Autor Wątek: IAC stracil FAT.  (Przeczytany 6675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
IAC stracil FAT.
« dnia: Październik 08, 2007, 18:58:52 »
   War, war never changes. Historia zatoczyla kolo, az chcialoby sie powiedziec. Prawie rok temu wybuchl konflikt, ktory przerodzil sie w Wielka Wojne, ktora dzisiaj widzimy. A wszytko sie zaczelo od malego pirackiego korpa  Priory. Kto wtedy myslal, ze male starcie IAC vs ISS przerodzi sie w konflikt mega blokow. ISS wynajal MC do przejecia stacji IAC. Potem IAC w odwecie dokoptowal kilka aliansow i zaczal dokopywac ISS. ISS spyknelo sie z LV i Bobem.


    ISS padlo poniewaz nie bylo w stanie walczyc z 7 aliansami. Przez wielu LV uwazane za niezwyciezone i nie do pokonania, a upadlo jak olbrzym na glinianych nogach.To byl panowie poczatek tej wojny. Wszystko zaczelo sie w Catch prawie rok temu. Ostatnio z Countem (lider ISS) wspominalismy sobie te chwile. Count powiedzial mi cos co mnie zastanowilo. Powiedzial, ze IAC wpadl w te same sidla tak samo jak ISS kiedys. Mielismy ponad 2 k membersow. Gdy jednak doszlo do walki te liczby spadaly jak zdumchniete wiatrem. ISS z ledwoscia wtedy mogla wystawic 40 snipe bsow , do gangow zglaszala sie bardzo mala liczba osob. Mysle, ze to samo przydarzylo sie teraz IAC.

   Zreszta w kazdym wiekszym aliansie wiekszosc graczy ma na celu wlasne dobro i guzik ich obchodzi alians. Jak to sie mowi: mala firma, maly balagan. Duza firma, duzy balagan. Jak to powiedzial Seelene z MC. To nie pierwszy raz w EVE, gdy wydawalo by sie, ze  maly konflikt 2 aliansow przerodzi sie w walke na smierc i zycie wciagajac przy okazji tyle aliansow.Czy Tyrax i inni mogli przewidziec, ze tak to sie potoczy?  Zaczelo sie od ED, gdy IAC+AAA postanowily utrzec nosa Fixowi. Mimo przewagi liczebnej przez jakis czas Fix dawal sobie rade. Fix dorzucil do gry MC (sami teraz stwierdzili, ze nie mieli nawet zamairu przylatywac tam cap shipami, bo mysleli ze to bedzie maly, krotki konflikt i raczej sie widzieli w roli doradcow) po tym jak IAC wciagnal BOS. No i kazdy zaczal dorzucac po swojej stronie pomocnikow. Skonczylo sie na mega blobie z jednej i 2 stronie . Chociaz w ED i 49-u to jednak IAC+ rest mieli przewaznie przewage liczbowa jezeli chodzi o bsy i support. No, ale w ilosci cap shipow odpadli. Tu chyba padl nowy rekord cap shipow w gangu. ISS stracil Msa. Ujawnil sie Tytan MC, ktory nie ma co sie oszukiwac dal popalic IAC, AAA and rest. Padl w walce http://www.eve-spirit.com/spip.php?article93 exlusive raport Seleene z tej potyczki na stronie ISS. Mam jego zdjecia na tydzien zanim padl (mialem przyjemnosc uczestniczyc w freighter runie do ed za pomoca jump portalu z tytana).  Padl MS IAC.

      Nieszczesliwy DD ET , ktory zmasakrowal wlasna flote. Duzo sie w kazdym razie dzialo i kazda ze stron wlozyla w to duzo serca i czasu. Szacunek dla IAC i AAA i reszty. Poza goonsami, ktorzy po prostu zachowuja sie skandalicznie i ich obecnosc zawsze mozna wywnioskowac po localu. . Osobiscie mysle, ze to nie koniec IAC poniewaz duze aliansy nie umieraja tak latwo. I mimo tego, ze IAC stracil wazny system i 2 stacje to nie koniec historii tego aliansu. W kazdym razie respect o7 i do zobacznie in space.

Lepiej :-) ?
PS. Ciekawy battle report napisany przez Erica http://www.eve-spirit.com/spip.php?article95 . Jako ciekawostke podam, ze Eric ma strasznie podobny glos do Dark Vadera z SW (ja nie slysze roznicy mowiac szczerze hehe). Wiele razy na vencie ludzie prosza go o mowienie kwesti z SW . Przebojem oczywiscie jest "im your father ....." :-).
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 19:15:20 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Venec

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2007, 19:06:47 »
Człowieku, akapity ;_:

EDIT:

Zdecydowanie lepiej. Nie powiem, ciekawy post informacyjno-historyczny :)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 19:52:06 wysłana przez Venec »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2007, 19:09:31 »
Ech, kurde, a akapity i interpunkcję też MC ci rąbneli?
Rany, tego się czytać nie da :(
Przedwieczny.

Michieru

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2007, 19:33:37 »
Czekamy na kolejny ruch BoBa.

PS: Who the fuck is Dark Vader? o.O

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2007, 19:49:05 »
Oczywiscie chodzilo mi o Darth Vadera z Star Wars :P. Nie wiem wiec co mi z tym Dark wyskoczylo. Mozliwe, ze dlatego bo czytalem o powrocie Dark Rising na eve-online.com i mi sie na podswiadomosc rzucilo :D
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Voulture

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2007, 20:43:57 »
Jak wygląda sytuacja z CVA? Walczyli razem z AAA i IAC? Bo nic o nich nie wsominasz a z tego co wiem BOB zaatakował ich teren, chyba nawet jeden system mają w Provi z cynojammerem (więc sov).

~~

Powrót Dark-Rising?? Myślałem, że oni rozpadli się po nieudanym ataku na TRI, częśc z nich z Mitchem wylądowała wtedy w RKK a druga z GenerDynasty (bodajże) u dotychczasowych wrogów.

Nie wyobrażam sobie kto mógłby go zreaktywować  ::)

~~

Tak swoją drogą sytuacja z 2k+ membersów i wielkimi gangami nie jest charakterystyczna tlyko dla ISS/IAC, zapewniam Cię :D

Totalizator

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2007, 03:37:48 »

 Poza goonsami, ktorzy po prostu zachowuja sie skandalicznie i ich obecnosc zawsze mozna wywnioskowac po localu.

:coolsmiley:

tja, internetowa statki kosmiczne to poważna sprawa, trzeba zachować się profesjonalnie i utrzymywać zdyscyplinowany, oficjalny oraz kulturalny sposób komunikacji  :2funny:


Zaskoczył mnie ostateczny sukces aliantów w FAT, chociaż od wczoraj wiadomo już było właściwie kto wygra. Ciekawi mnie co BoB zrobi teraz, będzie ratował petów w Feyth, czy męczył IAC spisując RISE na straty (tereny CORM musiałby właściwie podbijać od zera)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2007, 08:40:23 »
tja, internetowa statki kosmiczne to poważna sprawa, trzeba zachować się profesjonalnie i utrzymywać zdyscyplinowany, oficjalny oraz kulturalny sposób komunikacji  :2funny:

owszem, oficjalny oraz kulturalny sposob komunikacji mile widziany. moze to i gra, ale tez spolecznosc ludzi. pamietaj o tym na tym forum prosze.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Totalizator

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 09, 2007, 10:57:52 »
owszem, oficjalny oraz kulturalny sposob komunikacji mile widziany. moze to i gra, ale tez spolecznosc ludzi. pamietaj o tym na tym forum prosze.

Nie ma strachu, ja jestem kulturalny wobec wszystkich, śmieszy mnie tylko określanie zachowania kogoś w grze komputerowej jako "skandaliczne" zwłaszcza że to co goonswarm mówi albo robi na localu podczas walk nie jest nigdy na serio a ma jedynie na celu wkurzanie przewrażliwionych ludzi biorących tę grę na serio właśnie :). Kto tego nie łapie zwykle będzie wykłócał się z goonsem o swój e-honor nie wiedząc że druga osoba liczy tylko na soczystego chatloga który później trafia na nasze forum ku uciesze gawiedzi. Dobra koniec offtopa.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 10, 2007, 01:40:12 »
Heh, myslalem, ze ty jako Polak w goonsach co innego napiszesz. A powtarzasz tylko mantre , ktora od kilku dni (miesiecy?) wypisuje, kazdy goons na CAOD. Zawsze mnie smieszyl w ustach goonsow "internetowa statki kosmiczne to poważna sprawa" . Jezeli ktos prawie codziennie spedza w tej grze iles tam godzin to uwazam, ze to powazna sprawa  :2funny: No chyba, ze ty lubisz poswiecac czemus jakis tam kawal zycia i uwazac to za pierdole. W takim razie po co pisales tego posta skoro to taka malo wazna rzecz. U mnie goonsi stracili jak sie zaczeli nabijac z smierci w RL matki jednego z graczy. Wczesniej mnie goonsi nie ruszali. Ot taki sobie folklor EVE. Co do Rise, to sie nie martw. Za stary i za bardzo szanowany alians, zeby sobie ot tak zginal.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Totalizator

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 10, 2007, 03:15:12 »
Heh, myslalem, ze ty jako Polak w goonsach co innego napiszesz. A powtarzasz tylko mantre , ktora od kilku dni (miesiecy?) wypisuje, kazdy goons na CAOD. Zawsze mnie smieszyl w ustach goonsow "internetowa statki kosmiczne to poważna sprawa"

Siedzialem na forach SA rok przed przystąpieniem do GF więc trudno żebym nie nabrał tamtejszej mentalności. A że w GF jest też paru debili którzy nie wiedzą gdzie są granice dobrego smaku to cóż, przy 5000 osobowym sojuszu statystyka jest nieubłagana. Jeżeli ktoś przeżywa fakt że ktoś w internecie go brzydko nazwał, albo wysadził jego statek kosmiczny to owszem, jest to powód do śmiechu. Osobiście nie czerpię jakiejś szczególnej satysfakcji z griefowania innych, ale warto pamiętać że na każdego członka GS robiącego głupie dowcipy przypada 5 ludzi robiących to:

http://www.youtube.com/watch?v=ns9oAGnK9CU

Kitten

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2007, 09:14:58 »
...ale warto pamiętać że na każdego członka GS robiącego głupie dowcipy przypada 5 ludzi robiących to:

http://www.youtube.com/watch?v=ns9oAGnK9CU
ten Parallux to oczywiście goons który został zgiefowany?  jeśli nie to powinniscie go przyjąc bo zachowanie i słownictwo pasuje do waszego image'u  :2funny:

a teraz wracając do tematu filmik ze zdobycia FAT
http://dl.eve-files.com/media/corp/ElisaDay/ConflagrationOfFAT-6P.avi

NurAbSal

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 13, 2007, 00:16:53 »
Jak wygląda sytuacja z CVA? Walczyli razem z AAA i IAC? Bo nic o nich nie wsominasz a z tego co wiem BOB zaatakował ich teren, chyba nawet jeden system mają w Provi z cynojammerem (więc sov).


BoBowi zalezy na utrzymaniu swoich cyno-chainow w provi - to trzy systemy: h9, s9x i słynny fsw.

Paxton (jeden z "holders" CVA zablokował system fsw za pomocą cynojammera. BoB usiłował groźbami (poźniej nazwane to zostało "negocjacją") wymusić odblokowanie systemu. Kiedy Paxtoni odpowiedzieli "nie", BoB wysłał karną ekspedycje do fsw, aby wyłączyc cynojammer. Ekspedycja ta poniosła straty rzędu 80%... Na pomoc Paxtonowi bowiem przylecieli inni "Holders" i oczywiście CVA.

BoB zmienił taktykę... tuż przed dt zonlinował 5 large posów w fsw... i rozpoczął wysyłanie znacznie poważniejszych sił do walki z Paxtonem. W tej chwili CVA i inni mieszkańcy Providence usiłują rozwalić BoB-owe POSy, ale cienko to nam idzie, ze względu na zaangażowane siły przeciwnika (BoB, MC, FIX, ISS i inne).

A bezpośrednia odpowiedź na Twoje pytanie? - CVA nie jest członkiem koalicji. AAA i Goonsi są dla nas tak samo czerwoni jak BoB/FIX/MC... BoB raczej nie będzie usiłował atakować CVA bardziej otwarcie, nasze tereny są zbyt biedne aby opłacało się to robić... Widocznie chce tylko zabezpieczenia swoich linii zaopatrzeniowych, chociaż po ostatniej (nieudanej) zasadzce AAA na Shrike przy BoBowym POSie w s9x biedny Shrike musiał swoim tytanem szybko spierniczać w shielda, może BoB przemyśli pomysł transportu przez Providence...

Wiem jedno - nawet jeżeli cynojammer padnie, te POSy nie będą zostawione w spokoju... nie dlatego, że są to POSy BoBa, ale dlatego, że są to wrogie POSy na terytorium Paxton Federation, który jest Holderem CVA, a CVA jak wszystkim wiadomo zabezpiecza Providence dla przyszłego dołączenia tego regionu do Amarr Empire... a z Imperium Amarrskim za naszymi plecami nie możemy się poddać :D

Edit:
Świetny raport. Dziekuję. - V
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2007, 01:20:00 wysłana przez Voulture »

partridge

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 13, 2007, 13:52:40 »
Fajne... mi sie fajnie czytalo :) Pelen realizm i zero sciem

filus89

  • Gość
Odp: IAC stracil FAT.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2007, 18:34:25 »
Ponownie anonim.
To jest ostatnie ostrzeżenie.
X.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2007, 18:37:40 wysłana przez Xarthias »