Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639355 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 20, 2013, 02:15:55 »
Możesz mi wyjaśnić jak działenie jednego pilota udupiło całą flotę? Banię wam na ryj postawił jak mieliście wiać czy co?

Propagacja aggro. Aggro roznosi się po repkach/cap transferach/remote sebo i tak dalej. Jeden gość aggruje i przy tym broadcastuje o armor, jeden guardian naprawia i wio - cała flota ma timer.

Mieliśmy dokładnie 3 sekundy do końca aggro, gdy udupił nas ten debil.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 20, 2013, 02:28:14 »
To niech teraz refunduje stracone statki :P
Drugi raz takiego numeru nie odwali

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 20, 2013, 07:47:25 »
a to nie jest tak, że logistyki podbijają do bramy razem z waszymi lokimi, tylko loki nie agrują, guardianki zajmują sie naprawą, czekają aż te-trójeczkom spadnie agro i przeskakują ostatnie?
Nie czasem agro przeskakuje tylko w mechanice lowsecowej?

 :(

*EDIT
Dobra przypomniałem sobie! już wiem! :D racja!
no, ale osoba pilotująca logistyka powinna pamiętać tak?
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2013, 07:55:49 wysłana przez Gaunt »
pewpew

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 20, 2013, 08:44:27 »
Powinna pamiętać o czym?
Swoją drogą jak jest walka to pilot logistyka aż nadto ma rzeczy do roboty aby jeszcze sprawdzić, który z pilotów naprawianych łapie jeszcze agro.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 20, 2013, 08:47:51 »
Powinna pamiętać o czym?
Swoją drogą jak jest walka to pilot logistyka aż nadto ma rzeczy do roboty aby jeszcze sprawdzić, który z pilotów naprawianych łapie jeszcze agro. jest debilem.

fyp

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 20, 2013, 09:44:48 »
Powinna pamiętać o czym?
Swoją drogą jak jest walka to pilot logistyka aż nadto ma rzeczy do roboty aby jeszcze sprawdzić, który z pilotów naprawianych łapie jeszcze agro.

O to to.

1) Z broadcastów nie widać jaki ship woła logistyka (jest nick pilota, a nie typ shipa - swoją drogą, głupie to)
2) "Crap-shipy" miały nie broadcastować o repki, ale akurat w tym gangu Wolf crap-shipem formalnie nie był (w sensie, wiadomo, że crap, ale akurat to był crap dopuszczony doktryną).
3) Po kilkunastu razach odnowienia się aggro (a pamiętajcie - wystarczy JEDEN ship, który mając aggro prosi o repki) timer ładnie spadał przez 57 sekund. Po czym pojawił się broadcast tego "Pomidora" i byliśmy udupieni.

Moim zdaniem logistyki zachowały się prawidłowo. "Pomidor" musiał zaggrować 30 sekund po tym jak wszyscy w 100-osobowej flocie (w tym połowa spoza c0ven i nie kumająca po polsku!) zdeaggrowali, po czym - co zrozumiałe - dostał w dziób (bo nie mógł przeskoczyć) i poprosił o repki robiąc nam 45-sekundowy timer.

W real life odpowiednikiem czegoś takiego jest wartownik pod ambasadą, który wychodzi ze swojej budki, bierze karabin i zaczyna strzelać do ludzi na ulicy. Facet gra od jesieni 2011 roku, ma lol 25 killi i 33 lossy na KB ally (a cały czas był w ROPL), przylatuje shipem, którego fit wskazuje na Hull Upgrades na III (brak T2 resów). Klasyczny przypadek niereformowalnego idioty.

Moim zdaniem - albo płaci za wdupione shipy, albo "noga-dupa-brama" z korpa/ally. Gość jest po prostu "a disaster waiting to happen AGAIN". Prywatnie mam do ustawionego na czerwono i za każdym razem jak zobaczę go na gridzie, będę go kasował razem z podem, choćbym miał swojego shipa wdupić. Dotyczy to też hiseca. Debili trzeba tępić.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 20, 2013, 09:56:47 »
Ale musiało być emo na tsie, nagrywał kto? 8)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 20, 2013, 09:58:58 »
O lol, jaki motyw z tym aggro. To ja rezygnuję z latania w takich flotach  :P
Cała prawda o moim graniu...


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 20, 2013, 09:59:37 »
(w tym połowa spoza c0ven i nie kumająca po polsku!)
To latacie z anglojęzycznymi i na TS'ie gadacie po polsku? Wierz mi Sokole nie ma nic bardziej irytującego niż flota w której co jakiś czas pewna grupa gada sobie w ojczystym języku.

Facet gra od jesieni 2011 roku, ma lol 25 killi i 33 lossy na KB ally (a cały czas był w ROPL), przylatuje shipem, którego fit wskazuje na Hull Upgrades na III (brak T2 resów). Klasyczny przypadek niereformowalnego idioty.
To mnie tez zaskoczyło, char jest nawet z 2010, a fit ma jak ja po 3 miesiącach gry oO

Prywatnie mam do ustawionego na czerwono i za każdym razem jak zobaczę go na gridzie, będę go kasował razem z podem, choćbym miał swojego shipa wdupić. Dotyczy to też hiseca. Debili trzeba tępić.
I prawidłowo :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 20, 2013, 10:00:53 »
Btw Sokół - zostajesz w PBN, czy wychodzisz?
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 20, 2013, 10:11:26 »
Ale musiało być emo na tsie, nagrywał kto? 8)

Nie no, mamy minimum profesjonalizmu, więc emo było na czatach.

To latacie z anglojęzycznymi i na TS'ie gadacie po polsku? Wierz mi Sokole nie ma nic bardziej irytującego niż flota w której co jakiś czas pewna grupa gada sobie w ojczystym języku.

FC mówi po angielsku, ale komunikacja na przykład ze scoutami odbywa się po polsku. Generalnie dość sprawnie to idzie ale nie tak sprawnie jak w międzynarodowych organizacjach.

Btw Sokół - zostajesz w PBN, czy wychodzisz?

Zostaję, lecę do Curse.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 20, 2013, 10:16:37 »
"Zostaję, lecę do Curse."

Tego się obawiałem  >:D

BTW
co autor tego fita miał na myśli ? :) bo chyba nie tank ani dps  ;)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=214007
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 20, 2013, 10:25:28 »
"Zostaję, lecę do Curse."

Tego się obawiałem  >:D

BTW
co autor tego fita miał na myśli ? :) bo chyba nie tank ani dps  ;)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=214007

Anchor dla Logistykow z whore działkiem. ;)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 20, 2013, 10:28:26 »
BTW
co autor tego fita miał na myśli ? :) bo chyba nie tank ani dps  ;)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=214007
Wy nie boostujecie guardianów ECCM'em? :-\
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 20, 2013, 10:35:07 »
Fitti trolluje - to jest command proteus, którego najważniejszym punktem jest ten warfare link. Po wielu próbach dało się złożyć ongridowego T3 commanda, który jakoś tankuje (szału nie ma, ale i bez kompromitacji - 124k EHP w EFT na moich skillach przed bonusami flotowymi), boostuje 3 guardy R-ECCM, a do tego ma jeszcze 300 DPS (z dronek).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 20, 2013, 11:01:18 »
Long story short, nie wjebywalna flota ppoległa na tym co w tej grze zabija najczęściej - czynniku ludzkim

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 20, 2013, 11:13:01 »
Long story short, nie wjebywalna flota ppoległa na tym co w tej grze zabija najczęściej - czynniku ludzkim

Umknął Ci fakt, że spadło parę shipów, a cała flota zerwała kontakt z przeciwnikiem - i to wobec takiego bloba.

Ile razy było tak, że floty ginęły w całości.

Cóż, może to kogoś wreszcie nauczy, że nie ma miejsca we floach dla każdego i w każdym shipie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 20, 2013, 11:15:16 »
Nie ma to jak wsadzić FC w prawie commanda z prawie tankiem i liczyć na to że nie spadnie :P
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 20, 2013, 11:21:00 »
Nie ma to jak wsadzić FC w prawie commanda z prawie tankiem i liczyć na to że nie spadnie :P
Prawie przeżył :P
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 20, 2013, 11:28:43 »
Nie ma to jak wsadzić FC w prawie commanda z prawie tankiem i liczyć na to że nie spadnie :P

To nie jest "prawie tank". Ten protek nie jest słabszy od większości T3, które latają. Dodatkowo, na gridzie jest jednym z wielu Protków we flocie i jeszcze nikogo nie punktuje.  Trzeba dać "look at", żeby zobaczyć że to command.

W v0lcie nie zdarzyło się, żeby logi mnie nie utrzymały, gdy byłem primary. Spadłem razy czy dwa na jakimś deaggro czy coś w tym stylu - ale wtedy spadało wszystko (guardy, "normalne T3").

Ja wcale nie mam ciśnienia na latanie takim shipem, ale ile osób ma Info Bonusy na V i może używać mindlinka?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Merle78

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merle78
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 20, 2013, 11:40:01 »
Ja wcale nie mam ciśnienia na latanie takim shipem, ale ile osób ma Info Bonusy na V i może używać mindlinka?

Calkiem sporo. Tylko rzadko sie uzywa.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 20, 2013, 12:29:31 »
Moim zdaniem logistyki zachowały się prawidłowo. "Pomidor" musiał zaggrować 30 sekund po tym jak wszyscy w 100-osobowej flocie (w tym połowa spoza c0ven i nie kumająca po polsku!) zdeaggrowali, po czym - co zrozumiałe - dostał w dziób (bo nie mógł przeskoczyć) i poprosił o repki robiąc nam 45-sekundowy timer.

Z tego co Mikker napisał na C0venowym kb, to chyba sprawy miały sie nieco inaczej i wasi ruscy przyjaciele zostawili was samych

Co do kolesia - to kolejny przykład, dlaczego przed pójściem do null warto by pilot najpierw polatał bojowo po wyszydzanym przez ciebie Sokole lowsecu. Tutaj bez znajomosci mechaniki aggro jesteś trupem w momencie wydokowania ze stacji. Kilka razy widziałem sytuacje jak idioci był rozstrzeliwany przez sentry i hosty, a jego flota nawet nie drgnęła na ten widok. Cyfry to nie wszystko.
Na pocieszenie, my mielismy identyczna sytuacje tydzien temu. Nasza gang cruzów plus logi stoi po jednej stronie bramy, po drugiej 40+ hostow w afkach. Sytuacja oczywista: pat.
Wskakuja ich cepy, mlody char otwiera ogien, sentry fire, broadcast, logi on, duableaggro na całej flocie, 40 afek wskakuje, my wrotki. Niestety został nasz Onyx. Lekcja dla mlodego na cale zycie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 20, 2013, 12:35:11 »
Z tego co Mikker napisał na C0venowym kb, to chyba sprawy miały sie nieco inaczej i wasi ruscy przyjaciele zostawili was samych

Stąd decyzja o deaggro. Gdyby nie ten pajac, straty byłyby połowę mniejsze (patrzę na KB -> timeline). Wydaje mi się, że ostatnim, który spadł przed tym fuckupem był Deaell.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Azradiel

  • Gość
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 20, 2013, 13:00:41 »
Głupia i bolesna sprawa.
Tylko ja nie wiem czy do końca trzeba tu winić samego prowodyra.
Wydaje się, że jest to przykład na to jak zawodzi "system".
Ktoś przecież daną osobą przyjął do korpa, ktoś zaniechał jego szkolenie itp 
Niewiedza zabija, ale czy niewiedza czyni z kogoś debila .... niekoniecznie.
Inna kwestia, że pewnie był wyraźny rozkaz od FC aby nie agrować...

Jedyny plus całej sytuacji, że możemy teraz poczytać na centrali i wszyscy którzy np nie wiedzieli o propagacji agro dowiedzą się czegoś wartościowego.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 20, 2013, 13:07:10 »
Umknął Ci fakt, że spadło parę shipów, a cała flota zerwała kontakt z przeciwnikiem - i to wobec takiego bloba.

Ile razy było tak, że floty ginęły w całości.

Cóż, może to kogoś wreszcie nauczy, że nie ma miejsca we floach dla każdego i w każdym shipie.
Dostaliście w dupę mocno zważywszy na to jak reklamowałeś ten setap pare dni temu tu nawet na centrali to wręcz wzieliście konkursowy wpierdol. Jak widać poza blobem groźne dla tej floty jest też zachowanie poszczególnych pilotów. Jak nie weźmiesz idealnie wytreso wytrenowanych weteranów to się to skończy tak a nie inaczej.
Cytuj
Jedyny plus całej sytuacji, że możemy teraz poczytać na centrali i wszyscy którzy np nie wiedzieli o propagacji agro dowiedzą się czegoś wartościowego.
Bitch please. Agro przechodzi na gości z remotkami odkąd gram w tą grę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 20, 2013, 13:11:37 »
Bitch please. Agro przechodzi na gości z remotkami odkąd gram w tą grę
Czyli od Retribution?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 20, 2013, 13:12:48 »
Zacząłem grać w empyrean age...
I już wtedy jak ktoś się bawił remotkami można było go agrować, dostawał od sentry do buzi itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 20, 2013, 13:19:12 »
Niewiedza zabija, ale czy niewiedza czyni z kogoś debila .... niekoniecznie.
Inna kwestia, że pewnie był wyraźny rozkaz od FC aby nie agrować...

Jak pisałem wcześniej, gdyby to był zielony gość, nie mrugnąłbym okiem. Ale to jest okaz retarda - nie chodzi już o znajomość mechaniki gry, ale po wała aggrować w lol-wolfie, skoro cała flota ucieka?

Dostaliście w dupę mocno zważywszy na to jak reklamowałeś ten setap pare dni temu tu nawet na centrali to wręcz wzieliście konkursowy wpierdol. Jak widać poza blobem groźne dla tej floty jest też zachowanie poszczególnych pilotów. Jak nie weźmiesz idealnie wytreso wytrenowanych weteranów to się to skończy tak a nie inaczej.

Wybacz, ale o PvP nie masz pojęcia. To nie jest żaden konkursowy wpierdol, to tylko kilka wdupionych shipów i to w sytuacji, gdy a) wystawili nas sojusznicy i b) flota została użyta niezgodnie z założeniem (głową naprzód w sov-bloba).   

Bitch please. Agro przechodzi na gości z remotkami odkąd gram w tą grę

A tu właśnie udowodniłeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz. To co masz na myśli to fakt, że w lolsecu logistyki naprawiające ludzi z GCC same dostawały GCC.

Natomiast w 0.0 standardem było, że na początku bitki logistyki nie aggrują same (czyli nie wywalają dron w celu whorowania się na kille), bo jak się zrobi za gorąco, to mogą w każdej chwili wyskoczyć. I to się właśnie zmieniło w Retribution - dzisiaj naprawiając kogoś kto ma weapons timer "dziedziczysz" jego timer.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 20, 2013, 13:38:26 »
A może to była kula szpiegula  8)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 20, 2013, 13:39:02 »
A może to była kula szpiegula  8)

Pomidor

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 20, 2013, 13:49:01 »
Wydaje mi się, że ostatnim, który spadł przed tym fuckupem był Deaell.

Ten od wolfa powinien teraz pójść do kościoła i dać księdzu na mszę w podziękowaniu za to, że Deaell nie jest ekstrawerykiem  >:D :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 20, 2013, 13:50:55 »
Dael ponoć spadł jeszcze na starym nie wolfowym agro ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 20, 2013, 13:55:36 »
Dael ponoć spadł jeszcze na starym nie wolfowym agro ;)

Niewiele by mu to pomogło :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 20, 2013, 13:56:40 »
Ale może uchroniło przed wcieraniem soli, po chłoście ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 20, 2013, 14:10:36 »
Zacząłem grać w empyrean age...
I już wtedy jak ktoś się bawił remotkami można było go agrować, dostawał od sentry do buzi itp
Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Wtedy logi dostawały GCC repując pirata, ale nie miały weapon timera. Każdy mógł do nich strzelać, ale one same mogły zadokować lub przeskoczyć.
Właśnie dlatego The 0rphanage umarło wraz z nadejściem Crimewatch.