Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639374 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #840 dnia: Lipiec 14, 2015, 22:29:40 »
Nie pilnujemy gate.
Wiesz nowy patch, tyle zmian ... hgw co sie bedzie dzialo, a to jedyny sposob na wlecenie do BZ.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #841 dnia: Lipiec 14, 2015, 23:02:37 »
Nie pilnujemy gate.
Wiesz nowy patch, tyle zmian ... hgw co sie bedzie dzialo, a to jedyny sposob na wlecenie do BZ.

rozumiem kampę, ale miliard dron na bramie?
pewpew

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #842 dnia: Lipiec 15, 2015, 08:40:43 »
rozumiem kampę, ale miliard dron na bramie?
Bo to tzw. kampa leniwa, tackler nie musi się spinać coby wykloczyć klienta  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #843 dnia: Lipiec 15, 2015, 09:10:18 »
A jak wyskoczy claczacy indyk zwinie gate i zwieje?
ps.
Tak naprawde to testowalismy cos , aby nie bylo dramy to robilismy to z dala od jakiejkolwiek przelotowki , na gate do BZ.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #844 dnia: Lipiec 15, 2015, 16:28:03 »
A to nie jest już tak, że dronki nie wywalają cloaka? Ponoć mieli to wprowadzić.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #845 dnia: Lipiec 15, 2015, 16:29:25 »
A to nie jest już tak, że dronki nie wywalają cloaka? Ponoć mieli to wprowadzić.

A da się zacloakować obok dron?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #846 dnia: Lipiec 15, 2015, 16:46:44 »
A to nie jest już tak, że dronki nie wywalają cloaka? Ponoć mieli to wprowadzić.
Pierwsze słyszę...
Dronka jest obiektem jak każdy inny, z probami jeno tak zrobili.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #847 dnia: Lipiec 15, 2015, 16:49:31 »
Pierwsze słyszę...
Dronka jest obiektem jak każdy inny, z probami jeno tak zrobili.

Aaa to może mi się to pomerdało.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #848 dnia: Lipiec 15, 2015, 19:40:53 »
baaa nawet przelatujace rakiety wyclouczaja, (przetestowane w boju)
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #849 dnia: Wrzesień 18, 2015, 07:30:12 »
zauwazylem, ze C0ven, ma ostatnio sporo fajnych, dosc hmmm "spektakularnych" bitew. Moze nie wszystkie fity dopiete sa na ostatni guzik. Ale podziwiam za upor i wytrwalosc.
pozdr: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #850 dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:04:46 »
zauwazylem, ze C0ven, ma ostatnio sporo fajnych, dosc hmmm "spektakularnych" bitew. Moze nie wszystkie fity dopiete sa na ostatni guzik. Ale podziwiam za upor i wytrwalosc.
pozdr: ]



Co się stało w tym wh? http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=310423
Złapaliście dreda, a potem huginny Was zaskoczyły?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #851 dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:09:25 »
Wszystko szlo ok puki dred nie zafitowal passive targetera  ;)
Fitti , widze ze nudno u Was, zreszta w c0venie tez, zabraliscie wszystkie dramy ze soba.

Chryste , od ponad miesiaca nie ma zadnej dramy w alianisie  ???
Ludzie sie do siebie normalnie odzywaja  ???
Wszyscy siedza na jednym kanale   ???
Pomagaja sobie  ???
Nikt na nikogo sie nie obraza  ???
Nikt nikogo nie wyzywa  ???
Wyobraz sobie, ze po tej "wtopie" ludzie sie smiali , ze fajna bitka byla i jak ich dred zrobil - nikt nie wyzywal , klal , czy wsciekal sie  ???

Btw, jak pod skrzydelkami Soviet Union ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2015, 09:15:53 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #852 dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:31:48 »
zauwazylem, ze C0ven, ma ostatnio sporo fajnych, dosc hmmm "spektakularnych" bitew. Moze nie wszystkie fity dopiete sa na ostatni guzik. Ale podziwiam za upor i wytrwalosc.
pozdr: ]

Powiem tak, bo się nie odzywałem, ale Twoje zaczepki stały się nudne - bardzo fajne napierdalać się z organizacji z której właśnie wyciągnęliście większość doświadczonych pilotów i która pomimo braku liczb i doświadczenia zamiast się poddać, czego pewnie oczekujecie, próbuje to doświadczenie i umiejętności odzyskać - co wymaga wtop, błędów i fuckupów.

Osobiście jestem bardzo dumny z tego, że pomimo kiepskiej sytuacji w której byliśmy po tym jak VIDE i WILD5 poszło sobie do dziury zajmować się bezstresowym i bezcelowym PvP, nadal wystawiamy sensowne floty, ludzie chcą latać i choć błędy są popełniane to się na nich uczymy i, co nawet ważniejsze, ludzie się dobrze bawią.

Życzę Wam żebyście mieli podobny upór jak u Was będzie ciężej z ludźmi i/lub organizacją - w końcu klątwa BUFU zobowiązuje, nie ? :P

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #853 dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:37:44 »
Puki i stuki może robić gałąź uderzająca o szybę. ;)

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #854 dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:51:34 »
Anthar, Ty wiesz, że sam jesteś pod parasolem sovietow, w tej samej koalicji ?
I wyobraź sobie, że u nas też nie ma DRAM i co ciekawsze latają z nami ludzie z c0venu i nie mamy z tym żadnego problemu.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #855 dnia: Wrzesień 18, 2015, 10:12:11 »
Anthar, Ty wiesz, że sam jesteś pod parasolem sovietow, w tej samej koalicji ?
I wyobraź sobie, że u nas też nie ma DRAM i co ciekawsze latają z nami ludzie z c0venu i nie mamy z tym żadnego problemu.
Gagatek, spoko.
Nikt z c0venu ( w tym ja  :D)  nie neguje Waszego aliansu na centrali - dlaczego wiec Wy to robicie?
Czemu tyle pracy wkladacie w przegladanie naszego KB i probie zrobienia z tego "afery" na centrali?
W c0venie doslownie od ponad miesiaca nie ma dramy - tymczasem osoby z Twojego aliansu staraja sie ja wywolac tutaj.
Spytaj sie siebie gdzie jest w tym momencie problem.
Moze popros dyrkow Bufu aby ogarneli troche Fittiego , aby nie cwiczyl trolla w topiku c0venowym - za przeproszeniem jak jakis gostek "sra" Ci na prog domu to nie zaregujesz?

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #856 dnia: Wrzesień 18, 2015, 11:07:40 »
Xeo przepraszam.
W zasadzie masz racje. wbijanie kolejnych szpil jest bezsensu i glupie.
Anthar, w kolko mietolisz to zdanie o braku dram, dla mnie raczej bylby to niepokojacy znak. bo zonacza to, ze nikomu juz na niczym nie zalezy. wszyscy maja wszystko w dupie, gram se w gre.
EOT z mojej strony
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #857 dnia: Wrzesień 18, 2015, 11:09:35 »
Moze popros dyrkow Bufu aby ogarneli troche Fittiego , aby nie cwiczyl trolla w topiku c0venowym - za przeproszeniem jak jakis gostek "sra" Ci na prog domu to nie zaregujesz?
Szczerze mówiąc sami sobie "sracie", a Fitti każdemu pokazuje palcem w którym miejscu. Zachowanie nieładne, ale zasadne.

bardzo fajne napierdalać się z organizacji z której właśnie wyciągnęliście większość doświadczonych pilotów i która pomimo braku liczb i doświadczenia zamiast się poddać, czego pewnie oczekujecie, próbuje to doświadczenie i umiejętności odzyskać - co wymaga wtop, błędów i fuckupów.
Sama prawda. +1

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #858 dnia: Wrzesień 18, 2015, 11:17:22 »
Mi się bardzo spodobały sformułowania o wyciąganiu ludzi i bezcelowym PvP :) szczególnie te drugie sobie zapamietam :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #859 dnia: Wrzesień 18, 2015, 15:12:59 »
Mi się bardzo spodobały sformułowania o wyciąganiu ludzi i bezcelowym PvP :) szczególnie te drugie sobie zapamietam :)

I żeby nie było nieporozumień, bo ja nie mam do Was pretensji ani żalu, tylko zwracam uwagę, że dla postronnej osoby to może tak wyglądać:
W C0venie powstał korp który zebrał osoby lubiące PvP w jednym miejscu, po czym ten korp pomimo ofert zajęcia wiodącej i decydującej pozycji w sojuszu, stwierdził że zasadniczo nie interesuje go sojusz w którym powstał bo jest chujowy, w końcu wszyscy istotni doświadczeni piloci są już w tym korpie, więc czas po 10 miesiącach wyjść z sojuszu i zająć się siedzeniem w dziurze.

Czy mam do Was pretensje? Nie. Czy uważam to za głupi pomysł? Nie, z punktu widzenia spawnowania bitek to dobry pomysł. Czy mi się to podobało? Nie, celowo czy nie (zakładam że nie celowo, bo moim zdaniem nie było w tym ani złej woli ani celowości, po prostu tak się sytuacja rozwinęła), pozbawiliście nas dużej ilości dobrych pilotów.

Jak chodzi o "bezcelowe PvP" to znowu żeby nie było nieporozumień, bo odnoszę wrażenie że to źle odebrałeś:
C0ven oparty jest o bycie sojuszem PvP (jakkolwiek możecie się z tego teraz nabijać) gdyż jest to NIEZBĘDNE do bycia niezależnym sovholderem. PvP jest narzędziem prowadzącym do celu którym jest end-game, sovholding itp.
Sojusz w którym teraz jesteście nie ma celu poza PvP. Stąd stwierdzenie o bezcelowym PvP, jako o PvP pozbawionym celu poza samą walką i to w konkretnych warunkach small scale pvp, bez niczego na szali, bez ryzyka, bez wygranej poza zielonym KB.
Samo w sobie PvP może być celem, na pewno jest też drogą do wielu celów jest jakiekolwiek PvP bo buduje umiejętności.

A najbardziej mi przykro, że jak zwykle tak to się skończyło - wystarczy więcej Polaków w jednym miejscu i zaraz znajdzie się powód do wzajemnej nienawiści i napierdalania. To tak jakby ktoś nadal miał marzenia o jednym polskim ally...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #860 dnia: Wrzesień 18, 2015, 17:34:55 »
A najbardziej mi przykro, że jak zwykle tak to się skończyło - wystarczy więcej Polaków ruskich w jednym miejscu i zaraz znajdzie się powód do wzajemnej nienawiści i napierdalania.

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #861 dnia: Wrzesień 18, 2015, 17:43:04 »
Komic to nie Fitti ...
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Quagliarella

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #862 dnia: Wrzesień 18, 2015, 17:49:13 »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #863 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:11:58 »
To ja powiem jak to wyglądało z mojej perspektywy.
Jak mnie gdzieś nie chcą, to wychodzę. Szczere, ale prawdziwe. Wiesz Xeo ile sił kosztowało nas zbudowanie naszego korpa ? To się nie stało samo z siebie. Nie odchodzi się z korpa z którego jest się zadowolonym. Ludzie po pewnym czasie, przychodzili do nas sami, ze względu na atmosferę (kto z nami siedział ten wie) i to, że non stop coś się u nas działo (wtf, 5 osobowy korp, który zabija więcej niż stare, kilkukrotnie większe korporacje). Widocznie chcięli do tego należeć.
Dlaczego wyszliśmy ? Bo nasz styl gry nie pasował do stylu gry reszty. Były przez to dramy o wszystko, o to, że nie ogłaszamy roamów oficjalnie, najlepiej mailowo, na forum i z podanymi fitami, o to, że nie ganiamy troll cepów tylko siedzimy w koalicyjnym regrupie (to wkońcu pvp czy okopywanie się na farmie ?), o to, że ktoś napisze fit z dupy na kb, mimo, że fit był z dupy, a właściciel gra już zdecydowanie za długo, żeby tego nie wiedzieć. Ja nie lubie jak ktoś na mnie pluje, a później przychodzi do mnie na kanał i jakby nigdy nic, chce razem latać bo mu brakuje kili do normy. Ja jestem szczery i prawdziwy do bólu. Albo się lubimy i gramy razem, albo sie nie lubimy i nie wchodzimy sobie w drogę. Szkoda, bo w c0venie nadal jest kilka osób, które bardzo lubię, np część BWC.
Nie było też tak, że wyszliśmy bo pewnego dnia uznaliśmy, że jest chujowo i nie chcemy sova. To była kumulacja pewnych wydarzeń i całej atmosfery w sojuszu. Myślę, że nasze wyjście ulżyło wielu osobom, tak jak i dla nas ulżyło gdy wyszliśmy. Nikogo siłą nie zabierałem, wszyscy poszli z korporacją, bo widocznie uznali to za najlepsze dla siebie.
Co do bezcelowości to co ja poradzę, my się poprostu lubimy bić. Nie przeszkadza to nam w posiadaniu iluśtam r64, sova (nie mamy go na siebie bo jesteśmy za leniwymi chujami żeby go zentosisować) i braniu udziału w działaniach stain wagonu do którego też należymy. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #864 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:42:52 »
To ja powiem jak to wyglądało z mojej perspektywy.
Jak mnie gdzieś nie chcą, to wychodzę. Szczere, ale prawdziwe. Wiesz Xeo ile sił kosztowało nas zbudowanie naszego korpa ? To się nie stało samo z siebie. Nie odchodzi się z korpa z którego jest się zadowolonym. Ludzie po pewnym czasie, przychodzili do nas sami, ze względu na atmosferę (kto z nami siedział ten wie) i to, że non stop coś się u nas działo (wtf, 5 osobowy korp, który zabija więcej niż stare, kilkukrotnie większe korporacje). Widocznie chcięli do tego należeć.
Dlaczego wyszliśmy ? Bo nasz styl gry nie pasował do stylu gry reszty. Były przez to dramy o wszystko, o to, że nie ogłaszamy roamów oficjalnie, najlepiej mailowo, na forum i z podanymi fitami, o to, że nie ganiamy troll cepów tylko siedzimy w koalicyjnym regrupie (to wkońcu pvp czy okopywanie się na farmie ?), o to, że ktoś napisze fit z dupy na kb, mimo, że fit był z dupy, a właściciel gra już zdecydowanie za długo, żeby tego nie wiedzieć. Ja nie lubie jak ktoś na mnie pluje, a później przychodzi do mnie na kanał i jakby nigdy nic, chce razem latać bo mu brakuje kili do normy. Ja jestem szczery i prawdziwy do bólu. Albo się lubimy i gramy razem, albo sie nie lubimy i nie wchodzimy sobie w drogę. Szkoda, bo w c0venie nadal jest kilka osób, które bardzo lubię, np część BWC.
Nie było też tak, że wyszliśmy bo pewnego dnia uznaliśmy, że jest chujowo i nie chcemy sova. To była kumulacja pewnych wydarzeń i całej atmosfery w sojuszu. Myślę, że nasze wyjście ulżyło wielu osobom, tak jak i dla nas ulżyło gdy wyszliśmy. Nikogo siłą nie zabierałem, wszyscy poszli z korporacją, bo widocznie uznali to za najlepsze dla siebie.
Co do bezcelowości to co ja poradzę, my się poprostu lubimy bić. Nie przeszkadza to nam w posiadaniu iluśtam r64, sova (nie mamy go na siebie bo jesteśmy za leniwymi chujami żeby go zentosisować) i braniu udziału w działaniach stain wagonu do którego też należymy. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Ja to wszystko rozumiem i nie żywię do Was urazy. Wyszło jak wyszło, to tylko gra, jak przyjdzie co do czego to i tak sobie pomożemy :) I życzę udanych łowów z Thery, a jak ktoś się do Eso zapląta to zapraszamy na tsa :)

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #865 dnia: Listopad 20, 2015, 07:29:00 »
Mam pytanie i to tym razem serio bez trola. Czy C0ven już zupełnie schodzi na psy i nie ma w całym aliansie żadnej, osoby która po krótce wyjaśniłaby temu Panu ogólne zasady fitowania? Bo jak wyjaśnić kolejny taki kwiatek http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=314780 według mnie kolesiowi udzielił się świąteczny klimat i przygotował swojego indyka na dodatkowe oświetlenie i to nie byle jakie. Z tego co pamiętam kidyś Idea prezentowała sobą coś więcej niż bar mleczny (teraz chyba vege). Dumne hasła o budowaniu polskiego zbrojnego ramienia posiadającego własny sov... No cóż chyba za bardzo poniosła was euforia że teraz już moszna wszystko bo nie ma dram, bo śledząc wasz kb to błędy w fitowaniu statków pvp rozumiem, ale żeby zjebać fit indyka i to tak spektakularnie? Rzucanie dreadów na astero, BS-ów na sabre... brak słów.
Na razie Waszą najgroźniejszą bronią pvp są prezentacje w power poincie i odezwy na forum.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #866 dnia: Listopad 20, 2015, 08:35:48 »
A wiesz jak ujowo się lata wyneuconym indykiem?

Ps. Myślę że  o takich ludziach pisał Cyprian Kamil Norwid
"Każdego z takich, jak ty, świat nie może
Od razu przyjąć na spokojne łoże,
I nie przyjmował nigdy, jak wiek wiekiem.
Bo glina w glinę wtapia się bez przerwy,
Gdy sprzeczne ciała zbija się aż ćwiekiem
Później… lub pierwéj…"

Gość jest ponad czasowy a te fity zrozumieją dopiero przyszłe pokolenia.

« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2015, 08:44:00 wysłana przez [EVOLL] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #867 dnia: Listopad 20, 2015, 09:17:51 »
Ps. Myślę że  o takich ludziach pisał Cyprian Kamil Norwid
"Każdego z takich, jak ty, świat nie może
Od razu przyjąć na spokojne łoże,
I nie przyjmował nigdy, jak wiek wiekiem.
Bo glina w glinę wtapia się bez przerwy,
Gdy sprzeczne ciała zbija się aż ćwiekiem
Później… lub pierwéj…"
Norwid na centrali  ??? damn, co się tu dzieje?

Quagliarella

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #868 dnia: Listopad 20, 2015, 10:02:00 »


Boję się Ciebie :/

A kwestia fitów, hmm problem raczej (braku) opieki starszych kolegów niżeli gościu jest "wybitny" :/ Każdy miał takie fity na początku (nie każdy miał okazję spaść) :) Tak więc życzę życzliwszej opieki starszych kolegów :)

Pozdrawiam

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #869 dnia: Listopad 20, 2015, 10:38:34 »
A kwestia fitów, hmm problem raczej (braku) opieki starszych kolegów niżeli gościu jest "wybitny" :/ Każdy miał takie fity na początku (nie każdy miał okazję spaść) :) Tak więc życzę życzliwszej opieki starszych kolegów :)
1. Nie każdy miał takie fity. Większość nowych, których wdrażałem do gry, od razu pytała o sprawdzone fity czy prosiła o złożenie kilku pierwszych statków. W akademii milicyjnej było nawet kilka szkoleń na temat tego według jakich zasad statki fitować. Te wykłady cieszyły się zadziwiająco dużą popularnością (nawet wśród starszych graczy).
2. Nie sadzę, żeby tak stary corp/ally miał problem z objęciem patronatem młodszego kolegi. To już jest raczej opór na wiedzę.

Odsetek zdupyfitowców wśród nowych wcale nie jest tak straszliwie wysoki. Jasne, że zdarzają się błędy... ale nie tak spektakularne jak u kolegi pomidorowego.

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #870 dnia: Listopad 20, 2015, 10:51:25 »
Według mnie to raczej trend w aliansie wszyscy już kładą lache na to i każdy pilnuję swojej anomalki. I jest ogólne jolo kolega pomidorowy maił okazję wyłącznie spadać chyba że jako jedynego kila zaliczyć korpową akcję pozbycia się prawdziwego wroga http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=314727 to jego jedyny kill. Trochę szkoda że tak się zrobiło, ale jedyne kile na kb c0venowy robią teraz minionki o ile ktoś z nimi lata. I tak im większą lachę się kładzie tym większe odpady się przyciąga. Można rzucać lotniska na vagasa tyle że sowieci też to chyba widzą i niedługo na CTA nik nie poleci bo większość pospada po drodze, odbumpuje się od gejta a na miejscu będzie tylko Mkx z rozgrupowanymi działkiami.....

Rest in Peace C0ven

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #871 dnia: Listopad 20, 2015, 11:06:39 »
bezstresowe wychowanie, nie wolno pisac fit z dupy, bo to nie kolezenskie...
zwrocenie uwagi to robienie dram, a jak wiadomo C0ven jest wolny od dram odkad buractwo sobie poszlo.
tak wiec kazdy sie bawi jak umie.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #872 dnia: Listopad 20, 2015, 11:22:09 »
Acha teraz wolno tylko samemu sobie napisać fit z dupy taka autoironia http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=314589

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #873 dnia: Listopad 20, 2015, 11:31:01 »
Pamiętaj że tylko nigga może powiedzieć nigga do drugiego nigga. Poza tym teraz jest multikulti i różowa tolerancja. Jego kultura fitowania statków jest właśnie taka i trzeba celebrować naszą różnorodność! A jak nie to Cię zamkną za mowę nienawiści.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #874 dnia: Listopad 20, 2015, 12:42:14 »
Pamiętaj że tylko nigga może powiedzieć nigga do drugiego nigga.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JhE88Tp4I6U[/youtube]