Autor Wątek: C0ven traci tytekas  (Przeczytany 17819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

akira akawa

  • Gość
C0ven traci tytekas
« dnia: Wrzesień 21, 2011, 02:07:27 »
No teraz pałeczka najdebilniejszej ftopy należy do Cowłenu

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=167061

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2011, 02:25:36 »
insta delete czy kb sie psuje ? >:D
pewpew

Alrekus

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2011, 02:51:15 »
To drugie, u nas nie ukrywamy wtop.

We didn't want this ship anyway.  ::)

sc0rp

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2011, 09:17:16 »
A jakiegos BR sie doczekamy, bo w sumie coven ubil jedynego hica na kb wiec po za neutowaniem + bump nie mogli tacklowac.


Edit: "also, we got the PoS password from google, no joke LOL" - lol jesli ktos afkuje w tytku na publicznych posach to musi byc bardzo bogaty. To byl prywatny czy corpowy/aliansowy tytek, jesli corpowy/aliansowy to co dalej z tym memberem?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 09:27:16 wysłana przez Dark Flonoe »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2011, 09:57:29 »
A jakiegos BR sie doczekamy, bo w sumie coven ubil jedynego hica na kb wiec po za neutowaniem + bump nie mogli tacklowac.


Edit: "also, we got the PoS password from google, no joke LOL" - lol jesli ktos afkuje w tytku na publicznych posach to musi byc bardzo bogaty. To byl prywatny czy corpowy/aliansowy tytek, jesli corpowy/aliansowy to co dalej z tym memberem?

To był pierwszy prywatny tytan w C0ven. Był może 2 tygodnie...
Pomijając passy, które moim zdaniem (nie potwierdzone) nie pochodziły z google, tylko od niejakiego LoveKebaba (alty Lavok i Flash EF) który był pilotem korpowego tytka IDEA a kilka dni temu poszedł do Burn Eden (NC.), to był to typowy przykład jak NIE należy obsługiwać supera. To już drugi afk super w tym miesiącu (i o dziwo w historii C0ven) oraz pierwszy loss tytka przez C0ven w ogóle.
Co będzie z pilotem ? Jak nie zrobi emo po głupim wjebaniu kilkudziesięciu b, to będzie szukał wrogich tytków do zabicia, żeby nam efficiency na kb naprawić ;)

sc0rp

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:05:24 »
To był pierwszy prywatny tytan w C0ven. Był może 2 tygodnie...
nie no jak prywatny, to jak nie macie cisnienia na KB to tematu nie ma.

Cytuj
Co będzie z pilotem ? Jak nie zrobi emo po głupim wjebaniu kilkudziesięciu b, to będzie szukał wrogich tytków do zabicia, żeby nam efficiency na kb naprawić ;)
LOL

Dzieki Xeovar za wyjasnienie :]

HammerSnake

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:19:13 »
Już się zastanawiałem czy coven w ogóle posiada te tytany czy to jakaś odstraszająca propaganda. hehe

Z drugiej strony po co budować prywatnego tytana jak się tego w ogóle nie używa? Raty się tym klepie?

Jeżeli pilot ma tyle kasy, że sobie tytana zbudował to zbuduje sobie drugiego i tyle.

To lovekebab nie był w Voltronie? Czy on jest wszędzie, bo w 0.0 to chyba normalne, że ma się po charku w każdym alliance.

no i btw jak cała sytuacja wyglądała? Wypchnęli go z forcefielda?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:22:08 »
Tytana się kupuje od ruskich a nie buduje prywatnie na takim zadupiu jak esoteria :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:23:35 »
Tytana się kupuje od ruskich a nie buduje prywatnie na takim zadupiu jak esoteria :P

Dokładnie, zbudowaliśmy w sumie 2 a potem się kupowało, to w pipu roboty, bez taśmowej produkcji dla ISK się nie opłaca :)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:32:13 »
Ehh panowie co sie dzieje SW byl znany z nie wdupiania glupio superow. Jesli Kebab dal im pass do posow to nic tylko pogratulowac wam ze nie zmieniliscie kodow i kebabowi ze jest frajerem.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:39:00 »
wylaczcie pos moduly na kb(zal btw) bo wyglada jakby sie chcialo go ukryc ;p

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:20:25 »
No teraz pałeczka najdebilniejszej ftopy należy do Cowłenu

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=167061

Widzisz Akira jak to los potrafi być skur****y.
W LFNie alt pandemiców zabił carriera bo prawa do przyjmowania miał jakiś noob to się śmialiście z nich a w c0venie wasz własny ziomal polak odwalił wam numer i sprzedał hasło i przez to jednego tyteksa teraz c0ven jest w plecy. Los potrafi być okrutny. Poza tym noobnia jak cholera , hasła nie pozmieniane, tytan na afku w posie. Tak już w życiu bywa.


Kto da więcej!? ;)  czekamy ...
Counting the days in the haze around me

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:24:48 »
flame bait mode on
LaMar da się ubić afkując Gaculem na bramie :P
flame bait mode off

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

LoveKebab

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:30:56 »
rozumiem ze obrabianie dupy ludziom ktorzy odchodza z ally jest nagminne w c0ven ale ... http://img11.imageshack.us/img11/1956/clipboard01gub.jpg

wiec jesli Xeo moglbys nie pisac rzeczy bez poparcia w FAKTACH bylbym zobowiazany...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:37:27 »
rozumiem ze obrabianie dupy ludziom ktorzy odchodza z ally jest nagminne w c0ven

QFT :D

jurekiedi

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:37:56 »
Słowo wyjasnienia.
Chodź wszystko na to wskazuje (i sam tak sądziłem), to jednak hasło nie zostało sprzedane przez kebaba.
Skąd peanuty faktycznie je wzieli czy z netu czy skąds indziej tego nie wiem, a jedynie podjerzewam.



Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:40:02 »
rozumiem ze obrabianie dupy ludziom ktorzy odchodza z ally jest nagminne w c0ven ale ... http://img11.imageshack.us/img11/1956/clipboard01gub.jpg

wiec jesli Xeo moglbys nie pisac rzeczy bez poparcia w FAKTACH bylbym zobowiazany...

Sorry LK, napisałem że MOIM zdaniem. Nie wierzę w zbiegi okoliczności, o tym że IDEA straci Aeona też wiedziałeś z wyprzedzeniem a wytłumaczeniem czemu nie ostrzegłeś kolegów z korporacji było "nie chciało mi się, grałem w lola". Może nie podałeś im hasła, może powiedziałeś "pewnie takie same jak na jb" a może .....

Ludzie którzy Cię znają twierdzą że jesteś OK i że nie przyczyniłeś się do lossa, więc im muszę im zaufać. Mimo że moje doświadczenia wskazują na co innego (wspomniany Aeon, brydzowanie hostów na członka sojuszu...).

Nie da się ukryć że zjeb był w fakcie że stał AFK tyt na posie, gdyby nie to, cała reszta dyskusji nie miałaby miejsca.

sc0rp

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:44:25 »
Prośba do Dooma lub innego moda - znajac specyfike centrali to moze od razu przeniescie to do flamewar przynajmniej bedziecie mieli mniej roboty poki malo postow jest ;)

LoveKebab

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:44:25 »
a i owszem, bridge'owalem hostow, wiedzialem o aeonie z wyprzedzeniem (jakies 10 minut) i gralem w LoLa wiec pusczone mimo uszu bylo z "i dont care" na odczepnego

ale biorac pod uwage ze w zadnej sytuacji BEZPOSREDNIO z mojej winy nikt nie zginal no to stwierdzenie ze moglem cos takiego zrobic imo jest nie na miejscu...
rownie dobrze MOGLEM nie oddawac tytka spowrotem, MOGLEM wysadzic go w miespocie albo zDDkowac dreada/carriera c0ven na odchodne.

Moglbym tez zmienic hasla na charakterze ktory obecnie trzyma tego tytka ... nvm ktos juz to zrobil (way2go smook)

HammerSnake

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:02:24 »
Jednego nie da się ukryć Coven failnął mega mocno.

Jest to tym zabawniejsze gdy się pomyśli jak ostatnio owieczką naskakiwali hehe.

btw ja dobrze rozumiem, że ruskie mają większość pilotów tytanów na watchliście i dokładnie się orietnują kto ile ma. Nawet jak nigdy nie były rzucone do walki. o_0

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:05:34 »
Jest to tym zabawniejsze gdy się pomyśli jak ostatnio owieczką naskakiwali hehe.

No i nasze supercapitale giną na polu walki, nie na afku :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:09:22 »
@LK owszem mogłeś. I dlatego jestem skłonny po opiniach ludzi z IDEA uwierzyć że faktycznie nie miałeś z tym nic wspólnego. Oczywiście, przeciętny, nieznający Cię człowiek czy troll tego nie zrobi i znowu ja będę musiał się z tego tłumaczyć.

Jednego nie da się ukryć Coven failnął mega mocno.

Jest to tym zabawniejsze gdy się pomyśli jak ostatnio owieczką naskakiwali hehe.

Sfailował jeden koleś, no i oczywiście pójdzie na konto sojuszu i będziemy za to świecić oczami.
Dlatego jestem przeciwny naszym trollom na tym forum, bo potem z przyjemnością wszyscy się nam odgryzają, ale gdzieś musimy ich paść, więc padło na centralę i sojuszowe forum, przynajmniej na CAODzie nie ma siary...

@Widget: +10 pkt :) Należy wam się rewanż przy tej okazji :)

HammerSnake

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:15:28 »
yy pilot popełnił bląd i za to zapłacił, ale winić głównie można sojusz. Przynajmniej ja bym miał pretensje na jego miejscu.

Stare passy, niepewność czy można zdobyć passy na googlu czy nie. wtf? niezły pierdolnik.
Co to Caod?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 12:29:33 wysłana przez HammerSnake »

LoveKebab

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:21:25 »
passy do posow w npc space... got bridge? not...
ciekawe jak sie xeo odniesiesz do obecnej sytuacji ze smookiem i postami z forum cOven (o ktorych moze nie powinienem pisac)... z czystej ciekawosci pytam

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:21:32 »
@LK owszem mogłeś. I dlatego jestem skłonny po opiniach ludzi z IDEA uwierzyć że faktycznie nie miałeś z tym nic wspólnego. Oczywiście, przeciętny, nieznający Cię człowiek czy troll tego nie zrobi i znowu ja będę musiał się z tego tłumaczyć.

Sfailował jeden koleś, no i oczywiście pójdzie na konto sojuszu i będziemy za to świecić oczami.
Dlatego jestem przeciwny naszym trollom na tym forum, bo potem z przyjemnością wszyscy się nam odgryzają, ale gdzieś musimy ich paść, więc padło na centralę i sojuszowe forum, przynajmniej na

Tym większy to  po-po-po-po-po-po-Poker Fail jesli faktycznie jest tak jak napisal Kebab i hosty wygrzebaly haslo gdzies z waszego covenowego albo aliansowego forum które jakims zbiegiem okolicznosci zaindeksowalo sie w googlach. Mogłbym być uszczypliwy i podobnie jak zapytał Akira LFNowców o pomoc przy rekrutacji zapytać czy nei potrzebujecie jakiegos oficera bezpieczeństwa webowego. ;) Tak czy inaczej Xeo ... odgryzanie było jest i bedzie czescia folkloru lokalnego centrali. Inaczej bysmy umarli z nudow ;)





Counting the days in the haze around me

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:38:28 »
 
i postami z forum cOven (o ktorych moze nie powinienem pisac)

Jak sie mowi "a".. ;)

DaBlades

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:40:34 »
Akurat Smook jest jedną z niewielu osób w tej grze, na KB których jest sporo killi superem solo. Supercarriera mu nie raz ratowaliśmy bo w gorącej wodzie kąpany i dał się zbaicić, tytexem zdołał jedynie kilka killi zaliczyć. Szkoda, że w ten sposób.

Co do tego skąd wzięli passy i kebaba. Kebab udowodnił nie raz, że pojęcie "burak" to w jego wypadku eufemizm, więc co się dziwić? Ja również stawiam na niego.

LoveKebab

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 21, 2011, 12:56:10 »
jak wroce do biura to wrzucescreen z logami z jabbera od vince'a bo to zaczyna mi na nerwy dzialac...

akira akawa

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:03:56 »
No i nasze supercapitale giną na polu walki, nie na afku :)

O, to dość duży tupet - róznica polega na tym że kiedy my failujemy - to nie staramy się tego ukryć , tylko o tym mówimy(sami nawet postujemy).
Do tej pory wasz CEO probuje ukryć lossa swojego cariera (podobno zmieniając natychmiast API po wtopie - ale na tym sie nieznam)  http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=10571350   ale juz na KB -a- kill nie istnieje . http://a-killed.me/?a=pilot_detail&plt_id=133393
To jest zwykłe kanciarstwo i brak odwagi cywilnej wiec ten smug na twojej buzi jest zupełnie nie na miejscu

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:05:53 »
kurde szkoda leviego :( akurat chcialem takiego kupic

swoja droga jaka jest pewnosc, ze to keab a nie jakis inny szpion ?

BTW: prywatne tytany powinne stać na prywatnych posach skoro stać kogoś 100b na tytka to na 300m/miesiecznie tybmardziej

akira akawa

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:11:58 »
Widzisz Akira jak to los potrafi być skur****y.
W LFNie alt pandemiców zabił carriera bo prawa do przyjmowania miał jakiś noob to się śmialiście z nich a w c0venie wasz własny ziomal polak odwalił wam numer i sprzedał hasło i przez to jednego tyteksa teraz c0ven jest w plecy. Los potrafi być okrutny. Poza tym noobnia jak cholera , hasła nie pozmieniane, tytan na afku w posie. Tak już w życiu bywa.


Kto da więcej!? ;)  czekamy ...

Dobra Syntion - teraz ładnie przeproś - nie masz żadnych dowodów na to że to kebab dał hasło.
Co wiecej zostało pokazane  to że mozna je znależć w googlach. Pamietam jak bardzo sie obruszałeś
o oskarżenia o bociarstwo że dowody itd.. Jak ci skeer je przedstawił - ja przedstawiłem jeszcze lepsze bo sami zainteresowani sie tam do tego przyznawali (niestety admin wyciął-służę na priv anytime) to tez uważłeś ze eee tam co to z a dowód. Wiec teraz ładnie przeproś:P

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:16:25 »
Do tej pory wasz CEO probuje ukryć lossa swojego cariera (podobno zmieniając natychmiast API po wtopie - ale na tym sie nieznam)  http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=10571350   ale juz na KB -a- kill nie istnieje . http://a-killed.me/?a=pilot_detail&plt_id=133393
To jest zwykłe kanciarstwo i brak odwagi cywilnej wiec ten smug na twojej buzi jest zupełnie nie na miejscu

No i widzisz, tym się różnimy, że my nie mówimy co się nam wydaje i co "podobno". Killboard AAA jest skopany i pomimo naszego full API, który według BVGV jest ok, bo tak pokazuje zielonego ptaszka w panelu admina KB to nie pobiera naszych killi albo robi to wybiórczo. Ja mam to osobiście w dupie i nie wklejam na KB AAA ani lossów ani killi, chyba że FC o to poprosi po bitwie. Mamy większe zmartwienia niż udowadnianie Tobie jacy jesteśmy rzetelni. A wyznacznikiem dla nas jest nasz własny KB, a nie sojuszowy, nie rozumiem też co Ty masz do tego, masz problem to zacznij odwiedzać http://kb.lfn-online.pl . Poza tym gwoli ścisłości, ten carrier nie padł na AFKu ;].

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:34:28 »
Dobra Syntion - teraz ładnie przeproś - nie masz żadnych dowodów na to że to kebab dał hasło.
Co wiecej zostało pokazane  to że mozna je znależć w googlach. Pamietam jak bardzo sie obruszałeś
o oskarżenia o bociarstwo że dowody itd.. Jak ci skeer je przedstawił - ja przedstawiłem jeszcze lepsze bo sami zainteresowani sie tam do tego przyznawali (niestety admin wyciął-służę na priv anytime) to tez uważłeś ze eee tam co to z a dowód. Wiec teraz ładnie przeproś:P

Przepraszam, że sugerując się bezpodstawnymi i prawdopodobnie kłamliwymi oszczerczymi wypowiedziami CEO aliansu c0ven sugerującymi jakoby Kebab sprzedał hasła do posa z tyteksem uraziłem samego Kebaba oraz porządnych członków aliansu c0ven.
Bardzo was przepraszam.

PS: Akira poza tym tu była moja odpowiedź dotycząca już pożniejszej sytuacji kiedy Kebab odpisał na zarzuty Xeo (http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=9973.msg166802#msg166802). Nie wiem czemu (może podczas rozcinania wątków przez adminów) moja odpowiedź leży sobie tam na odludziu nie przypięta do wątku w którym została napisana.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 13:48:33 wysłana przez Syntion »
Counting the days in the haze around me

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 21, 2011, 13:55:15 »
[admin] Tak tylko nieśmiało chciałbym przypomnieć ze to nie flame. Uszanujcie proszę moją chęć współpracy i szansę na wypowiedź dla osób bez dostępu do flame i nie przeginajcie, co?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: C0ven traci tytekas
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:10:47 »
Stacja 13-ta : Pan Tyteks po raz pierwszy upada pod POSem.
Smooku nie przejmuj się, takie rzeczy zdarzają się nawet najlepszym ;)
Counting the days in the haze around me