Autor Wątek: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli  (Przeczytany 17027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
[SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« dnia: Luty 06, 2008, 17:44:45 »
Archen coś cicho siedzi czyli z tej ruchawki z Rodkilem nic nie wyszło ??


Sepirtermusy może wy coś wiecie ?
Bo chyba jesteście petem roadkila ktoś tam mówił że im lód kopiecie czy coś ?

Wydzielone z tematy [TRI] News, -V.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 23:10:57 wysłana przez Voulture »

termos

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2008, 18:12:15 »
lol, Sempiternusy są tak samo petem roadkilla jak wy petem goonsów

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2008, 18:27:45 »
Szczreze mowiac tez slyszalem, ze wynajmujecie od nich teren...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2008, 19:10:27 »
Hm aż sie zakręciłem i Cie poszukałem w EVE.

Patrze i widze:

Zakrecony Termos - STKLM - Stowarzyszenie Klepaczy Misji - ilość membersów - 1

 ???
Ty masz coś wspólnego z tymi panami ?
Grzecznie Yogos

A jesli chodzi o ten lód to poważnie tak słyszałem bodajże na #polish
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 06:30:51 wysłana przez Hastrabull »

termos

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2008, 20:25:52 »
Przykro mi kolego, ale bez flame'a. ciach
Edit.

No póki co to jest jedyny polski ally z zasadami, cichy i spokojny no i cały czas rozwijający się. taki nowy standard
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 06:35:10 wysłana przez Hastrabull »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2008, 20:33:00 »
Archen coś cicho siedzi czyli z tej ruchawki z Rodkilem nic nie wyszło ??

Roadkill to chyba jakiś epizod był. Zbyt wiele o tym nie słyszałem. Teraz jesteśmy w Venal. Póki co walczymy głównie z Insurgency i chłopaki nieźle dają sobie radę. Chyba czas przesiąść się z nanogangów na BSy.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2008, 20:41:17 »

Temat jest o TRI i w jednym z ostatnich postów Archen pisze że zawitało do nich Smashkill i była strzelaninka. Nudzi mi się wiec się zapytałem całkiem spokojnie czy tam sie coś dzieje czy tak se ktoś zrobił 300 osobwym gangiem 60 jump po to żeby se do stacji postrzelać.
Jestem ciekawską osobą więc tak sie chciałem dowiedzieć.

Wiem że Sempiramitus gdzieś tam w przestrzeni Roadkilla więc może coś chłopaki wiedzą bo np. Qurdeleshe czasem latają z Roadkilem.

EDIT
A spoko dzieki Archen. A zapowiadało się ciekawie fajna ekipa poleciała jakiś indorek z paliwkiem w venal spadł a tu cisza. Ble

Yogos, bardzo nie podoba mi sie twoj jezyk. wycialem Ci co brzydsze fragmenty tego jezyka. Jak nie zadziala, wytne caly, uprzedzam.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 06:42:20 wysłana przez Hastrabull »

Zolthar

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2008, 22:19:30 »
qrdelesh nożesz podobuje mnie sie ta nazwa :P

termos

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2008, 23:07:34 »
Coś nerwowy jesteś ostatnimi dni yogos


A ty rozumiesz co sie do ciebie pisze, czy ja piszę o moim korpie, masz mnie za idiotę czy sam rżniesz głupa? Chyba wyraźnie jest napisane "No póki co to jest jedyny polski ally z zasadami, cichy i spokojny no i cały czas rozwijający się. taki nowy standard" Gdzie tam jest mowa o korpie, jak wół jest napisane "....ally..." w domyśle chodzi o Sempiternusa nie o bandę mikołajów z Tesco tylko właśnie o ten ally.

Nie jest to topic o capsach ani twoich ani RA tylko o TRI a ty piszesz "Sepirtermusy może wy coś wiecie ?
Bo chyba jesteście petem roadkila ktoś tam mówił że im lód kopiecie czy coś ?" więc ja ci wyraźnie odpisuję że sa takim petem Roadkilla jak  wy petem goonsów. Jesteście petem goonsów? Jak nie to teraz rusz głową i wyciągnij wnioski z tego zdania, to się logika nazywa. XXX

Skąd postuje? Z Warszawy postuje. Mam ci jeszcze jakieś dane podać? Po co ci to, chcesz po nocach nie spać.XXX

« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 06:45:55 wysłana przez Hastrabull »

Zolthar

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2008, 23:09:36 »
ok to ja mam pytanie kto to właściwie jest pet ? serio pytam bo sie zacząłem gubić chyba.

ok nvm postów już nie ma :P

Voulture

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2008, 23:13:04 »
Sorki Zolthar, wlasnie cichalem.

Watek wydzielilony, wyluzujcie troche. Panie Termos, jest pan pewny, że to "Nie Flejmuję" na pewno powinno być w podpisie?

~~

No dobra, to jak, napisze ktos normalnie co tam sie u was dzieje, czy i z kim ltacie i czymi jestescie i nie jestescie petami? :P
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 23:15:33 wysłana przez Voulture »

Gregorius

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2008, 23:16:48 »
O, to ja też z chęcią posłucham, bo przyznam, że niewiele o was wiadomo (a wiadomo, EvE'owcy głodni historyjek i plotek)

Anyway - nie powinno to być we flejmie ?  ;) [Let it burn!]

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2008, 23:29:07 »
O ile wiem membersi Sempiternus sami przyznali ze placa od kazdego membersa jaka kwote roadkillowi wiec to podpada 
pod pojecie "pet" ,  zasady, rozwijajacy sie?Gdyby nie rent sempiternus by kopal veld w empire a tak ma posy kopiace a membersi siedza w empire i robia misje.TO jest kolejny kerbirski alliance do ktorego nie dochodzi ze pvp jest essensja eve,dowiedza sie jak RA lub TRi wjedzie na tereny Roadkilla.

Zakladamy sie kto pierwszy zaatakuje Roadkilla/Smash?RA czy TRI?

Gregorius

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2008, 23:38:39 »
a może niech sami się wypowiedzą, hę ?  ^-^

Ellaine

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 07, 2008, 00:38:55 »
pod pojecie "pet" ,  zasady, rozwijajacy sie? Gdyby nie rent sempiternus by kopal veld w empire a tak ma posy kopiace a membersi siedza w empire i robia misje.TO jest kolejny kerbirski alliance do ktorego nie dochodzi ze pvp jest essensja eve,dowiedza sie jak RA lub TRi wjedzie na tereny Roadkilla.
Zakladamy sie kto pierwszy zaatakuje Roadkilla/Smash?RA czy TRI?
W sumie to nie wiemy, dawno nic nie pisali o sobie.
Jeka znowu esencja? Każdy się bawi jak chce. Jeśli ktoś glownie rpguje na chacie to rpgowanie na chacie to dla niego esencja Eve. Nie jest to forma niedorozwoju ktora moze kiedys dorosnie do oswiecenia ze pvp to jedyny prawdziwy sposob na gre. Jest to inny, rownie wartosciowy sposob zabawy.
Wiec jesli Sempiternus np kopie i ma coraz wiecej wykopane, to sie rozwija :)

Raczej TRI, RA to chyba bardziej w glab drone regionow ma aspiracje niz Geminate. Ale w ogole to jest region chroniony przed inwazją za pomocą biedy podobno - nie jest on jakąś mega pokusą dla wielkich sojuszów, więc zależnie od dyplomacji i obrony Roadkilla/Smash może będzie długo stabilny.
W swoim czasie Roadkill/Smash skutecznie obronili się przed inwazją COW.

ivil

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2008, 00:42:20 »
PvP nie sprowadza sie tylko do phew-phew.

przekazmy cala gospodarke w rece NPC, zabierzmy cala polityke, intel, zbieranie surowcow, walke terytorialna, nawet te wszystkie zdrady, kradzione badz kupione kody do posow ect.

zostawmy tylko stateczki i strzelanie do mrugajacych prostokacikow i zobaczmy na ile zabawna wtedy bedzie ta gra.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 00:46:13 wysłana przez Ivil »

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2008, 00:53:16 »
dokladnie


Co do Ra to nie chodzi o zasoby germinate tylko o zapedy RA i RFS , tz glownie RA co widac na przykladzie DMC.Dlatego zakladam ze jednym z pierwszych kofliktow po zajeciu stacji boba etc etc bedzie RA vs Roadkill i chyba nie tylko ja podzielam ta opinie :) , czas pokaze

termos

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2008, 01:17:34 »
Sam nie wiem czy potrzebuję znaczka nie flejmuję, bo czasami na tym forum się nie da inaczej jak z grubej rury. Zawsze znajdzie się ktoś kto wyrwie twoje słowa z kontekstu czy ..... whatever - na razie niech zstanie i przy okazji jeśli kogoś urazilem, przepraszam.

Wracając do tematu Sempiternusa jest ich niemal tyle samo co C0ven a jednak maja duzo mniejszą reprezentacje w polskim communty skupionym wokół centrali. Kiedyś się zastanawiałem ilu polaków gra w EVE i tak mi wyszło że przynajmniej połowa nie chce się angażować w community a oni sa jednymi z nich, przynajmniej tak mi się wydaje. Z tego co wiem to żyje im się całkiem nieźle choć prawda że Geminate nie jest jakimś super regionem ale jest bardzo przyszłościowym bo pewnie już niedługo będzie się tam działo ;)

Rehad

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2008, 11:57:59 »
To moze i ja sie wypowiem wkoncu :)

Po 1 to tylko gra i kazdy gra w nia jak chce i znajduje przyjemnosc w roznych jej aspektach , moze kopac, latac na pvp , robic misje itp .Nierozumiem zapalczywosci z jaka ludzie staraja sie zgnoic innych tylko za to ze zajmuja sie czym innym niz oni sami.oke koniec :)

Po 2 co sie dzieje u Smash/Roadkili ?

Ano pomalu do przodu , czasami przyleca sobie Tri i sie postrzelaja , glownie nano gangi czyli nieustanna gonitwa .
Zadnej inwazji to nieprzypomina tymbardziej ze inwazje Tri juz pare razy widzialem wiec wiem jak wyglada ):

p.s Wiecie ze Orpheus jest w Tri ? Ostatnio obstrzelalem mu Slepnira :)

o/

Gregorius

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2008, 12:17:50 »
To moze i ja sie wypowiem wkoncu :)

Po 1 to tylko gra i kazdy gra w nia jak chce i znajduje przyjemnosc w roznych jej aspektach , moze kopac, latac na pvp , robic misje itp .Nierozumiem zapalczywosci z jaka ludzie staraja sie zgnoic innych tylko za to ze zajmuja sie czym innym niz oni sami.oke koniec :)

Zgadzam się! :)

Przez pierwszy rok gry bawiłem się non-stop w haulerkę.
Było zajebiście, do czasu.................................chimery  >:D

Fakt faktem, że każdy ma prawo do dobrej zabawy  O0

Voulture

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2008, 12:55:47 »
Wiadomo, na tym polega to roznorodnosc  profesji w eve by kazdy znalazl cos dla siebie.

No le wracajac do tematu, to jak w koncu macie z tym terenem i umowami, jelsi to nie jest jakas tajemnica? Bo na eve-maps ( http://www.eve-maps.com/outpostalert/alliancechart.asp?FilterType=Alliance&FilterBy=SMP ) pokazuje, ze dosc sporo tego sova macie w Gemi = wiele posow. Zakladam, ze Road/Smash tak na dobre slowo nie oddalby wam tylu moonow pod kopanie.

Btw wlasnie obejrzalem killboard.... Pimpeck prowadzi u was ze 150killami i 80 na alcie.  :idiot2: Co sie z tymi missionrunnerami wyprawia ostatnio...

LordJohny

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 07, 2008, 13:01:26 »
Termos, Yogi chyba wystarczajaco dobrze zaadresowal pytanie zebys nie musial wtracac swoich 3 groszy i robic syfu na dwie strony. Jak nie jestes w Sempiternusach to po cholere sie udzielasz, pytal cie ktos o zdanie?

Dalej jestesmy ciekawi na jakich zasadach Sempiternus funkcjonuje na tym terenie.


btw Greg... chimera? Ja myslalem ze to w twoim podpisie to papuga;]
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 13:09:14 wysłana przez Johny »

vulor

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2008, 18:39:09 »
C Chyba wyraźnie jest napisane "No póki co to jest jedyny polski ally z zasadami,
...ciach...
 jak wół jest napisane "....ally..." w domyśle chodzi o Sempiternusa nie o bandę mikołajów z Tesco tylko właśnie o ten ally.
Dam 1M ISK, za zdjęcie parszywej gęby Zolthara jak to przeczytał.

No le wracajac do tematu, to jak w koncu macie z tym terenem i umowami, jelsi to nie jest jakas tajemnica? Bo na eve-maps ( http://www.eve-maps.com/outpostalert/alliancechart.asp?FilterType=Alliance&FilterBy=SMP ) pokazuje, ze dosc sporo tego sova macie w Gemi = wiele posow. Zakladam, ze Road/Smash tak na dobre slowo nie oddalby wam tylu moonow pod kopanie.
A kto twierdzi, że im oddał? Może sami sobie wzięli. A może zrobili Roadkill w ch^%&$, obiecali płacić, wprowadzili się, a później wypieli się na roadkill gołą d...
Istnieje też taka możliwość, że RoadKill nigdy tych moonów nie chciał. Sempi się wprowadzili, znapowali i żyją w małym lokalnym napwagonie.
Założenie, że płacą RK za "ochrone" z góry odrzucam, bo wtedy byli by petem, a twierdzą, że nie są.

Cytuj
Btw wlasnie obejrzalem killboard.... Pimpeck prowadzi u was ze 150killami i 80 na alcie.  :idiot2: Co sie z tymi missionrunnerami wyprawia ostatnio...
Taa, bo to własnie ilość killsów decyduje, kto jest najlepszy w te klocki. A może to było o tym kto jest najlepszym statsiarzem... stary już jestem, nie pamiętam :P


Voulture

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 07, 2008, 19:30:42 »
Nie chodzi o kile, ale o to, kto lata na pvp. Pimpeck to taki ktos ze standem 6,5 co pomagal mi zaczynac w eve i raczej nigdy nie byll za bardzo zainteresowany pvp :) nie chodzilo mi o sojusz, ale o fakt, ze mu sie spodobalo. To byla bardziej hmm personalne, ale nie wazne.

Ellaine

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 07, 2008, 19:54:35 »
Założenie, że płacą RK za "ochrone" z góry odrzucam, bo wtedy byli by petem, a twierdzą, że nie są.
Nie twierdzą, bo z tego co widzę, nic nie twierdzą w tym wątku. Twierdzi coś Termos, członek niezależnego, jednoosobowego korpa. Z tego co wiem Sempiternus płaci, kiedy z nimi rozmawiałem wstępnie o przyjęciu była mowa o 3m na łeb na tydzień. Teraz to dla nas (CBC) za drogo i się nie opłaca. Ale osobiście nie uważam tego za jakoś złe rozwiązanie - każdy robi co lubi a za resztę koniecznych rzeczy płaci. Nie lubisz siedzieć w mackinawie ryjąc lodzik - kupujesz paliwo na rynku. Nie lubisz się strzelać, wynajmujesz teren. Każdy robi to co lubi i wszyscy są szczęśliwi.

vulor

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2008, 20:31:16 »
to tanio się roadkill sprzedaje. Nawet w takim geminate mozna w weekend bez problemu na cały rok zarobic i jeszcze zostanie.

vulor

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 07, 2008, 21:04:31 »

Sotharr

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 07, 2008, 23:01:28 »
A kto twierdzi, że im oddał? Może sami sobie wzięli. A może zrobili Roadkill w ch^%&$, obiecali płacić, wprowadzili się, a później wypieli się na roadkill gołą d...
Istnieje też taka możliwość, że RoadKill nigdy tych moonów nie chciał. Sempi się wprowadzili, znapowali i żyją w małym lokalnym napwagonie.
Założenie, że płacą RK za "ochrone" z góry odrzucam, bo wtedy byli by petem, a twierdzą, że nie są.

Gdyby tak było, to tych 300 pilotów SMACK poleciałoby na teren Sempiternusa, a nie TRI.  :knuppel2:
Smashkill mógł nie chcieć księżyców, ale wątpie żeby oddali je bezpłatnie. Oni wymagają zazwyczaj wsparcia finansowego lub militarnego.
Pamiętam inne rodzime korpy, które siedziały w Omist i kopały lód dla dużego sojuszu. Nie mówiły o sobie „pety”, co najwyżej „najemcy”.  ;D

Voulture

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 07, 2008, 23:17:21 »
Ale z perspektywy czasu moge szczerze powedziec - Rave bylo petem Lotki. A wlasciwie cale MWA. Nie ma w tym nic ublizajacego, wtedy byly inne perspektywy, ludzie mieli inne potrzeby. Sam dolaczylem tuz o odlamie PBN'u, kiedys nawet z Gavem i Coseyem/Volverinem rozmawialem, czy nie przejsc do krolikow... Trzon pvp tam polazl, z Rave na stzrelanie latalo z 8-10 na te 80+ osob moze, reszta siedziala tam dla ratow, kopania i produkcji. Niektorzy robili milardy handlujac z ASCN i Cyvokiem... Do korporacji dolaczaly kolejne osoby, czesc chciala wiecej pvp. Latalismy po Great Wildlands z Lotka, dostawalismy wpiernicz od Red Allaincu (pamieta ktos bitwe o QSF?) i ogolnie bylismy wtedy wesolymi kerbirkami. Pozniej troche czasy sie zmienily, rozpoczela sie wspolpraca z innymi polskimi corpami, nowe osoby chcialy jescze wiecej pvp i wszystkie Post-Omist-Dronkowe corpy sie troche zmienily.

Ah, nie pisze tego by sobie powspominac, czy cos. To jest naturalna kolej rzeczy, 0.0 to zyski, nie tylko dla pvperow (w postaci nieustajacego pvp?), I(ndustry bedzie zawsze i wszedzie. To, ze w rozwijajacych sie sojuszach znajduje sie coraz wiecej osob chcacych latac na pvp, lub ktore postanowily w akis zabawny soob uszczuplic swoj zaps iskow i im sie spodobalo... naturalna koleja zreczy jest latanie z tymi, co sie ma na plus, coraz wiesza aktywnosc czy nawet zmiana podejscia, umow miedzy corpem a petem.

Dlatego tez pytam co sie tam u was w geminate, drogie sempiternusy dzieje i co zrobilismcie dzielnemu missionrunnerowi Pimpckowi, ze ma wiecej kmow niz 90% covenow. :D

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 23:21:44 wysłana przez Voulture »

vulor

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 07, 2008, 23:37:58 »
Pozwolilem sobie porawić twojego posta.
Ale z perspektywy czasu moge szczerze powedziec - Rave bylo petem F-E. A wlasciwie cale SNU. 
Zersztą całę SNU po miesiącu się wypieło się na F-E i znapowali ich wrogów :D :D
Cytuj
z Rave na stzrelanie latalo z 8-10 na te 80+ osob moze, reszta siedziala tam dla ratow, kopania i produkcji. Niektorzy robili milardy
Cytuj
I tu jest najfajniejsza poprawka twojego posta:
Do korporacji dolaczaly kolejne osoby, czesc chciala wiecej pvp. Latalismy po Great Wildlands z Red Alliance, dostawalismy wpiernicz od Lotki i -V-

Voulture

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 07, 2008, 23:59:51 »
To predzej, tak wiem, ze Rave calkowicie zmienilo strony, slyszalem opowiesci o UL'u, posach, wypinaniu sie, REDsach i Goonsach itd. Pisalem jednak o sytuacji po moim dolaczeniu. Pamietam, ze na starym forum wisialy takie dinozaurowate tematy odnoscinie SNU i ISS, nawet odnoscie potencjalnego wejscia do Roadkilli (pozdrowienia dla Valhalior'a w tym momencie) albo stracie przez Khiriona carriera czy machariela. Kiedys byla nawet inicjatywa stworzenia jakiejs historii, ale chyba cos nie wyszlo.... Zreszta, to nie jest rozmowa na ten temat i ja tam nie jestem w Rave i nie bede wnikal w ich integralne sprawy.

Prawda jest taka, ze w swiecie eve zaleznosci jest bardzo duzo a gracze sa pragmatyczni az do perfidii pure fun or gtfo :>
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2008, 00:15:35 wysłana przez Voulture »

Andrew Slime

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 08, 2008, 13:15:53 »
Oż mój Panie, ależ ludzie lubią się pluć bez powodu  ;)
Żeby skrócić tutejsze bluzgi to powiem małe co nieco o sempiternusie.
*Pet roadkilla? jeżeli opłata za przestrzeń jest petowaniem to tak, jesteśmy petami roadkilla
*Co się dzieje u roadkilla? nie mam pojęcia, gdzieś sobie latają, coś sobie strzelają, nie walczymy wojen rk
*Co zrobiliśmy Pimpkowi? nic o tym nie wiem, pytaj Pimpka, ja od wszystkiego ręce umywam
*Czy obawiamy się inwazji tri/ra? nie, jak przylecą to przylecą, jak nie przylecą to nie przylecą
*Czy się rozwijamy? jeżeli rozowjem nazwiecie zwiększenie ilości korpów i pilotów oraz kapitału to tak, rozwijamy się
*Czy robimy misje? jakieś osoby robią misje, inne nie, nie narzucamy sposobu gry
*Czy lubimy pvp? niektórzy lubią (Pimpeck), niektórzy nie
*Czy jestem cerbirem? Jeżeli cerbirem nazwie się nie_pvp przez większość swego czasu gry to tak, jestem cerbirem
*Czy przyjmujemy korporacje do sojuszu? nie wiem czy ktoś chce wstąpić do takiego cerbirowego alliancu, coś o nas jest na stronie www.sempiternus.eu

To by było na tyle jeżeli chodzi o pytanie Yogosa i inne jakie się pojawiły w wątku.
pozdrowionka
slime

Gregorius

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 08, 2008, 14:54:16 »
 O0 i teraz wiadomo, że żyjecie  !! :)
Pet, nie pet - każdy miał taki okres w swojej działalności w 0.0 ;-)


vulor

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 08, 2008, 21:59:55 »
Oż mój Panie, ależ ludzie lubią się pluć bez powodu  ;)
Żeby skrócić tutejsze bluzgi to powiem małe co nieco o sempiternusie.
*Pet roadkilla? jeżeli opłata za przestrzeń jest petowaniem to tak, jesteśmy petami roadkilla
PET
Cytuj
*Co się dzieje u roadkilla? nie mam pojęcia, gdzieś sobie latają, coś sobie strzelają, nie walczymy wojen rk
Pet o niskiej wartosci strategicznej :P
Cytuj
*Co zrobiliśmy Pimpkowi? nic o tym nie wiem, pytaj Pimpka, ja od wszystkiego ręce umywam
Biedny pimpek, zgwalcili i teraz rece umywaja :P
Cytuj
*Czy obawiamy się inwazji tri/ra? nie, jak przylecą to przylecą, jak nie przylecą to nie przylecą
Jesli zagrozenie jest realne to IMO troche głupio tak bezczynnie czekać na inwazje
Cytuj
*Czy się rozwijamy? jeżeli rozowjem nazwiecie zwiększenie ilości korpów i pilotów oraz kapitału to tak, rozwijamy się
Jeśli dobrze rozumiem od początku swojego istnienia Sempiternus cały czas siedzi w tym samym miejscu, i robi cały czas to samo.
Brak zamian to nie tylko słaba zabawa (nuda) ale według mnie także całkowity brak rozwoju. Na podstawie tego, co o was wiem twierdze, że Sempiternus się nie rozwija, choć moge nie wiedzieć wszystkiego.
Macie jakieś ambicje? Plany na przyszłość? Czy będziecie siedzieć i patrzeć jak wam portfele rosną?

EDIT: skąd wytrzasnęliście tekst na strone sojuszu? Z jakiegoś translatora czy co?
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2008, 22:07:25 wysłana przez Vulor »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 09, 2008, 13:26:52 »
Posty niepodpisane i nie na temat wyleciały tutaj: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=5087.0
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2008, 13:32:40 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.