Autor Wątek: Reaktywacja COVENU  (Przeczytany 106799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 01, 2019, 18:47:14 »
A ja się pytam, Czego nikt nie chce reaktywować UA?!

Btw, nienawiści o 200mln, kradzieze, whorowanie na killach, nie whorowanie w ogóle, kopanie, blobowanie, dropienie, niszczenie cytek, tajemnicze znikajace kontrakty, prywatyzacja moonow, gooni wrrrr. snuff wrrrr. minionki wrrrr. cbc wrrrr projekt haven wrrrr. c0ven wrrrr.   

Panowie, jak na tak starych ludzi , drapiecie się miedzy sobą o jakies gupie gry videło  kiedy w POLSCE jest łamana konstytucja!!!! Nie wstyd wam?

Kurwa jest i Kamyk. Trzeba się zawijać.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 01, 2019, 18:50:45 »

A co do Twojego pomysłu zeby mnie wyruchać - powiedz mi jak miałeś zamiar to zrobić? Bo nie widzę tutaj za specjalnie opcji na odwet :)   


Moja i Betona w tym głowa była ;p nie znałeś nas ani naszego potencjału :D szkoda :p.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 01, 2019, 18:55:50 »
A ja się pytam, Czego nikt nie chce reaktywować UA?!

Btw, nienawiści o 200mln, kradzieze, whorowanie na killach, nie whorowanie w ogóle, kopanie, blobowanie, dropienie, niszczenie cytek, tajemnicze znikajace kontrakty, prywatyzacja moonow, gooni wrrrr. snuff wrrrr. minionki wrrrr. cbc wrrrr projekt haven wrrrr. c0ven wrrrr.   

Panowie, jak na tak starych ludzi , drapiecie się miedzy sobą o jakies gupie gry videło  kiedy w POLSCE jest łamana konstytucja!!!! Nie wstyd wam?


Pseudowormholowcy dupa cicho. Dziurki se popilnuj, żeby ci w nią nikt nie wszedł

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 01, 2019, 18:58:42 »
Beton po lobotomii z 6 altami dał się z rekrutować ?

Srryyy nie mogłe się powstrzymać. Powodzenia.

Stary jakby Beton tutaj był to c0ven by znowu żył :). Ale on podąża teraz ścieżką jaką Militis obrał przed laty.
Czemu dał ? ja mam swój urok osobisty :D prawie ceło Idei mnie wybrali  XD  29 do 30 czy jakoś tak było. A jak mnie zabrakło to zobacz co się z ideą stało ^^ . Yrek 76 adin stwierdził że ten okręt zatonie z nim.

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 01, 2019, 19:00:38 »
Stary jakby Beton tutaj był to c0ven by znowu żył :). Ale on podąża teraz ścieżką jaką Militis obrał przed laty.
Czemu dał ? ja mam swój urok osobisty :D prawie ceło Idei mnie wybrali  XD  29 do 30 czy jakoś tak było. A jak mnie zabrakło to zobacz co się z ideą stało ^^ . Yrek 76 adin stwierdził że ten okręt zatonie z nim.

Dlatego odszedłem z I-DEA, głosowanie na mniejsze zło mam w realu co kilka lat :) a i czy to było 20 do 30 czy 2 do 3?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 01, 2019, 19:25:36 »
Pseudowormholowcy dupa cicho. Dziurki se popilnuj, żeby ci w nią nikt nie wszedł
Ja się pytam czemu go tak nie lubicie? Pierwszy post i już pojazd.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 01, 2019, 19:26:58 »
No Kurwa.. i o taką Centralę walczyłem !!!!!!!!!!  8)




Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 01, 2019, 19:27:57 »
Ja się pytam czemu go tak nie lubicie? Pierwszy post i już pojazd.

Bo jest hetero

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 01, 2019, 19:28:33 »
Ja się pytam czemu go tak nie lubicie? Pierwszy post i już pojazd.

My akurat OWOKTĄJYW lubimy się z Kamykiem :)

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 01, 2019, 19:34:05 »
Pseudowormholowcy dupa cicho. Dziurki se popilnuj, żeby ci w nią nikt nie wszedł
Ja się pytam czemu go tak nie lubicie? Pierwszy post i już pojazd.
Oj tam nie lubią, to takie docinki z miłości pewnie.

PS. przez ten wątek Kamyk się chyba stęsknił za starymi czasami, w V-3 siedzi. ;)
I found Kamyk for you.
From: <XXXXXXXX>
Sent: 2019.02.01 18:32

I've found your scumsucker.

He is in the V-3U8T system, A-Z7C9 constellation of the Querious region.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 01, 2019, 21:00:38 »
Dlatego odszedłem z I-DEA, głosowanie na mniejsze zło mam w realu co kilka lat :) a i czy to było 20 do 30 czy 2 do 3?

Długo był remis... odpuściłem bo jechałem za granice i czułem że jak wrócę to i tak to przejmę mając czas na grę ( bo yrek to żaden przeciwnik był, stara maupa i tyle ). A w owym czasie Xeo nie był jeszcze na to gotowy abym objął ceo Idea xDD wraz z betonem jako prawą ręką ;p. Musiał do tego dojrzeć...

a frekwencja była duża jak na zebraniu dyrektorów c0venu ^^ .

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 01, 2019, 21:07:24 »
Raz na rok wchodzę na Centralę polurkowac a tu takie takie miłe zaskoczenie. C0venu nie ma od lat ale i tak rozpala serca i umysły;) ehh fajne to były czasy. Fakt faktem że nikt w historii tej sceny nie trzymał tak długo terenu i nie wystawiał flot po 100+ os. I roamy po 60-70 os się zdarzały... zresztą na yt sa jeszcze filmy, np. ten: https://www.youtube.com/watch?v=t2kVSDPEDsc. Rekord podczas wojny w eso to było bodajże 180 we flocie i 220 na aliansowym. Fajnie powspominać.
BTW, cześć ludzi z dawnego aliansu sprzed circa 10 lat trzyma się nadal m.in. na Steam. Szczególnie ze starej tęczowej Idei. Pozdrowienia dla weteranów. Szacunek ze się Wam jeszcze chce :)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2019, 21:22:36 wysłana przez Striker »
I-DEA / C0ven

Dai Gawn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 01, 2019, 22:23:33 »
Stoję z boku i widzę że sporo osób wspomina Coven z sympatią. Dlaczego więc reaktywacja nie byłaby możliwa? Dlaczego w ogóle Coven zdechł?

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 01, 2019, 22:33:47 »
Stoję z boku i widzę że sporo osób wspomina Coven z sympatią. Dlaczego więc reaktywacja nie byłaby możliwa? Dlaczego w ogóle Coven zdechł?
Dla wielu osób C0ven to pierwsze ally (z prawdziwego zdarzenia), w którym byli, sporo osób tam uczyło się grać, godziny spędzone razem na TS przy pve/pvp/kręceniu kamerą na stacji itd. Rozpad był dość naturalny i łagodny - po inwazji na południe zima 2017 ally (i cały Stainwagon) ewakuowało się do Stain i pojawiły się rozmowy co robić dalej - zostać tu, próbować walczyć, rozgościć się w Stain, iść gdzieś indziej na mapie, czy co tam innego, czy w ogóle latać dalej, czy może jednak się nie rozjeść. Na tym etapie corp-by-corp trzy wtedy największe liczbowo corpy (BWTF, SHCK, I-DEA) postanowiły, każdy z osobna, wybrać opcję zmiany sojuszu - SHCK i BWTF do GSF, I-DEA do CO2. Część osób została w Stain w dalej istniejącym ally (wchodząc do jednego corpa) i latali z resztkami Stainwagon, jednak po jakimś czasie coś się stało i te osoby zaczęły pojedynczo przechodzić do innych corpów/grup.

A czy reaktywacja byłaby możliwa? Brakuje masy krytycznej, dość dużej i aktywnej grupy ludzi, która byłaby w stanie zorganizować się na tyle, żeby onboarding osób chcących dołączyć przebiegał możliwie bezboleśnie i dał dobry powód, żeby podjąć ryzyko, zmienić styl gry i dołączyć do tej grupy. Typowa sytuacja: nie ma nowej organizacji bo nie ma dość ludzi, ludzie się nie pojawiają bo nie ma organizacji. Dodatkowo na obecnej scenie politycznej EVE tego typu grupa, żeby móc pozwolić sobie na jakieś sensowny start, potrzebowałaby przynajmniej cichego wsparcia ze strony jednego z dużych powerblocków; inaczej będą tylko pożywką dla najbliższej aktywnej grupy, która będzie się nudzić. Dyplomacja w takiej sytuacji zwykle przypomina uśmiechanie się do każdego sąsiada i obiecywanie, że jest się tym jedynym, robiąc co tylko się da, żeby inni o tym nie wiedzieli. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 02, 2019, 00:00:02 »
Dla wielu osób C0ven to pierwsze ally (z prawdziwego zdarzenia), w którym byli, sporo osób tam uczyło się grać, godziny spędzone razem na TS przy pve/pvp/kręceniu kamerą na stacji itd. Rozpad był dość naturalny i łagodny - po inwazji na południe zima 2017 ally (i cały Stainwagon) ewakuowało się do Stain i pojawiły się rozmowy co robić dalej - zostać tu, próbować walczyć, rozgościć się w Stain, iść gdzieś indziej na mapie, czy co tam innego, czy w ogóle latać dalej, czy może jednak się nie rozjeść. Na tym etapie corp-by-corp trzy wtedy największe liczbowo corpy (BWTF, SHCK, I-DEA) postanowiły, każdy z osobna, wybrać opcję zmiany sojuszu - SHCK i BWTF do GSF, I-DEA do CO2. Część osób została w Stain w dalej istniejącym ally (wchodząc do jednego corpa) i latali z resztkami Stainwagon, jednak po jakimś czasie coś się stało i te osoby zaczęły pojedynczo przechodzić do innych corpów/grup.

A czy reaktywacja byłaby możliwa? Brakuje masy krytycznej, dość dużej i aktywnej grupy ludzi, która byłaby w stanie zorganizować się na tyle, żeby onboarding osób chcących dołączyć przebiegał możliwie bezboleśnie i dał dobry powód, żeby podjąć ryzyko, zmienić styl gry i dołączyć do tej grupy. Typowa sytuacja: nie ma nowej organizacji bo nie ma dość ludzi, ludzie się nie pojawiają bo nie ma organizacji. Dodatkowo na obecnej scenie politycznej EVE tego typu grupa, żeby móc pozwolić sobie na jakieś sensowny start, potrzebowałaby przynajmniej cichego wsparcia ze strony jednego z dużych powerblocków; inaczej będą tylko pożywką dla najbliższej aktywnej grupy, która będzie się nudzić. Dyplomacja w takiej sytuacji zwykle przypomina uśmiechanie się do każdego sąsiada i obiecywanie, że jest się tym jedynym, robiąc co tylko się da, żeby inni o tym nie wiedzieli. ;)

Dobrze napisane. Jedno sprostowanie. SOV nie jest konieczny :) C0ven kiedyś miał się dobrze bez sova. A życie raz w Eso raz w Stain nie pomagało ze względu na standy. A bez Sova mozna się mniej uśmiechać i być bardziej niezależnym.

Te cykle Eso/Stain przezywali tylko najsilniejsi.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2019, 00:46:42 wysłana przez [BCPM] Zikko Zinn »

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 02, 2019, 01:45:58 »
Stoję z boku i widzę że sporo osób wspomina Coven z sympatią. Dlaczego więc reaktywacja nie byłaby możliwa? Dlaczego w ogóle Coven zdechł?

Bo opieranie wszystkiego tylko na tym, że gada się w tym samym języku nie wypali przy tak niewielkiej społeczności. Niektórzy komunę miło wspominają. Kiedyś to było kurła...

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 02, 2019, 02:25:24 »
Bo opieranie wszystkiego tylko na tym, że gada się w tym samym języku nie wypali przy tak niewielkiej społeczności. Niektórzy komunę miło wspominają. Kiedyś to było kurła...
Paradoksalnie, za dobrze znamy angielski. Rosyjskie i chińskie community mają swoje sojusze, ale to działa głównie dlatego, że angielski jest dla nich poważną barierą do pokonania, w dużych międzynarodowych ally często konieczna jest osoba, która będzie tłumaczyła polecenia we flocie. Większość PL community z tego co do tej pory widziałem, dość sprawnie sobie radzi z praktycznym angielskim.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 02, 2019, 10:20:38 »
Rosyjskie i chińskie community mają swoje sojusze

Chińczycy mają swoje sojusze, bo azjaci mają inną mentalność. Ruskich jest po prostu od chuja, więc jak jakiś korp odpadnie, to znajdą inny, żeby załatać dziurę :v

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 02, 2019, 11:03:53 »
Czyli rozumiem, że wnioski na temat C0ven wyciągasz na podstawie wpisów z centrali?
Gratuluję.
Nie.
Wnioski wyciągam na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń. W przypadku Covenu wieloletnich. Ten wątek, łącznie z Twoją odpowiedzią to tylko kolejne z wielu potwierdzeń i tyle, za co dziękuję.

Zabawne jest przy tym to, że nie napisałem nic złego na Coven. Nie wiesz też jakie wnioski wyciągnąłem, a mimo to atakujesz mnie personalnie i chyba przy okazji próbujesz obrazić.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 02, 2019, 11:40:40 »
Nie.
Wnioski wyciągam na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń. W przypadku Covenu wieloletnich. Ten wątek, łącznie z Twoją odpowiedzią to tylko kolejne z wielu potwierdzeń i tyle, za co dziękuję.

Zabawne jest przy tym to, że nie napisałem nic złego na Coven. Nie wiesz też jakie wnioski wyciągnąłem, a mimo to atakujesz mnie personalnie i chyba przy okazji próbujesz obrazić.

Wątpię w Twoje doświadczenie na temat C0ven.

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 02, 2019, 11:48:29 »
Dziękuję za przypomnienie dlaczego Coven nie był nawet w części tak popularny jak mógł być .........

Nie był popularny? Był jedeny. Nie było nic innego. Nie ma i nie było innego tworu polskiego, który można porównywać z C0venem. CBC? Panie to nie sojusz. Nie mam nic do CBC, gracie długo, aktywnie, inni zdychają Wy gracie. Gratki. Ale to dalej nie sojusz.

...... i uświadomienie, że na realizację pomysłu Polskiego sojuszu jest o kilka lat za wcześnie

Czekacie aż odejdą trole i dziadki? Czas działa na niekorzyść każdego, który myśli stworzyć coś podobnego. Nie da się grać 10 lat z jednakowym zaangażowaniem.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2019, 11:57:38 wysłana przez [BCPM] Zikko Zinn »

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 02, 2019, 11:49:52 »
Nie bardzo rozumiem przepychankę. Gdyby kauen sobie radził, to by się nie rozpadł. Proste :v

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 02, 2019, 12:06:38 »
<- co to jest?
Pytam z ciekawości

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 02, 2019, 12:16:24 »
Nie był popularny? Był jedeny. Nie było nic innego. Nie ma i nie było innego tworu polskiego, który można porównywać z C0venem.
Czy ja gdziekolwiek powiedziałem, że był jakiś inny twór Polski, który można by było porównywać z Covenem?
Powodzenia w szukaniu takiej wypowiedzi.
Nie powiedziałem też, że Coven nie był popularny. Powiedziałem tylko, że nie był tak popularny jak mógł by być.
Tak BTW to mam wrażenie, że próbujesz wmówić (tylko nie wiem komu i po co?), że myślę o Covenie to co wg Ciebie myślę


Czekacie aż odejdą trole i dziadki?
Czemu używasz w stosunku do mnie liczby mnogiej? Nie mam przecież rozdwojenia jaźni.

Czas działa na niekorzyść każdego, który myśli stworzyć coś podobnego.
Boisz się, że osoby, które mogą to zrealizować wypalą się zanim zostanie podjęta próba?

Nie da się grać 10 lat z jednakowym zaangażowaniem
Fakt. Chociaż w tym przypadku IMO bez znaczenia
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 02, 2019, 12:38:19 »
<- co to jest?
Pytam z ciekawości

Buzia Revelation


mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 02, 2019, 13:44:53 »
Nie.
Wnioski wyciągam na podstawie własnych doświadczeń i przemyśleń. W przypadku Covenu wieloletnich. Ten wątek, łącznie z Twoją odpowiedzią to tylko kolejne z wielu potwierdzeń i tyle, za co dziękuję.

Zabawne jest przy tym to, że nie napisałem nic złego na Coven. Nie wiesz też jakie wnioski wyciągnąłem, a mimo to atakujesz mnie personalnie i chyba przy okazji próbujesz obrazić.

Od zabijania i obrażania jestem JA , btw pozdrów grażynę i dzieci też.

Oświeć mnie jakim to charem byłeś w c0venie ? Bo te twoje "wieloletnie doświadczenia" bardzo mnie interesują .
Kolejne pokolenie które wessało propagandę CBC jaki to c0ven jest zły i jak tam dyrektorzy c0venu czepią hajsy z graczy i alliansu do własnej kiesy.
 Myślałem że to np w Korei Północnej ludzie są tak propagandą od małego nafaszerowani, że "wierzą" w ten cały bulshit ich  przywództwa, pewno większość ze strachu tam chodzi po tych paradach  aby przetrwać.  Ale z tego co tutaj czytam od wielu ludzi z cbc, to wysnułem wniosek że u na od dzieciaka was nie faszerowali propagandą - powinniście mieć chociaż namiastkę własnego rozumu ( nie spróbowałem/nie byłem = nie wiem ). To tym bardziej nie ze strachu ten hejt  macie, tylko z głupoty.

A z faktów to żaden korp w c0venie nie płacił haraczy  c0venowi. Gracze dostawali od ALLY nagrody za różne osiągnięcia i funkcję/ srp/ bpc nie dając nic od siebie jako korporacja. Nagrody korporacyjne były osobnym bonusem. Allians czerpał hajs z monów i jeśli ktoś tam jakąś część miał na lewo who cares ?. Z ciekawości powiem że w moim rent korpie jak dałem 5% podatku na miecha wyszło 3.5b.  Gdzie mainów było w owym czasie 2.  Teraz jeśli cbc ma np 50 mainów podatek 7.5% można jakoś dopatrywać się kto kogo jeb.. latami :) - Chyba że np dostajecie srp od allainsu i osobno od korporacj. Tracisz jeden statek dostajesz dwa :) w innym wypadku macie tak jak w c0venie pewno Mitani kradnie i jego dyrektorzy . Czemu  cbc od lat gadało że w c0venie be ? że tam dyrektorzy kradną - prosta odp. Tam przepływ graczy między korpami był i  trzeba było się o owego gracza postarać aniżeli tylko bajki z palca opowiadać. Bo każdy gracz siedział na tym samym ts i wchodził na kanały innych korporacji i wdział/słyszał jak jest gdzie indziej i zmieniał korporację pod siebie.  Takie cbc ( i parę innych korporacji np wataha.. ) i jego propaganda gdzie cały korp jak na kazaniu co niedzielę słuchał o pazerności i złodziejstwie dyrektorów c0venu. Gracz nagle doświadczył by czegoś innego.. wnioski można samemu wyciągnąć.

Udowodniłem to jak ex CBC mebmer Sonic~~ na kanale UA opowiadał świeżym graczą w " neutralnej " akademi jaki to c0ven jest zły i co tam jest. I tak sobie tego słuchałem dobre parędziesiąt minut. Typ pojęcie o grze 0 i 0 polityce in game, tym bardziej o c0venie. To samo się dowiedziałem od ziomka z Watahy jak tam po c0venie się jedzie. Morał prosty strach przed utratą graczy do innych korporacji i własnych wpływów pchał do tej propagandy.
Mam nadzieję że teraz cbc wessie niedobitki  z c0venu, bo dla nich konkurentem był c0ven. A pojedyncze ex korpy są słabe i stanowią jedynie pożywkę.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 02, 2019, 14:26:06 »
Raz na rok wchodzę na Centralę polurkowac a tu takie takie miłe zaskoczenie. C0venu nie ma od lat ale i tak rozpala serca i umysły;) ehh fajne to były czasy. Fakt faktem że nikt w historii tej sceny nie trzymał tak długo terenu i nie wystawiał flot po 100+ os. I roamy po 60-70 os się zdarzały... zresztą na yt sa jeszcze filmy, np. ten: https://www.youtube.com/watch?v=t2kVSDPEDsc. Rekord podczas wojny w eso to było bodajże 180 we flocie i 220 na aliansowym. Fajnie powspominać.
BTW, cześć ludzi z dawnego aliansu sprzed circa 10 lat trzyma się nadal m.in. na Steam. Szczególnie ze starej tęczowej Idei. Pozdrowienia dla weteranów. Szacunek ze się Wam jeszcze chce :)

Ehhh pamiętam te czasy (choć trafiłem na koniec wojny). Zelówki w modzie były i co chwila ktoś na TS-ie się z kimś przekrzykiwał o duperele a reszta miała polewke + co chwila było słychać tekst //Gdzie jest krzyż// ];)
Bardzo mile wspominam te czasy.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 02, 2019, 16:17:38 »
Oracie cale regiony wyludniajac je, a nastepnie wracacie sobie do goowniakowa lizac sie po jajkach jacy to zajebisci jestescie, bo rozjebaliscie jakichs smiesznych darkow czy innych lamusow. Nosz qrwa mac, a kogo wy bijecie jak nie gornikow i raciarzy. Nam przynajmniej taki raciarz moze spierdolic na stacje i jest bezpieczny, wy im dodatkowo rozpierdalacie stacje zmuszajac do opuszczenia regionu. ktora z tych 2 sytuacja jest gorsza?
hipokryzja lvl goowniak: ]

zeby pszczoły wyleciały z ula trzeba je podrażnić, tak to by nie wyleciały, generalnie dziękuj pandemikom i nc to główne zło przez które ludzie są wkurwieni i orają.
hmm zaraz czy są wkurwieni czy zadowoleni - dobre pytanie  ;D

Stoję z boku i widzę że sporo osób wspomina Coven z sympatią. Dlaczego więc reaktywacja nie byłaby możliwa? Dlaczego w ogóle Coven zdechł?
znasz powiedzenie że jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi? Dzisiaj może by wyszło kto wie, ccp zmieniło mechanikę już nie można tak kraść i łupić jak kiedyś. powiedzmy że to przez CCP  ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2019, 17:18:39 wysłana przez Veldsper »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 02, 2019, 17:41:14 »
hm, tylko, że c0ven nie padł przez żadne kradzieże. Ja nie za bardzo sobie przypominam sytuacje z walkami zarządu. Zdarzali się jacyś pojedynczy gracze co coś kombinowali, ale to zupełnie ma się nijak to działalności sojuszu. To tak jakby w twoim korpie przyjęto gościa co gdzieś znalazł opuszczonego moona, coś tam nakopał bez podatku i nagle wszyscy okrzyknęli goonowo złodziejami. Przecież to jest absurd

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 02, 2019, 17:54:54 »
padł, bo się nie rozwijał (tylko mnożył alty) i tracił opinię w oczach graczy przez długi czas.
ps. każdy kto ma więcej niż 3 konta w sojuszu to szkodnik jest  ;)

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 02, 2019, 18:01:44 »
A z faktów to żaden korp w c0venie nie płacił haraczy  c0venowi. Gracze dostawali od ALLY nagrody za różne osiągnięcia i funkcję/ srp/ bpc nie dając nic od siebie jako korporacja. Nagrody korporacyjne były osobnym bonusem. Allians czerpał hajs z monów i jeśli ktoś tam jakąś część miał na lewo who cares ?. Z ciekawości powiem że w moim rent korpie jak dałem 5% podatku na miecha wyszło 3.5b.  Gdzie mainów było w owym czasie 2.  Teraz jeśli cbc ma np 50 mainów podatek 7.5% można jakoś dopatrywać się kto kogo jeb.. latami :)

W ramach sprostowania: GSF jako sojusz pobiera 5% tax od pve, które robią memberzy, jednocześnie całe SRP, główna infrastruktura itd. są fundowane i organizowane właśnie na poziomie ally a nie corpów. Przy 7.5% tax corp efektywnie nakłada na graczy 2.5% tax, 5% jest sojuszowe.

Cytuj
ps. każdy kto ma więcej niż 3 konta w sojuszu to szkodnik jest  ;)

Main, linki, dykta/cep/utility/cyno, fax, super, tytan - z której strony nie patrzę, poniżej 6 masz braki w tym, czym możesz pomóc. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 02, 2019, 18:11:28 »
przed inwazją było tam więcej graczy niż jak wychodziłem, więc jeśli chodzi o liczby to się raczej rozwijał. Problem raczej tkwił w zupełnie czym innym.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 02, 2019, 23:30:53 »
Main, linki, dykta/cep/utility/cyno, fax, super, tytan - z której strony nie patrzę, poniżej 6 masz braki w tym, czym możesz pomóc. ;)

weź kiedyś 6 swoich kont vs 6 prawdziwych graczy - zobaczysz kto będzie miał braki ;) i do czego nadaje się takie latanie.
ale to szkoła robienia wszystkiego samemu. wyjątkowo niszcząca szkoła.

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 02, 2019, 23:43:34 »
weź kiedyś 6 swoich kont vs 6 prawdziwych graczy - zobaczysz kto będzie miał braki ;) i do czego nadaje się takie latanie.
ale to szkoła robienia wszystkiego samemu. wyjątkowo niszcząca szkoła.

To jedyna opcja, żeby połowa graczy w grupie nie nudziła się przez 90% czasu - jak np. nagle zupełnym przypadkiem wszystkie supery i połowa capitali utknie ci wylogowana w zabaniowanym systemie na tydzień, nie ma tragedii pt. "nie możemy latać, bo ponad połowa ludzi nie ma postaci, którą można polecieć". ;) Kwestia podejścia i wypracowanego przez grupę sposobu działania, jak dla mnie użyteczny member sprowadza się do tego, że jest istotną wartością dodaną w każdej sytuacji (i nikt nie oczekuje latania na 6 kont naraz, chodzi o maksymalizowanie ilości dostępnych opcji i możliwości, nie o katowanie się multiboxingiem do nierozsądnego poziomu).
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 02, 2019, 23:51:12 »
spoko rozumiem - choć ja to tylko casualowo gram a to co opisałeś to jest jak kopanie rowów w upale bez wody w znoju - dziękuję za wyjaśnienie bo bym nie wpadł że można w ten sposób grać. Widać eve nie ma granic  :)