Autor Wątek: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?  (Przeczytany 68664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« dnia: Styczeń 20, 2013, 16:46:15 »
VS.

Przy okazji, atmosfera miedzy HBC a Goonsami gestnieje, dzisiaj w nocy wydalili wzajemnie swoich dyplomatow z ambasad (powyrzucali sie z jabberow), bardzo chcialbym, zeby sie okazalo ze sie myle, i ze jakas powazna wojna wyniknie z tego konfliktu, bo to jedyne co moze ozywic sytuacje na mapie. Dorzuce ciekawy link obrazujacy uklad sil w galaktyce.
http://raynor.cl/eve/coalition.php
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 13:43:33 wysłana przez Doom »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2013, 17:03:51 »
O fuck! Wojna pomiedzy Goonsami a HBC to jest to czego nam teraz trzeba! :D

Oketa

  • Gość
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2013, 17:30:48 »
Konflikt wyniknął z tego, że Gooni są blue dla TEST, ale dla HBC już nie. W zasadzie ok gdyby nie fakt, że Goodni zaczęli używać JB TEST do akcji przeciwko HBC... a jak ludzie z HBC się zorganizowali i polecieli do Cloud Ring kampić ich JB to któryś z Diplo z Goonsow jebnął EMO na aliansowym... tyle historyjki...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2013, 18:55:42 »
O fuck! Wojna pomiedzy Goonsami a HBC to jest to czego nam teraz trzeba! :D

Tak się właśnie "skończył" chiński serwer. Zostały 2 powerbloki i jeden wygrał :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2013, 19:48:42 »
Dzisiaj duze CTA na posa w naszym homesystemie t-8u, wszystkie wrogie alliance pinguja jabbery i wysylaja wici, wiec lokal pewnie bedzie 1000+, zobaczymy czy tym razem sie uda go zdjac. Przy okazji, atmosfera miedzy HBC a Goonsami gestnieje, dzisiaj w nocy wydalili wzajemnie swoich dyplomatow z ambasad (powyrzucali sie z jabberow), bardzo chcialbym, zeby sie okazalo ze sie myle, i ze jakas powazna wojna wyniknie z tego konfliktu, bo to jedyne co moze ozywic sytuacje na mapie. Dorzuce ciekawy link obrazujacy uklad sil w galaktyce.
http://raynor.cl/eve/coalition.php

Predzej znajdzie sie jakis koziol ofiarny niz Montolio z Mittanim zostawia wspolne sssanie swoich pal.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2013, 20:00:36 »
Tak się właśnie "skończył" chiński serwer. Zostały 2 powerbloki i jeden wygrał :P

Czyli co ? Wychodzi na to że CCP to jednak banda debili która niczego się nie nauczyła na "chińskim syndromie" i zamiast skncentrować się nad tym co może mogłoby zmienić stagnację w 0.0 i uruchomić jakieś nowe konflikty na większa skalę np. drukarnia ISKów z moon miningu czy zmiany w SOV to bawi się z jakieś balansowanie shipów czy inne pierdoły.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2013, 21:34:48 »
Czyli co ? Wychodzi na to że CCP to jednak banda debili która niczego się nie nauczyła na "chińskim syndromie" i zamiast skncentrować się nad tym co może mogłoby zmienić stagnację w 0.0 i uruchomić jakieś nowe konflikty na większa skalę np. drukarnia ISKów z moon miningu czy zmiany w SOV to bawi się z jakieś balansowanie shipów czy inne pierdoły.

Niestety tak.

Po lekturze CSM minute jestem naprawdę rozczarowany - nie dość, że nie widać żadnych konkretnych propozycji, to jeszcze niektóre wypowiedzi Soundwave'a i Greyscale'a były po prostu załamujące. Jakby goście kompletnie nie czuli na czym polega problem.

Pierwszy stwierdził, że żeby był powód do dużych konfliktów można byłoby zrobić na przykład trzy super ihuby na całe Eve, z unikalnymi korzyściami. Tyle, że po jednej dobie tego bogactwa zostałyby rozdrapane przez Goonów, TEST i PL. Równie dobrze mógłby zaproponować supertechmoony, warte 100 zwykłych moonów.

Drugi stwierdził, że nie jest problemem to, że duże koalicje uniemożliwiają dostęp do 0.0 innym aliansom. Jedynym problemem jaki on widzi, jest to że utrudnia to nowym graczom wejście w 0.0

No jpkm!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2013, 22:49:33 »
Po lekturze CSM minute jestem naprawdę rozczarowany - nie dość, że nie widać żadnych konkretnych propozycji, to jeszcze niektóre wypowiedzi Soundwave'a i Greyscale'a były po prostu załamujące. Jakby goście kompletnie nie czuli na czym polega problem.
Mogę prosić o link?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2013, 22:57:22 »
Mogę prosić o link?
Jak leniwi mogą być ludzie... JPKM.  :(

Może by tak...użyć mocy google ? jeśli już nic innego Ci do głowy nie przychodzi...  :(

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2013, 23:01:35 »
Jak leniwi mogą być ludzie... JPKM.  :(

Może by tak...użyć mocy google ? jeśli już nic innego Ci do głowy nie przychodzi...  :(
JPKM myślisz, że tego nie robiłem? Szukałem w EVE Community i na dziale forum CSM, ale nie za bardzo wiem za czym się rozglądać. JPKM, jacy ludzie potrafią być uciążliwi. JPKM skończcie z tym JPKM.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2013, 23:17:37 wysłana przez Yavax Zavro »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2013, 23:05:14 »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 20, 2013, 23:08:11 »
JPKM myślisz, że tego nie robiłem? Szukałem w EVE Community i na dziale forum CSM, ale nie za bardzo za czym się rozglądać. JPKM, jacy ludzie potrafią być uciążliwi. JPKM skończcie z tym JPKM.

Może spróbuj jeszcze raz tylko upewnij się że Ci net działa? Albo może używasz chińskiej (okrojonej) wersji google ? Bo mnie jakoś od razu znalazło co trzeba
Hint: np. www.evenews24.com

No...JPKM.  :(

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 20, 2013, 23:22:28 »
Może spróbuj jeszcze raz tylko upewnij się że Ci net działa? Albo może używasz chińskiej (okrojonej) wersji google ? Bo mnie jakoś od razu znalazło co trzeba
Hint: np. www.evenews24.com

No...JPKM.  :(
Ja naprawdę nie wiem czego Ty nie rozumiesz, że nie wiedziałem czego szukać. Podać Ci definicję zwrotu "nie wiedzieć"? Pierwszy raz będę czytał artykuły CSM (nawet nie wiem jak to nazwać - artykułami?). Nawet nie wiedziałem do dziś, że takie wypuszcza. Raanyy.

PS Z Evenews korzystam sporadycznie, nie zauważyłem na tej stronie wcześniej linków do prac(?) CSM.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2013, 00:13:52 »
Cytuj
O fuck! Wojna pomiedzy Goonsami a HBC to jest to czego nam teraz trzeba! :D
To się gdzieś przyłącze i będę służył za mięso armatnie, zanim się nauczę walczyć. Przynajmniej będzie zabawa.

Cytuj
Tak się właśnie "skończył" chiński serwer. Zostały 2 powerbloki i jeden wygrał :P
Gdyby jeden wygrał i przejął 2/3 lub 3/4 mapy, na miejscu CCP wynajałbym ludzi, którzy wnikną w struktury "super power blocka", po czym z czasem doprowadziliby do poważniejszych konfliktów i podziałów po przez wyprowadzanie sprzętu, isk i czego tam jeszcze jako pozorowani szpiedzy zaprzyjaźnionego sojuszu. Ci szpiedzy kamień po kamieniu budowali by niechęć sojuszy, aż mur zawalił by się z hukiem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 00:30:20 wysłana przez Zgudi »

Oketa

  • Gość
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2013, 00:32:09 »
Z ostatniej chwili - HBC dostało dostęp od TEST do DELVE...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2013, 00:49:17 »
Z ostatniej chwili - HBC dostało dostęp od TEST do DELVE...

Zakarin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zakarin Atram
  • Korporacja: Tuczniki Alfa
  • Sojusz: The Periphery
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2013, 01:39:25 »
I?
Racic pewnie tam beda, no bo co im innego z tego przyjdzie.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 21, 2013, 02:40:06 »
Tribale za bardzo narzekały na brak spokojnego miejsca u siebie?

A co do powerblock'ów to chyba mniej więcej tak to wygląda:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 03:46:19 wysłana przez WhiteCat »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 21, 2013, 08:01:05 »
Ja naprawdę nie wiem czego Ty nie rozumiesz, że nie wiedziałem czego szukać. Podać Ci definicję zwrotu "nie wiedzieć"? Pierwszy raz będę czytał artykuły CSM (nawet nie wiem jak to nazwać - artykułami?). Nawet nie wiedziałem do dziś, że takie wypuszcza. Raanyy.

PS Z Evenews korzystam sporadycznie, nie zauważyłem na tej stronie wcześniej linków do prac(?) CSM.

Nie przejmuj się ja w ogóle nie czytam tych wypocin, dla mnie EVE kończy się na wciskaniu F1 czasami F2.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2013, 08:42:24 »
Tribale za bardzo narzekały na brak spokojnego miejsca u siebie?

A co do powerblock'ów to chyba mniej więcej tak to wygląda:


Czyli to czy CFC i HBC zechcą pojechać dronkowych ruskich i zając całość 0.0 oprócz NPC terenu zależy w zasadzie jedynie od tego czy im się chce zechce z nudów/innej motywacji nacisnąć button z napisem WAR czy nie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 21, 2013, 12:54:55 »
Pojawilo sie na kugu minute temu:

6VDT Fountain
Long have we heard the cried of our oppressed brethren. While their plight has filled our hearts with sadness, we have taken solace in the efforts dear leader Montolio has made to ease their suffering. However, in recent weeks they have grown so loud as to leave a ringing in our ears and vile condemnation in our throats.

Earlier this morning we received numerous reports of border incidents, invasion pact violations, and local vandalism. When our forces arrived on scene to investigate we found several Fatal Ascension corpses.

I can no longer find any willingness on the part of the CFC to conduct serious negotiations with us. These proposals for mediation have failed because in the meanwhile there, first of all, came as an answer the sudden CFC general mobilization, followed by more CFC atrocities. These were again repeated last night. Recently in one night there were as many as twenty-one frontier incidents: last night there were fourteen, of which three were quite serious. I have, therefore, resolved to speak to CFC in the same language that CFC for months past has used toward us...

This night for the first time CFC regular soldiers fired on our own territory. Since 5:45 a.m. we have been returning the fire... I will continue this struggle, no matter against whom, until the safety of the HBC and its rights are secured.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Lanca

  • Gość
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 21, 2013, 13:20:23 »
Pojawilo sie na kugu minute temu:

6VDT Fountain
Long have we heard the cried of our oppressed brethren. While their plight has filled our hearts with sadness, we have taken solace in the efforts dear leader Montolio has made to ease their suffering. However, in recent weeks they have grown so loud as to leave a ringing in our ears and vile condemnation in our throats.

Earlier this morning we received numerous reports of border incidents, invasion pact violations, and local vandalism. When our forces arrived on scene to investigate we found several Fatal Ascension corpses.

I can no longer find any willingness on the part of the CFC to conduct serious negotiations with us. These proposals for mediation have failed because in the meanwhile there, first of all, came as an answer the sudden CFC general mobilization, followed by more CFC atrocities. These were again repeated last night. Recently in one night there were as many as twenty-one frontier incidents: last night there were fourteen, of which three were quite serious. I have, therefore, resolved to speak to CFC in the same language that CFC for months past has used toward us...

This night for the first time CFC regular soldiers fired on our own territory. Since 5:45 a.m. we have been returning the fire... I will continue this struggle, no matter against whom, until the safety of the HBC and its rights are secured.


Może jakiś nowy topic z tej "okazji"? :) W kontekście na Kugu wygląda mi to na zwykłe spin i troll, czego tam pod dostatkiem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 13:43:36 wysłana przez Lanca »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 21, 2013, 13:44:23 »
Pojawilo sie na kugu minute temu:

Masz już zapasową klawiaturę jakby Ci F5 nagle padł? ;)


6VDT Fountain
Earlier this morning we received numerous reports of border incidents, invasion pact violations, and local vandalism. When our forces arrived on scene to investigate we found several Fatal Ascension corpses.

Ktoś tu garściami czerpał inspirację z niemieckiej prasy po tzw. "prowokacji gliwickiej" :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 21, 2013, 14:52:31 »

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 21, 2013, 17:04:33 »
Tribale za bardzo narzekały na brak spokojnego miejsca u siebie?

A co do powerblock'ów to chyba mniej więcej tak to wygląda:


Nie wiem dlaczego wszystkim to umyka, ale cała koalicja Solarów ma NIP z CFC. Aktywna pomoc Solarów Goonsom podczas wojny o Tribute i ich NIP to przecież powód wojny N3 z Solarami. Solarzy to nie jest "ostatnia twierdza wolnej ludzkości". Za kilka moonów z techem i gwarancje spokoju są w stanie pójść na układ z każdym. Dodałbym też koalicje ludzi z Venal. Siłę rażenia mają podobną jak aktualna koalicja C0venu i różnych rosjan w Stain.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 21, 2013, 17:53:37 »
Nie wiem dlaczego wszystkim to umyka, ale cała koalicja Solarów ma NIP z CFC. Aktywna pomoc Solarów Goonsom podczas wojny o Tribute i ich NIP to przecież powód wojny N3 z Solarami. Solarzy to nie jest "ostatnia twierdza wolnej ludzkości". Za kilka moonów z techem i gwarancje spokoju są w stanie pójść na układ z każdym. Dodałbym też koalicje ludzi z Venal. Siłę rażenia mają podobną jak aktualna koalicja C0venu i różnych rosjan w Stain.

Ee, jaka aktywna pomoc Solarów Goonom w wojnie o Tribute? Zreszta tam nie ma NIP'a. To ze Mactep byl czescia RSF to just historia. Chodzi bardziej o zawile "Russian Politics" w EVE.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 21, 2013, 18:30:36 »
Ee, jaka aktywna pomoc Solarów Goonom w wojnie o Tribute?

NCDOT miało drugi front w Geminate przecież.

Swoją drogą - NPC 0.0 i WH to jak Australia w filmie "ostatni brzeg"... a zaraza nadciąga.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 21, 2013, 18:40:08 »
NCDOT miało drugi front w Geminate przecież.

Swoją drogą - NPC 0.0 i WH to jak Australia w filmie "ostatni brzeg"... a zaraza nadciąga.

No mialo i co z tego? Mogli sobie darowac wczesniejsze wycieczki na tereny Solarow przed inwazja :).

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 21, 2013, 19:46:31 »
Początkowo wojna była tylko między CFC, a NC. i kolegami. W skład kolegów NC. w pewnym momencie weszło Gypsy Band, które namawiało swoich sojuszników - Solarów na zaangażowanie się w konflikt. Zarówno Gypsy jak i Solarzy mieli powody dla których uważali CFC za aktualnego wroga nr 1 (np stosunki CFC z Legion of xXDEATHXx). O ile dla Gypsy najważniejsze było "bicie Goona" o tyle Solarzy próbowali ubić interes. Zamiast poczekać na ewentualne łupy i je później podzielić między sprzymierzone sojusze Solar Fleet chciało sporej części tech moonów NC. od razu na wejściu, a ewentualne moony zdobyte po CFC byłyby jakoś dzielone między wszystkich. Na to się oczywiście nikt nie zgodził. Walka z CFC była dla wszystkich, poza Solarami, celem samym w sobie. Jeżeli zamiast korzystać z okazji do osłabienia CFC chcieli się wzbogacić i może pomóc (mieli latać tylko na niektóre wygodne dla nich timery) to podziękowano im i poproszono by przynajmniej nie przeszkadzali. Wtedy to Solarzy nawiązali kontakt z CFC. Na mocy ustaleń całe technetium i sov NC. z Geminate miał być przeznaczony dla Solarów. CFC zobowiązało się do zatrzymania swojej ofensywy przed Genimate i zostawieniu tamtejszego sova i technetu Solarom. Obie strony miały nie atakować nawzajem swoich posów z technetium i sova na granicy (wg mnie to brzmi jak NIP, ale co ja tam wiem ;) ). Solarom pomysł spodobał się na tyle, że postanowili zaatakować NC. otwierając drugi front. Rozzłościło to Gypsy Band tak bardzo, że zresetowali Solarów i jakiś czas później założyli NCC, by ukarać Solarów za zdradę z największym wrogiem. Jeżeli dla kogoś atak z dwóch stron i ustalanie wspólnych granic na wspólnym przeciwniku nie jest współpracą to co nią jest? Podsumowując aktualny atak N3 i NCC na Solarów to wynik właśnie tamtych wydarzeń.

Chodzi bardziej o zawile "Russian Politics" w EVE.

To jest prawdopodobnie powód tego NIPa z punktu widzenia CFC. Stracić trochę techmoonów na rzecz świętego spokoju ze strony zawziętych Rosjan.

Były też wspólne floty Solarów i CFC vs NC.. Jedną z nich nagrano:
BR: http://dog-net.org/brdoc/?brid=12736
FILMIK: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZtuU8f0pkoE
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:03:09 »
Początkowo wojna była tylko między CFC, a NC. i kolegami. W skład kolegów NC. w pewnym momencie weszło Gypsy Band, które namawiało swoich sojuszników - Solarów na zaangażowanie się w konflikt. Zarówno Gypsy jak i Solarzy mieli powody dla których uważali CFC za aktualnego wroga nr 1 (np stosunki CFC z Legion of xXDEATHXx). O ile dla Gypsy najważniejsze było "bicie Goona" o tyle Solarzy próbowali ubić interes. Zamiast poczekać na ewentualne łupy i je później podzielić między sprzymierzone sojusze Solar Fleet chciało sporej części tech moonów NC. od razu na wejściu, a ewentualne moony zdobyte po CFC byłyby jakoś dzielone między wszystkich. Na to się oczywiście nikt nie zgodził. Walka z CFC była dla wszystkich, poza Solarami, celem samym w sobie. Jeżeli zamiast korzystać z okazji do osłabienia CFC chcieli się wzbogacić i może pomóc (mieli latać tylko na niektóre wygodne dla nich timery) to podziękowano im i poproszono by przynajmniej nie przeszkadzali. Wtedy to Solarzy nawiązali kontakt z CFC. Na mocy ustaleń całe technetium i sov NC. z Geminate miał być przeznaczony dla Solarów. CFC zobowiązało się do zatrzymania swojej ofensywy przed Genimate i zostawieniu tamtejszego sova i technetu Solarom. Obie strony miały nie atakować nawzajem swoich posów z technetium i sova na granicy (wg mnie to brzmi jak NIP, ale co ja tam wiem ;) ). Solarom pomysł spodobał się na tyle, że postanowili zaatakować NC. otwierając drugi front. Rozzłościło to Gypsy Band tak bardzo, że zresetowali Solarów i jakiś czas później założyli NCC, by ukarać Solarów za zdradę z największym wrogiem. Jeżeli dla kogoś atak z dwóch stron i ustalanie wspólnych granic na wspólnym przeciwniku nie jest współpracą to co nią jest? Podsumowując aktualny atak N3 i NCC na Solarów to wynik właśnie tamtych wydarzeń.

To jest prawdopodobnie powód tego NIPa z punktu widzenia CFC. Stracić trochę techmoonów na rzecz świętego spokoju ze strony zawziętych Rosjan.

Były też wspólne floty Solarów i CFC vs NC.. Jedną z nich nagrano:
BR: http://dog-net.org/brdoc/?brid=12736
FILMIK: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZtuU8f0pkoE

Źródło tych fanaberii poprosze.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:29:20 »
Wspólne floty widziałem osobiście na gridzie. Co do źródeł z których wiem o ustaleniach Solarów i CFC to ogóły Solarzy przekazali NC. drogą oficjalną, a o szczegółach donieśli szpiedzy. Później zebrane informacje potwierdziło szefostwo Gypsy Band: Blaster Worm i DrKrom4eg. Wielu ludzi przechodziło z Gypsy Band do Solar Fleet i na odwrót. Przepływ jakichkolwiek informacji między tymi aliansami był bezproblemowy.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:36:09 »
Wspólne floty widziałem osobiście na gridzie. Co do źródeł z których wiem o ustaleniach Solarów i CFC to ogóły Solarzy przekazali NC. drogą oficjalną, a o szczegółach donieśli szpiedzy. Później zebrane informacje potwierdziło szefostwo Gypsy Band: Blaster Worm i DrKrom4eg. Wielu ludzi przechodziło z Gypsy Band do Solar Fleet i na odwrót. Przepływ jakichkolwiek informacji między tymi aliansami był bezproblemowy.

Ok Blaster Worm. Spoko. Ten sam co pisał eseje narodowe tego co mu nie pasowało.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:42:05 »
Nie wiem co pisał i nie wiem jakie to ma znaczenie. Zakładam, że jakieś epopeje nie związane z rzeczywistością. Nikt nie pytał go o jego zdanie, ani o to co mu się wydaje. Gdyby tak było to jego fantazja/charakter mogłyby być brane pod uwagę przy ocenianiu trafności jego wniosków. Pytano go o fakty, nie o jego przemyślenia. O to co wie, a nie jakie wnioski z tego wyciągną.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:53:28 »
Nie wiem co pisał i nie wiem jakie to ma znaczenie. Zakładam, że jakieś epopeje nie związane z rzeczywistością. Nikt nie pytał go o jego zdanie, ani o to co mu się wydaje. Gdyby tak było to jego fantazja/charakter mogłyby być brane pod uwagę przy ocenianiu trafności jego wniosków. Pytano go o fakty, nie o jego przemyślenia. O to co wie, a nie jakie wnioski z tego wyciągną.

Jego fakty, sa jak fakty Mittaniego. Dobre w konkretnej sytuacji. Solar zrobil to co zrobil z okazji starego NC. Uderzyli w momencie kiedy byli najslabsi, a dorabianie jakies pieprzonej ideologii w tym  jest chore. Ile to razy sam bylem swiadkiem tymczasowych standow +5 pod konkretna walke.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Goony vs Testy - wielka wojna czy propaganda?
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 21, 2013, 21:52:59 »
Soulscream oczywiscie wie lepiej :P Jak zawsze.

edit: ciekawy komentarz, tez sie sklaniam ku tej wersji, ze jezeli wojna wybuchnie to to bedzie fake, ustawka zeby zadowolic szeregowcow po obu stronach, i jednoczesnie przekonac reszte galaktyki ze CFC i HBC to nie jest jeden wielki powerblok... Jezeli technet ani supery nie beda spadac, to ta wersja sie potwierdzi.

my version is simple.

HBC & CFC won at null sec..... bored yeah..... fuck...

HBC~ they have RvB in highsec
CFC~ yeah great fun, lets do that down here. Sound good to you? Players are fighters right?
HBC~ Sounds good to me... SOV? Moons?
CFC~ off the table, thats a no no.
HBC~ sounds good. Lets do it. Players still get to blow up spaceships, they love it.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2013, 23:49:52 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.