Autor Wątek: Najnowsza mapa polityczna EVE-Online  (Przeczytany 8976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« dnia: Listopad 09, 2006, 03:11:19 »
Najnowsza mapa polityczna EvE-Online

http://dl.eve-files.com/media/corp/crii/10.11.108.jpg

Ellaine

  • Gość
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2006, 06:21:46 »
A o co konkretnie chodzi?

O podboje RA, znikniecie KOS? - o tym bylo w Niezlych Ruskich.
O to, kto to jest wlascie Tau Ceti? - to koledzy RA/Goons.
O wojne BoB z ASCN i co jest ta inwazja przyjaciol ASCN na Fountain? - tez cce wiedziec.
O to jak zle jest w Paragon Soul ASCNom? - zle, Ellaine spotyka uchodzcow na polnocy, ASCN stracilo najmniej jedna stacje.
O czache nad AXE? - tez chce wiedziec
O Great Wildlands? Jakie kurde Great Wildlands Locals, tam jest wiecej Ragoonsow niz much.
O to co to jest NUTS, -M-, IPOD? - tez chce wiedziec. -M- to Mealstorm Alliance, ale co soba reprezentuja?
O to ze Venal po roku walk ma kolorek zamiast szarych kreseczek z opisem "za duzo przypadkowych ldzui walczy o ten region zeby cos senosownego powiedziec?" Coz, to musialo sie kiedys zdarzyc.
Co to za pirate infestation w przestrzeni FOF niby? Najwiekszy pirate infestation jaki zdazylo mi sie tam zobaczyc byl jak polecielismy w dwa wyscigowe cruzy polowac na ISS (ktorzy nie wychyneli jednako ze stacji).

Zagadki najblizszej przyszlosci;
Czy przjazni RAGoonsom Smash i KOS podbija Vale of Silent?
Czy BoB zje ASCN i wypluje osci czy sanie sie cos mniej przewidywalnego? (NoQ z AXE mowia luzik. Byli mieszkancy Paragon Soul mowia "ASCN wie ze umrze i jest w trakcie przedluzania agonii a Cyvok jest pasywny".

regis

  • Gość
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2006, 06:50:14 »
Cytat: "Ellaine"
A o co konkretnie chodzi?

O wojne BoB z ASCN i co jest ta inwazja przyjaciol ASCN na Fountain? - tez cce wiedziec.


ASCN + Insurgency przejelo na pare dni Xelasowy outpost w PNQY. Akcja srednio udana bo nie odciagnela ani jednego BoBka z PS. Xelasy sami sobie poradzili i przejeli stacje spowrotem. Monza ten kawalek przestrzeni znowu pomalowac na niebiesko

Cytat: "Ellaine"

O to jak zle jest w Paragon Soul ASCNom? - zle, Ellaine spotyka uchodzcow na polnocy, ASCN stracilo najmniej jedna stacje.


GQ2 jest totalnie pod BoBkowa kontrola. Przed chwila padl ostatni ichni POS. Teraz bedzie dobezpieczanie H8. Stacja chodzi miedzy Bob i ASCN jak pingpong bo tam Sovereighnty nie ma.


Cytat: "Ellaine"

Zagadki najblizszej przyszlosci;
Czy BoB zje ASCN i wypluje osci czy sanie sie cos mniej przewidywalnego? (NoQ z AXE mowia luzik. Byli mieszkancy Paragon Soul mowia "ASCN wie ze umrze i jest w trakcie przedluzania agonii a Cyvok jest pasywny".


Odp na pytanie. Tak.
AXE akurat nie bylo celem atakow. PS dostaje ciegi w PS. BoB ma tez tytana (od wczoraj :P). a ASCN panikuje ;)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2006, 09:06:10 »
A ja mysle, ?e gdyby ASCN mia?o dowództwo z jajami to by zjedli BoBa w pare tygodni. No cóz... ale dowództwo jest dupiate wi?c si? tak nie stanie. Bardziej stanie si? sytuacja odwrotna.
Wspólne korzenie z AXN, gdzie zamiast robi? pare ryzykownych nawet akcji, nic sie nie dzieje tylko siedzi na POSie i czeka na niewiadomo co. Wi?c, tam gdzie czaszka w Impass, kompletnie nic sie nie dzieje ciekawego. Tylko POSy przechodz? w reinforcment co jakis czas, ale s? tak zarz?dzane, by wysz?y z nich dok?adnie w odpowieniej strefie czasowej, by przeciwnika by?o ma?o. Od pocz?tku tej "wojny" nie pad? ani jeden POS. Có?, ruskie dalej stosuj? swoje logoffskii, a jak trzeba to wstan? o 4:00 w nocy lub posiedz? tyle, ile potrzeba. Troche to paranoja, ale co tam...

vulor

  • Gość
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2006, 10:12:42 »
nerf BoB!!!!    :evil:  :evil:

Gratulacje z tym tytanem, ale ASCN i tak by?o pierwsze :P :P

MMoroz

  • Gość
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2006, 10:21:45 »
ASCN-owi wystarczyloby jakby serwery zaczely normalnie chodzic wtedy outblobowal by boba w stosunku 2:1, 3:1... - i herkules dupa kiedy wrogow kupa.

F3d4jk1n

  • Gość
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2006, 10:25:39 »
Co to znaczy normalnie chodzi?? Wg. mnie serwery ?migaj? a? mi?o, szczególnie po tym ostatnim upgrade jaki zrobili.

Ellaine

  • Gość
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2006, 10:59:16 »
Kiedy ostatnio byles w bitwie na 300 statkow?

Outblob to nie jest klucz do zwyciestwa.

Liczy sie;
-morale
-dowodztwo z jakims planem
-Zdolnosc do wojny POSowej (capital fleet, zaopatrzenie w wieze i paliwo)
-ilosc pilotow zdolnych siedziec codziennie po 6+ godzin w snajperskich BSach z  T2 ammo
-zapasy i zdolnosci produkcyjne
-iloosc pilotow pozostalych :) (czyli zdolnosc out-blobowania).

W tej wlasnie kolejnosci :)

Ogolnie, jesli ASCN wierza, ze napewno przegraja, to nie maja szans. BoB jest dobry ale jest duzo dobrych sojuszow. Wygrywaja wszystkie wojny, bo maja dobre PR ktore pilnuje zeby wszyscy wiedzieli, ze wygrywaja wszystkie wojny. W efekcie, kiedy BoB atakuje, za duzo ludzi zamiast sie zastanawiac jak sie obronic, zastanawia sie nad wyborem trumny i nagrobka.
Itak niezle ze ASCN przeprowadza wogole jakies ofensywy :)

dirtytricks

  • Gość
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2006, 12:36:59 »
Ellaine, niedobrze mi sie robi jak cie slucham czasem  :roll: Moze mam za ma?y sta? pvp ?eby mówi? o ko?cu wojny, ale POS war mi?dzy Bobem a ASCN to do?? du?o dzia?a? o których si? nie pisze...
Z szacunkiem do Acana  :wink: , ja si? nie boje BoBa, to tylko gra i Ellaine nikt u nas nie kupuje nagrobka  :?
FCs...no co?, s? lepsi i gorsi, BoB to pvp i tego im zazdroszcz?, bo na bank maj? lepszych FC, bardzije do?wiadczonych  :wink:
F3d, "if you only know the power of node crash..." nie da si? juz czasami walczy? godnie (umiera? itd :P ) jak przy 120 osobach na localu pojawia si? traffic control i massive crash... zalety ?ycia w 0.0 heh
P.S Aliance to ogromna grupa ludzi i wydaje mi si? ?e ju? na poziomie korporacji jest trudno zarz?dza? czasami a co dopiero 300-400 lud?mi, wi?c nie b?d? odpisywa? czy cyvok jest pasywny czy nie...  :? ani ocenia? czy BoB zje ASCN czy vice versa.


P.S Opinia ta jest tylko moja opini?, opart? na woja?asz na linii frontu w PS i obserwacji dzia?a? wojennych, wszelkie podobie?stwo do osób i zda?e? jest zamierzone i bezczelne z nutk? ironii i cynizmu...
pzdr D.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Najnowsza mapa polityczna EVE-Online
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 09, 2006, 12:56:45 »
Generalnie sie zgadzam, ?e chyba najwi?kszy "stres" jakiemu? aliancowi mo?na sprawi? poprzez atak BoBa. S? zgrani, dobrych FC, maj? du?o T2 shipów - to jest wielka przewaga i tego nie da sie ukry?. Do tego dochodzi jednak w ?wiadomo?ci wielu (nie wszystkich na szcz??cie), ?e jak BoB bedzie chcia? co? zabra? to zabierze. Gdyby tego poczucia nie by?o - no to inna sprawa, bo wi?cej osób b?dzie chcia?o bra? udzia? w "skutecznej obronie domu czy ataku" ni? na "czekaniu na ?mier?". To sa te morale w?a?nie. Niewiele moge powiedzie? jak to wygl?da w ?rodku, jednak z tego co mnie s?uchy dosz?y to gdy aliance ma ponad 4000 ludzi (chyba) to tak online powinni mie? tak z 400, z czego przynajmniej 300 w aktywnej walce, a realia pokazuja co? innego w?a?nie. Rozdzieli? si?y, rozproszy? przeciwnika i ju? jest inaczej. Nawet je?li grupa A nie bedzie robi? nic konretnego, gdy agresor kieruje si? w jej kierunku, rozdziela si?y przeciwnika lub zwalnia dany system do usuwania posów powiedzmy. I w tym przypadku ASCN ma wielk? przewag?. Tylko czy dowódcy b?da w stanie j? wykorzysta??
No i jeszcze jedno... ta pier.... propaganda...