Autor Wątek: Odp: Kalkulator opłacalności  (Przeczytany 13270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Kalkulator opłacalności
« dnia: Grudzień 18, 2014, 09:10:18 »
sórowce

Kurwa no, szanuj czytelników i przeczytaj co piszesz. A jak masz z tym problem, to wrzuć najpierw do Worda.

A dwa, jeśli liczysz, że ktoś lub coś zacznie za ciebie myśleć i podawać gotowe rozwiązanie na handel i produkcję, to przyszykuj duuuużo isków, konsultacje kosztują. Powiedzmy 200m/h i mogę Cię prowadzić za rączkę.

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2014, 09:37:12 »
Potem sie kurwa dziwicie, ze ludzie odchodza a polskie community co raz starsze i rdzewieje.
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2014, 09:46:05 »
Ja się tam z qlkiem zgodzę - nie importujmy bezmózgów z Azeroth.

Czy jest coś takiego jak kalkulator opłacalności?
Tak, excel. I liczy Ci co chcesz.

Czy jest takie coś że wklepie ilości, aktualne ceny, współczynniki produkcji itp. -  i będe wiedział co zrobić.
Jak wyżej: excel + importowanie danych albo googlowski arkusz - też działa a chyba nawet łatwiej z importem danych.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2014, 09:49:14 »
Potem sie kurwa dziwicie, ze ludzie odchodza a polskie community co raz starsze i rdzewieje.

Tych z ortografią na bakier mamy już dostatecznie dużo :P Czy to cholera problem rzucić okiem na to co się napisało? KAŻDA przeglądarka w tych czasach podkreśla błędy.

Co do kalkulatorów to mi lp_solve mówiło co, gdzie i w jakich ilościach, no ale excel od biedy też da radę ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2014, 09:53:53 »
EVka jest tak skomplikowana/rozbudowana ze predzej czy pozniej nowy kolega bedzie musial zaczac czytac i samem-u szukac. Przez poczatki mozna go przeprowadzic.
Btw. Jest mnostwo "starych"bywalcow ktorzy w ferworze pisania potrafia strzelic byka i jakos wtedy nie slychac swietego oburzenia.
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2014, 09:57:32 »
EVka jest tak skomplikowana/rozbudowana ze predzej czy pozniej nowy kolega bedzie musial zaczac czytac i samem-u szukac. Przez poczatki mozna go przeprowadzic.
Prześledź sobie historię topiców, które gość zakłada. Solidny poradnik rozpatrzony w cichości serca powstrzymałby lawinę tych pytań.

Btw. Jest mnostwo "starych"bywalcow ktorzy w ferworze pisania potrafia strzelic byka i jakos wtedy nie slychac swietego oburzenia.
Nie lubię ludzi którzy nie lubią uczyć się na błędach:
Witam,

Zainstalowałem zgodnie z waszymi sugestiami salvagera i mam pytanie - co zrobić z takmi popsutymi częściami zanlezionymi, wyrzucić od razu, sprzedać, przerobić na sórowce, zachować?
Pod tą wiadomością też zwróciłem uwagę na oczojebnego byka  ???

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2014, 09:58:35 »
Raczej nie ma czegoś co pozwala na sprawdzenie opłacalności przerobienia danego minerału w takim sensie, że wklepiesz sobie np. tryt i dostaniesz porównanie tysięcy przedmiotów które można z niego wyprodukować. A tym bardziej takich które obliczą Ci to ze skałki. Są narzędzia pozwalające na sprawdzenie opłacalności produkcji danej rzeczy (https://www.fuzzwork.co.uk/blueprint/), tylko musisz pamiętać o uwzględnieniu swoich skili, gdzie bez rozwiniętego chara stricte pod produkcję, robienie czegokolwiek jest nieopłacalne (pomijam koszty samej instalacji, transportu etc.). Zabieranie się za produkcję bez zagłębienia się w formułki, dane i rynek jest bez sensu i raczej odradzałbym to osobom zaczynającym zabawę z EVE. Są o wiele łatwiejsze sposoby zarobku przy małej ilości SP i doświadczeniu. Oczywiście możesz kogoś wynająć do zrobienia odpowiadającego Twoim potrzebom Excell'a, ale są to godziny pracy której nikt nie wykona za darmo.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2014, 11:23:21 »
A uwzględniasz straty jakie poniesiesz topiąc to bez skili i standów? Bo aby kawałek rudy dał tyle materiału ile stoi w opisie potrzebujesz tych dwóch rzeczy

No właśnie sęk w tym, że online kalkulator z linku co podałem nie uwzględnia tego, ale wiem że jest coś takiego (nie pamiętam przeglądarka czy program) co uwzględnia skille, podatki, wydajność etc., a średnie ceny surowca ciągnie Eve Central. Mam już taką wyliczarkę w Calcu, ale wygodniejszy byłby gotowy soft - jak znajdę wkleje linka.

Cytuj
Są narzędzia pozwalające na sprawdzenie opłacalności produkcji danej rzeczy (https://www.fuzzwork.co.uk/blueprint/),
Dzięki wielkie, z tym poprzednim linkiem mam już to co potrzeba  8)

Cytuj
Tak, excel. I liczy Ci co chcesz.
Ciekawe ile forumowiczów preferuje np. Excel na Evemon?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2014, 11:46:24 »
Ciekawe ile forumowiczów preferuje np. Excel na Evemon?

Od kiedy evemon jest arkuszem kalkulacyjnym?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2014, 12:04:59 »
program nazywa sie ISKPERHOUR, ale po postach i tematach ktorych kolega jest autorem, szczerze watpie aby ogarna chocby probe wprowadzenia api chara. Bo z tego co widze, evewiki czy jakakolwiek juz zgromadzona wiedza w poradnikach jest poza jego zasiegiem.

EDIT: btw po wpisaniu magicznego "eve tool" do google. w 1 linku dostajemy
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/3rd_party_tools
wiem trudne... sprawy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2014, 12:13:31 wysłana przez KoMic »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 18, 2014, 12:09:41 »
Autor tego tematu powinien dołączyć do akademii tam mu wytłumaczą  ;D
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 18, 2014, 12:30:06 »
EDIT: btw po wpisaniu magicznego "eve tool" do google. w 1 linku dostajemy
https://wiki.eveonline.com/en/wiki/3rd_party_tools
wiem trudne... sprawy

Dzięki wielkie, tego szukałem.

BTW: Słowo kluczowe "eve online calculator" w Google daje inne narzędzia w temacie, ale nie znajdziesz tam "ISKPERHOUR".

evewiki czy jakakolwiek juz zgromadzona wiedza w poradnikach jest poza jego zasiegiem.
Info z wielu poradników z oficjalnej wiki:
Cytuj
This article has been marked as needing cleanup. The article may need spell checking, formatting or reordering to meet a higher standard of quality. It may also link to a large number of nonexistent pages (redlinks). Other articles needing cleanup
Niedawno wyszł Rhea (kolejne zmiany), wolałem więc zapytać na forum i być na bieżąco - zadałem pytania w NoobGarten, bo sądziłem że to odpowiednie miejsce...

Mam w pdfie poradnik z okresu jak grałem 6 lat temu, kopało się wtedy fregatą, a potem krążownikiem - takie czasy były.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2014, 12:39:10 wysłana przez Rio Eriker »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2014, 12:49:28 »
oczywiscie, ze wiele poradnikow czy tooli jest nieaktualnych. ale glowa nie sluzy tylko do jedzenia nią.
szukasz, sprawdzasz, porownujesz czy otrzymane wyniki pokrywaja sie z tym co jest w grze.
Zawsze mozna sobie samemu wszystko od podstaw napisac. Bardzo polecam excela i googlesheeta tylko google niestety ma ograniczenie do 50 zapytan api per plik.

Oczywiscie Noobgarden to najlepsze miejsce na tego tupu pytania. Tylko z 2 strony, czy o kazda pierdole trzeba sie pytac?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2014, 12:50:39 »
==========================================
[admin]Wracacie do tematu topick'a. TERAZ.
A Ty qlko1 nie bądź hipokrytą, nie dalej jak kilka dni temu opierdoliłem cię za offtopicki a Ty dalej swoje więc twierdzę że sam masz braki w tym zakresie kturym jest óczenie się na błędach. Masz pw do administracji i moderatoruw foróm, masz opcje pw do aótora oczojebnego byka, masz tez przycisk raportuw posta. Ale nie. To za tródne, lepiej zbić temat na flejmowy OT, tak?
Wszyscy pozostali spojrzeli kurwa jak sie nazywa dział w którym piszecie i przypierdalacie się do gościa który zadał sobie przynajmniej tyle trudu aby znaleźć dział w którym takie "głupie" pytania wolno zadawać legalnie?


A Ty Rio jednak przejrzyj ten dział i dodawaj pytania do istniejących tematów, bo większość topicków które założyłeś jednak powinna być elementami składowymi juz istniejących[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 18, 2014, 13:15:17 »
==========================================
Wracacie do tematu topick'a. TERAZ.
A Ty qlko1 nie bądź hipokrytą, nie dalej jak kilka dni temu opierdoliłem cię za offtopicki a Ty dalej swoje więc twierdzę że sam masz braki w tym zakresie kturym jest óczenie się na błędach. Masz pw do administracji i moderatoruw foróm, masz opcje pw do aótora oczojebnego byka, masz tez przycisk raportuw posta. Ale nie. To za tródne, lepiej zbić temat na flejmowy OT, tak?

Wszyscy pozostali spojrzeli kurwa jak sie nazywa dział w którym piszecie i przypierdalacie się do gościa który zadał sobie przynajmniej tyle trudu aby znaleźć dział w którym takie "głupie" pytania wolno zadawać legalnie?


A Ty Rio jednak przejrzyj ten dział i dodawaj pytania do istniejących tematów, bo większość topicków które założyłeś jednak powinna być elementami składowymi juz istniejących

Są też inne litery w których można popełnić błędy, zamiana u z ó po 3 przypadku staje się monotematyczna, nudna i nieciekawa. Ale potencjał był :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2014, 14:44:25 »
==========================================
Wracacie do tematu topick'a. TERAZ.
A Ty qlko1 nie bądź hipokrytą, nie dalej jak kilka dni temu opierdoliłem cię za offtopicki a Ty dalej swoje więc twierdzę że sam masz braki w tym zakresie kturym jest óczenie się na błędach. Masz pw do administracji i moderatoruw foróm, masz opcje pw do aótora oczojebnego byka, masz tez przycisk raportuw posta. Ale nie. To za tródne, lepiej zbić temat na flejmowy OT, tak?

Wszyscy pozostali spojrzeli kurwa jak sie nazywa dział w którym piszecie i przypierdalacie się do gościa który zadał sobie przynajmniej tyle trudu aby znaleźć dział w którym takie "głupie" pytania wolno zadawać legalnie?


A Ty Rio jednak przejrzyj ten dział i dodawaj pytania do istniejących tematów, bo większość topicków które założyłeś jednak powinna być elementami składowymi juz istniejących

Zwrócenie uwagi użytkownikowi, że napieprza ortami jest offtopem?  ???
A dwa, jak piszesz list motywacyjny, też nie zwracasz uwagi na błędy, a  w stopce piszesz "jestem dyslektykiem" albo inną bzdurę?
Trochę  szacunku dla odbiorcy wiadomości. Zwłaszcza, że po dwukrotnym zwróceniu uwagi gościowi nawet nie chciało się tych błędów poprawić, ani w jednym topicu, ani w drugim.

Cytuj
1. Każdy użytkownik powinien zachować kulturę słowa. Zamieszczanie na forum przekleństw, treści rasistowskich oraz obrażanie innych użytkowników może skończyć się czasową lub permanentną banicją z forum. Wiadomości takie mogą być bez ostrzeżenia usunięte. Przez kulturę słowa rozumiemy także zachowanie zasad poprawnej pisowni. Uprasza się o szanowanie zdania innych.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2014, 14:53:59 wysłana przez qlko1 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:12:39 »
Cytuj
Zwrócenie uwagi użytkownikowi, że napieprza ortami jest offtopem?  ???
Przeproszę Cię i wycofam punkty karne jak tylko wykażesz mi jaki ma merytoryczny związek literówka w polskim słowie z kalkulatorem efektywności gry.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:18:22 »
Przeproszę Cię i wycofam punkty karne jak tylko wykażesz mi jaki ma merytoryczny związek literówka w polskim słowie z kalkulatorem efektywności gry.

Nie ma Doom, ale chętnie podyskutuje z Tobą na temat poprawności pisania i co się przez to wyraża w innym wątku jak wydzielisz.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:41:40 »
Kiepski dział sobie wybrałeś na dyskusje, flejmić nie mam zamiaru.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2014, 15:50:57 »
Przeproszę Cię i wycofam punkty karne jak tylko wykażesz mi jaki ma merytoryczny związek literówka w polskim słowie z kalkulatorem efektywności gry.
Jest to zwrócenie uwagi na fakt, że użytkownik narusza regulamin forum. Rozumiem, że powinienem otworzyć na to oddzielny topic żeby nie robić offtopa?

Już czuję, że zrobi się z tego dyskusja na temat regulaminu forum,a  ponieważ będzie to offtop tego co tu mamy, trzeba trzasnąć kolejny topic.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2014, 15:57:57 wysłana przez qlko1 »

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 18, 2014, 17:04:42 »
Podaj ktoś sześć liczb, bo dziś kumulacja w lotto.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 18, 2014, 20:40:06 »
Jest to zwrócenie uwagi na fakt, że użytkownik narusza regulamin forum. Rozumiem, że powinienem otworzyć na to oddzielny topic żeby nie robić offtopa?

Już czuję, że zrobi się z tego dyskusja na temat regulaminu forum,a  ponieważ będzie to offtop tego co tu mamy, trzeba trzasnąć kolejny topic.
Twoja postawa przypomina mi pretensje kierowcy który gonił gościa jadącego za szybko coby go nagrać i podkablować, o to że pały go shaltowały / przysłały mandat z fotoradaru, za to ze sam łamał przepisy ruchu drogowego.
Owszem regulamin zaczyna się tak jak zacytowałeś, niemniej sam go złamałeś już pierwszym postem zaczynającym ta pyskówkę, jednocześnie dodaj do tego kilka innych złamanych tylko tym jednym postem punktów regulaminu.
Przeczytaj też jeszcze raz mój post w ramce komentarza admina w temacie tego co mogłeś zrobić aby byc czystym

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2014, 09:21:22 »
Twoja postawa przypomina mi pretensje kierowcy który gonił gościa jadącego za szybko coby go nagrać i podkablować, o to że pały go shaltowały / przysłały mandat z fotoradaru, za to ze sam łamał przepisy ruchu drogowego.

Twoja postawa przypomina mi admina, który stoi mężnie na straży regulaminu...no, może jakiegoś kawałka regulaminu. Doom upominasz mnie DWUKROTNIE, dostałem jakiegoś tam warna, podobno nawet jakieś punkty, a dalej zlewasz DWUKROTNIE złamany przez gościa punkt pierwszy regulaminu. 
Jak już jesteś surowym bratem pilnującym 10 przykazań, to pilnuj proszę wszystkich 10.

Ja rozumiem że twoje serce cieszy się jak nowy forumowicz pisze w poprawnym dziale, ale przy tym stopniu degradacji wymagań, za rok czy dwa będzie nas radować, że nowy umie sklecić zdanie bez ryzyka wystąpienia trwałego uszkodzenia mózgu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2014, 10:56:21 wysłana przez qlko1 »

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 19, 2014, 13:12:39 »
Admini na tym forum generalnie od zawsze robią co chcą, a swój własny regulamin maja głęboko..


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Kalkulator opłacalności
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2014, 13:21:49 »
Tak daleko we wnioskach bym nie szedł. Ale widać wyraźne wyczulenie w pewnych kwestiach, w innych... no cóż.  :-\