Autor Wątek: M.Pire poddało się.  (Przeczytany 13532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DragLord

  • Gość
M.Pire poddało się.
« dnia: Wrzesień 30, 2007, 11:27:05 »
M.Pire nie wytrzymało naporu RZR/MM i  przyjaciół (ponoć około 17 allianców było w BKG)  i poddało się.
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=604655

Trzymali się ładnie ale nie dali rady.
Podoba mi sie efektywność operatorów obrony na POSach
http://killboard.m-pire.co.uk/pilot-6269.html  :smiley6600: (za 10d bedę sam testował to  :D)

Voulture

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2007, 12:10:40 »
Wiadomo, że z niektórych sprzymierzonych sojuszy nie było tam więcej niż 3-5 osób, ale o ile mi wiadomo stosunek sił wynosił około 3:1.
W międzyczasie Triumvirate zabił na belcie Msa MM z dość ekhm ekcentrycznym fitem.

Ciekawe gdzie znajdą się teraz M.Pire/Fatal/CoW, jak wielu pilotów zasili TRI i kto na kogo teraz obejrzy się Stara Północ (sic) :>

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2007, 12:19:54 »
Podczas wczorajszej akcji w akcji (gdy latałem) było 45 capitali. Na localu coś 400 osób, RZR/MM w sile około 300. Żadnego oporu ze strony wroga poza właśnie POSami które strzelały w agonii w mase capitali zadajacych ogronme zniszczenia. Wszystkie POSy w reinf, jeden czy dwa (juz nie pamiętam) zniszczone. Bardzo przyjemną rzeczą są capital remonte shield/armor repy, które poprzez broadcasta spisują się po prostu świetnie :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2007, 13:15:22 »
Ta jes, dzisiaj sie obudzilem i czytam ze mamy 7 dni na wyprowadzke. Szczerze powiedziawszy bardzo jestem zdziwiony ta sytuacja, fakt blobowali nas ladnie ale do tej pory nie stracilismy prawie nic a inwazja kosztowala MM/RZR/kolegow bardzo duzo. Widac szefostwo stwierdzilo ze bloba nie pokonamy, albo maja jakis sprytny plan o ktorym nic nie wiem bo jestem tylko szeregowym :)

Co do strzelania z posa, to siedzialem jako gunner i rozrywka jest calkiem niezla, choc laaaaagowata przy duzej ilosci luda.
Fachowo rozwalilismy ponad 40 bsow zanim udalo im sie rozwalic cyno jammer a potem padl jeszcze jeden dread (chyba jakiegos retarda, bo koles wszedl w siege i chyba mial tylko jednego repa bo nie wytankowal  posa).
W sobote rano jak chlopcy wyrzynali wiezyczki na posie ktory juz byl w reinforced ubilismy jeszcze kilku nieuwaznych pilotow mniejszych shipow (cruserki popuja na jedna salwe z 3 medium artylerii :) )

Ogolnie polecam pos gunnery - jest to na prawde BARDZO potezna bron i jak ktos chce atakowac bsami posa z gunami i gunnerami to powinien sie 10x zastanowic.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2007, 13:22:15 »
mysle, ze to nie koniec xeovar
ciekawe czy mc tez dostalo tydzien na wyprowadzke  :2funny:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Fedajkin

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2007, 07:30:29 »
W międzyczasie Triumvirate zabił na belcie Msa MM z dość ekhm ekcentrycznym fitem.
Dla osób nie rozumiejących co znaczy ekscentryczny fit... kolo siedział w NYX'ie na belcie i kopał... dopadł go gang z triumvirate i zaczął jego kopać... żeby było weseli, kolega z NYX'a wezwał pomoc, która po chwili zjawiła się w postaci Thanatosa... który również padł.

NYX kill

Thanatos kill

Żebyście widzieli jakie joby leciały na plecy obu panów...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2007, 12:22:30 »
Kopiący MS no kurwa mać  :buck2:
No to już została ostatnia durnota do zrobienia w tej grze.
Zajebać tytana bo kopał veld. Chyba ostatni szczyt głupoty.

Venec

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2007, 12:40:59 »

Zolthar

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2007, 14:16:10 »
Gdzieś słyszałęm, że MC poprosiło o napa z north  :buck2:

Fedajkin

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2007, 14:29:42 »
Dziś z rana nic o tym nie było nigdzie... ciekawie się dzieje... cieeekaaawie...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2007, 15:09:09 »
MC dalej ma stacje na północy wiec sie może tam zamelinować.

Kurwa węszę że niedługo znowu sie kroi pos war i CTA non stop bo do .uja wafla u góry rzr/mm i mopsy a na dole ruscy i pobzykane goonsy. Jak to jest że gdzie sie nie ruszymy zaraz dym.
Jeszcze mi tu brakuje Archena i jego ekipy hehehe.
Chociaż też zaglądają bo chyba wczoraj spizgali cariery Wildcardowi.




DragLord

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2007, 15:49:42 »
Taa kolesie poszli na AFK myslą ze stojąc przy POSie ale poza shieldem są bezpiecznii  :uglystupid2: i tak się to skończyło.

Co do M.Pire to Ciekaw jestem gdzie się teraz podzieją (Xeovar już wrócił do PB  :angel:)
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2007, 15:52:02 wysłana przez DragLord »

Michieru

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2007, 16:03:02 »
A nic o tym, że Morsus Mihi ma M.Pire, CoW i Fatali na blue? :) Ktoś tu chyba nieźle coś kombinuje... :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 01, 2007, 16:16:38 »
A nic o tym, że Morsus Mihi ma M.Pire, CoW i Fatali na blue? :) Ktoś tu chyba nieźle coś kombinuje... :)

O ile wiem to mają tydzień na wyprowadzkę więc dostali też status blue. Stara północ pomaga też przenieść graty do imperium eskortując haulery.  :o

Michieru

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 01, 2007, 16:24:24 »
Niby tak, ale pomimo rzekomego NAPa pomiędzy PL a MM, od ustalenia owego "traktatu o poddaniu się" MM zaczęli do nas strzelać on sight.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 01, 2007, 16:27:37 »
Taa kolesie poszli na AFK myslą ze stojąc przy POSie ale poza shieldem są bezpiecznii  :uglystupid2: i tak się to skończyło.

Co do M.Pire to Ciekaw jestem gdzie się teraz podzieją (Xeovar już wrócił do PB  :angel:)


Xeovar wrocil do PBN poand tydzien przed inwazja, z przyczyn zupelnie nie zwiazanych z polnoca - po prostu kilku dobrych przyjaciol wrocilo do PBNu i EVE. Nadal w M. mam mojego capital pilota.

Z innej beczki, przyznac trzeba ze MM/RZR zachowuja sie profesjonalnie i kudos im za to. Zaakceptowali fakt ze koniec wojny i traktuja nas honorowo-  nawet eskortuja naszych oraz pomagali naprawiac posy ktore offlinujemy.
Brawa dla chlopakow, nie ma to jak klasa.

EDIT: Niestety musze odwolac cieple slowa wobec MM, wyglada na to ze oni jednak nie dotrzymuja swojej czesci umowy - wczoraj padl freighter M.... zestrzelony przez MM.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2007, 16:34:10 wysłana przez Xeovar »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 01, 2007, 17:24:37 »
jeszcze dostana za swoje  :knuppel2:
jak juz bedziemy na nich sie szykowac to dam ci convo xeo i bedziesz mogl poleciec... zemscic sie :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

DragLord

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 01, 2007, 18:12:38 »
http://killboard.m-pire.co.uk/index.php?a=kill_detail&kll_id=14045

Hmm ciekawi mi ten killmail  :knuppel2:

EDIT: Ok już się dowiedziałem o co biega  :D
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2007, 18:31:40 wysłana przez DragLord »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 01, 2007, 18:19:25 »
http://killboard.m-pire.co.uk/index.php?a=kill_detail&kll_id=14045

Hmm ciekawi mi ten killmail  :knuppel2:

No jak to co sie stalo " spadl ze schodow " bo niechcial powiedziec gdzie ma kolegow  :D :D :D Cos jak dowcip na temat zomowcow na grzybobraniu :D

Michieru

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 01, 2007, 19:12:31 »
Chodziło raczej o to, że "strzelali" do niego koledzy z aliansu, trzymając go na webach żeby szybciej do warpa się składał.

Fedajkin

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 02, 2007, 07:20:46 »
Lol ciekawy sposób... :) to już wiem po co są kampy na gejtaszach! :-D

DragLord

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 02, 2007, 08:24:40 »
Z tego co się dowiedziałem to jest jak Michieru mówi. Używa się odpowiednio webów aby szybciej osiągnął predkość przy której warpuje.
Ciekawe kto zagospodaruje Branch (sporo teranu do zasiedlenia).


EDIT: Co do zestrzelenia frachta M.Pire przez MM to został on zestrzelony przez POSa na którym są zamontowane  59 siege lunchery  ;D (stadningi sa ustawione alliance - alliance a POSy sa ustawiane corp - corp jak widać tylko tylko alliansowe standy są ustawione)
KM z Frachtem z KB Morsus Mihi
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 08:55:07 wysłana przez DragLord »

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 02, 2007, 10:03:40 »
EDIT: Co do zestrzelenia frachta M.Pire przez MM to został on zestrzelony przez POSa na którym są zamontowane  59 siege lunchery  ;D

To tylko świadczy o głupocie pilota frachta :)
Po ch... skakał na nieswojego POSa takim shipem? :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Fedajkin

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 02, 2007, 10:46:44 »
Ciekawe kto zagospodaruje Branch (sporo teranu do zasiedlenia).
Pniekąd wiem... ale jeszcze nie powiem, bo to narazie w fazie dyskusyjnej jest :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 02, 2007, 11:38:30 »
Ciekawe kto zagospodaruje Branch (sporo teranu do zasiedlenia).
Pniekąd wiem... ale jeszcze nie powiem, bo to narazie w fazie dyskusyjnej jest :D

Stawiam na FLA.  :)

DragLord

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2007, 12:55:31 »
EDIT: Co do zestrzelenia frachta M.Pire przez MM to został on zestrzelony przez POSa na którym są zamontowane  59 siege lunchery  ;D

To chyba tylko pilot tego frachta wie, z tego co piszą w komentarzach POS nie mial scrambla.
 


Fedajkin

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 03, 2007, 07:09:51 »
O ja mi przykro... Fatal złamał zasady wycofania. Od paru gdzin cała północ ma pozwolenie na otwarcie ognia do każdego korpa z sojuszu Fatal. Wczoraj wieczorem (okolo 21.oo eve) dotyczyło to jedynie korporacji Fatal Revelation, dziś już dotyczy całego ally.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 03, 2007, 08:21:14 »
A   cóż takiego zrobili ?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 03, 2007, 08:39:18 »
wlasnie? Jestem ciekaw
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LordDide

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: LordDide
  • Korporacja: Technodyne SA
  • Sojusz: -
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 03, 2007, 08:52:29 »
Patrząc na mapkę z datą 2007-10-02 FATAL zamiast tracić sorvenity  jak to miało miejsce od niedzieli, pojawił się w rubryce sov.Gain, może to o to chodzi ?? czyżby nie wszyscy w FATAL chcieli oddać stacje bez walki ??

Venec

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 03, 2007, 10:30:40 »
Wcale bym się nie zdziwił gdyby Fatale olali kapitulację. Jak gadaliśmy z Mikiem (zresztą nie tylko, tutaj na forum jest chyba kilkoro Fatali) to nastroje w sojuszu panowały wybuchowe :P

Goomich

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 03, 2007, 11:56:11 »
Łyszful fynkin.
Żeby zdobyc sov 1 POS musi pracować przez tydzień, czyli ten tam tam musiał pracować od 25, czy 24 września.

LordDide

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: LordDide
  • Korporacja: Technodyne SA
  • Sojusz: -
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 03, 2007, 12:09:40 »
Łyszful fynkin.
Żeby zdobyc sov 1 POS musi pracować przez tydzień, czyli ten tam tam musiał pracować od 25, czy 24 września.

no tak tylko że patrząc na poprzednie mapy to sorvenity zostało tam dopiero co utracone a teraz wskoczyło na powrót. Takie coś świadczy o tym że pos claimujący do tej pory teren został zwinięty a nowy  (postawiony 25-24) nie został zwinięty i zaczął ponownie claimować system.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 03, 2007, 12:15:26 »
Poniekad czuje sie wywolany do tablicy.

1) Tak fatale nie wszyscy rozumieja o co chodzilo z poddaniem sie jak dzien wczesniej postawiono stacje.
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=606542 jedna persona z fatal aliance pokazuje pewien intrygujacy czat.

2) Na Polnocy panuje zamet standingowy jak to przy wyprowadzaniu sie 1/3 stanu populacyjnego. Cow-s najpierw zestrzelili rzr haula.. za co dostali minusa... za co grzecznie przeprosili http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=606491 i dzieki temu moga dalej spokojnie wyprowadzac sie. Kazdy z aliansow co wlasnie sie wynosi dostal pozwolenie na wyworzenie towaru z wylaczeniem elemetow posa. Dlatego tez wlasnie fatal jest teraz na - . Zostali przylapani na tym pierwszy raz... first warning. Pozniej juz uznano ze niema ciackania i kazdy fracht byl skanowany. Przy jednym z takich skanow "ochrona" frachta zaczela strzelac do skanujacego( tak we frachcie lecialy pos partsy ) Co jak latwo sie domyslic skonczylo sie tragicznie dla "ochrony" i frachta/frachtow.

3) Co do mojego komentarza obecnej sytuacji.. hym jak by to napisac zeby nie bylo ze ktos sie chwali albo cos.. Mozna powiedziec ze zgodnie z przewidywaniami wywalenie FS spowodowalo upadek calej "nowej north". Raz nie okazana pomoc oddala w procetach, i ludzie zamiast sobie pomagac przeciwdzialac blobowi ( przy sov 3 sov 4 niejest to az tak trudne) to poprostu sie poddali.

ps moze i zaiste jest tam jakas grupka samotnych probojacych cos zrobic fatali lecz wiekszosc sie wycofuje, a ta grupka nie uchronia tego co i tak sie stanie czyli straty sova itp.

Goomich

  • Gość
Odp: M.Pire poddało się.
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 03, 2007, 12:36:34 »
no tak tylko że patrząc na poprzednie mapy to sorvenity zostało tam dopiero co utracone a teraz wskoczyło na powrót. Takie coś świadczy o tym że pos claimujący do tej pory teren został zwinięty a nowy  (postawiony 25-24) nie został zwinięty i zaczął ponownie claimować system.

Może nie zdążyli go/ich jeszcze zdjąć? Składanie POSów nie jest nawet w połowie tak zajmujące jak mining, trwa w cholerę i trochę.