Autor Wątek: Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka  (Przeczytany 18589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« dnia: Marzec 25, 2006, 12:28:11 »
Hmm ci?gle si? waham nad przelotem do tego cholernego 0.0 :>, ale albo jestem zby leniwy, albo zbyt du?o problemów wynajduje. Porad?cie mi, tylko nie mówcie ?e bmek trzeba u?ywa?, bo to ju? wiem i mnie z tego powodu szlag trafia (nienawidze bmek !).

- Jak przlecie? w?a?nie przez choke pointy z imperium do 0.0
- Jak poradzi? sobie potem z logistyk?, bo cz?sto nie ma stacji tam gdzie si? poluje, a nawet jesli jest to pewnie sa problemy z ammunicja itp. Wi?c jak zostawia? statek w space, jak z ammo sobie radzi?, bo te problemy logistyczne doprowadzaj? mnie do za?amki :). Nie widze sensu lecenia w 0.0 i potem latania 20j po ammunicje ;)
- Jak sobie radzi? z ci?g?ymi niebezpiecze?stwami ^^`

Pewnie co? mi si? jeszcze przypomni. przyda?by si? faq latania w 0.0 :)

Rhovana

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2006, 12:42:17 »
Xyl daruj sobie narazie bo stracisz szipa tylko, to rada z dobrego serca p?yn?ca, a nie z mojej wrodzonej z?o?liwo?ci :)  :)  :)  :)
Popróbuj najpierw bez straty szipa wytrzyma? w 0,4-0,1 z miesi?c albo dwa, a potem my?l dopiero o 0,0. Teraz jesli nie jeste? przystosowana do realiów low sec to jeste? skazany na strate szipa i to szybciej ni? my?lisz.

regis

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2006, 12:45:33 »
wlatujac lecisz ze scoutem, wskakuje patrzy czy ktos czeka czy nie i sruu....co za problem :P

jaka logistyka, siedziesz jeden dzien w systemie ze stacja z  factory i reprocess, lejesz i zbierasz wszystko co spadnie z npca, zawozisz do stacji, rafinujesz i majac bpo robisz sobie tyle ammo ile potrzeba.  Mozesz sobie porozstawiac giant secure puchy w coponiektorych systemach jak zamierzasz siedziec przez pare dni w jednym, nawiezc tam ammo, natluc npcy, loot do puszek i zwiezc to potem indykiem.

Musisz miec wyrobiona pewna mentalnosc dot 0.0 i tyle ;)

regis

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2006, 12:47:28 »
a... tylko jak juz wlecisz to niebedziesz chcial wrocic do empire... ja empire nieznosze z glebi serca :P

redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2006, 13:58:31 »
Cytat: "Rhovana"

Popróbuj najpierw bez straty szipa wytrzyma? w 0,4-0,1 z miesi?c albo dwa, a potem my?l dopiero o 0,0. Teraz jesli nie jeste? przystosowana


Siedzia?em w Ruchy (0.4) od pocz?tków mojego istnienia w eve. Teraz si? zastanawiam czy  nie poleciec do 0.0 bo narazie osi?gna?em wszystko co mog?em w empire i wi?cej nie osi?gne. Dlatego przez ostatnie 2 tygodnie siedzialem w stacji ^^, dlatego wyszed?em z korpa, dlatego nie wiem co roboci? narazie :)

hallor

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2006, 16:27:37 »
bm to podstawa

chyba ze jest was kilka(nascie) lub masz polarisa jakiegos...

no i ztcw g2g w .0 sie _nie_ robi ;) ew. robi jako pomocnicze tylko

redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2006, 16:40:14 »
Nie rozumiem tego slangu na koncu ^g^. Hmm troche przegieli, bmki po providence kosztuja 77 baniek ;/

hallor

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2006, 21:26:28 »
oznacza to ni mniej ni wiecej a ze na ile mi wiadomo insta gate-to-gate sie nie robi w .0 bo bable stawiaja i mozesz wpasc :P


O.

Ellaine

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2006, 21:29:53 »
Czyli zwiad jest najlepszy :)
1.Namawiasz kolege zeby zagral triala
2.Pokazujesz mu jakie moze miec fajne sprzety w porownaniu z civilian equip na noob-shipie
3.Kolega mowi "daj milion"
4.Odpowiadasz "dam Ci milion ak mi zrobisz maly zwiadzik".
5.Kolega robi maly zwiadzik
6.Lecisz do 0.0

Dodatkowo:

7.Pozniej kolega kupuje pelne konto
8.Wygrywasz kubek Quafe :)

LosBekoczoS

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2006, 03:14:06 »
Albo jak ja :D
-wkladasz na indyka dorobek calego miesiaca w 0.0
-ustawiasz autopilota
-idziesz sie kapac
-o jak fajnie jestem juz w empire :D


sa 3 rzeczy ktore moga ci sie zdazyc :

- dolecisz caly
- dolecisz jajem
- obudzisz sie w kloniarni :D

a juz powaznie mowiac to, poprostu scout jest podstawa. Nawet z full set bmow mozesz miec zonka bo wylaniasz sie po 2 stronie gate a tu juz PASPORTEN KONTROLEN A?ZWAJSY NA BLAT- czytaj stoji sobie gank i nic nie zrobisz, a jak masz scouta to dolecisz zawsze w 1 kawalku :D

Kamoris

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2006, 09:36:20 »
Aj ci powiem tak, chcesz leciec do 0.0 ?? Samemu to bezsensu, rownie szybko sie znudzisz pewnie no chyba ze lubisz lac non stop czerwone kwadraciki. Poszukaj sobie kopra niekoniecznie nawet polskiego ktory ma dostep do 0.0 i ktory oporcz ncpowania czy kopania lata sobie pogankowac  :twisted:

Na pewno pomoga, doradza i naucza co i jak.
A nawet na naszym forum pewien korp niepolski prowadzi rekrutacje.

redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2006, 10:21:38 »
Narazie zrezygnowalem z jednego :), teraz rozpatruje dwa  pewne i w razie czego mam juz zaproszenia i upatrzenia ;)

WolfSimon

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2006, 22:19:07 »
Obawiam si? ?e masz jeszcze za s?abe skille na 0.0 ... No chyba ?e nie b?dziesz na paskach lata? sam.

Ellaine

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 26, 2006, 23:10:54 »
To raczej nie sprawa skilli tylko znajomosci - ludzi i terenu.

Kto wie gdzie i z kim, moze sobie kopac cenne mineraly w mining frigate. Kto nie wie i pechowo zgadnie, padnie szybko i sprawnie w battleshipie skillowanym pol roku i fitowanym za 100 milionow :)

redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 27, 2006, 08:12:43 »
Dok?adnie, strasznie boje si? tego, ?e si? zgubie w 0.0 po prostu, brakuje mi wiedzy i do?wiadczenia. Np narazie mam awersje do przelecenia przez w?skie gard?a do providence, potem boje si? lata? w 0.0 przez gaty (ale pewnie potem to ju? luzik w porównaniu z granic? empire), no i nigdy tam nie by?em... to dlatego pewnie te? ;)

WolfSimon

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 27, 2006, 09:08:10 »
A chyba ?e o mining chodzi :)
Z góry za?orzy?em, ?e chodzi o t?uczenie szczurków, bo kopanie jest mi tak bardzo obce, ?e nie mam nawet obs?ugi minerów tl2 :D Tak w ogóle mam mining na 2 wi?c wybaczcie zaw??enie umys?owe :D
Je?li jednak mia?by? ch?? pobi? szczurki na paskach, to jenak za s?aby? w barach jeszcze, prawdopodobnie to nawet nie masz odpowiednich skilli by z sensem lata? BSem. Ja w BSa wsiad?em po ponad pó? roku grania, bo wsiadanie w momencie gdy tylko si? wyskilowa?o to pora?ka i pro?ba o jego str?cenie :).

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 27, 2006, 09:21:31 »
Cytat: "WolfSimon"
Ja w BSa wsiad?em po ponad pó? roku grania, bo wsiadanie w momencie gdy tylko si? wyskilowa?o to pora?ka i pro?ba o jego str?cenie :).


Chyba, ?e si? kopie tym bsem w 1.0  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 27, 2006, 10:13:51 »
A co trzeba wyskillowa?, ?eby wsi??? do BSa i nie mie? przyklejonej kartki "Free pod"?

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 27, 2006, 10:32:22 »
Hmm... no ja wsiadlem w swojego pierwszego BSa dopiero w zeszlym tygodniu (czyli po lacznie 12M SP)...
...a wsiadlem, bo moge juz uzywac (na co najmniej Lvl-3):
- Large Gun'ow
- Cruise Missle
- Large NOS'ow
- Large Naprawiaczek
- 5 Dronek
- troche Elektryki i Elektroniki

a i tak cienias jestem taki, ze hej (bo w Gunnery+Missle mam lacznie raptem ok. 1.5M SP)

a i tak uzywam go poki co, tylko do NPC :P

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 27, 2006, 11:21:01 »
Cytat: ireul
.

tia... jak tylko HAC'a wyskiluje i Tl2 bron bede mial... to zaczne :P
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 19:42:31 wysłana przez Ireul Taar »

Ellaine

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 27, 2006, 12:19:27 »
Cytat: "WolfSimon"
A chyba ?e o mining chodzi :)
Z góry za?orzy?em, ?e chodzi o t?uczenie szczurków, bo kopanie jest mi tak bardzo obce, ?e nie mam nawet obs?ugi minerów tl2 :D Tak w ogóle mam mining na 2 wi?c wybaczcie zaw??enie umys?owe :D

Kopanie w 0.0 w ktorym Twoja korporacja nie ma zadnych wplywow, za pomoca statkow ktore w razie czego mozna stracic (czyli mining frigates i mining cruisers oraz t1 haulers), jest radosna beztroska operacja, duzo bardziej emocjonujaca niz pykanie szczurkow :)
Jeszcze weselsze jest dowozenie do/w okolice POSow paliwa z empire :)
Nie mam jeszcze niestety wyszukanych dobrych tras i klientow, wiec nie jest to szokujaco dochodowe, jest jednak dosc ekscytujace.

Jest to w sumie dosc zabawna sytuacja w przestrzeni niebezpiecznej, ze walka - tj misje i rats jest dzialalnoscia spokojna, bezpieczna i monotonna, a gornictwo, a tym bardziej handel to sporty ekstremalne, z duzym ryzykiem, duzym zarobkiem i mnostwem pvp.
Tak naprawde nie jest to zbyt klimatyczne;

"Zdzisiek prowadzil spokojny zywot wojownika wlasciwie od dziecka. Codziennie rano wstawal, myl zeby i lecial na pas zestrzelic kilkadziesiat pancernikow.
Po calym dniu pracy wracal na swoja stacje gdzie jadl obiad a potem ogladal z rodzina holowizje. W sumie byl zadowolony ze swojej pracy - 'przynajmniej jest bezstresowa' - zwykl mawiac. Nigdy nie zazdroscil wujkowi Hieronimowi, ktory zajmowal sie handlem - przewozil mleko, bydlo, takie tam. 'Zyski zyskami, ale ryzykowac zyciem przy kazdym skoku, to nie dla mnie' - mawial."

Zasadniczo, na zdowy rozum, powinno byc inaczej. To znaczy - korporacje NPC, ktore traca setki tysiecy statkow bo ludzie sobie robia na nich misje albo rat hunting, nie powinny zachowywac sie jak owce przeznaczone na rzez tylko jakos reagowac. Naprzyklad wziasc 100 ludzi z najgorszym standingiem i wyznaczyc na nich nagrody wyplacane (i znane) ludziom ktorzy dla nich (tych korporacji pirackich) pracuja :)

Cytuj
Je?li jednak mia?by? ch?? pobi? szczurki na paskach, to jenak za s?aby? w barach jeszcze, prawdopodobnie to nawet nie masz odpowiednich skilli by z sensem lata? BSem. Ja w BSa wsiad?em po ponad pó? roku grania, bo wsiadanie w momencie gdy tylko si? wyskilowa?o to pora?ka i pro?ba o jego str?cenie :).

I racja, ja tymczasem latam na wakacje (od handlu) w cruzie, niedlugo moze w BC, BS sobnie poczeka jeszcze :)

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 27, 2006, 12:35:07 »
Cytat: "Ellaine"

Zasadniczo, na zdowy rozum, powinno byc inaczej. To znaczy - korporacje NPC, ktore traca setki tysiecy statkow bo ludzie sobie robia na nich misje albo rat hunting, nie powinny zachowywac sie jak owce przeznaczone na rzez tylko jakos reagowac. Naprzyklad wziasc 100 ludzi z najgorszym standingiem i wyznaczyc na nich nagrody wyplacane (i znane) ludziom ktorzy dla nich (tych korporacji pirackich) pracuja :)


By? mo?e zmieni si? w KALI :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 27, 2006, 13:09:47 »
Cytat: "Ellaine"


Cytuj
Je?li jednak mia?by? ch?? pobi? szczurki na paskach, to jenak za s?aby? w barach jeszcze, prawdopodobnie to nawet nie masz odpowiednich skilli by z sensem lata? BSem. Ja w BSa wsiad?em po ponad pó? roku grania, bo wsiadanie w momencie gdy tylko si? wyskilowa?o to pora?ka i pro?ba o jego str?cenie :).

I racja, ja tymczasem latam na wakacje (od handlu) w cruzie, niedlugo moze w BC, BS sobnie poczeka jeszcze :)


A ja nie widze nic w BC co móg?bym robi?, osi?gam maxx misje lvl 2, koapnie ?mierdzi, znudzi?o mi si? po 1 miesi?cu. Wi?c nie mam co innego robi? ni? wsiada? w BC i klepa? raty. Moge oczywi?cie wyskillowa? assaulta, ale imo nim jest jeszcze ci??ej, BS wi?cej wybacza.....

Po prostu stan??em na stanowisku, ?e przy obecnej mo?liwo?ci osi?gn???m ju? wszystko co mog?em. Ostatnie 3 tygodnie siedzia?em w stacji,  zrobi?em 3 learningin na adv 4 i learning na 5...

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 27, 2006, 13:41:22 »
Cytat: "redbart"
Po prostu stan??em na stanowisku, ?e przy obecnej mo?liwo?ci osi?gn???m ju? wszystko co mog?em.


Przypominam, ?e to gra multiplayer :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Ichneumon

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 27, 2006, 14:00:20 »
to znajdz fajny piracki corp i przestaniesz sie nudzic  :twisted:

swoja droga dziwie ci sie ja robie najlepsze lvl3 w BC i zrobilem 130m w 3 dni  :twisted:  a sie niezle obijalem ;]

redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 27, 2006, 14:21:34 »
Cytat: "Ichneumon"


swoja droga dziwie ci sie ja robie najlepsze lvl3 w BC i zrobilem 130m w 3 dni  :twisted:  a sie niezle obijalem ;]


Jakim cudem, moze dlatego ze mam 2M Sp, z czego 1.5M w learningach. Hmm a te 130m w 3dni to ci??ko mi wierzyc, ja ciu?am oko?o 1m dziennie na misjach 2.

Ellaine

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 27, 2006, 14:27:53 »
Bicie ratow jest bezkresnie nudne ;)

Jesli koncentrujesz sie na rzezi niewinnych piratow, podciagnij sobie pare skilli social i zacznij robic misje lvl 3. Najlepiej majac jakis cel, naprzyklad 8 standing dla swojej korporacji, misje lvl 4 u dobrego agenta, RnD.
W lvl 3 niektorych, wykorzystasz mozliwosci BC w pelni (szczegolnie jesli masz raczej male skille).

Mam na mysli social na 4 zeby szybciej zyskiwac standing i connections na 4. Przy okazji, negotiations na 4 pomaga zarobic sobie na amunicje (jesli czesto gubisz soczewki do laserow).
Wszystkie one sa tanie i latwe :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 27, 2006, 15:06:00 »
Cytat: "redbart"
Cytat: "Ichneumon"
swoja droga dziwie ci sie ja robie najlepsze lvl3 w BC i zrobilem 130m w 3 dni  :twisted:  a sie niezle obijalem ;]

Jakim cudem, moze dlatego ze mam 2M Sp, z czego 1.5M w learningach. Hmm a te 130m w 3dni to ci??ko mi wierzyc, ja ciu?am oko?o 1m dziennie na misjach 2.


My?l?, ?e naprawd? si? obija?...  :twisted:
Ja w BC jestem obecnie w stanie robi? lvl4 solo (nie wszystkie !), wi?c wierz?, w te 130mln (15kLP i masz oferty od agenta na mniej wi?cej w?a?nie t? kwot?), patrz?c na to ile mo?na wyci?gn?? na minera?ach (np. z misji dronkowej - co? ko?o 20mln) z przetopionego lootu, patrz?c na warto?? niektórych modu?ów... Jak si? policzy wszystkie elementy to tyle wyjdzie.
No i dziwi? si? troszk?, ?e tak biadolisz... przenie? si? do lowsec... polataj po pasach popoluj na raty. Ja z kolegami mia?em tak, ?e praktycznie raz dziennie ka?dy mia? spawn oficerski z lootem po kilka mln. W pewnym momencie bardziej si? op?aca?o RATowa? (31szt AB Hydro w 3 dni) ni? robi? misje lvl4, ale zmieni?y si? priorytety (standing) i znów wróci?em do misji lvl4.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ichneumon

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 27, 2006, 15:07:59 »
no bo ty robuisz misje lvl2 i pewnie jakiegos dennego agenta masz , ja robie dla najlepszego agenta lvl3 w security u kaalakioty i mam juz u niego standing 9.7 , co chwila misja za ponad 1m nie liczac kasy z fragow czyli gdzies 300k-2.5m i ciekawych dropow jak imp za 40m czy expander za 30m :P

Ellaine

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 27, 2006, 15:39:11 »
Hm, skoro dochod jest taki ladny, ja chyba ponownie przemysle rat hunting :)

Moim problemem z walka jest tryb gry - zwykle gram okolo 4 godzin dziennie, z czego okolo 5-15 minut (w jednominutowych odcinkach) jestem w stanie nie byc AFK (poprostu mam duzo rzeczy do zrobienia w domu).
W tym czasie zarabiam zwykle jakies 10 milionow na wozeniu stuffu po latwych do znalezienia trasach. (3 loty). Wkrotce wreszcie uciulam sobie na Obeliska (program inwestycyjny nie wzbudzil zainteresowania :( ) i robiac to samo bede zarabiac o niebo wiecej :) (30-400 milionow na przelot). Niestety konkurencja jest straszliwa i znalezc trase coraz trudniej.
Zmoich obliczen na temat gornictwa wynika, ze przecietny covertor wykopuje w ciagu godziny 40 milionow kopiac te mineraly ktore waza 16. Jak dla mnie jest to calkiem bajeczny dochod. Nie mam jednak covertora ani na tyle stabilnego wejscia do 0.0, zeby utrzymal sie on dluzej przy zyciu, ani mozliwosci przerzucania mineralow co 4 minuty - taki poziom aktywnosci zdecydowanie mnie przerasta.

W weekend przelaczam sie w tryb wakacyjny i latam sobie bojowo, bo mam wreszcie czas :)
Ale skoro ratting jest taki fajny, to moze postaram sie dorobic Dominixa i bede go stawiac na belcie w 0.1 :)

redbart

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 27, 2006, 15:39:36 »
Nie wiem, ja polecialem do Ordion robic misje lvl 3 dla amarr navy i dostalem od dron tak po dupie w moim BC ze musialem sie ewakuowac :(

Ellaine

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 27, 2006, 15:46:49 »
Moja kariera misyjna skonczyla sie dopiero na spy stash, ktorego poziomu 2 moj maller nie wytrzymal.
Kiedy beda jakies pieniadze drobne a niepotrzebne w handlu, to kupie sobie prophecy :)

Ichneumon

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 27, 2006, 15:58:45 »
i odrazu ci powiem ze dostaniesz wpierdol w misjach lvl3 w tym amarrskim bc , ja mam feroxa i wiekszosc robie od pierwszego podejscia ale jak juz sie trafi trudna misja to na kilka razy musze robic , amarr idzie w pancerz a on sie sam nie regeneruje a capa ci zabraknie o ile naprawiarka nadazy , a ja mam fit nastawiony calkowicie na regeneracji , wielkosc tarcz i hardenerach , 10k shielda robi swoje , statek zwrocil mi sie razem z ubezpieczeniem po 2 dniach (jeszcze fit T2) , pamietam jak kumpel usilowal robic te misje w prophecy , bardzo szybko wpierdol dostal ;] i zmienil na feroxa ;]

Ellaine

  • Gość
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 27, 2006, 16:34:16 »
PRAWIE koncze wszystkie lvl 3 w Mallerze (wywalam sie dopiero pod koniec Spy Stash, ktora porobno jest jedna z kilku najtrudniejszych)..  Znaczy to ze w Prophecy powinno jakos isc, najwyzej w trudniejszych bede pare razy wracac ;) Ale przynajmniej nie bede tymczasem latac w Apocu po 0.1 ryzykujac ze ktos mi ustrzeli 100 milionow.

Nie lubuie statkow caldari bo:
1. Sa brzydkie.
2. Wszyscy ich uzywaja.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Choke Points i jak si? dosta? do 0.0, a potem logistyka
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 27, 2006, 17:32:15 »
jak mozna zarabiac 10m na godz w empire?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech