Autor Wątek: -A- Strikes Back  (Przeczytany 25727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yalien

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 07, 2012, 09:46:19 »
kolega od szpicli chce podnieść zapewne swojego ego :D albo ten jabber to jeden wielki dable agent albo i triple pracujący dla wszystkich... Hahah dobre rozbawiło mnie to.

Mojego ego do tego nie mieszaj  >:D. Poza tym zdziwiony tym że wszyscy mają wszędzie szpiegów?
Owszem szpiedzy donosili na bieżąco o przygotowania jak i o zbliżających się flotkach. Poza tym nie napisałem że moi szpiedzy. Takich samych szpiegów których używa reszta świata EVE, którzy na bierząco bywają również na naszym TS-ie.
Wy zapewne ich nie macie co ... ?  :P.
Żal ściska?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 07, 2012, 13:28:54 »
Zostalem 3 razy zaraportowany jako szpieg na flocie ROL/AAA. Biedne misie nie rozrozniaja corpa coven (w PL) od aliansu c0ven. :)

Poza tym bitwa byla epicka, szkoda ze za kazdym razem wwarpowywalem sie jakies 5-7 km od granicy locking range bombera i zalapalem sie na jakas zenujaco mala ilosc killi. A na bombing runa vs. goons w ogole tak mi zmulilo klienta, ze jak mi sie grid zaladowal to bylo po wszystkim.

yalien

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 07, 2012, 13:37:31 »
Zostalem 3 razy zaraportowany jako szpieg na flocie ROL/AAA. Biedne misie nie rozrozniaja corpa coven (w PL) od aliansu c0ven. :)

Poza tym bitwa byla epicka, szkoda ze za kazdym razem wwarpowywalem sie jakies 5-7 km od granicy locking range bombera i zalapalem sie na jakas zenujaco mala ilosc killi. A na bombing runa vs. goons w ogole tak mi zmulilo klienta, ze jak mi sie grid zaladowal to bylo po wszystkim.

Tak, ten corp coven w PL robi niezłe zamieszanie. Jak zresztą pewnie zauważyłeś jest sporo nowych corpów które nie bardzo radzą sobie z rozpoznawaniem południowych aliansów.
Zresztą trzeba powiedziec że standingi na gridzie też dziwne rzeczy pokazywały. Widziałem c0venowego sabra hounda (thx mike mm) zmeltowanego przez chyba SOLAR-ów. U mnie też pokazywało go jako neutrala...
Jak widać po kb było sporo ff w gridzie. Makalu był w-ny kilkakrotnie bo on znowu niczego nie widział. żadnych standingów, i były problemy z wywoływaniem celi.

Poza tym, bez uprzedzeń, ale c0ven w tej chwili nie jest raczej rozpoznawalnym aliansem  :-X. Po resecie w czasie inwazji na -A- nie ma też wysokich notowań w Triplu.
I nie głosic mi tutaj że to LAMBF/Ozzy to zrobił. Te opinie idą z korpów MVN, Black Aces, RAT, RSTQ ... oni wciąż ten reset pamiętają
To niestety nie pomaga
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 13:56:54 wysłana przez yalien »

mike mm

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 07, 2012, 13:44:13 »
Cytat: yalien
...Widziałem c0venowego sabra zmeltowanego przez chyba SOLAR-ów. U mnie też pokazywało go jako neutrala...
Trochę inaczej, to c0venovy hound (http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=179417), konkretnie mój  >:D został zmasakrowany przez sabra pod stacją. Wcześniej spać poszedłem ale bitka mnie ominęła  >:(

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 07, 2012, 13:54:22 »
Mielismy troche petowych / blue aliansow AAA na neut i one mialy nas. Czesc (0ccupational Hazard, Echoes of Nowhere) splusowala sie na bitke (ale dopiero po stuknieciu mike'a :(- tak jak mike napisal, Sabre byl od [O H] a nie od nas.  ), wlasciwie mielismy problem tylko z FAIL'ami, ktorych bylo za duzo i mieli nas w pompie (malo co mnie nie rozstrzelaly jakies ich tornada, ale dzieki TiDi ucieklem :) ).

Co do Makalu to z tego co slyszalem to w pewnym momencie wysypal sie Wasz TS i w ogole dowodzenie flota stalo sie niemozliwe (nie mowiac o 3 flotach, broadcasty we flocie ROL'kow byly tak z dupy, ze w ogole nie szlo sie zorientowac gdzie sa targety).

Overview po prostu zbzikowalo jak wrzuciliscie Nyxy, widzialem wszystkie mimo blue standingow do AAA.

A co do rozpoznawalnosci c0venu to coz... zycie. :)


yalien

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 07, 2012, 14:06:03 »
Co do TS to się nie wysypał ale po prostu zatkał, osiągnąął max limit i ludziska krzyczały żę nie mogą się dostać.
Maka dostał freeza w bitce i trochę śmiesznie było (w przełożeniu na polski):
R17(albo inny rusek)
R17: Maka, widzisz te bombery?
M: jakie bombery?
R17: no te co bombią man tengusy, przesuń flotę !!!
M: jakie bombery, jakie bomby, przycież nikogo tutaj jeszcze nie ma?!?
R17: a carriery PL widzisz???
M: jakie carriery? Ku...a pewnie mam freeza a myślałem że to TiD
 >:D
hahahahahahahahaahhaahahaha

Tak to wyglądało na początku. Szczęściem dla nas 1 bomb run był nieudany i żaden tengu nie spadł.

Wyobraźcie sobie że znowu mieliśmy Shadoo po bitce na TS (jakaś nowa tradycja  :P ) i do 5 rano dyskutowaliśmy o bitce i EVE .

Ranshe

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 07, 2012, 14:32:19 »
Wyobraźcie sobie że znowu mieliśmy Shadoo po bitce na TS (jakaś nowa tradycja  :P ) i do 5 rano dyskutowaliśmy o bitce i EVE .

Nagrywaj :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 07, 2012, 15:10:38 »
Ile tych Tengu w koncu Wam padlo, bo wszyscy probuja sie doliczyc i wychodzi od 37 do 80. :)

Also:

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=179437

Goons w Tengu!

yalien

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 07, 2012, 15:24:21 »
Ile tych Tengu w koncu Wam padlo, bo wszyscy probuja sie doliczyc i wychodzi od 37 do 80. :)

Tego chyba nikt na razie nie wie  :P. trzeba poczekać kilka dni coby kb się wykrystalizowały.
Szacunki mówią że spadło ich ok 40-50 wliczając w to:
- statki zgankowane poza polem bitwy i w drodze do c-j: sporo noobów paliło przez gankowane systemy
- statki utracone w d/c: było kilka
- zwalone w bitwie: tutaj problem bo przy takim obciążeniu kb jeszcze się chyba synchonizują. Poza tym jest kilka zdublowanych kili.

w sumie nie tak dużo jakby można się spodziewać. Sporo kili związanych z d/c trafiło się na początku bitki kiedy i makalu dostał d/c. Te statki wisiały non stop na gridzie w zasięgu do carrierów. Nie byli w s tanie odsunąć się na bezpieczną odległość.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 07, 2012, 16:14:17 »
Poza tym, bez uprzedzeń, ale c0ven w tej chwili nie jest raczej rozpoznawalnym aliansem  :-X. Po resecie w czasie inwazji na -A- nie ma też wysokich notowań w Triplu.
I nie głosic mi tutaj że to LAMBF/Ozzy to zrobił. Te opinie idą z korpów MVN, Black Aces, RAT, RSTQ ... oni wciąż ten reset pamiętają
To niestety nie pomaga

Ale nikt niczego takiego nie glosi, ja nie widzialem ani jednego takiego posta na zadnym forum, ani w grze, zreszta przeciez to my was zresetowalismy, a nie wy nas. Wiec jezeli ktos sie nie orientuje jak bylo, to tylko byc moze korpy ktore tutaj wymieniles, typu Black Aces, Maverick Navy czy ocalali z Morsus Mihi, ale to juz w sumie nie jest takie bardzo istotne, no chyba ze dla kogos kto interesuje sie ich opinia na rozne tematy, albo dla kogos kto jest z nimi blizej zwiazany, jak np Ty  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 07, 2012, 16:53:42 »
Cytuj
Deploying to Venal (totally no troll)

From: Makalu Zarya
To: Against ALL Authorities [.-A-.]
ALLIANCE
Remove Label

[4:55:12 PM] herculetz: Let me make this clr
[4:55:34 PM] herculetz: If we see goons drakes in c-j
[4:57:10 PM] herculetz: I will come to venal to kill you and will blue raiden
[4:57:32 PM] herculetz: Or whoever it is who fights u


i'm totally not trolling here, moving to Venal (where the fuck is that anyway) tomorrow

ships to bring in order of importance

Hurricane > Rupture > Rfiter

Everything else will be just overkill

-Maka

ps. totally no troll...anyway so where is Venal?

tl;dr

AAA uwaza, ze ich blue lista jest za krotka. >:D


yalien

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 07, 2012, 16:59:24 »
Ale nikt niczego takiego nie glosi, ja nie widzialem ani jednego takiego posta na zadnym forum, ani w grze, zreszta przeciez to my was zresetowalismy, a nie wy nas. Wiec jezeli ktos sie nie orientuje jak bylo, to tylko byc moze korpy ktore tutaj wymieniles, typu Black Aces, Maverick Navy czy ocalali z Morsus Mihi, ale to juz w sumie nie jest takie bardzo istotne, no chyba ze dla kogos kto interesuje sie ich opinia na rozne tematy, albo dla kogos kto jest z nimi blizej zwiazany, jak np Ty  ;)
Cat :) Ty jak zwykle wiesz wszystko lepiej :) best cat, trolling Cat

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 07, 2012, 17:11:43 »
Cat :) Ty jak zwykle wiesz wszystko lepiej :) best cat, trolling Cat

Nie rozumiem. Napisales przed chwila, ze pogloski na temat, ze AAA zresetowalo C0ven pod wplywem Ozziego sa nieprawdziwe, a ja odpisalem, ze nie slyszalem zadnych takich poglosek, tym bardziej ze bylo na odwrot - a teraz Ty mi piszesz, ze ja jak zwykle wiem wszystko najlepiej, i okreslasz terminem "troll", edytujac jednoczesnie swojego posta... Chyba rozumiem, jak to sie stalo ze zrekrutowales Gobbinsa do korpa  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

yalien

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 07, 2012, 19:18:29 »
Nie rozumiem. Napisales przed chwila, ze pogloski na temat, ze AAA zresetowalo C0ven pod wplywem Ozziego sa nieprawdziwe, a ja odpisalem, ze nie slyszalem zadnych takich poglosek, tym bardziej ze bylo na odwrot - a teraz Ty mi piszesz, ze ja jak zwykle wiem wszystko najlepiej, i okreslasz terminem "troll", edytujac jednoczesnie swojego posta... Chyba rozumiem, jak to sie stalo ze zrekrutowales Gobbinsa do korpa  ;D

Cat to nie miejsce na flamewar, poza tym Twoje zdolności do manipulacji są znane w  polskim komunity. Przyjmij do wiadomości że napisałem to co napisałem spodziewając się Twojego trolla. :P. Poza tym wolę zrekrutować Gobbinsa niż Cat-a który parafrazując znane przysłowie: "Dużo ryczy ale mało kili daje".   >:D.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 19:25:41 wysłana przez yalien »

Platfusek

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 07, 2012, 19:45:55 »
Poza tym wolę zrekrutować Gobbinsa niż Cat-a który parafrazując znane przysłowie: "Dużo ryczy ale mało kili daje".   >:D.
aha czyli lepiej miec w korpie awoxerow ktorzy strzelają po ludziach z twojego aliansu niz takich ktorzy bija hostow. Gratuluje logiki i geniuszu obyś był rekruterem jak najdłużej.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 07, 2012, 19:55:40 »
Cat to nie miejsce na flamewar, poza tym Twoje zdolności do manipulacji są znane w  polskim komunity. Przyjmij do wiadomości że napisałem to co napisałem spodziewając się Twojego trolla. :P. Poza tym wolę zrekrutować Gobbinsa niż Cat-a który parafrazując znane przysłowie: "Dużo ryczy ale mało kili daje".   >:D.

lol :) sprobuj czasem cos napisac nie asekurujac sie slowami takimi jak "flamewar" albo "troll", ktorych znaczenia najwyrazniej nie rozumiesz. Poza tym kolejny raz popelniasz blad - to, ze Ty masz na jakis temat jakas tam opinie, nie znaczy, ze jest to "opinia obowiazujaca". To ze wypowiadasz sie w imieniu AAA czy mitycznego "polish community" (naprawde nie wiem, kogo masz na mysli) jest po prostu smieszne  :P

A wracajac do tematu, wlasnie zresetowalismy caly AAA blok. See you on the grid. o/
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 07, 2012, 20:15:24 »
Poza tym wolę zrekrutować Gobbinsa niż Cat-a który parafrazując znane przysłowie: "Dużo ryczy ale mało kili daje".   >:D.
Lol, nie zebym jakos szczegolnie lubil cata, ale czy to nie on ostatnio bomberem przetracil nighthawka i 3 drejki? A i jeszcze jedno czy Gobins to nie czasem alt kogos z pl ktory pod tym nickiem od lat za avoxera robi?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 07, 2012, 20:50:31 »
Cat, chodź do nas, będziesz mógł pokazać -A-, jak marny jesteś w pvp  :D
Cała prawda o moim graniu...


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 07, 2012, 21:55:02 »
Cat, chodź do nas, będziesz mógł pokazać -A-, jak marny jesteś w pvp  :D

Ale nie musze isc do was, bo wlasnie ich zresetowalismy  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 07, 2012, 23:16:28 »
A nie zresetowaliście ich już dawno temu? Btw - teraz resety są modne, my też resetujemy xD

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 07, 2012, 23:35:06 »
Mieliście/macie blue-listę? wstyd :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 08, 2012, 08:13:20 »
Mieliście/macie blue-listę? wstyd :P

No wczoraj wszystko poresetowalismy, tzn cale AAA, Nulli Secunde, Kadeshi, SOLAR, Gypsy Band, Vera Cruz i caly plankton, oprocz Stainwagonu czyli naszych najblizszych kumpli (Stain Empire i Romanian Legion) oraz Red Overlord, z ktorymi dzielimy rentier ghetto, wiec zawsze sa  i byli na blue  :)

Ciekawe, czy przez to pogorszy sie nasza opinia u Alienforca, i w ogole calego LFN, Black Aces, Maverick Navy, Hirr i reszty topowych korpow :/
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 08, 2012, 08:59:12 »
@Glass - no mieliśmy na czas road tripa piękną blue liste zawierającą same znamienite alianse z północy + przebrzydłych najemników :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 08, 2012, 09:55:22 »
Lol, nie zebym jakos szczegolnie lubil cata, ale czy to nie on ostatnio bomberem przetracil nighthawka i 3 drejki? A i jeszcze jedno czy Gobins to nie czasem alt kogos z pl ktory pod tym nickiem od lat za avoxera robi?

Tak. ^^

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 08, 2012, 11:07:07 »
Lol, nie zebym jakos szczegolnie lubil cata, ale czy to nie on ostatnio bomberem przetracil nighthawka i 3 drejki?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: -A- Strikes Back
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 08, 2012, 23:13:29 »
o Pani lekkich obyczajów, jebłem  ;D

EDIT

Precz z cenzurą ;p
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2012, 23:32:43 wysłana przez Skeer »
Cała prawda o moim graniu...