Eve Online > Market

Aukcja gadżetów

(1/5) > >>

Xarthias:
Drodzy.
Jak co roku, zbliża się termin płatności za serwer i domenę. Nie chcę znowu Was drenować jakimiś zrzutami (choć przyznam, że od jakiegoś czasu serwer służy w zasadzie tylko Centrali), ani wrzucać bezsensownych reklam. Koszty serwera i domeny jakie rocznie ponoszę to jest jakieś dwie stówki z groszami (brutto, bo już nie prowadzę działalności, więc sobie wacików nie odliczę :P ).
Niby nie majątek, ale mieć i nie mieć... :P
Żeby więc ulżyć w tym roku swojemu kontu (i narzekaniom Małżowiny), mam trochę Evkowych gadżetów, które wieki temu CCP podarowała mi w celach promocyjnych.
To są drobiazgi, więc na majątek nie liczę, ale każde 5 zeta się liczy ;)
Nie mam pojęcia jak to rozwiązać od strony technicznej, może po prostu zrobić licytację w postach poniżej, jeśli ktoś ma  fantazję kupić coś z poniższych rzeczy, to pisze co i za ile, kolejne osoby mogą przebijać (tylko pls, nie o grosik co?, powiedzmy minimum o dwa zeta).
Wysyłka pocztą polską (od 5 do 10zł za polecony) lub kurierem (14 zł), ewentualnie odbiór własny w Gdańsku.
Licytacja niech potrwa na razie do 11 listopada do 23:59:59; najwyższa oferta wygrywa.
Rozmiary przybliżone, jak ktoś bardzo chce, to zmierzę dokładniej później.

01. Magnesiki Guristas - 2 sztuki, każdą licytujemy osobno, dwie najwyższe oferty wygrywają. Magnesy mają około 8 cm wysokości.


02. Naszywka Caldari - średnica około 6-7cm. Dosyć gruba i porządnie wykonana.


03. Naszywka Matarska w podobnym rozmiarze jak Caldari.


04. Brelok Caldari - mały, około dwu-trzycentymetrowy.


05.Nożyk - około 10-12 cm długości całość, z miejscem na zapalniczkę w rękojeści, otwieranie jedną ręką, naprawdę fajny gadżecik :)


06. I na koniec coś, co się mocno zastanawiałem czy wystawić, ale trudno. Bluza (hoodie) zamykana na suwak, czarna, dość duża (przy 180cm wzrostu i sporym mięśniu piwnym w nią wchodzę). Bluzę dostałem do CCP ale za cholerę nie wiem co ona ma wspólnego z Eve, z Doomem się mocno zastanawialiśmy, co przedstawia logo na niej i nie wiemy :)
Poniżej fotka tegoż loga, zdjęcie całej bluzy wrzucę później, bo poza domem jestem.



DISCLAIMER: Cała kasa pójdzie na utrzymanie serwera i domeny, jak coś będzie górką, to zostawię na kolejny rok, nie zależy mi na tym, żeby na tych gadżetach się dorobić :)

Amek Vi:

--- Cytuj ---01. Magnesiki Guristas - 2 sztuki, każdą licytujemy osobno, dwie najwyższe oferty wygrywają. Magnesy mają około 8 cm wysokości.
--- Koniec cytatu ---

10zl

Filip Bonn:
01. 15zł

[VIDE] Herezja:
Magnesy 20zł

Doom:
Majcher 10 zł

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej