla mi ochota wrocic do tego szamba. Mam tez dobre wspomnienia z c0ven zwlaszcza z jego poczatkow. Niestety c0ven stal sie ofiara swojego sukcesu. Z ally bardzo ze soba zrzytymi korpami + jedna wizja przyszly nowe gowno korpy industrial etc etc i zaczely ciagnac w inna strone. No i pojawili sie ludzie, ktorzy na c0ven po prostu chcieli zarobic i to zrobili i pewnie nadal to robia.   

Ps. Z tym minusowaniem to jestescie smieszni.

Nie mam bladego pojęcia co próbujesz przekazać swoim komunikatem. Przykro mi bardzo że źle wspominasz swój pobyt w sojuszu (co mnie dość dziwi, w końcu wracałeś do niego ze dwa razy...) ale wiesz ja to robie dla swojej przyjemności w swoim wolnym czasie i statystycznie większość ludzi raczej wspomina C0VEN lepiej. Niestety, wszystkich nie da się zadowolić, z resztą z tego co pamiętam to żadna organizacja w EVE nie była w stanie...
------


Z innej beczki, walki o Esoterię trwają, mimo że tesco zaorało nam wczoraj cały pocket BZ, udało nam się go dzisiaj przed południem wybronić. Sytuacja w Esoterii jest gorąca, PVP non stop i wszędzie w okolicy, cały czas coś się dzieje, zapraszamy do wspólnego latania :)

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1032 dnia: Luty 02, 2017, 23:07:57 »
swoją odpowiedzią na konkretne zarzuty ważnego członka covenu - a właściwie jej brakiem - mówisz że to wszystko co Dalport mówi to prawda.
może po prostu czas powiedzieć, tak jestem pawlutem cienkie bolki  :) i długo jeszcze sprzedawał będę, jak to od 10+ lat robię, żryjcie proch.
W końcu ktoś tam pytał o stabilność cen na allegro nie czas by mu było jej udzielić?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1033 dnia: Luty 03, 2017, 02:03:36 »
Taki oftop: Mnie się tu podoba oddzielenie reala od gry. Jest drama, jest problem, jest co czytać ale w rzeczywistości nikt się specjalnie zbyt mocno nie spina. Na "tamtym" forum to za często z powodu między-korpowych konfliktów przesadza się userów użyszkodników i wysadza w kosmos posty (cóż, cenzura). Centrala to jednak jest relax i minimum luzu. Doom się nie miesza w te wasze pierdu pierdu - aż miło. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 10:52:45 wysłana przez Zgudi »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1034 dnia: Luty 03, 2017, 07:37:30 »
Aż muszę zapytać. Międzycorpowe konflikty w SC? Korporacje ludzi w grze, której jeszcze nie ma, tak? I o co oni się tam kłócą? Kto wrzucił więcej gotówki do ogniska?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1035 dnia: Luty 03, 2017, 08:52:00 »
Chciałem nawiązać tylko do forum i panującej atmosfery. Tematu nie ciągnę bo nie ten wątek :)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 09:06:51 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1036 dnia: Luty 03, 2017, 10:49:03 »
Zgudi rzuć linkiem bo tu się nic ostatnio nie dzieje a poczytalbym jakiegoś flejma
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[-CBC-] Eltor Altol

  • -CBC-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Eltor Altol
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1037 dnia: Luty 03, 2017, 14:08:41 »


Z innej beczki, walki o Esoterię trwają, mimo że tesco zaorało nam wczoraj cały pocket BZ, udało nam się go dzisiaj przed południem wybronić. Sytuacja w Esoterii jest gorąca, PVP non stop i wszędzie w okolicy, cały czas coś się dzieje, zapraszamy do wspólnego latania :)

Musze o to spytać, kto wam ustawiał okienka na cytadelach?

Są tak ustawione w takich godzinach że nigdy nie będziecie wstanie tego bronić. Było to celowe żeby szybciej oddać sova czy po prostu robiła to mało kompetentna osoba.   

Szukasz ludzi do obrony, myślisz że znajdziesz ich w godzinach od 6 rano do godziny 15 większość ludzi siedzi w pracy a nie przy kompie

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1038 dnia: Luty 03, 2017, 14:10:37 »
brainfart a potem wisząca u CCP petycja że nie zadziałała ich zmiana na propatriotyczne jakiś czas temu :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1039 dnia: Luty 03, 2017, 15:16:17 »
Bo priorytetem dla ustanawiającego timery była nie obrona a uprzykrzenie życia atakujacym.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 15:43:51 wysłana przez Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1040 dnia: Luty 03, 2017, 16:29:55 »
moze dlatego ze tu ruskie sa sila tego sojuszu a oni maja inny TZ niz polacy , poznym wieczorem oni juz ukladaja sie do snu

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1041 dnia: Luty 03, 2017, 16:36:38 »
moze dlatego ze tu ruskie sa sila tego sojuszu a oni maja inny TZ niz polacy , poznym wieczorem oni juz ukladaja sie do snu
Warszawa - 16.35, Moskwa - 18.35

Aż tak dużej różnicy nie ma żeby uzasadnić ustawienie od 6 rano do 15 po południ, oni w tym czasie też jeszcze w pracy. Chyba, że tam sami z Władywostoku latają to już inna sprawa, w tedy idealnie od 15 do 24-tej ich czasu się dopasowaliście :)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 16:51:53 wysłana przez Zgudi »

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1042 dnia: Luty 03, 2017, 17:34:25 »
teoretycznie tak
a w praktyce zawsze w godzinach roboczych widziałem sporo Rosjan online  i to często w zorganizowanych grupach
choć to dawno temu już było

Sneer Quen

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1043 dnia: Luty 03, 2017, 17:36:54 »
A może większość rozyjskojęzycznego SW mieszka na Kamczatce? :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1044 dnia: Luty 03, 2017, 17:41:13 »
A może większość rozyjskojęzycznego SW mieszka na Kamczatce? :P

na Krymie...
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1045 dnia: Luty 03, 2017, 18:10:53 »
Strefa czasowa Kamczatki bardziej odpowiada południowym prajm tajmom :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1046 dnia: Luty 03, 2017, 19:19:02 »
Testowalismy ustawienie pod low-hours wroga, niestety nie zabanglalo bo sciagneli wsparcie AU TZ :P

Ogolnie cytadele mamy rozrzucone tak zeby nie bylo nie mialy okien w tym samym czasie.

Na razie żaden fortizar nie spadł nam jeszcze (mamy 13 w eso), choć jeden jest w ostatnim timerze i wychodzi w środę o 6 rano ET - zapraszamy na imprezę :)

Ogólnie zabawa jest przednia, wkleje wam raport z bitki o BZ wczoraj który napisał jeden z uczestników:

Jako, że siedziałem dzisiaj od rana prawie przez cały dzień, pomyślałem, że napiszę małe podsumowanie, bo myślę że warto zostawić gdzieś ślad na naszym forum po tym dniu.

Dzień rozpoczął się od wprowadzenia w kolejny timer naszego Fortizara w A1. Wróg ściągnął chyba wszystkich swoich sojuszników, widziałem sporo Fconów, Drone Wakersów itd. Nie mieliśmy szans z nimi walczyć, mimo tego, że jak słyszałem goony zawróciły parę systemów od esoterii, bo mimo ich wsparcia mieliśmy za małe liczby. Ostatni timer rankiem w najbliższą środę.

Po pół godzinnej przerwie wyszły pierwsze timery w pokecie BZ, zabawa się zaczęła. Dzięki niewiarygodnej robocie Karamby mieliśmy ogromną ilość sigili w zapasie. Pierwszym timerem na rozgrzewkę było TCU w XKZ. Wróg kręcił się po okolicy, ale nie był wstanie nawet skutecznie niszczyć naszych sigili. Nie miał też wystarczającej ilości entosiserów żeby przeciwstawić się naszemu masowemu spamowi sigili, które pojawiały się na każdym wolnym nodzie. Kolejny raz Karamba odwalił ogromną robotę, wystawiając po jednym entosiserze w każdym systemie konstelacji. Po wygraniu pierwszego timera przyszły kolejne, ważniejsze, tym razem Ihub w WX i 16P. Wróg sformował się na te timery, przyleciał z ciężkimi entosiserami w postaci Ninazu, Chimery i innych capitali. Po naszej stronie było małe zamieszanie, nie mieliśmy FC, który poprowadziłby flotę osłonową. Tego ciężkiego zadania podjął się Savannah Kado. Polecieliśmy Jackdowami, zestrzeliliśmy kilka entosisów wroga. Nasze cierpiały strasznie z powodu grifinów, które przerywały cykle entosisów skutecznie opóźniając nasze postępy, taktyka na pewno do zastosowania przez nas. Po chwili pojawił się Reven, który mimo oporów Savka przejął flotę ;)

Kolejne godziny to ciągłe przepychanki na noodach połączone z walką naszych Hurricanów kontra ich Cerberusy. Mimo że nie mogliśmy ruszyć ich enotisujących kapitali, mimo że mieli większe liczby, dzięki ciągłemu reshipowi zarówno entosisów, jak i Hurricanów (sam straciłem dzisiaj 3), udawało nam się przekręcać kolejne timery na naszą korzyść. Osobiście entosisowałem nody w pokecie BZ, w pewnym momencie zaatakował mnie Cynobal i Hound. Mimo długich prób nie udawało im się przebić mojego tanka. Skończyłem cykl rozgrzewkowy, przekręciłem node do końca, a oni dalej bili bezskutecznie mojego sigila. Zacząłem się z nich podśmiewywać na lokalu prosząc, żeby mnie wreszcie zabili. Na co oni odpowiedzieli, że trzymając mnie na punkcie, przynajmniej jest jeden entoser mniej. W tym momencie zrobiłem eject ze statku i poleciałem na Fortizara po następnego Sigila. Na następnym nodzie już mi nie przeszkadzali i opuścili system :) Do DT wszystkie ranne timery były wygrane.

Kolejna runda zaczęła się po DT. Tym razem dla odmiany to Teści przylecieli w Hurricanach, a my w Cerberusach. Kolejny raz mieli większe liczby, jednak nie mieli praktycznie entosiserów, ograniczali się tylko do likwidowania naszych, ale chyba w końcu zrozumieli, że nie wyczerpią naszych zapasów Sigili i odlecieli. Kolejną dobrą wiadomością było zakończenie okna vulnerable na c0ven market w A1. Baliśmy się że Teści spróbują wprowadzić go w reinforca, ale nawet nie próbowali. Około 14:00 naszego czasu Reven musiał nas opuścić. Ciężkie zadanie dowodzenia flotą przejął TJ Jr Andersson. Nie niepokojeni przez wroga, spokojnie dokręciliśmy kolejne timery, o 15:00 wygrywając każdy jeden timer w pokecie BZ! O 15:30 wyjdzie jeszcze ostatni ihub w XKZ. Straciliśmy przy tym 39 sigili i kilka Malerów entosisujących.

Nie wszystko zagrało dzisiaj tak jak powinno. Bywały momenty zamieszania, ale w ogólnym rozrachunku to nie ważne. Dzisiejszy dzień był naszym wielkim zwycięstwem. Naszym osobistym, c0venowym. Nie raz i nie dwa podczas walk w catch słychać było na Tsie SU, że brakuje entosisów do obrony ze strony -A- czy innych sojuszy, które miały tam sova. Dziś było wręcz przeciwnie, można było usłyszeć, że odwalamy kawał dobrej roboty. Do tego nasi FC podejmowali się ciężkiego zadania dowodzenia flotą koalicji.

Pewnie przyjdą jeszcze gorsze dni, pewnie jeszcze nie jeden timer przegramy, ale póki siedzimy w A1, póki nie damy się wyrzucić z esoterii, póki logujemy i walczymy, póty ta wojna nie będzie przegrana. Fozzi sov + cytadele to naprawdę wojna nie na liczby, tylko na determinację. Dzisiaj tą determinacją wykazał się Karamba i trochę mniejszą, kilka innych osób które się dzisiaj pojawiły. Ale ta wojna jeszcze trwa i tra mać, będzie wiele okazji dla całej reszty, żeby dołożyć swoją cegiełkę do obrony Esoterii.



[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1047 dnia: Luty 04, 2017, 14:52:35 »
Posucha jak chu..ale widzę u was jedną osobę z potencjałem czy ma talent się okaże.
W każdym razie jak wrócę do gry to wyszkolę wam nowego garona tylko musicie mieć liczby i plexy dla niego.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1048 dnia: Luty 04, 2017, 17:31:39 »
Posucha jak chu..ale widzę u was jedną osobę z potencjałem czy ma talent się okaże.
W każdym razie jak wrócę do gry to wyszkolę wam nowego garona tylko musicie mieć liczby i plexy dla niego.
Wyobraziłem sobie kogoś kto przychodzi do korpa, żeby "wkoło Macieju" opowiadać jaki to jest dobry i co potrafi. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2017, 17:40:21 wysłana przez Zgudi »

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1049 dnia: Luty 04, 2017, 17:47:22 »
Posucha jak chu..ale widzę u was jedną osobę z potencjałem czy ma talent się okaże.
W każdym razie jak wrócę do gry to wyszkolę wam nowego garona tylko musicie mieć liczby i plexy dla niego.

Dzięki, mamy już jednego speca od shitpostingu. Wystarczy.