Autor Wątek: [BIORD] Bioredden - dyskusja  (Przeczytany 18265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jezaro

  • Gość
[BIORD] Bioredden - dyskusja
« dnia: Wrzesień 02, 2013, 19:45:02 »
w razie pytan watpliwosci dotyczacych naszego korpa piszcie tutaj

Gustlic

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gustlic
  • Korporacja: EVIL ONES
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2013, 21:18:59 »
Troszkę pogrzebałem tu i tam i bez obrazy chłopaki, ale polecałbym wam na początku wstąpić do Unseen Academy, poznać troszkę grę i dopiero się zabierać za własnego corpa, z tego co widzę, to większość postaci ma 1-2 tygodnie a jedyny w miarę doświadczony gracz którego mieliście poszedł sobie i co prawda nie wiem na 100% czym się zajmował ale sądząc po jego employment history zajmował się kopaniem skałek. Oczywiście to nic złego, każdy zajmuje się tym co lubi, jak lubi kopać to niech kopie ja się nie czuję na siłach aby kogokolwiek oceniać pod względem zajęcia, jednakże w High Secu jest bardzo wiele korporacji które czają się tylko na młode korporacje, żeby ponabijać sobie kille na ludziach którzy są łatwym łupem, o Low Secu nie wspomnę już nawet. 

Druga rzecz która rzuciła mi się w oczy to fakt że zamykacie się na PvP. Chcecie się tylko bronić. A jak wszyscy wiemy, doświadczenie nabywamy poprzez praktykę i najczęściej zdobywamy je chwilę po tym jak go potrzebowaliśmy, więc jak dojdzie do nieuchronnego (prędzej czy później wszystkich to spotyka) to niestety ale nie będziecie wiedzieć jak się bronić.

Mam nadzieję że się mylę i że postacie znajdujące się w waszej korporacji to alty doświadczonego gracza. I mam nadzieję że wam się uda. Także powodzenia.

Jezaro

  • Gość
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2013, 00:05:14 »
Gre troche juz zmany bo wbrew pozorem nie jestesmy z Wolfem z pierwszej lapanki, gracz o ktorym mowa poszedl sobie pomoc swoim kolegom i nie z tego wiem to wroci do nas, Eve nie polega tylko na Unseeen Academy; dajemy sobie rade rade w hsec a o mainy i alty sie nie martwiaj wszystko idzie w dobra strone

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2013, 00:21:27 »
Gre troche juz zmany bo wbrew pozorem nie jestesmy z Wolfem z pierwszej lapanki, gracz o ktorym mowa poszedl sobie pomoc swoim kolegom i nie z tego wiem to wroci do nas, Eve nie polega tylko na Unseeen Academy; dajemy sobie rade rade w hsec a o mainy i alty sie nie martwiaj wszystko idzie w dobra strone

1 Zasada Centrali , nie pisz postów po pijaku :]

Gustlic

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gustlic
  • Korporacja: EVIL ONES
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2013, 06:13:25 »
Gre troche juz zmany bo wbrew pozorem nie jestesmy z Wolfem z pierwszej lapanki, gracz o ktorym mowa poszedl sobie pomoc swoim kolegom i nie z tego wiem to wroci do nas, Eve nie polega tylko na Unseeen Academy; dajemy sobie rade rade w hsec a o mainy i alty sie nie martwiaj wszystko idzie w dobra strone

Skoro tak twierdzisz - nie mnie to oceniać. Powodzenia. Szczególnie z poszukiwaniem kogoś na stanowisko naukowca, oraz transportera.  8) 8)

Pozdrawiam
Gustlic

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2013, 15:12:42 »
Skoro tak twierdzisz - nie mnie to oceniać. Powodzenia. Szczególnie z poszukiwaniem kogoś na stanowisko naukowca, oraz transportera.  8) 8)

U Was każdy członek korpa sam sobie rzeczy wozi czy już wpadliście na pomysł korpowej logistyki??

Życze powodzenia. Siedem lat temu znalazłem się na starcie w podobnym korpie. Było noobowsko, smiesznie, a nawet czasami jak ktoś nas wział na celownik (rezydowalismy w Solitude), ale lepiej się bawiłem niż jak wróciłem do gry później i poprawienie politycznie wstąpiłem do UA. Korp pewnie nie przetrwa do końca roku, ale przynajmniej chłopki będą się dobrze bawić po swojemu.  ;D

Jezaro

  • Gość
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2013, 17:08:02 »
logistyka wewnatrz korpa opanowana radzimy sobie :) a to czy korp przetrwa czy nie to sie wszystko okaze :)

Starakopara

  • Gość
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2013, 19:35:13 »
na Transportera to tylko Jason Statham się nadaje :)

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2013, 14:45:50 »
Ja też uważam, że lepsza zabawa jest na własną rękę. Och pewnie, czyhają na nas niebezpieczeństwa i pułapki ale to też ma swój urok. Dla mnie jest to jedna z ciekawszych opcji wśród tych, które są nam serwowane przez Polskie korporacje. Ja na przykład, stawiam na multifunkcjonalność. Zamierzam i wydobywać surowce i pomagać w logistyce i latać na ekspedycje. A jak będzie trzeba, to stanę na ochronie. Wiem, że w ten sposób nigdy nie osiągnę perfekcji w żadnej dziedzinie. W zamian dostaję możliwość zabawy w każdej z interesujących mnie opcji, kiedy tylko mi się tego zechce, lub będzie taka potrzeba.
Moje poprzednie konto, na którym grałam ponad miesiąc takie właśnie było. Wiem, że to nie długo ale szło mi nieźle.
Wiecie co mnie w pewnym momencie nieco zniechęciło do gry? To, że dla niektórych jest tylko "Jedna Słuszna Opcja" (np. uzbrojenia statku) i koniec. Wiadomo. Jedni chcą być najlepsi, inni chcą się, po prostu dobrze bawić bez potrzeby ciągłego wygrywani czy bycia najlepszym.

Super korporacja. Mam nadzieję, że wkrótce do was dołączę.

Ciekawa jestem jaką macie koncepcję korporacji. W sensie klimatu?
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 10, 2013, 15:22:05 »
Zwykle ludzie multizadaniowość mają na kilku kontach po prostu. Na jednym walczą a na innym transportują. Oczywiście możesz pograć 4 lata i mieć to wszystko ale ... coś za coś.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 10, 2013, 15:25:32 »
[...]
 Ja na przykład, stawiam na multifunkcjonalność. Zamierzam i wydobywać surowce i pomagać w logistyce i latać na ekspedycje.
[...]

Z takimi deklaracjami na Centrali musisz uważać bo skończysz jak:


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 10, 2013, 15:36:14 »
Może nasze gwiazdy kobiszcza nie ruszą....
Może...
 ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 10, 2013, 16:00:09 »
Super korporacja. Mam nadzieję, że wkrótce do was dołączę.

Ciekawa jestem jaką macie koncepcję korporacji. W sensie klimatu?

spodoba ci się - u nich jeden z ojców założycieli już sika na siedząco :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 10, 2013, 18:53:20 »
PVP: jest;
PI: eee... uznajmy że jest;
Exploracja: jest :D

Ok, jak żaden upierdliwiec z mojego otoczenia nie będzie przeszkadzał (w najgorszym wypadku będę po przeprowadzce) to mogę w to wejść :)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 10, 2013, 19:10:58 »
Światełko nadziei się pojawiło, że coś ciekawego i może na dłużej się pojawi w eve pod taką nazwą. Mangan ma głowę na karku co by nie było ];)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2013, 20:38:49 »
...
Wiecie co mnie w pewnym momencie nieco zniechęciło do gry? To, że dla niektórych jest tylko "Jedna Słuszna Opcja" (np. uzbrojenia statku) i koniec. Wiadomo. Jedni chcą być najlepsi, inni chcą się, po prostu dobrze bawić bez potrzeby ciągłego wygrywani czy bycia najlepszym...

Z tym uzbrojeniem statku to jest jak z wycieczką nocą w ciemny zakątek Pragi - hasasz sobie wesoło ulicą, przeskakując z nóżki na nóżkę gdy nagle do bramy wciągają Cię macki znikąd.
W owej bramie (low, null), która jest 30cm od ulicy (hi-sec) czeka garstka znudzonych, najeżonych knurów. Właśnie wpadłeś im w ręce i albo Twoje kung-fu jest lepsze niż ich kung-fu albo masz spierdalamento wyskilowane na 10 niczym struś pędziwiatr.
Brak obu z tych rzeczy oznacza, że za chwile schylisz się po mydło czy tego chcesz czy nie. Welcome in Eve.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2013, 20:52:40 »
Życze powodzenia. Siedem lat temu znalazłem się na starcie w podobnym korpie. Było noobowsko, smiesznie, a nawet czasami jak ktoś nas wział na celownik (rezydowalismy w Solitude)

miales inna postac ale tez 'Octawius' w nazwie ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2013, 22:59:14 »
Miałem dwie postacie. Pierwsza sie nazywala tak samo jak obecna, ale ja chyba skasowalem. Druga gralem troche dluzej, ale oddalem ja koledze jak odchodzilem, a ze kontakt sie urwal, to nie moglem jej odzyskac.

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 11, 2013, 08:54:28 »
Teoretycznie, metodą prób i błędów sama dojdę do tego jaka konfiguracja jest optymalna. Mnie to bawi bardziej, niż skopiowanie gotowego schematu.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie się mnie celowo czepiał, bo wypisałam się na Centrali.  ::)
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 11, 2013, 10:16:50 »
Teoretycznie, metodą prób i błędów sama dojdę do tego jaka konfiguracja jest optymalna. Mnie to bawi bardziej, niż skopiowanie gotowego schematu.

Pamiętaj, że te gotowe fity standardowo robione są pod "skills all V". Młody gracz musi twórczo jest dostosować tak, żeby - zachowując ogólną ideę i zasady - zmieścić wszystko przy swoich niskich skillach.

Natomiast wynajdywanie koła od początku we własnym zakresie... bez sensu :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 11, 2013, 10:35:13 »
Jakieś tam ogólne schematy i standardowe fity do pewnego etapu są ok.. Gdyby nie 'wynajdywanie koła' na nowo po raz kolejny i kolejny nigdy nie powstałyby ahace, dampy dreje i wiele wiele innych. Fity lepsze o 5, 10% dające gigantyczną przewagę ogarniętej ekipie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2013, 10:47:04 »
GlassCutter ma rację. To tak jak w pokerze. Niby już wszystko wymyślono a jednak powstają ciągle nowe taktyki gry, gdzie przewaga wzrasta czasem tylko o 1 %. Ale ten 1% pozwala zgarniać profity i być wygrywającym graczem.
Poza tym, to nie tak, że ponownie wynajduje się koło. To gra, gdzie od początku, każdy nowy gracz wciela się w pioniera. Co za przyjemność z rozwijania postaci, skoro wedle tej zasady, trzeba to robić w jeden, konkretny, ściśle określony sposób? (to samo ze statkami).
Oczywiście, te gotowe rozwiązania są potrzebne. Czasem zapędzamy się w kozi róg i potrzebujemy podpowiedz.
Ale bez przesady.
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 11, 2013, 10:53:42 »
Jakieś tam ogólne schematy i standardowe fity do pewnego etapu są ok.. Gdyby nie 'wynajdywanie koła' na nowo po raz kolejny i kolejny nigdy nie powstałyby ahace, dampy dreje i wiele wiele innych. Fity lepsze o 5, 10% dające gigantyczną przewagę ogarniętej ekipie.

Theorycrafting na poziomie "ekspert" vs. "jakie by tu działka założyć na deskę" :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 11, 2013, 11:04:31 »
Theorycrafting na poziomie "ekspert" vs. "jakie by tu działka założyć na deskę" :)

No dobra, trochę przesadziłem :D Anyway zamiast kopiować bez zastanowienia utarte schematy imo lepiej potestować samemu 'co się stanie gdy'. Nie to żeby się wymyśliło lepszego drejka na lvl 3 misje czy coś z tych rzeczy, ale będzie się wiedziało w czym się siedzi i dlaczego ma taką, a nie inną, konfigurację.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 11, 2013, 11:32:23 »
Anyway zamiast kopiować bez zastanowienia utarte schematy imo lepiej potestować samemu 'co się stanie gdy'. Nie to żeby się wymyśliło lepszego drejka na lvl 3 misje czy coś z tych rzeczy, ale będzie się wiedziało w czym się siedzi i dlaczego ma taką, a nie inną, konfigurację.

Tak, ale warto to robić w EFT, a nie rzucać się na żywioł w lolficie w grze, po czym zostać zjedzonym przez raty :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 11, 2013, 12:30:07 »
Tak, ale warto to robić w EFT, a nie rzucać się na żywioł w lolficie w grze, po czym zostać zjedzonym przez raty :)

Zapomniał wół, kiedy cielęciem był  ;) Przecież odkrywania gry, przy okazji dostając po pupie, to najfajniejszy okres. Dlaczego to innym chcesz odbierać? W imię czego? Bycia "prosem"? Nie każdego to interesuje. Zdecydowana większość osób woli po prostu dobrze się pobawić :)

Ale już o tym rozmawialiśmy parę razy... 

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 11, 2013, 12:37:52 »
Zapomniał wół, kiedy cielęciem był  ;) Przecież odkrywania gry, przy okazji dostając po pupie, to najfajniejszy okres. Dlaczego to innym chcesz odbierać? W imię czego? Bycia "prosem"? Nie każdego to interesuje. Zdecydowana większość osób woli po prostu dobrze się pobawić :)

Ale już o tym rozmawialiśmy parę razy...
I tak samo ja chcę się zabawić, będąc w EVE. Pytanie tylko, gdzie się skierować w pierwszej kolejności po Unseenie... Tutaj czy do Kozy? Oto jest pytanie... 8)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 11, 2013, 12:40:34 »
Zapomniał wół, kiedy cielęciem był  ;)

Nie zapomniał. "Wynajdywałem koło" sam przez pierwsze dwa tygodnie, po czym poszedłem do Unseen Academy, gdzie pokazali mi EFT.

Umówmy się - nauka fitowania statków bez EFT to jakby w realu chcieć skończyć liceum i studia bez skorzystania z Internetu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 11, 2013, 12:50:11 »
... to jakby w realu chcieć skończyć liceum i studia bez skorzystania z Internetu.

 ;D

Muszę to powiedzieć rodzicom, już widzę te uśmiechnięte gęby.  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 11, 2013, 13:11:09 »
Oj Sokole chmurnooki.... Ja tak skończyłam liceum i studia ;p Da się :D Ale rozumiem, że chodzi o przykład.

ManganMan, To rzecz gustu. Czy się woli rozkręcać z kumplami firmę, produkującą napoje gazowane, zaczynając od saturatora i dwóch syfonów. Czy zacząć pracować dla Coca-Coli....

Tak samo tutaj. Chłopaki z Bioredden, jeszcze się nawet nie odezwali na wieść o tym, że chciałabym z nimi grać. A ingame dostałam już zaproszenie od pewnej, większej Korporacji. Tutaj, pewnie wszystko pójdzie na luzie. Tam, już dostałam dyrektywy, co i jak powinnam mieć, do gry z nimi. (btw.  co nie znaczy, że porady co powinnam mieć są złe :D)
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2013, 13:30:05 »
ManganMan, To rzecz gustu. Czy się woli rozkręcać z kumplami firmę, produkującą napoje gazowane, zaczynając od saturatora i dwóch syfonów. Czy zacząć pracować dla Coca-Coli....
Ano. W każdym razie Unseen First :)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 11, 2013, 13:59:28 »
Oj Sokole chmurnooki.... Ja tak skończyłam liceum i studia ;p Da się :D Ale rozumiem, że chodzi o przykład.

Wiesz, ja na studiach uczyłem się na przykład montażu dźwięku poprzez cięcie taśmy na magnetofonie szpulowym, ale dziś - 15 lat później - raczej wolałbym używać do tego komputera. O to chodziło mi w tej analogii ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 11, 2013, 14:17:22 »
Może, możliwe... Sama jeszcze nie wiem... Rozważam różne opcje. Na razie muszę skończyć te podstawowe szkolenia.
Mam takie głupie wrażenie, że dwa lata temu, to jakoś wszystko szybciej mi poszło. ;p Ale to tylko wrażenie...
SokoleOko, to musisz mieć ciekawy zawód. No i muszę się z tobą zgodzić. Wedle logiki tak jest poprawnie. Korzystać z osiągnięć poprzedników. Tak rozwija się ludzkość. Trudno, żeby każdy, kto chce tworzyć podzespoły, musiał od nowa wynajdywać mikroprocesor czy rezystor. Fakt. Tyle, że to gra. Tak, jak Cywilizacja Sid'a Meiers'a.
Ja mam jeszcze tak, że w każdej grze lubię wszystko sama robić. Od początku do końca. (chyba, że już sobie nie radzę). Nie przyjmuję, np. od nikogo pomocy finansowej itp.  Napaliłam się, jakiś czas temu, na EverQuest 2. Kumpela sprezentowała mi ok 20 000 platyny.... Już w to nie gram... Odechciało mi się. Była za łatwo, nie było radości z kupionego, pierwszego miecza lepszej jakości, bo wszystko mogłam mieć, ot tak...
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 11, 2013, 14:18:41 »
Sokole ...a ja naprawdę chciałbym znaleźć się w miejscu gdzie jeszcze o grze niewiele wiedziałem
miałem wtedy olbrzymi fun
są kolejne wątki wypełnione Twoją filozofią , jedyną słuszną ...
daj ludziom pograć  i przede wszystkim cieszyć się graniem
jeśli będą za często spadać i wzbudzi to dyskomfort to będą sami chcieli coś z tym zrobić zapewniam Cię
Sneer Quen

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [BIORD] Bioredden - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 11, 2013, 14:28:43 »
Napaliłam się, jakiś czas temu, na EverQuest 2. Kumpela sprezentowała mi ok 20 000 platyny.... Już w to nie gram... Odechciało mi się. Była za łatwo, nie było radości z kupionego, pierwszego miecza lepszej jakości, bo wszystko mogłam mieć, ot tak...
Hmm...czyżby pierwsza kobieta w historii świata która nie dała rady wydać całej posiadanej kasy ??  ;D