Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639720 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1120 dnia: Luty 08, 2017, 16:07:14 »
Facet, zniszczyłeś nas swoją logiką. "Podam nicky, daty i kwoty jak mi zapłacicie 10B ISK" XD

gościu za pracę się płaci - słyszałeś o tym..?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1121 dnia: Luty 08, 2017, 16:16:26 »
No i wyszło, że tylko o scam chodzi >:D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1122 dnia: Luty 08, 2017, 16:17:51 »
gościu za pracę się płaci - słyszałeś o tym..?
Wiesz jak to brzmi? :)

1. Przychodzi forumowicz i oskarża sojusz o szwindle i łamanie EULA.
2. Wszyscy pytają o dowody. Konkretnie kto, gdzie, kiedy i za ile.
3. On odpowiada, że nie wie ale zbada sprawę jak mu dobrze zapłacą.

Skoro oskarżasz to rusz dupsko i do pracy, żeby wybronić się ze swoich szeroko prezentowanych twierdzeń :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1123 dnia: Luty 08, 2017, 16:33:08 »
Qlko za analizy się płaci - dotalnu nie zamkneli, jita nie zamkneli - dane są, widać nie umiesz ich przetworzyć mimo umiłowania do liczb, albo masz problem z ogarnięciem mechaniki. 10b na moje konto i będziesz miał pełen raport ile w miesiąc wyciąga się z moonow w ezoteri przerobionych na reakcje, albo sobie to sam rób. Drogi jestem i zdzieram ;/ ale to dlatego że mam dużo i mnie już drobne nie interesują  :)
Nie będę epeenować swoim portfolio i kompetencjami. Zwyczajnie nie potrafisz udowodnić swojej tezy. I pierdolenie o koszcie Twojego czasu jest unikniem w przedszkolnym stylu.

W końcu, skoro tak pewnie wyrażasz swoje opinie, na pewno masz taką analizę gotową. Musiałeś to już liczyć, prawda?

Taktyka na wiem ale nie powiem może jeszcze działa jeśli dyskutujesz ze średnio rozgarniętym 8latkiem. Przy starszym rozmówcy robisz z siebie debila.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1124 dnia: Luty 08, 2017, 17:04:17 »
Wiesz jak to brzmi? :)

1. Przychodzi forumowicz i oskarża sojusz o szwindle i łamanie EULA.
2. Wszyscy pytają o dowody. Konkretnie kto, gdzie, kiedy i za ile.
3. On odpowiada, że nie wie ale zbada sprawę jak mu dobrze zapłacą.

Skoro oskarżasz to rusz dupsko i do pracy, żeby wybronić się ze swoich szeroko prezentowanych twierdzeń :)

dla kogo... dla ciebie dla Qlko? Ty nie umiesz nawet czytać i czytasz co chcesz wyczytać. Cytując ciebie "Podam nicky, daty i kwoty jak mi zapłacicie 10B ISK".
Nie pisałem o podawaniu nicków, pisałem o analizie ekonomicznych możliwości zarobku z moonów w ezo bo chyba to Qlka interesowało. Nie miało to związku z c0venem tylko chłodne liczby nic więcej. Ale ty owieczko czytasz co chcesz, wierzysz w co chcesz - wierz więc dalej. Każdym postem udowiadniacie tylko tezę o owcach z covenu...

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1125 dnia: Luty 08, 2017, 17:32:13 »
* Jakub Trokowski idzie po popcorn

Na wątek o C0venie zawsze można liczyć na centrali - top content. :D Na następniej zrzucie na centralę obiecuję dać więcej, bo według mnie tanio wyszło.

pisałem o analizie ekonomicznych możliwości zarobku z moonów w ezo bo chyba to Qlka interesowało
Jeżeli naprawdę tak uważasz, to ty nie umiesz czytać.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1126 dnia: Luty 08, 2017, 17:36:50 »
dasz tą analizę ? Chętnie poczytam

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1127 dnia: Luty 08, 2017, 17:44:33 »
dla kogo... dla ciebie dla Qlko? Ty nie umiesz nawet czytać i czytasz co chcesz wyczytać. Cytując ciebie "Podam nicky, daty i kwoty jak mi zapłacicie 10B ISK".
Nie pisałem o podawaniu nicków, pisałem o analizie ekonomicznych możliwości zarobku z moonów w ezo bo chyba to Qlka interesowało. Nie miało to związku z c0venem tylko chłodne liczby nic więcej. Ale ty owieczko czytasz co chcesz, wierzysz w co chcesz - wierz więc dalej. Każdym postem udowiadniacie tylko tezę o owcach z covenu...
Nie, nie pisałem o ekonomicznych możliwościach zarobku z moonów, bo to za mało.
Pytałem o oszacowanie, ile Xeo skręcił na boku. Żeby nazwać kogoś złodziejem wypadałoby określić ile ukradł. Cały czas konsekwentnie zarzucasz komuś malwersacje, jednak nie potrafisz podać żadnego konkretu.
Coś tam rzucisz o strzyżeniu owiec, palcem pokażesz szwarccharaktera, który swym genialnym umysłem od 10 lat zwodzi idiotów wokół siebie, a kiedy ktoś zapyta o dowody, to zaczynasz pieprzyć, że przecież to oczywiste... i na tym stwierdzeniu się kończy.
 
Po 4 czy 5 poście robi się to monotonne. Merytoryczne zero ozdobione domysłami chorego umysłu. Ja sobie odpuszczę, bo nudzi  :-\

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1128 dnia: Luty 08, 2017, 18:00:05 »
Jebłem!!! Czytam i nie wierzę. To jest specjalny troll żeby coś się działo na tym forum bo aż tak głupim być nie można :)

Człowieku wypowiadasz się o tym co się dzieje w c0venie nie będąc w nim i nie mając pojęcia.
Rozumiem, że ten zysk jest z moonow R64, a wiesz w ogóle w  czyim posiadaniu są (były) takowe moony?

Serio. Na początku się śmiałem czytając wypociny kilku osób tak hejtujacych, ale później to się robi nudne.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1129 dnia: Luty 08, 2017, 18:09:19 »
rozmowa jak z botami... Qlko - to Xeo mówił o strzyżeniu :).
Idźcie w cholere, niech was dalej goli już pisałem - zasługujecie na to! i że Xeo nad wami góruje i bardzo dobrze!!!
tempaki

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1130 dnia: Luty 08, 2017, 18:48:13 »
musimy się podzielić na grupy bo w tej chwili dyskusja jest nie równa i szkoda aby z tego powodu umarła,
jedna grupa jest za Alicją druga z Xeo,
tak to widzę
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1131 dnia: Luty 08, 2017, 19:06:25 »
skoda czasu... to jest top 10 z kb covenu. Weźcie tych ludzi za łep i pogadajcie o tym jak stworzyc coven 2.0 pod całkowitą kontrolą pvperów.
reszta won - ostatni post.

Rixon Atr
Rufus Rega
Amek Vi
Gaavrin
Arthanysis
Jastrzebski
TJ Jr Andersson
yrek-76   
Roberto990
Savannah Kado

albo będziecie strzyżeni i ruchani jak to Xeo raczył napisać. Czas się obudzić panowie...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1132 dnia: Luty 08, 2017, 19:28:57 »
musimy się podzielić na grupy bo w tej chwili dyskusja jest nie równa i szkoda aby z tego powodu umarła,
jedna grupa jest za Alicją druga z Xeo,
tak to widzę
Kto przechodzi do Grupy Alice? Ramzes "zdechł" chwilowo albo mu się znudziło to ktoś musi go wesprzeć. Zrób wyliczankę i na kogo wypadnie będzie jebał c0ven nie wskazując argumentów :D

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1133 dnia: Luty 08, 2017, 20:37:23 »
A teraz coś z kompletnie innej beczki...

Paczem i widzem na mapce, że Eso robi za tą słynną już Galijską wioskę. Jak tam "the good fight" idzie? Jakiś mały update z frontu można prosić?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1134 dnia: Luty 08, 2017, 20:57:58 »

Paczem i widzem na mapce, że Eso robi za tą słynną już Galijską wioskę.

Co najwyżej robi za opał pod kotłem z eliksirem dla rusków
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1135 dnia: Luty 08, 2017, 21:16:55 »
W większości ally jest/było na to ciche przyzwolenie i wpisuje się to w strategię rozwoju.
Smutne, ale jak tego nie robisz, to pozostajesz w tyle.
Smutne, ze wyjebalismy kiedys Qlka za bocenie - gdyby nie to, dzisiaj bylibysmy supercapitalowym mocarstwem na mapie EVE
Śledzę allegro od nastu lat
Tutaj chyba mamy klucz do zrozumienia Twoich poprzednich postow
za każdym razem kiedy coven traci sova lista ofert sprzedaży iskow na allegro wzrasta kilkukrotnie
Prowadzisz jakies statystyki? Mozna to dostac np. w Excelu do wgladu? Bardzo jestem ciekawy
wniosek jest taki ze
Wniosek jest taki, ze C0ven od kilkunastu lat zakulisowo trzesie galaktyka, kontrolujac rynek plexow i RMT

P.S. sorry, ale Alicji postow nawet nie chce mi sie czytac :)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 21:25:20 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1136 dnia: Luty 08, 2017, 21:31:58 »
Smutne, ze wyjebalismy kiedys Qlka za bocenie - gdyby nie to, dzisiaj bylibysmy supercapitalowym mocarstwem na mapie EVE
Nah, to rekreacyjnie było. Nie przykładałem się na tyle pilnie do tematu, żeby był z tego MS  :D
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2017, 21:39:25 wysłana przez Qlko1 »

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1137 dnia: Luty 08, 2017, 21:52:49 »
skoda czasu... to jest top 10 z kb covenu. Weźcie tych ludzi za łep i pogadajcie o tym jak stworzyc coven 2.0 pod całkowitą kontrolą pvperów.
Już tak raz zrobiliśmy i nazywa się minionki.
Co do isków, to bardziej bym szukał po fconach i po oolskich lolsekach/milicjach i jednej renconej c5 ze stalka do c6 gdzie dredów w skanie tyle co transportów. Ale co ja tam mogę wiedzieć co się u ex-the final solution odpierdziela :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1138 dnia: Luty 08, 2017, 22:20:34 »
W tak zwanym miedzyczasie sytuacja na froncie zrobila sie chujowa i za porozumieniem z reszta sojuszu zapytalismy testow czy by sie dalo wywiezc troche naszych cytadel, szkoda puszczac je z dymem, skoro i tak nie dajemy rady sie bronic (niestety partycypacja w CTA w A1 byla na poziomie 1/4 tego co w V-3 :( ) wiec mamy dwa tygodnie evacu i zaczynamy meczyc testa z 4gq i kombinować co dalej.

W skrócie ze strony wroga:


https://www.reddit.com/r/Eve/comments/5su5kj/c0ven_bail_on_esoteria/

Niniejszym C0VEN wdupil Esoterie po raz trzeci i wraca do Stain :) Zobaczymy co przyniesie przyszłość :)

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1139 dnia: Luty 08, 2017, 23:20:52 »
eh znowu polityka

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1140 dnia: Luty 08, 2017, 23:27:38 »
Cytuj
Jebłem!!! Czytam i nie wierzę. To jest specjalny troll żeby coś się działo na tym forum bo aż tak głupim być nie można
[admin]Zdajesz sobie sprawę, że insynuując że ktoś z administracji forum posuwa się do tak nędznego trolowania, nie bezpośrednio ale nazywasz nas idiotami? Wiesz co tutaj robimy z takimi użyszkodnikami? Nie? A wiesz dlaczego nie wiesz? Bo jak kogoś wrzucamy do lochu to już z nego nie ucieka zeby opowiedzieć innym jakie tam mamy atrakcje[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1141 dnia: Luty 09, 2017, 00:19:33 »
administracja centrali nie ma z tym tematem nic wspólnego - jest zadziwiająco powściągliwa - parę lat temu to za samo sapnięcie leciał ban już nie wspominając o temacie jakim był rtm... ile ja kont narobiłem żebyście w końcu mogli dojrzeć i być prawymi adminami... w każdym razem gratulacje - należy mi się pomnik bez kitu  8)

[WILD5] Ed Beret

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ed Beret
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1142 dnia: Luty 09, 2017, 00:49:19 »

Niniejszym C0VEN wdupil Esoterie po raz trzeci i wraca do Stain :)

Dobrze wspominam czasy gdy c0ven był w Stain (a ja w c0ven). Gdyby nie ten, którego nazwy nie można wymawiać kto wie...

BTW
Bardzo mi się podoba wszechmogący głos, obejmujący cały TS jednocześnie ( nie wspomnę o przenoszeniu między kanałami podczas bitki na flocie bez słowa "czy mogę")

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1143 dnia: Luty 09, 2017, 00:57:34 »
Zdajesz sobie sprawę, że insynuując że ktoś z administracji forum posuwa się do tak nędznego trolowania, nie bezpośrednio ale nazywasz nas idiotami? Wiesz co tutaj robimy z takimi użyszkodnikami? Nie? A wiesz dlaczego nie wiesz? Bo jak kogoś wrzucamy do lochu to już z nego nie ucieka zeby opowiedzieć innym jakie tam mamy atrakcje
Wybacz mu on nawet nie wiedział co czyni :) Tzn. jego post można interpretować na kilka sposobów :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1144 dnia: Luty 09, 2017, 01:06:32 »
W tak zwanym miedzyczasie sytuacja na froncie zrobila sie chujowa i za porozumieniem z reszta sojuszu zapytalismy testow czy by sie dalo wywiezc troche naszych cytadel, szkoda puszczac je z dymem, skoro i tak nie dajemy rady sie bronic (niestety partycypacja w CTA w A1 byla na poziomie 1/4 tego co w V-3 :( ) wiec mamy dwa tygodnie evacu i zaczynamy meczyc testa z 4gq i kombinować co dalej.

W skrócie ze strony wroga:


https://www.reddit.com/r/Eve/comments/5su5kj/c0ven_bail_on_esoteria/

Niniejszym C0VEN wdupil Esoterie po raz trzeci i wraca do Stain :) Zobaczymy co przyniesie przyszłość :)
Xeovar. Szczere pytanie: Skoro tak ładnie ci odpisali to nie pomyślałeś o tym by olać sovietów i stworzyć nowy Stain Wagon z testami? Przecież w koło jest tyle silnych sojuszy  zdolnych was zaorać, sami nie dacie rady. Niech dadzą wam Esoterię (ewentualnie pół esoterii jak będą za twardzi) lub Paragon Soul, razem będziecie latać na CTA, ale zachowacie dom. :P
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 01:17:50 wysłana przez Zgudi »

[HARGA] Dert Kan

  • HARGA
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dert Kan
  • Korporacja: Harridan Guardian
  • Sojusz: Solar Citizens
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1145 dnia: Luty 09, 2017, 01:16:54 »
Xeovar. Szczere pytanie: Skoro tak ładnie ci odpisali to nie pomyślałeś o tym by olać sovietów i stworzyć nowy Stain Wagon z testami? Przecież w koło jest tyle silnych sojuszy, sami nie dacie rady. Niech dadzą wam Esoterię (ewentualnie pół esoterii jak będą za twardzi) lub Paragon Soul, razem będziecie latać na CTA, ale zachowacie dom.

To jest pomysł!
Pomyślmy jeszcze o tym, ilu to wiernych obrońców c0venu, którzy odeszli w ciągu ostatniego tygodnia by powróciło wnosząc nową jakość!

cytując Arkadiusza Czerepacha: geniusz, geniusz!

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1146 dnia: Luty 09, 2017, 01:47:56 »
ta - awansowalibyście z petów na mapety - bo testy są petami hord i dziczy które wysłały swoje wierne miniony aby te przerzuciły pare ton węgla zanim panowie się zjawią i uprzątnął drogę z truchła - ale to jest opcja! inverbrass stał bys się wtedy - no sam nie wiem :D jak to dalej idzie
land owner -> pet -> mapet -> ?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1147 dnia: Luty 09, 2017, 08:13:56 »
Xeovar. Szczere pytanie: Skoro tak ładnie ci odpisali to nie pomyślałeś o tym by olać sovietów i stworzyć nowy Stain Wagon z testami? Przecież w koło jest tyle silnych sojuszy  zdolnych was zaorać, sami nie dacie rady. Niech dadzą wam Esoterię (ewentualnie pół esoterii jak będą za twardzi) lub Paragon Soul, razem będziecie latać na CTA, ale zachowacie dom. :P

Temat wałkowany milion razy, zgadnij co odpowie  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1148 dnia: Luty 09, 2017, 08:18:14 »
Xeovar. Szczere pytanie: Skoro tak ładnie ci odpisali to nie pomyślałeś o tym by olać sovietów i stworzyć nowy Stain Wagon z testami? Przecież w koło jest tyle silnych sojuszy  zdolnych was zaorać, sami nie dacie rady. Niech dadzą wam Esoterię (ewentualnie pół esoterii jak będą za twardzi) lub Paragon Soul, razem będziecie latać na CTA, ale zachowacie dom. :P
Stain... oczyszcza :)

C0ven do Stain nie wybiera się dlatego, że musi, tylko dlatego, że zdrowie tego wymaga :)

To wszystko było zaplanowane w głowie evilmastera Xeo. Na bank skręci na tym kupę kasy. Alice Wam to wytłumaczy :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1149 dnia: Luty 09, 2017, 10:28:49 »
I pewnie wszystkie te cytadele zamienią się w plexy na allegro, eh prawdziwi pvperzy, znowu geniusz Xeo Was okrada  8)
#mowimyjakjest
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1150 dnia: Luty 09, 2017, 12:39:54 »
A co na to Sowiety?

Also, TESTy to nawet nie potrafią porządnie zrapecage'ować stacji, wywiozłem carriera gratów z A1 już po RFie i freeporcie. :D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1151 dnia: Luty 09, 2017, 12:46:26 »
Walczyli jak nigdy, przegrali jak zawsze  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1152 dnia: Luty 09, 2017, 12:53:34 »
Walczyli jak nigdy, przegrali jak zawsze  :P
Czy ja wiem, czy to taka przegrana?

Było sporo contentu, c0ven stawił fajny opór, zdołał zdobyć szacunek przeciwnika i nie wje*ał przy tym całej infrastruktury zawierając sensowną ugodę.

Nie ma co trąbić o sukcesie, w końcu jest wyprowadzka z eso, ale na moje tragedii nie ma :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1153 dnia: Luty 09, 2017, 13:01:08 »
hola hola, moze wrocmy do tematu?

Czy Coven ma juz pomysl jak utrzymac slaty doplyw plexow na allegro?
Czy podatek na czas regrupu w stain zostanie obnizony do 40%?
Czy nadal beda obowiazkowe obrony prywatnych posow w stain aby (patrz pkt 1)?
Do kogo moglbym sie zglosic gdybym chcial ukrasc se jakiegos tytana?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #1154 dnia: Luty 09, 2017, 13:12:20 »
Ja jako były PLEXowy baron z c0venu poproszę o moje hajsy. XEŁO DZIE SOM MOJE SZEKLE!