Autor Wątek: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"  (Przeczytany 235021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 12, 2011, 09:11:29 »
erm.... no więc o ile się nie mylę, to DRF nie musi nam żadnych teabagsów strzelać, mamy swoje powody żeby tu być.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 12, 2011, 09:43:30 »
DRF postawi wszystko na jedna karte, tzn beda placic PL do skutku, a ich dyplomacja bedzie strzelac teabaggsy Evokom, TRI, cartelowi

Nie przeceniaj nas :P

Jak przychodzi do zasadzenia kopa NC, to nawet wczorajszy wieczór spędzony na oraniu POS-ów uznałem za przyjemnie i pożytecznie spędzony.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 12, 2011, 09:44:09 »
"Axis of evil" rfnol kilkadziesiat CSAA,

Oczywiście wszystkie puste. :D

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 12, 2011, 09:51:49 »
Nie przeceniaj nas :P

Jak przychodzi do zasadzenia kopa NC, to nawet wczorajszy wieczór spędzony na oraniu POS-ów uznałem za przyjemnie i pożytecznie spędzony.
chyba RFowaniu bo kb nie pokazuje kmow jakichkolwiek posow. swoja droga nie ma to jak uciec z atlasu/covena pod pretekstem ze sie nie chce sov wara a pozniej latac i rfowac posy :]

Oczywiście wszystkie puste. :D
nie wiem czy puste czy pelne

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 12, 2011, 09:56:42 »
chyba RFowaniu bo kb nie pokazuje kmow jakichkolwiek posow. swoja droga nie ma to jak uciec z atlasu/covena pod pretekstem ze sie nie chce sov wara a pozniej latac i rfowac posy :]

Strzelanie do POS-a trudno uznać za coś innego niż orkę... czy jest z tego KM, czy nie.

Mnie sov nadal nie interesuje, ale "this is personal".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 12, 2011, 09:57:13 »
@Dark - posy się rfuje po to, żeby przyleciał ktoś je bronić a wtedy jest bitka.

Ostatnio lataliśmy parę godzin po północy w nieco ponad 20 osób i nikt na nas nie chciał wyskoczyć. Żal. Dopiero pod sam koniec WI się zebrało jakoś.

Normalnie jak w domu emerytów.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:04:07 »
Mnie sov nadal nie interesuje, ale "this is personal".

lol prywatna vendetta?

@Dark - posy się rfuje po to, żeby przyleciał ktoś je bronić a wtedy jest bitka.
hmm a ja sadzilem ze po to aby albo rozwalic komus stocznie, albo bezpieczna "przystan" w kluczowym systemi albo zeby przejac surowce a nie po to aby byla bitka.

Cytuj
Ostatnio lataliśmy parę godzin po północy w nieco ponad 20 osób i nikt na nas nie chciał wyskoczyć. Żal. Dopiero pod sam koniec WI się zebrało jakoś.

Normalnie jak w domu emerytów.
next time wezcie ze soba sbu, bo poki co to infrastrukturze nie zaszkodzicie, a ze uprawiacie logoffsky to i fajnym fc nie chce sie z wami bawic, a jak nie ma fc to i ludzie nie chetnie leca do obrony.

po za tym to thread o potyczkach nc z drf a nie o nic nie znaczacych 20 osobowych gangach polujacych na raterow - tak jak pisalem wczesniej dzieki za odstrzal idiotow zapraszam po wiecej bo im wiecej odstrzelicie ludzi nie czytajacych intela tym lepszy bedzie intel bo czesc oslow ucieknie do hi seca po stracie swojej precious raciarki a czesc zacznie czytac intel i raportowac - sytuacja win/win

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:16:28 »
lol prywatna vendetta?
tak misiaczku, zywimy do NC delikatnie ujmujac niechec i jesli mozemy im zaszkodzic oraniem posow czy innym gownem ktorego w innym wypadku bysmy nie robili, to to zrobimy, proste...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:18:08 »
hmm a ja sadzilem ze po to aby albo rozwalic komus stocznie, albo bezpieczna "przystan" w kluczowym systemi albo zeby przejac surowce a nie po to aby byla bitka.

Ta, BUFU na pewno chce przejąć wasze systemy, moony i sova. Masz to jak w banku ;)


next time wezcie ze soba sbu, bo poki co to infrastrukturze nie zaszkodzicie, a ze uprawiacie logoffsky to i fajnym fc nie chce sie z wami bawic, a jak nie ma fc to i ludzie nie chetnie leca do obrony.
...
po za tym to thread o potyczkach nc z drf a nie o nic nie znaczacych 20 osobowych gangach polujacych na raterow - tak jak pisalem wczesniej dzieki za odstrzal idiotow zapraszam po wiecej bo im wiecej odstrzelicie ludzi nie czytajacych intela tym lepszy bedzie intel bo czesc oslow ucieknie do hi seca po stracie swojej precious raciarki a czesc zacznie czytac intel i raportowac - sytuacja win/win

Jakoś cienko Wam idzie, kiedyś jak robiliśmy logofsky to była was z setka.

Skoro twierdzisz, że macie u siebie tylu idiotów to co mam powiedzieć. My nie lecimy do Was na raterów ale nic innego nie ma, nawet nikt nie przylatuje bronić rypanego w dupkę lotniska mimo, że ludzi w pobliskich systemach macie kilka razy więcej niż my we flocie.

Dla Ciebie jest to niby nic nie znaczący gang 20 osób a z drugiej strony jak ostanie cioty pozwalacie, żeby coś takiego latało po Waszym terenie przez pare godzin.

Umiesz tylko grozić wirtualnym palcem z centrali bo ty i twoi koledzy boicie się wyskoczyć o ile nie ma was parę razy więcej. Pokażcie nam swoich "fajnych fc", którzy są tak zajebiści, że nie chce im się na nas ruszyć.

Mucha cha cha!

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:20:47 »
om nom nom


znowu mnie ten koleś do śniadania rozśmiesza :)

a Nite zapomniałeś o małym detalu przecież na drugiej anomalce byl Nyx a na skanie w sumie 2 i nikt koledze nie pomógł.... hmmm super FC akurat nie było ? :) 

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:23:51 »
chyba RFowaniu bo kb nie pokazuje kmow jakichkolwiek posow. swoja droga nie ma to jak uciec z atlasu/covena pod pretekstem ze sie nie chce sov wara a pozniej latac i rfowac posy :]
nie wiem czy puste czy pelne
AFAIK post-Dominion sov ma się nijak do POSów, chyba że CCP znów cos zmienilo? Zmienilo? Nie, więc takie konkluzje w dupe sobie wsadz. Chłopaki strzelaja do POSów z jakiegos powodu i skoro POS != sov, to chodzi o cos innego.

Wracając do "Niedzwiedzia", z tego co wiem przyjaciele ze wschodu zatrudnili Pandemic Legion do konkretnej roboty w północnym Geminate i Vale of The Silence.
Niema nigdzie wzmianki, a nawet ani kawałka bukwy nie widziałem na temat, jakoby NC., Ev0ke, Cartel., Merciless., czy kto kolwiek inny z tej tzw. "małej koalicji" ( wybaczcie chłopaki, musiałem Was jakos nazwac :P ), został wciągnięty w tą imprezę przez DRF.
RAIDEN. natomiast, tyle udało mi się wyciągnąć informacji z jednego typa ( czas 32h90m ;) ), postawił sobie za cel swojego istnienia, dręczenie NC, tak długo jak tylko srodki pozwolą i jak długo znajdzie się ktos z kim będą mogli to robić ramie w ramie.

Insynuacje że DRF opłaciło/zmusiło pół EVE aby najechać NC, są naprawde nie na miejscu.
Każdy z uczestników imprezy ma inny cel.

"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:24:59 »
No fakt, kolega w nyxie dalej rypał sobie raty jak drugi ginął obok. Nawet zrobiliśmy sobie z nim screenshota :)


@LtRook - naszym celem zawsze była i będzie rozpierdolka. Howgh.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:27:06 »
ten thread was nie dotyczy wasze liczby to rapterm 1,5x wiecej niz CBC ktore jest malutkim korpem w NC a szczekacie jaby wasze znaczenie bylo na poziomie raiden

Cytuj
Niema nigdzie wzmianki, a nawet ani kawałka bukwy nie widziałem na temat, jakoby NC., Ev0ke, Cartel., Merciless., czy kto kolwiek inny z tej tzw. "małej koalicji" ( wybaczcie chłopaki, musiałem Was jakos nazwac :P ), został wciągnięty w tą imprezę przez DRF.
cartelu i merciless nie licze bo to nic nie znaczace byty ot moga ubic idiocie raciarke i na tym ich mozliwosci sie koncza.

Cytuj
RAIDEN. natomiast, tyle udało mi się wyciągnąć informacji z jednego typa ( czas 32h90m ;) ), postawił sobie za cel swojego istnienia, dręczenie NC, tak długo jak tylko srodki pozwolą i jak długo znajdzie się ktos z kim będą mogli to robić ramie w ramie.
gratuluje zrodla informacji, tyle ze drf oficjalnie:
a) podarowal teren do racenia raiden
b) reimbusuje im straty sc/tytkow

Cytuj
Insynuacje że DRF opłaciło/zmusiło pół EVE aby najechać NC, są naprawde nie na miejscu.
Każdy z uczestników imprezy ma inny cel.
insynuacje? LOL
- ev0ki i nc. po nerfie anomalek nie maja z czego zyc, wiec probuja odbic tereny im zabrane
- drf ma otwarta wojne z nc
- drf oplaca iskami pl
- drf oplaca raiden (sponsorujac teren i reimbustujac sc/tytki)

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:30:57 »

naszym celem zawsze była i będzie rozpierdolka. Howgh.


No ale jak to temu kerbirkowi wytłumaczyć ? :)

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:31:50 »
ten thread was nie dotyczy wasze liczby to rapterm 1,5x wiecej niz CBC ktore jest malutkim korpem w NC a szczekacie jaby wasze znaczenie bylo na poziomie raiden

U mad ?   >:D

A szczekać to może pies Synku

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:32:41 »
ten thread was nie dotyczy wasze liczby to rapterm 1,5x wiecej niz CBC ktore jest malutkim korpem w NC a szczekacie jaby wasze znaczenie bylo na poziomie raiden

A CBC ma jakies znaczenie? Zadnego, więc po co Ty szczekasz?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:35:38 »
A CBC ma jakies znaczenie? Zadnego, więc po co Ty szczekasz?
hmm jakby nie patrzec cbc jest czlonkiem NC i ja pisze o konflikcie a nie o tym ze latalem po venal i nie znalazlem bitki bo jak sie przeciwnik zbierze to robie logoffsky.
no inna sprawa ze jako czlonek nc w odroznieniu od ciebie mam info z pierwszej reki, a wy coz lepiej ubijcie kolejnego raciarza oddajac nc przysluge.

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:36:44 »
Gdybyście gang potrafili złożyć to byśmy raciarzy tłuc nie musieli :D


sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:38:17 »
Gdybyście gang potrafili złożyć to byśmy raciarzy tłuc nie musieli :D

zlozylismy i bynajmniej nie blob http://tnt.killmail.org/?a=kill_detail&kll_id=9293454  to zrobiliscie logoffsky


PS Czy ktorys z adminow moglby wyczyscic ten thread z flame'a, i przeniesc do adekwatnego threada?

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:39:35 »
napisze ci tak flondra, w dupie byles gowno widzlaes, a teraz wez juz wracaj do strzelania do krzyzykow i sie nie pograzaj...

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:40:13 »
A ja myslałem, że my o 03.04.2011 nie piszemy ale cóż każdy interpretuje po swojemu nie synku ?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:41:22 »
hmm jakby nie patrzec cbc jest czlonkiem NC i ja pisze o konflikcie a nie o tym ze latalem po venal i nie znalazlem bitki bo jak sie przeciwnik zbierze to robie logoffsky.
no inna sprawa ze jako czlonek nc w odroznieniu od ciebie mam info z pierwszej reki, a wy coz lepiej ubijcie kolejnego raciarza oddajac nc przysluge.

Może i CBC jest członkiem NC. Jak na razie to jedyni CBC jakich spotykałem to idioci (o których pisałeś), innego żywego nie było mi dane zobaczyć.

Zaczynasz pisać w stylu "i tak nie chciałem tej raciarki", "i tak nie chcieliśmy tego membersa", ... ale to nie tylko my Was klepiemy, tak samo Agony czy inne małe byty jadą Was między poślady aż furczy.

... aaa wiem czemu na nas nie wyskoczyliście! W gangu mieliśmy niedozwolony pimp ship - tengu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:42:56 »
Jak czytam tego typa to az mnie korci aby do XIX wrócic i dorwać go na jakims CTA 
>:D Oh WAIT! On nie lata na CTA, on strzela tylko do krzyżyków, a ma czelnosc wypowiadać się o PVP i wojnach... strange...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:45:05 »
Ććććć rook śmiechowo jest :)

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:49:21 »
zlozylismy i bynajmniej nie blob http://tnt.killmail.org/?a=kill_detail&kll_id=9293454  to zrobiliscie logoffsky


PS Czy ktorys z adminow moglby wyczyscic ten thread z flame'a, i przeniesc do adekwatnego threada?
czlowieku (chyba?) tym postem tylko udowadniasz, ze nie masz zielonego pojecia o tej grze i jej mechanice, ze juz nie wspomne o pvp w jakimkolwiek wydaniu... moze mi powiesz jak ten gang http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=61660 mial sie rzucic na was z taka iloscia EW?

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:50:33 »
czlowieku (chyba?) tym postem tylko udowadniasz, ze nie masz zielonego pojecia o tej grze i jej mechanice, ze juz nie wspomne o pvp w jakimkolwiek wydaniu... moze mi powiesz jak ten gang http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=61660 mial sie rzucic na was z taka iloscia EW?


No jak....??!!  przecież on by walczył takim gangiem  >:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:51:34 »
Pewnie tak żeby dać się rozstrzelać.
Dark STFU jak sam zaczoleś to cierp teraz, a reszta niech pamięta pod katem słownictwa że to nie flame

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:57:46 »
[mod]Mona X chowa nożyczki.[/mod]


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 12, 2011, 10:58:21 »
Dark jest jedynym aktywnym przedstawicielem Nc na centrali, wiec moze sie czuc troche zaszczuty, jako samotny forumowy wojownik broniacy honoru swojego aliansu przed hordami BUFU PBN KOWENU i hgw kogo jeszcze - to moze rodzic stres i prowadzic do zachowan biernie agresywnych takich jak wyzej, wiec badzmy wyrozumiali i traktujmy go delikatniej. Zreszta mam wrazenie, ze nawet moj alt w Nc jest lepiej zorientowany w sprawach Polnocy  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:00:57 »
Dark STFU jak sam zaczoleś to cierp teraz, a reszta niech pamięta pod katem słownictwa że to nie flame
lol ok so let's flame begin - ja wziolem swojego posta i wkleilem do flame ale skoro ci to nie przeszkadza to np.


Jak czytam tego typa to az mnie korci aby do XIX wrócic i dorwać go na jakims CTA 
>:D Oh WAIT! On nie lata na CTA, on strzela tylko do krzyżyków, a ma czelnosc wypowiadać się o PVP i wojnach... strange...

sigh nastepny ignorant ktory uwaza ze dark flonoe to moj pvp toon - nei chce mi sie wyprowadzac kolejnej osoby z cartelu z bledu.

czlowieku (chyba?) tym postem tylko udowadniasz, ze nie masz zielonego pojecia o tej grze i jej mechanice, ze juz nie wspomne o pvp w jakimkolwiek wydaniu... moze mi powiesz jak ten gang http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=61660 mial sie rzucic na was z taka iloscia EW?
aa no tak skoro my mielismy flote ktora nie byla blobem to trzeba bylo sobie znalesc nowa wymowke - ilosc EW


No jak....??!!  przecież on by walczył takim gangiem  >:D

tak sie sklada ze bylem w tym gangu niestety nie bylo mi dane doleciec bo bylem spozniony i czailem sie na nitefisha ktory nie zdecydowal sie wskoczyc do 4u9 - wiec tak walczylem dokladnie w tym gangu

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:05:49 »
tbh Twój "pvp toon" jest tyle samo wart co Twoje postowanie tutaj

Yurioni

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:05:52 »

sigh nastepny ignorant ktory uwaza ze dark flonoe to moj pvp toon - nei chce mi sie wyprowadzac kolejnej osoby z cartelu z bledu.
aa no tak skoro my mielismy flote ktora nie byla blobem to trzeba bylo sobie znalesc nowa wymowke - ilosc EW

przepraszam, ze spytam, ale ty jestes taki glupi od urodzenia czy to cecha nabyta?

[gmod=Khobba]+25 w nagrodę. Recydywa spowoduje urlop od pisania, skoro nie umiesz się powściągnąć.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2011, 12:07:52 wysłana przez Khobba »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:12:21 »
sigh nastepny ignorant ktory uwaza ze dark flonoe to moj pvp toon - nei chce mi sie wyprowadzac kolejnej osoby z cartelu z bledu


To jest Twój pvp char, którym się chwaliłeś:
http://cbc-eve.com/killboard/?a=pilot_detail&plt_id=52557

Po przeanalizowaniu kb mogę śmiało powiedzieć, że jak na Twoje puszenie się to dokonania pvp są żałosne. Sam to conajwyżej zgankowałeś frytkę, cyno, albo canflipnąłeś nuba w hiseku. Nawet się nim nie afiszuj bo to żal jest.

Na tamtej kampie Cię jakoś nie było w uber pvp charze, czy się mylę?


tak sie sklada ze bylem w tym gangu niestety nie bylo mi dane doleciec bo bylem spozniony i czailem sie na nitefisha ktory nie zdecydowal sie wskoczyc do 4u9 - wiec tak walczylem dokladnie w tym gangu

Akurat nie byłem z nimi w gangu ale leciałem poznać okolicę. Z przyczyn oczywistych po tym jak usłyszałem co macie na kampie nie wskakiwałem vagasem bo nawet nie było by mi dane nawiązać walki. Co w tym dziwnego?

kamel

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:16:34 »

tak sie sklada ze bylem w tym gangu niestety nie bylo mi dane doleciec bo bylem spozniony i czailem sie na nitefisha ktory nie zdecydowal sie wskoczyc do 4u9 - wiec tak walczylem dokladnie w tym gangu


Jakiś błąd logiczny tutaj chyba jest...

[mod]Dodaj sobie jeszcze ally w profilu. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2011, 11:29:42 wysłana przez Mona X »

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Północny wschód czyli "Tańczący z Niedzwiedziami"
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 12, 2011, 11:21:06 »
tbh Twój "pvp toon" jest tyle samo wart co Twoje postowanie tutaj
super self pwn, bo moj pvp toon ma wyzszy isk eff od twojego chara wpisanego w profilu.


To jest Twój pvp char, którym się chwaliłeś:
http://cbc-eve.com/killboard/?a=pilot_detail&plt_id=52557

Po przeanalizowaniu kb mogę śmiało powiedzieć, że jak na Twoje puszenie się to dokonania pvp są żałosne. Sam to conajwyżej zgankowałeś frytkę, cyno, albo canflipnąłeś nuba w hiseku. Nawet się nim nie afiszuj bo to żal jest.
i na potwierdzenie twoich slow w czasie swojej ostatniej wycieczki do hi seca 2 tyg temu zaagrowalem 1v4 - http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9259476 niestety apoc mi uciekl. a ty z kiedy masz solo killa ostatneigo ze probujesz tu zabierac glos na temat solo killi?

Cytuj
Na tamtej kampie Cię jakoś nie było w uber pvp charze, czy się mylę?
bylem we flocie, dolecialem na campe tuz przed waszym logoffsky

Cytuj
Akurat nie byłem z nimi w gangu ale leciałem poznać okolicę. Z przyczyn oczywistych po tym jak usłyszałem co macie na kampie nie wskakiwałem vagasem bo nawet nie było by mi dane nawiązać walki. Co w tym dziwnego?
o tym juz gadalismy na pm i nie dziwie ci sie ze nie skoczyles ja to napisalem w kontekscie czemu mnie nie bylo na killu.