Autor Wątek: [Reklama]  (Przeczytany 12904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
[Reklama]
« dnia: Marzec 14, 2006, 14:12:06 »
Carac z fitem: 5 milionów
Chipy: 60-80 milionów
Rozwalenie jajka: bezcenne.  :twisted:

Za reszt? zap?ac? Ombrem. :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
[Reklama]
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2006, 15:07:35 »
hehe... dlatego ja uzywam impow max +1 :P
(Caly zestaw kosztuje 12M) :D

regis

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2006, 16:23:54 »
to sie ludzie wkoncu nauczcie odwarpowywac po starcie statku :P
nic nie motywuje lepiej do nauki jak set +3 w glowie :P

Goomich

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2006, 17:46:16 »
Cytat: "regis"
to sie ludzie wkoncu nauczcie odwarpowywac po starcie statku :P
nic nie motywuje lepiej do nauki jak set +3 w glowie :P


No to wyja?nij mnie nubkowi, jak w takiej sytuacji odwarpowa?? :)


2006.03.14 01:10

Victim: Mona X
Alliance: None
Corp: Polish Task Forces
Destroyed: Capsule
System: Pertnineere
Security: 0.4

Involved parties:

Name: Eolais (laid the final blow)
Security: 0.3
Alliance: None
Corp: GoonWaffe
Ship: Thorax
Weapon: 250mm Carbide Railgun I

Name: Ladyluck
Security: 1.3
Alliance: None
Corp: GoonFleet
Ship: Claw
Weapon: 200mm AutoCannon II

Name: Henze
Security: 0.1
Alliance: None
Corp: GoonFleet
Ship: Punisher
Weapon: Punisher

Name: Cvuos
Security: 2.0
Alliance: None
Corp: GoonWaffe
Ship: Merlin
Weapon: Merlin

Name: Margaery Tyrell
Security: -1.3
Alliance: None
Corp: GoonFleet
Ship: Crusader
Weapon: Dual Light Pulse Laser II

Name: James Decimus
Security: 0.2
Alliance: None
Corp: GoonFleet
Ship: Merlin
Weapon: Standard Missile Launcher I

Name: Arcee
Security: 0.1
Alliance: None
Corp: GoonFleet
Ship: Rifter
Weapon: Rifter

Name: Algent Dakka
Security: 0.0
Alliance: None
Corp: GoonWaffe
Ship: Merlin
Weapon: Warp Scrambler I

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
[Reklama]
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2006, 18:03:22 »
A jaki to problem?
Jak widzisz ?e si? ko?czysz to klikasz na jak?? planet?/pas/stacj?/cokolwiek i do oporu naciskasz nad overview ikonk? warp to... Nawet je?li Ci? zlaguje, to klient wys?a? na serwer kolejk? rozkazów... który? wykona i tym samym w jajku obudzisz si? ju? w warpie... Praktycznie 100% sposób...
Przedwieczny.

Viper

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2006, 18:20:40 »
A jak na to nie masz pewno?ci to poprostu ctrl+q i ok :]

Rhovana

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2006, 18:44:30 »
eee tam, na pocz?tek to mo?e by tak shift+ctrl+alt+e??, z do?wiadczenie ma?ego bo ma?ego ale wiem ?e sie przydaje. Uprzedzaj?c mozliwe pytanie. To wy??cza efekty wiec zmniejsza zdecydowanie moment zhaczenia po p?kni?ciu szipa. masz czas zeby uciec.

ale jak bed? wali? large smart bombami to i tak gówno ci to da:Pzginiesz nawet nie wiedz?c i tylko zobaczysz pasek ?adowania stacji :D  :D  :D  :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
[Reklama]
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2006, 18:46:40 »
Wy??czenie efektów pomaga, ale nie zawsze... tak?e wy??czenie turretów (ctrl alt shift t)...
A smartbombie te? mo?na uciec moim sposobem... Ale trzeba mie? szcz??cie i wpa?? w jajko mi?dzy cyklami...
Najwi?kszy problem to obudzi? si? w jajku w ?rodku bombla... Nie ma zmi?uj...
Przedwieczny.

regis

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2006, 21:16:28 »
pane ;)
nie wiem jaki miales statek...

Generalnie kombinacje +e, +t  i +F12... efekty, turrety i dzwiek.
dwa, zaczyna sie dziac niedobrze... albo w trakcie bitwy caly czas sobie alignujesz na slonce, planete... chuj wi co. Cos w kazdym razie co sie pojawia w Selected Item. Widzisz ze nagle sie zwieksza ilosc zoltych kwadracikow u wroga... o znaczy ze lockuja... jak lockuja to pol biedy, o czerwone... no to masz na gorze te selected costam... w duzej flocie albo odrazu tam walisz z czestotliwoscia 50 na sekunde albo klonownia wita. Nie ma sie co ludzic, naprawiaczki, hardenery i inne cuda nie pomoga jak cie napierdziela 10 bsow :) Poprostu dajesz warp out, jak masz w czym wracac to wracasz.

A interesuje nas sytuacja co jak ci sie zstatek konczy a ty walisz beznamietnie w warp out... System ma lekkiego laga, tak wiec  komenda ktora wydales statkowi (warp out) ktora nie mogla byc wyegzekwowana z powodu scrambla/out of control/czy cos... ta komenda przechodzi na poda, w ulamku sekundy. Pod odskakuje "odrazu",
Naszczescie podzial laga dziala tak ze jak cie kto chce zalockowac a ty jestes w "przekazanym" warpie to nie moze, bo mimo laga stoi "niby" tam gdzie stales, ale dla servera juz lecisz.
Jasne? czy pomieszalem? najlepiej wezcie sobie fregatki do rozwalenia i potestujcie gdzies na planetach.

Inna kwestia jak jakis uparty interdictor akurat postawi banke tam gdzie ty sie skrecasz... no to juz jest gwarancja clonowni ;)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
[Reklama]
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2006, 22:05:08 »
Cytat: "Viper"
A jak na to nie masz pewno?ci to poprostu ctrl+q i ok :]


ech... to takie lamerskie... :P
http://www.eve-files.com/media/corp/marcoos/iggi_love_missile.avi  :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Goomich

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 15, 2006, 11:44:22 »
Cytat: "regis"
pane ;)
nie wiem jaki miales statek...


Caracala

Cytat: "regis"

Generalnie [cut]


Dzi?ki.

Learning skill PvP to level I completed. :D

Cytat: "marcoos"
ech... to takie lamerskie... :P
http://www.eve-files.com/media/corp/marcoos/iggi_love_missile.avi  :)


Kierowca tego kartofla si? wylogowa?? A nie mo?na go wtedy przej???

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
[Reklama]
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 15, 2006, 12:28:10 »
Cytat: "Goomich"

Cytat: "marcoos"
ech... to takie lamerskie... :P
http://www.eve-files.com/media/corp/marcoos/iggi_love_missile.avi  :)


Kierowca tego kartofla si? wylogowa?? A nie mo?na go wtedy przej???


Nie ogl?da?e? uwa?nie do ko?ca...  :wink:
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Goomich

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 15, 2006, 12:30:01 »
No nie, trzeba puszki pilnowa?. :)

T -12,5 h

Ellaine

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 15, 2006, 14:18:12 »
Skoro mamy tu takich specow, ze uwzgledniaja sekundowego laga i przelaczanie efektow na kliencie, to moze zadam pytania bardziej podstawowe a tez dotyczace uciekania spod ostrzalu;

1.W niebezipecznych terenach, jesli nie mam zwiadowcy do pomocy a jest ktos oprocz mnie na local, warpuje sie 100km do bramy, jak jest czysto to safe spot, potem 15km do bramy i lece sobie spokojnie. Jak brama jest obstawiona to probuje wyjechac z ukladu inaczej. Czy jest jakis madrzejszy sposob, czy tez moj jest zupelnie dobry? Czy moga mnie ukrzywdzic piraci spod bramy kiedy wskakuje na 100km i uciekam? (mam na mysli przecietnych piratow, tj - czy przecietni piraci zwykle przygotowuja sie na taka taktyke?)

2.Ile warp core stabilizerow wkladac sobie, zeby miec jakos blisko 100% szans ze mnie nie zescrambluja? Czy interdictory tez mi wtedy nie zaszkodza?

3.Czy interdictory dzialaja na tej samej zasadzie co deployable warp scramblery?

4.Czy blockade runnery sie sprawdzaja? Nie chce robic testow z ladunkiem za 200m ;)

5.Kiedy wskakuje do nowego ukladu z wylaczonym autopilotem, to jest sposob zeby zaraz mnie zabic, czy tez niewidzialnosc mnie chroni i zdaze sie cofnac? Czy wyskakuje sie w jakims ustalonym miejscu, w ktorym zli piraci moga rozniewidzialniac i zalatwiac ludzi interdiction sphere plus smartbomb? Czy tez musza oni liczyc na to ze zaczne sie warpowac tracac niewidzialnosc?

 6.Czy jest jakas nadzieja zabicia mnie dla piratow jesli mam skokowe bookmarki? :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
[Reklama]
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 15, 2006, 14:27:13 »
1. Zamiast skoku na 100km mozna skoczyc na pobliska planete i zrobic skan kierunkowy. I najlepiej lata? na bmach. Sety na ca?e regiony mo?na spokojnie kupi? na escrow.
2. WCSy... ci??ko powiedzie? ile... IMHO dwa to minimum chyba... No i nie dzia?aj? na ba?ki ani interdictory.
3. Mniej wi?cej na tej samej zasadzie tylko krócej - 4 minuty na strza? bodaj?e.
4. Nie wiem :)
5. W systemie z którego wyskakujesz tu? po komunikacie "autopilot jumping..." wy??cz go, to nie wyjdziesz z cloaka po drugiej stronie...
6. Niewielka... Chyba, ?e podczas odskakiwania spod bramy zanim zbierzesz si? do warpa....
Przedwieczny.

regis

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2006, 14:30:29 »
1. Blad ;)
tutaj dwie wersje.
0.0
Jak jest wiecej typa na localu i masz uzasadnione ze klienci kampia brame wylotowa to wskakujesz na planete/moon whatever kolo bramy, scanner i patrzysz co maja. z uwzglednieniem Bubli. Bubla nie ma, wracasz sobie na brame, insta i wio.
Jezeli bubel jest, to nawet wskakujac na 100km od bramy Cie bubelek wessie.
0.1-0.4
Insta i spokoj.

2. Na fregacie to raczej nanoski. Szybciej odwarpujesz niz cie zdarza zlockowac.
Interdictor szkodzi o tyle ze jego Interdiction Sphere ktora wypluje dziala tak jak Bubel o przekatnej 20km. Czyli jak wskakujesz, klient puszcza banke, jestes w jej obrebie... to jestes porobiony :P trzeba mwd od bramy i dopiero warp.

3.  Jak wyzej.

4. Tak

5. Haulerem nie ;)

6. w low sec jak stoja na wylotowej to nie ma. jak stoja na wlotowej... to juz kwestia tego jak szybko zlockuja i ile maja scrambli.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
[Reklama]
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2006, 14:34:46 »
Cytat: "Ellaine"

 6.Czy jest jakas nadzieja zabicia mnie dla piratow jesli mam skokowe bookmarki? :)


Na wi?kszo?? xart odpowiedzia? - ale na 6te to troche przegi?? :)
Zale?y od piratów - s? sposoby na ludków, którzy skakaj? na insta BMy (ba?ki za albo przed gate, probe warpowe itp.) wtedy jest raczej pozamiatane - na szcz??cie (albo nieszcz??cie ;) - to tylko w 0.0 ;)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Ellaine

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2006, 15:02:19 »
To oznacza, ze moj niewolnik, przepraszam, pracownik, musi poleciec do 0.0 porobic mi bookmarki :)
A narzekal juz ze obawia sie samego zerkniecia na granice regionu by przejrzec rynki.
Byc moze "polecisz, bo ty nie masz drogich implantow" nie bylo moja najlepsza przemowa motywacyjna ;)

Goomich

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2006, 15:12:05 »
Cytat: "Ellaine"

2.Ile warp core stabilizerow wkladac sobie, zeby miec jakos blisko 100% szans ze mnie nie zescrambluja?


Normalnie to te dwa, trzy. W rejononie dzia?ania goonsów dwadzie?cia mo?e by? ma?o. :)

Ellaine

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2006, 15:45:53 »
Gdzie dzialaja goonsi? :)
Chce latac sobie spokojnie na handel do ISS Borealis w Catch. Kogo zlego moge tam spotkac?

Goomich

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2006, 16:24:15 »
Cytat: "Ellaine"
Gdzie dzialaja goonsi? :)


ZTCW to Solitude/Sindicate

regis

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2006, 21:11:16 »
hm... lecisz do yulai czy jakiejkolwiek metropolii i nabywasz sobie BMy Gate-to-Gate na regiony. po 10 baniek od sztuki, czasami 20 jak region spory. mam pare takich "kupnych" setow, sprawdzaja sie w 100%. Czesc robil znajomy Viktor Tupolev czy jak mu tam, albo kolo PosPatchBMKing.... dajesz 10, kopiujesz i zaoszczedzasz mnostwo czasu.

redbart

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2006, 08:59:42 »
Cytat: "Ellaine"
3.Czy interdictory dzialaja na tej samej zasadzie co deployable warp scramblery?


To ja mam pytanie :), jak dzia?a Warp Core Disruptor , tzn czy namierzasz i dopiero strzelasz czy dzia?a jak samartbomb obszarowo?

No i jak dzia?aj? powy?sze :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
[Reklama]
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 16, 2006, 09:03:09 »
Do scrambla musisz kolesia namierzy? i uruchomi? modu?...
Natomiast interdict. spehre dzia?a na zasadzie b?bla o promieniu 20km czyli obszarowo przez 240 sekund.
Przedwieczny.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
[Reklama]
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 16, 2006, 11:19:42 »
Cytat: "regis"
hm... lecisz do yulai czy jakiejkolwiek metropolii i nabywasz sobie BMy Gate-to-Gate na regiony. po 10 baniek od sztuki, czasami 20 jak region spory. mam pare takich "kupnych" setow, sprawdzaja sie w 100%. Czesc robil znajomy Viktor Tupolev czy jak mu tam, albo kolo PosPatchBMKing.... dajesz 10, kopiujesz i zaoszczedzasz mnostwo czasu.


Ja tez mam pere setow... ale teraz po Blood'zie moga w niektorych z nich wystapic pewne braki... ale i tak w 95-98% sa oki...

regis

  • Gość
[Reklama]
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 16, 2006, 21:01:29 »
Z bmami teraz przynajmniej poprawili tyle, ze jak kopiujesz 500 to wyjdzie ci 500. Przed RMR bywalo tak ze kopiowales 500 i wychodzilo 490 :P quite annoyin ;)

Z tym ze oczywiscie "wklejanie" bmow jest koszmarnie dlugie w zwiazku z tym.