Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogłoszenia na stronę główną / Odp: Zlot 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez [BWTF] Roberto990 dnia Listopad 28, 2021, 13:09:40 »
ZAPISYWAĆ SIĘ !!!! coby mieć pogląd ile osób mniej więcej będzie bo na tą chwile wychodzi że sami z Dasmindem będziemy chlać .....płatność do lutego ale pogląd ile osób bedzie musimy mieć trochę szybciej
2
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Rekrutacja do koalicji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stellar ZorD dnia Listopad 26, 2021, 19:13:30 »
Hej szukam ludzi/korporacji do null sec pvp, sov i takie tam. Wymagania komunikatywny angielski ;)... i brak dramy.


Po więcej pytań zapraszam na priv: Galactic Zord, Stellar Zord, Galactic Toon in game.

fly dangerous!
3
Inne gry / Mortal Online 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tloluvin dnia Listopad 26, 2021, 06:57:12 »
https://store.steampowered.com/app/1170950/Mortal_Online_2/
Jest to MMO RPG na silniku Unreal 4. Otwarty świat pvp z pełnym lootem i jednym serwerem z widokiem pierwszoosobowym jak np w Morrowind. Duży wpływ na walkę mają umiejętności gracza. Nie ma autotargetu.
Dwa drzewka rozwoju. Jedno związane z walką, drugie z rzemiosłem.
Umiejętności rosną wraz z ich używaniem, ale można też kupić książkę do nauki jak w EVE, która potrzebuje odpowiedniego czasu RL
Jedna postać na konto.
Kilkaset dostępnych umiejętności powoduje, że nie da się robić wszystkiego i bardzo niewiele osób będzie w stanie osiągnąć samowystarczalność
Rozbudowany housing

Póki co gra we wczesnym dostępie. Pod koniec stycznia ma oficjalnie wystartować. Poza opłatą za grę wymagany jest abonament planowany na dziś w wysokości 14.25$ miesięcznie. Zakup gry ma wliczony w cenę pierwszy miesiąc. Okres płatny rozpocznie się w monencie oficjalnego startu gry.
4
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zack dnia Listopad 21, 2021, 18:26:53 »
Nie wiem Panowie, moim zdaniem taki projekt chyba nie wyklucza się z żadną z innych opcji.
Wg. mnie taki sojusz bez zobowiązań, byłby zapleczem dla większych korporacji, które może i mają poważniejsze cele, możliwości i ambicje, jak być może VIDE. To mogłoby być fajne miejsce do rekrutowania całych korporacji i pojedynczych pilotów.

I pisząc, że niech ktokolwiek zrobi :), miałem bardziej na myśli, że coś takiego może zrobić dosłownie ktokolwiek, bo nie ma znaczenia, kto to będzie, dlatego, że jego rola sprowadza się tylko do odpalenia tego tematu.
Bo warunkiem powodzenia tego projektu jest moim zdaniem to, że nie będzie tam żadnego szefa poza szefami korporacji.
Mogę sam to zrobić w wolnej chwili, tylko ja często odkładam eve na dłuższy czas i po prostu mam na myśli, że jeśli ktoś chciałby to niech nie czeka na mnie i tyle.

Cele sojuszu, o którym pisałem byłyby takie jw: towarzysko/kooperacyjno/rekrutacyjne. To nie jest nic, to na pewno więcej niż to co mają korpy 5 czy 1-osobowe.

W temacie dyktatorów, zarządzania, itd. - byłoby to coś bardziej w rodzaju jakby stowarzyszenia korporacji, które mają pełną swobodę działania - poza strzelaniem do swoich.
Tak na marginesie - zobaczcie sobie jakie liczby ma Silent Company - gdyby tego nie było, można by się zastanawiać, czy coś takiego może w ogóle się udać w realiach gry, ale jak widać może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.

Jeśli nawet pojawiłby się kiedyś ktoś z takim powerem, żeby chcieć z tego zrobić coś więcej to czemu nie - może właśnie na takiej luźnnej bazie byłoby to do zrobienia, jeśli urosłaby jakaś sensowna liczba, jakaś współpraca między korporacjami.
A może np. TM czy VIDE zaczęliby się przyglądać czy coś z tym nie zrobić, jeśli by się trochę rozwinęło, a może sami chcieliby coś podobnego zrobić i mieć takie zaplecze dla siebie, nie wiem.

I co do The Minnions. w AT, ujmę to tak - nie widziałem tam, żebym ja czy żebyś Ty pokonał np. TAPI, zresztą w zaje meczu, obejrzyj :) Także z mojej strony szacun, emocje były niezłe naprawdę :)

Skróciłem trochę :) No i tak, nie wiem, czy to może wypalić, ale kto wie, rzecz wydaje się łatwiejsza trochę niż jakieś inne opcje, których prawie nie ma, to bardziej taka droga małymi krokami. Jakiś tam pomysł jest :)
5
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez WhiteCat dnia Listopad 21, 2021, 05:38:32 »
[...]
Potrzebny jest sojusz, który polega na tym, że przyjmuje wszystkie polskie korporacje, w tym jednoosobowe i alt korpy, ma totalne zero zobowiązań, zero podatków, zero przymusowego logowania na ts-a, zero strat-opów itd.
I żadnych dyktatorów, którzy narzucają cokolwiek. Jedynie ochotnicy admini od najprostszych rzeczy.
Wszystko na zasadzie, że nic nie musisz, tylko jak chcesz to możesz się angażować.
[...]

Wtedy nie ma za bardzo sensu tworzyć aliansu. Jako sojusz warto mieć określony cel, to o czym mówisz to bardziej pasuje do flot NPSI.
Zresztą jeżeli ktoś chciałby polatać w polskiej flotce - zapraszamy do Stain, w VIDE dość regularnie odwiedzamy naszych sąsiadów, jeżeli standy nie będą kolidować z naszymi celami to nie widzę przeszkód żeby polecieć razem.
6
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Betonowy dnia Listopad 21, 2021, 00:52:43 »
Niech ktoś, niech ktoś COVEN!

Dobra, a tak na poważnie, to patrząc po tym jak ta gra wygląda obecnie nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek polskie ally null-sec sov na zasadach innych niż rentierka. Jesteśmy jako społeczność tak bardzo rozproszeni i skonfliktowani ze sobą że nie ma szans na jakiekolwiek zjednoczenie. Przynajmniej ja takiej opcji nie widzę.

Zack, fajne przemyślenia ale kompletnie odklejone od realiów tej gry.
7
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Elitarny CRAB dnia Listopad 21, 2021, 00:28:58 »
coven nie miał dyktatora.... mówię tu o xeo i samowola źle się odbiła < np przyjmowanie crapu jakim było shck, zaniżając tym wszelakie standardy jakie panowały - historia pokazała ze to był błąd>

Nowy/stary coven potrzebuje dyktatora ! cos jak prezesa :D

 a tak wgl Zack the minnions nie oglądałem meczy... ale jak słyszę z kim wygrali a z kim przegrali to raczej sporo poniżej ich mniemania o sobie/ oczekiwań i " sławy "

ps. fajnie się to czyta :)
8
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zack dnia Listopad 19, 2021, 22:34:46 »
O to już coś pozytywnego :) Ja pewnie sam nie będę szukał, bo nie wydaje mi się, żebym mógł coś w tej materii zdziałać, ale będę Wam kibicował na pewno.

A ogólnie w temacie sojuszu polskiego to można zrobić niezależnie jeszcze inaczej coś dosyć prostego, bez wielkich ambicji i bez sova.
Czasem jak latam po różnych miejscach to trafiam na takie polskie mini korporacje albo jednoosobowe i jest masa polskich pilotów w różnych jakby trochę randomowych korporacjach.

Potrzebny jest sojusz, który polega na tym, że przyjmuje wszystkie polskie korporacje, w tym jednoosobowe i alt korpy, ma totalne zero zobowiązań, zero podatków, zero przymusowego logowania na ts-a, zero strat-opów itd.
I żadnych dyktatorów, którzy narzucają cokolwiek. Jedynie ochotnicy admini od najprostszych rzeczy.
Wszystko na zasadzie, że nic nie musisz, tylko jak chcesz to możesz się angażować.
A korzyści dla wszystkich uczestników takie, że zawsze jak ktoś chce to może wbić na discorda, na czata, pogadać, zapytać, dowiedzieć się poznać ludzi, sprzedać, kupić, polecieć na flotę, zaprosić na flotę, nawiazać współpracę, rekrutować, dołączyć do korpa, no i mieć trochę ludzi z pozytywnym standingiem w różnych częściach mapy, bo każdy żyłby sobie gdzie chce, mogłyby więc być niebieskie korporacje w każdym typie przestrzeni, różnych regionach.
Czyli zarządzanie byłoby tylko na poziomie korporacji, a szefowie korporacji nie mieliby nikogo nad sobą, tylko pełną niezależność.

Trzeba tylko discorda, zrobić coś prostego w wordpressie i zapraszać wszystkich polskobrzmiących na localu i gdzie popadnie.

Kwestie, gdzie trzeba by podjąć jakieś dotyczące sojuszu decyzje powinny być na zasadzie głosowania chętnych.
Np. nazwa - każdy może zaproponować i każdy moze oddać głos. To co pasuje chętnej większości wygrywa i już. Logo? To samo.

Coś takiego może funkcjonować mając dwa trzy mini korpy a może mieć i 15 i może mieć możliwości współpracy w taki czy inny sposób z większymi, poważniejszymi korpami jak Wasz.
Np. Wam przydało by się 10 typa więcej na flocie a ochotnikom z takiego sojuszu "zbieraniny" chciało by się polecieć z Wami na flotę i czegoś nauczyć. Win-win.

Oczywiście musiałaby obowiązywać jakaś zasada ograniczonego zaufania, ale nie sądzę, żeby wiele osób w dzisiejszych czasach zniżało się do takiego poziomu, żeby robić tam alty i wystawiać sojuszników swoim korporacjom w goonswarmie czy gdzie indziej.
To byłby chyba wstyd trochę przy takiej inicjatywie, szczególnie, że polskich sojuszy za bardzo nie ma, więc fajnie byłoby raczej podać rękę niż gnębić kogoś.
Może kwestia ESI w jakiejś minimalnej formie miałaby zastosowanie w jakiś sposób, nie wiem, to rzecz do przemyślenia.

I jeśli coś takiego funkcjonowałoby, rekrutacja by się kręciła, mogłoby stać się czymś w rodzaju centralnego huba, czy bramy do Eve dla początkujących. No i teoretycznie sky is no limit.

Także tak, podrzucam pomysł, niech ktokolwiek coś takiego zrobi, jak ktoś się będzie nudził.

Edycja: w sumie w kwestii bezpieczeństwa chyba wystarczyłoby ustawić dla sojuszu standing na 5 a nie na 10 jak dla swojego korpa i po problemie. Korpo niebieskie, sojusz zielony na localu.

Fajne byłoby to, że te wszystkie korporacje wzajemnie by się pozycjonowały i rosły w ten sposób.
9
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: Reaktywacja COVENU
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lukas Grey dnia Listopad 17, 2021, 13:48:46 »

Sorry, że tak sobie rzucam nazwami Waszych korpów i sojuszy, i jeszcze piszę, że możecie się dogadać, bez urazy, to takie teoretyczne bla bla.


No offense taken :).

Jeśli poza nami znajdziesz 2-3 aktywne Polskie korpy, które zdecydują się zamieszkać w Stain, to założymy sojusz.
10
Ogłoszenia na stronę główną / Odp: Zlot 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez [P-S-H] Dasmind dnia Listopad 08, 2021, 17:19:51 »
"- Alko ( z góry zaznaczam dla pytań o pozwolenia jest on od ośrodka i przez niego wydawany)"

czy to oznacza, ze wlasnego miec 'nie wypada'?  >:D

Własny mozesz mieć chodzi o to ze ja nie bede miał
Strony: [1] 2 3 ... 10