Autor Wątek: a jednak eve moze byc sciekawe [dlugie? z kobieta w watku :]  (Przeczytany 7925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pynio

  • Gość
a jednak eve moze byc sciekawe [dlugie? z kobieta w watku :]
« dnia: Marzec 20, 2006, 16:06:21 »
od 2 dni mam nowego typhoona... i co? marazm mnie dopadl, skille juz jakies przydlugie, za slaba bron, kompleks 5/10 nie dosc ze nudny to bez pomocy tragedia, transport do Naszego POSA zostal zdjety przez co zostalem w .... 4 literach..

 ale dzisiaj...

   w rens wpadlem na pomysl: przewiezie mi ktos indyka ze sprzetem, 10 J, place 1 milion, spokojnie bezpiecznie.
   zglosila sie panna jakas z locala. i sie zaczelo....

  zamiast zalozyc ab i wcs ktore dostala zalozyla sobie... cloaka. nie moglem sie z nia dogadac bo leciala sobie z tylu, nie skakala, smiala sie ze wolny statek, chociaz miala takiego, nie moglem jej znalezc bo albo nie przeskakiwala przez gate albo stala w cloaku, w pracy mam taki monitor ze overwiew zamkniete zeby cos widziec...
  po 3 skokach trafilem na SMASH z ktorym mamy wojne, jajo i 2 ship w tym tempest, zaczela sie jazda, kobita w krzyk ze COOL!!! jajo prawie rozwalilem, tempest prawie rozwalil mnie.... po czym zgubila sie i skoczyla w druga strone...
  w polowie drogi stwierdila ze musi isc... siu siu.. przez to i mi sie zachcialo pod koniec...
  w pewnym momencie nie podleciala do bramy bo myslala, ze to brama z ktorej sie pojawilismy :)
  teksty podczas lotu (normalka):

ja: jestem w pracy
ona: ile masz lat?
ja:28 jestem starym dziadem
ona: ja tez!!!!
ja: wiec jestes stara babcia!!!
ona: nieeee... ja tez jestem w pracy... (lol) caly czas takie wtopy

  po ladowaniu z nazwy MAMMOTH okazalo sie ze mam Pynio's LOVE BOAT

 i przez te 9 jumps czyli mniej wiecej 40 minut (lol) tak sie nasmialem, taki byl czad... ze gra zyskala kompletnie inny wymiar...

  mora?: wiecej kobiet w EVE, bez nich (jakikolwiek) swiat bylby szary.

pozdrawiam sikajaca pilotke jesli to kiedys przeczyta in polish :)

Pynio

  • Gość
poprawka....
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2006, 16:08:03 »
nie jest zle!!! zalozyla ab i nanofibry... zwracam honor... ale i tak z cloaka sie nie pojawiala bo jej sie ... podobalo :)

redbart

  • Gość
a jednak eve moze byc sciekawe [dlugie? z kobieta w watku :]
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2006, 18:27:28 »
rotfl...

ej no podziel sie, to mo?e jak wyzdrowieje, bo mam 5 ty dzie? powy?ej 38*C je?li nei wezme czego? na zrzucenie temepratury, to w ko?cu wylece ze stacji  :)

PoCO

  • Gość
a jednak eve moze byc sciekawe [dlugie? z kobieta w watku :]
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2006, 18:49:01 »
Noooo, takich kobitek to ze ?wiec? szuka?, a szkoda... :wink:

pc5

  • Gość
a jednak eve moze byc sciekawe [dlugie? z kobieta w watku :]
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2006, 20:38:35 »
Gra?em w ró?ne gry, ale EVKa ma to co? co przyci?ga nie tylko facetów, ale te? kobiety. Troch? szokiem by?o dla mnie jak dowiedzia?em si?, podczas przyst?powania do PTFu, ?e w korporacji s? 3 panie... By?em zdziwiony, po prostu wcze?niej nie spotka?em Pa?, które graj? w gry SF. To by?a mi?a niespodzianka. Oby takich wi?cej.