Autor Wątek: Czy rząd rujnuje kraj?  (Przeczytany 222707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #560 dnia: Wrzesień 06, 2016, 20:13:38 »
Pokłosie to bardzo dobry film ....................... by był, gdyby nie to ukrzyżowanie młodego Stuhra na drzwiach od stodoły, na samym końcu. Jeszcze jakby chociaż go szpadlami w krzakach pod lasem jak na siku poszedł zatłukli. Nawet jakby mu coś wlali do herbaty, to by to wyglądało bardziej wiarygodnie :)
Jednak "Pokłosie" nie aspirowało do filmu - paradokumentu, który miał mówić jak było naprawdę. Sami autorzy zastrzegali, że korzystali z historii, które gdzieś tam kiedyś miały miejsce (poza tymi drzwiami od stodoły sic!), ale jest to łączenie w jakiś zlepek różnych historii, z rożnych miejsc, przez co zbudowana historia nie jest żadną "z życia wziętą". Na "Smoleńsk" nas zapraszają, żeby - jak twierdzą - zobaczyć jak było naprawdę (te duchy na końcu filmu to też były w rzeczywistości, skoro tak było naprawdę?).

Pismo z UM miasta stanowiące zaproszenie na pokaz "Pokłosia" dla ograniczonej widowni to jednak nie to samo, co odgórny nakaz ministerstwa do obejrzenia filmu. Nakaz ministerstwa, który jest tylko hipotetyczny, bo go nie ma i na ten moment Zalewska twierdzi, że go nie będzie (chociaż ona lubi zmieniać zdanie). Mimo wszystko to zaproszenie i tak jest denne, bo kieruje je organ prowadzący szkoły, więc rodzi pewna sugestię.
Wykaz filmów, które "mogą się przydać" w edukacji młodzieży winien jednak spoczywać na MENie, przy czym o tym, czy dana klasa/szkoła na jakiś film pójdzie winno zależeć tylko od nauczycieli i rodziców, bez żadnych pozycji obowiązkowych.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #561 dnia: Wrzesień 07, 2016, 05:57:01 »
Cytuj
Jednak "Pokłosie" nie aspirowało do filmu - paradokumentu, który miał mówić jak było naprawdu (...) Na "Smoleńsk" nas zapraszają, żeby - jak twierdzą - zobaczyć jak było naprawdę
O to to.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #562 dnia: Wrzesień 07, 2016, 10:53:03 »
Trzeba mieć naprawdę ciężko chorą głowę żeby robić taki cyrk wokół tego wszystkiego i zbierać polityczne punkciki na tej zamacho-katastrofie. Chyba, że jest w tym logika i wszystko ma na celu zamaskować prawdziwą tragedię czyli fakt że dopuszczono, że coś takiego w ogóle mogło mieć miejsce. Nie wiem czy można bardziej spierdolić taką akcję. Gdyby ruscy chcieli pomóc tupolewowi rozpierdolić się o drzewo to bardziej wystawić się im tego nie dało i w sumie jeżeli cokolwiek zrobili to w sumie (eu4 stronk) nie ma się im co dziwić. Cokolwiek tam miało miejsce winić można tylko służby oraz głupotę, naiwność i brak woli politycznej z jakiejkolwiek strony by to zabezpieczyć choć w minimalnym stopniu.

To co się wokół tego działo i dzieje to nawet nie jest śmieszne, to jest pojebane i przerażające.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

miska22

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
    • księgowa kalisz
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #563 dnia: Wrzesień 07, 2016, 11:23:38 »

Kolejną zabawną rzeczą w sprawie TK jest kwestia demokracji. Ludzie nie lubiący Pisu mówią, że to co PiS w sprawie TK robi to niszczenie demokracji w Polsce. Tyle tylko, że rolą TK teoretycznie jest pilnowanie przestrzegania konstytucji, czyli pilnowanie by demokratycznie wybrana władza nie mogła zrealizować niektórych swoich pomysłów. Innymi słowy niszczenie instytucji ograniczającej demokracje jest walką z demokracją. Czy tylko dla mnie to brzmi dziwnie?

Media?. W tej chwili jest wielka afera, że PiS wymienia ludzi w TV. Może ktoś, kto emocjonuje się tą kwestią przypomni mi w jakim czasie od wstąpienia przez komorowskiego na stołek prezydenta PO wymieniło całą radę radiofonii i telewizji? W miesiąc? Dwa?
Skąd wniosek, że nerwowe?
 
Skoro płacą tym co przychodzą na demonstracje to i są demonstracje. Jak przestanie płynąć kasa to demonstracji nie będzie





Dokładnie. zgadzam się zTobą. naiwni ludzie myśla ze ludzie sami z siebie wyszli demonstrowac a to po proostu ludzię wynajęci przez dana partie którzy biora za demonstrowanie kasę.




Czasem lubię zagrać w interesującą grę z moją księgowa kaliszewską. Wieczorem zawsze urządzam sobie małą partyjkę.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #564 dnia: Wrzesień 07, 2016, 14:52:16 »
Nie sądzę. Znam sporo ludzi udzielających się na marszach KODu i nie podejrzewam, żeby brali pieniądze za pokazywanie swojego niezadowolenia.

Może po prostu nie potrafisz uwierzyć, że skoro prawie połowie społeczeństwa nie podoba się PiS, to znajdą się w tym gronie tacy, którzy chętnie dadzą o sobie znać na ulicach.

To samo jest z miesięcznicami smoleńskimi. Wciąż mam nadzieję, że ludzie uczestniczący w tej szopce są opłaceni, jednak rozsądek podpowiada, że to oszołomy -  zwyczajnie niewielki odsetek sporej populacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #565 dnia: Wrzesień 07, 2016, 15:47:19 »
A połowie ponad podoba się pis i ich władza. Widze, że Ci co tak chcą jej bronić nie za bardzo jej rozumieją lol.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #566 dnia: Wrzesień 07, 2016, 15:58:51 »
Jak mam być szczery Soul, to niewiele zrozumiałem z Twojej wypowiedzi. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #567 dnia: Wrzesień 07, 2016, 15:59:14 »
A połowie ponad podoba się pis i ich władza. Widze, że Ci co tak chcą jej bronić nie za bardzo jej rozumieją lol.
A teraz jeszcze raz, ale tym razem po polsku :) Chyba że rzeczywiście chodzi o to, że ponad połowie społeczeństwa pisowska władza się podoba i bornią jej pomimo, że jej nie rozumieją. 

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #568 dnia: Wrzesień 07, 2016, 16:02:10 »
A połowie ponad podoba się pis i ich władza. Widze, że Ci co tak chcą jej bronić nie za bardzo jej rozumieją lol.

Ale co bronić?

Dokładnie. zgadzam się zTobą. naiwni ludzie myśla ze ludzie sami z siebie wyszli demonstrowac a to po proostu ludzię wynajęci przez dana partie którzy biora za demonstrowanie kasę.

A za uczestnictwo w marszu niepodległości ile dają?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #569 dnia: Wrzesień 07, 2016, 16:15:22 »
Cytuj
Dokładnie. zgadzam się zTobą. naiwni ludzie myśla ze ludzie sami z siebie wyszli demonstrowac a to po proostu ludzię wynajęci przez dana partie którzy biora za demonstrowanie kasę.

Koń by się uśmiał


Lubisz teorie spiskowe nie mniej niż Macierewicz. Pewnie wywalili 15 milionów zł tak na raz żeby każdemu dać po np. 300zł za udział. :D Jak Owsiak organizowali akcje w całym kraju zagadując ludzi na ulicach: "trzy stówy damy jak pan przyjdzie, przyjdź pan" :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 16:27:27 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 08, 2016, 10:42:26 »
Jak mam być szczery Soul, to niewiele zrozumiałem z Twojej wypowiedzi. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ponad połowa wyborców głosowała na pis w demokratycznym głosowaniu. Ci co tak bardzo bronią demokracji chyba nie do końca rozumieją, że to ... wola ludu zdecydowała :D. Tak działa demokracja. Rządzą Ci którzy zostali wybrani przez większość. To jak rządzą to inna sprawa, ale w sondażach wciąż im przybywa, a nie ubywa ;).

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 08, 2016, 10:51:44 »
Ponad połowa wyborców głosowała na pis w demokratycznym głosowaniu. Ci co tak bardzo bronią demokracji chyba nie do końca rozumieją, że to ... wola ludu zdecydowała :D. Tak działa demokracja. Rządzą Ci którzy zostali wybrani przez większość. To jak rządzą to inna sprawa, ale w sondażach wciąż im przybywa, a nie ubywa ;).
Masz na myśli te same wybory co ja ? W 2015 ?

Jeśli tak, to skąd wziąłeś ponad połowę głosującą na PIS ?
Cytat: PKW
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - zdobyte głosy: 5 711 687 - procent: 37.58%
Link
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 08, 2016, 10:55:13 »
Masz na myśli te same wybory co ja ? W 2015 ?

Jeśli tak, to skąd wziąłeś ponad połowę głosującą na PIS ?Link

Kwestia tego, że szydzę bardziej z tzw obrońców demokracji. To że mieli 37% i dało im to większość to inna kwestia. Winić ludzi którzy nie poszli na wybory bo pieprzą, że ich głos się nie liczy.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 08, 2016, 11:15:33 »
Ponad połowa wyborców głosowała na pis w demokratycznym głosowaniu. Ci co tak bardzo bronią demokracji chyba nie do końca rozumieją, że to ... wola ludu zdecydowała :D. Tak działa demokracja. Rządzą Ci którzy zostali wybrani przez większość. To jak rządzą to inna sprawa, ale w sondażach wciąż im przybywa, a nie ubywa ;).
Ależ oni to rozumieją. Ludzie tam zebrani nie podważają wyniku wyborów parlamentarnych. Nie twierdzą,  że zostały sfałszowane (a pamiętam taką jedną opozycję po przegranych wyborach), nie twierdzą, że są nieważne.

Ludzie tam zebrani manifestują swoją przynależność polityczną oraz niezadowolenie z kolejnych decyzji obecnego rządu. Prawo do jednego i drugiego gwarantuje im konstytucja.

Ja rozumiem że wybory wygrał PiS i uznaję wyniki wyborów parlamentarnych, ale mi się to nie podoba i mam prawo mówić, że mi się to nie podoba.

Idąc Twoim tokiem rozumowania żaden z protestów po 89 roku nie powinien mieć miejsca,  bo to krytyka decyzji demokratycznie wybranego rządu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 08, 2016, 11:25:23 »
Idąc Twoim tokiem rozumowania żaden z protestów po 89 roku nie powinien mieć miejsca,  bo to krytyka decyzji demokratycznie wybranego rządu.

Nie o to chodzi, tylko jakimś dziwnym trafem KOD nie powstał jak poprzednicy dymali społeczeństwo. A tu patrz zaraz po wyborach bo... przegrali.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 08, 2016, 12:18:14 »
PIS od dawna ma już podobną grupę ludzi wojujących w ich imieniu. To słuchacze radia maryja.

Wysłane z Mlais MX Base


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 08, 2016, 12:34:13 »
Nie o to chodzi, tylko jakimś dziwnym trafem KOD nie powstał jak poprzednicy dymali społeczeństwo. A tu patrz zaraz po wyborach bo... przegrali.
Zorganizowanie marszu leży raczej w kompetencji partii/organizacji opozycyjnych. Za brak takowych za rządów PO możesz winić tylko PiS i organizacje z nim powiązane.

To że KOD jest pro obecna opozycja nie jest tajemnicą. Cały ten rozgardiasz jest świetnie zorganizowany, ale przy każdej manifestacji tak jest. Jak manifestują rolnicy czy górnicy,  robi to pro PiSowska solidarność czy inne coś. Nigdy nie jest to czysty, nieskazitelny i spontaniczny ruch społeczny, bo ruch społeczny nie ma struktury i pomysłu na zorganizowanie czegokolwiek.

Ktoś zorganizował KOD, jak każdą inną manifestację w historii. Ale nikt mi nie wmówi, że płaci się członkom marszu za udział. Ludzie się po prostu z tymi hasłami identyfikują.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 08, 2016, 12:42:39 »
Widocznie polityka u nas musi odbywać się w atmosferze cyrków (kody, srody, marsze i inne gówna) skoro nawet do takiej elity jak użyszkodnicy centrali to trafia i się tym emocjonują i utożsamiają :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #578 dnia: Wrzesień 08, 2016, 13:26:57 »
Nie tylko u nas. W każdym demokratycznym kraju są protesty i manifestacje. Nie po to żeby cokolwiek zmienić, bo do tego musiałyby być zbrojnym powstaniem, ale po to żeby pokazać, że jest to polityczna siła. Ludzie to stadne zwierzęta i chcą się identyfikować z grupą. Im większa grupa, tym więcej głosów w kolejnych wyborach. Myślisz że po co są te śmieszne kłótnie o liczbę uczestników manifestacji?

Wydajecie się być zdumionymi faktem, że opozycja postanowiła działać zamiast siąść cichutko w kącie na kolejne 4 lata. Nie mogą nic zdziałać w sejmie, bo PiS wszystko konsekwentnie blokuje,  więc wychodzą na ulice. Takie ich prawo i uroki demokracji.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #579 dnia: Wrzesień 08, 2016, 14:26:56 »
Wydajecie się być zdumionymi faktem, że opozycja postanowiła działać zamiast siąść cichutko w kącie na kolejne 4 lata. Nie mogą nic zdziałać w sejmie, bo PiS wszystko konsekwentnie blokuje,  więc wychodzą na ulice. Takie ich prawo i uroki demokracji.

Gdyby tylko ten Bolek do rozlewu krwi nie nawoływał ;D.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #580 dnia: Wrzesień 08, 2016, 14:37:02 »
Skoro szydzimy, to odpowiem, że  opozycja musi zdobyć serca dotychczasowych wyborców PIS. A jaki elektorat, takie hasła.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #581 dnia: Wrzesień 08, 2016, 15:01:31 »
Skoro szydzimy, to odpowiem, że  opozycja musi zdobyć serca dotychczasowych wyborców PIS. A jaki elektorat, takie hasła.

Ale elektorat opozycji czy jak ? :D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #582 dnia: Wrzesień 08, 2016, 15:07:22 »
Czytania ze zrozumieniem Cię nie nauczę, od tego szkoła jest :p

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #583 dnia: Wrzesień 08, 2016, 15:09:37 »
Myślę, że żaden KOD nigdy nie będzie takim cyrkiem jak np miesięcznica lub tym bardziej te zadymy w tzw obronie krzyża.

Wysłane z Mlais MX Base


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #584 dnia: Wrzesień 08, 2016, 15:25:22 »
Czytania ze zrozumieniem Cię nie nauczę, od tego szkoła jest :p

Chyba zapomniałeś z kim rozmawiasz to taki mały hint ;). Nawet nie wiesz jak dobrze się bawie ;).

Myślę, że żaden KOD nigdy nie będzie takim cyrkiem jak np miesięcznica lub tym bardziej te zadymy w tzw obronie krzyża.

Gdybyś poczytał kto stał za dymem w obronie krzyża to może byś zmienił zdanie o prowokacjach politycznych. A KOD sam w sobie jest cyrkiem. Przewodniczący z zaległymi alimentami broni czegoś. Kpina. Dosłownie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #585 dnia: Wrzesień 08, 2016, 15:34:13 »
A. Nie odniosłeś się do miesięcznic.
B. Dalej uważam, że cyrk w obronie krzyża był największym satyrycznym osiągnięciem ostatnich (co najmniej) 20 lat w naszym polskim kurwidołku.

Wysłane z Mlais MX Base


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #586 dnia: Wrzesień 08, 2016, 15:34:44 »
Chodzenie z transparentami nazywacie prodemokratycznymi działaniami opozycji? To ma coś zmienić? Wydawało mi się że zmiany w demokratycznym państwie odbywają się podczas głosowania i tworzenia ustaw. Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu. Te "działania" to cyrk i przedstawienie dla pokazania w tv żeby kowalski myślał że ktoś o coś walczy i coś się dzieje, to jest zwyczajne pierdololo. Mam nadzieję że dożyję czasów gdy to gówno się skończy i nie będę musiał oglądać tych marnych inscenizacji. No ale tak już chyba musi być, bo nawet kukiza nazywają koalicjantem, bo czasem głosuje razem z pisem :D Jakoś tak się utarło że w dobrym guście jest gdy opozycja głosuje odwrotnie niż koalicja, nieważne co jest głosowane, ważne że głosują przeciwnie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #587 dnia: Wrzesień 08, 2016, 15:59:35 »
Glass, piszesz jakbyś się urodził dzisiaj. Witamy w polityce, gdzie każde publiczne działanie służy słupkom wyborczym. Myślisz, że jest tu jakaś różnica między partiami? W tym względzie wszystkie są absolutnie jednakowe.

Nie dożyjesz takiego dnia, ponieważ to tak działa od zawsze na zawsze, niezależnie od tego jak stara jest demokracja w danym kraju.

Chodzenie z transparentami nazywam prodemokratycznymi działaniami opozycji, bo niestety nie mają narzędzi żeby zrobić coś więcej. Bo w cywilizowanej demokracji nie da się zrobić więcej. Tak jak pisałem wcześniej, jeśli marsz ma coś zmienić od zaraz, to musi być solidnie uzbrojony. Ten może coś zmienić w kolejnych wyborach,  dodając 1 czy 2% poparcia.

Soul, nie zapominaj z kim rozmawiasz, ja też lubię się przekomarzać :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #588 dnia: Wrzesień 08, 2016, 17:14:43 »
Nie o to chodzi, tylko jakimś dziwnym trafem KOD nie powstał jak poprzednicy dymali społeczeństwo. A tu patrz zaraz po wyborach bo... przegrali.

Po prostu poprzednia władza nie torpedowała niezależnych od niej organów konstytucyjnych. Jakby tak było to taki ruch raczej na pewno też by powstał. Choć znając życie organizatorami i jego członkami byłyby inne osoby, a o Kijowskim nigdy byśmy nie usłyszeli. Impulsem do powstania KODu była sprawa TK i związane z tym delikty konstytucyjne organów władzy wykonawczej, plus bezprawne uchwały Sejmu. Kwestie stricte polityczne takie jak protesty przeciw tzw. zawłaszczaniu mediów publicznych (kto tego nie z poprzednich ekip?) czy w obronie Wałęsy doszły potem, na fali rosnącej wówczas popularności KODu i gorączki legislacyjnej PiSu.
Inna sprawa, że 99% kodowców nie wie do końca czego broni. Ta większość jak mantrę powtarza, że broni demokracji, kiedy PiS na tą chwile rzeczywiście nie zrobił nic, co miałoby tej demokracji zagrażać. Zapowiedzi majstrowania w ordynacji wyborczej są nadal tylko przedmiotem medialnych spekulacji. Tzw. obrona TK to był sprzeciw przeciw naruszeniom przepisów konstytucji z zasadą trójpodziału władz i zasadą demokratycznego państwa prawnego na czele. Niestety jak widać przytłaczająca większość demonstrantów nie ma najmniejszego pojęcia, że zasada demokratycznego państwa prawnego to coś zupełnie innego niż demokracja (choć niemożliwa do urzeczywistnienia bez demokracji, to sama demokracja do swego istnienia jej nie wymaga). Mało tego. Chyba bardzo niewielu demonstrantów zdaje sobie sprawę, że samo, nawet nagminne łamanie konstytucji nie oznacza jeszcze końca demokracji (przecież wystarczy władzę zmienić w kolejnych wyborach). Ba, sama konstytucja jako taka też gwarancją istnienia demokracji nie jest. Przecież zależy jeszcze jakie uregulowania zawiera (sami mieliśmy konstytucje z "demokracją ludową").
W każdym razie mimo jakiejś tam sympatii to tego ruchu i tych ich "imprez", sugerowałbym im zacząć robotę od douczenia swoich własnych członków :)

Gdybyś poczytał kto stał za dymem w obronie krzyża to może byś zmienił zdanie o prowokacjach politycznych.

A kto stał za tym spiskiem? Antoni czy Mariusz (nie ten z filmu)? Bo np. tak dzielnie walczący z diabelskimi zaciągami barierek od Tuska ten Pan:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Acoa7pYg8Fk[/youtube]

dostał w właśnie fuchę w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Jeśli facet należał do spisku, to ktos musiał przed rządowymi ten fakt ukryć. A ze względu na kompetencje mógł to być tylko Antonii lub Mariusz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2016, 23:43:09 wysłana przez Dux »
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #589 dnia: Wrzesień 09, 2016, 09:21:32 »
Już szkoły edukacją http://m.trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,106540,20663928,szkoly-ruszaja-do-kin-na-smolensk-rodzice-podzieleni-indoktrynacja.html#Czolka3Img

Cytuj
Na Pomorzu wiele szkół rezerwuje już uczniom bilety na "Smoleńsk"
Cytuj
Zależy nam na patriotycznym wychowaniu młodzieży, organizujemy wyjście do kina w ramach lekcji historii 
Super. Zamach smoleński na lekcji historii...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2016, 09:35:17 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #590 dnia: Wrzesień 09, 2016, 09:30:49 »
Za ten kibel ze Smoleńskiem to sam bym podpisał się przeciw indoktrynacji.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #591 dnia: Wrzesień 09, 2016, 12:23:07 »
Ministra rzuciła,  że ten film można po części traktować jak film biograficzny i dokumentalny.

Jeśli tak, to w te same kategorie łapie się "A. Lincoln pogromca wampirów".

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #592 dnia: Wrzesień 09, 2016, 12:26:41 »
Na imdb dostał kategorie fantasy :D.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #593 dnia: Wrzesień 09, 2016, 12:55:23 »
Myślałem że żartujesz... wszedłem na imdb, Smoleńsk z rate 1/10 i etykietą fantasy. Made my day :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #594 dnia: Wrzesień 30, 2017, 06:57:14 »
Qlko, nadal zbierasz po 10 na Rysia?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kf8Q_J3leEA[/youtube]

Nie udalo mnie sie znalezc muzycznego dzialu. Dzialam as intended.
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach