Autor Wątek: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --  (Przeczytany 56462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:56:45 »
Przekroczyliśmy 1k odwiedzin ;-))

Dziękujemy!

PS. Poszukujemy kronikarza, który objąłby we wrześniu rubryczkę Scope News! :D

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 28, 2009, 13:01:16 »
Wiem, że może za często bumpię, ale chciałem się pochwalić :P

Kroniki trafiły na oficjalną stronę fansite'ów EvE-Online!
http://www.eveonline.com/community/fansites.asp

Co oznacza, że jesteśmy teraz oficjalną stronką ^_^. Jupiii.

Tym bardziej zapraszamy do współpracy! Nowe teksty już w drodze!

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 28, 2009, 13:14:12 »
Gratulacje, Papug!  o7


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

eX

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 28, 2009, 21:04:45 »
Gratuluję, może teraz troche więcej odwiedzin Ci puknie.

A tak btw. w tej liscie features mogła by się też pojawić kropka videos, no i więcej ludzi mogło by wrzucać filmiki :P

Loc0

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 28, 2009, 21:05:52 »
Gratki Greg ;) A teraz lec cos zabic zebys mial background do nxt opowiadan  >:D

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 01, 2009, 15:22:34 »
W dziale Breaking News (rozumiem, ze to wiadomosci SCOPE) warto by bylo dodawac daty i godziny ich publikacji.

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 01, 2009, 22:07:51 »
Will do it, ale póki co potrzebuję kogoś, kto to obejmie przez ten miesiąc (bo mam lekkie urwanie głowy ;(( )

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 06, 2009, 13:28:01 »
Póki co, rubryka SCOPE padła (redaktor pokłócił się z przedstawicielem Scope, czego skutkiem jest zerwana holo-linia informacyjna). Pracujemy nad nowym dostawcą wiadomości.


Tymczasem Kroniki nadal czekają na "guziczek" na centralce ^_^.
Co więcej - mamy już w zapasie masę prac Lo'Kchena (dozowanie pracek jest cotygodniowe).

POLECAM!

http://kroniki.unseen.pl/news.php

Mooneye

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mooneye
  • Korporacja: Shocky Industres Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 30, 2009, 12:37:32 »
Bump and pump itd.... żeby KNE znów nie uciekły z pamięci ludzkiej.

Dokładam się również do prośby Grag'a o skromnego linka na Centrali do Kronik. Jak dobrze pamiętam kiedyś był taki i miło będzie znów podobny ujrzeć.

Pozdrawiam i sayonara  ;D   

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 14, 2009, 18:04:41 »
Mamy już na koncie 4k unikalnych odwiedzin!

Szeregi naszych twórców zasilają nowe siły! :D Zapraszam serdecznie do lektury opowiadanek autorstwa Feece'a Trinthakis'a !

Na horyzoncie - konflikt ze SCOPE został zażegnany! Zarząd postanowił skorzystać z przysługującego im prawa 'absolutnej wymiany załogi', dzięki czemu strajk przestał być problemem. Zapłata również była wysoka. Prezes ds. socjalnych musiał podać się do dymisji i zesłaniu na planetę Inari 4. Zarząd SCOPE solidaryzuje się z wygnanym.

Jeśli jeszcze nie pisałeś dla Kronik - Załóż konto już teraz i pisz!
Jeśli jesteś autorem na Kronikach - Zamieść swoje stare i nowe dzieła!


ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ!
http://www.kroniki.unseen.pl

MightyBaz

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 15, 2009, 09:35:06 »
mozesz dorzucić moje stare opowiadanko


black market

Znowu trafiłem do tej ohydnej stacji pełnej dziwek, gejów i ich alfonsów. Świat okrutny w swojej wymowie, ciągle zmieniający oblicze fortuny. Lądowanie na autopilocie jest jak szybka toaleta przed następnym razem...nawet nie wiesz, kiedy jest po wszystkim.
Otworzyłem oczy, opary, czy też kłęby pary waliły prostu w stojący nieopodal statek klasy „crusader”. Lubię interceptory, są jak niewinne  dziewice, można na nie popatrzeć na skanerze, ale trudno je złapać i poczuć.
Koniec rozmyślań, trzeba ruszyć dupę i zalać ten koszmarnie nudny dzień w imię nieżyjącego Imperatora. Cóż, miałem szczęście, jako niewolnik mogłem liczyć tylko na chłostę z rąk mojego Pana i władcy. Nie trafiłem na złego człowieka, tylko na Amarra. Lepsze to niż praca w kopalni w głębokiej przestrzeni. Pieprzone amarskie bydlaki, wiedzą jak utrzymać takich jak ja w ryzach. Żadnej szansy na ucieczkę, wystarczy wysłać w eter sygnał, i koniec, jesteś trupem. Niewolnik nie może mieć klona...tylko jego Pan ma do niego dostęp. Nah, co za życie...chyba pójdę w końcu  i zerżnę znowu tę Joan Arc, wie co i jak, jedyna mi bliska osoba, która zawsze jest dla mnie miła.
Ale, muszę jeszcze skończyć misje , którą zlecił mi mój Pan, dostarczenie przesyłki do doku 43 na stacji. Kiedy wędowałem do celu, widziałem oczami wyobraźni jak znowu idziemy w bój z Joan Arc. czułem jak hormony napinają wytarty kombinezon.
Nagle ujrzałem jak niewysoki galleantyjczyk poufale poklepuje jakiegoś kolesia w uniformie CONCORDu. Zwolniłem kroku, coś wisiało w powietrzu...znałem to uczucie...raptowny błysk oślepił mnie na moment. Po chwili, kiedy oczy przyzwyczaiły się do otoczenia...zamarłem...mój odbiorca przesyłki i ten mundurowy, leżeli jeden na drugim jak w gejowskim dramacie. O…nie! Uderzenie gorąca pozbawiło mnie czucia w nogach...upadłem jak worek zgniłych owoców morza. Kątem oka widziałem swoje stopy, leżące daleko ode mnie...Przechyliłem głowę, czując że zaraz zwrócę swemu Panu jego dzisiejszy poczęstunek. Dwóch drabów, Khanidów, podeszło do mnie mamrocząc między sobą o jakiś boosterach. Jeden z nich pieszczotliwie machnął  blasterem po moim ramieniu. Przesyłka poturlała się w stronę drugiego draba, razem z moją dłonią. Ten drugi rozdziawił usta i sepleniąc  do mnie - i co kurduplu, czarny rynek to nie dla amarków - rechot zagłuszył trzask z blastera...

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 15, 2009, 10:27:11 »
Już jest ;-)

Ale miło dopiero teraz się dowiedzieć, czyje to jest :D

http://www.kroniki.unseen.pl/news.php?readmore=11

MightyBaz

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 15, 2009, 10:55:13 »
tylko ten tutaj troche poprawilem, bo na podanym linku jest ...z błędami stylistycznymi. Prośba o replacement

lukez

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 15, 2009, 12:25:13 »
Mamy już na koncie 4k unikalnych odwiedzin!

Szeregi naszych twórców zasilają nowe siły! :D Zapraszam serdecznie do lektury opowiadanek autorstwa Feece'a Trinthakis'a !

Gregorius,
dzięki za announcement !  :coolsmiley:

(rpg on)
Opowiadania tamże zamieszczone znajdą się wkrótce na Liście Tekstów Zakazanych. Ich czytanie, grozi niechybnie odwiedzinami kilku moich braci w brązowo-czerwonych habitach...
Wszystkim zagubionym duszyczkom, życzę szybkiego powrotu na łono Matki-Kościoła i szybkiego ucięcia znajomości z w/w heretykami.
Pozdrawiam i życzę miłej pokuty,
Wasz uniżony sługa, Feece Trinthakis  o7

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 05, 2009, 11:38:02 »
Strzeliło nam ponad 6k odwiedzin!!  O0

Zapraszam do lektury kronik nowego debiutanta - Cascador'a !

Wszystkich innych serdecznie zachęcam do dzielenia się swoimi dziełami na łamach Kronik!
 O0

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 19, 2009, 17:02:33 »
Akcja - do świąt 10k !!

NA KRONIKACH mamy już prawie 10.000 unikalnych odwiedzin!!

CO więcej, na świąteczny okres szykuje się doskonała uczta dla czytelników!!
Nowy autor - Grevinsky - Debiutuje na łamach Kronik swoim nowym cyklem powieściowym "Grevinsky Old Story" !! Serdecznie zapraszamy do lektury!  http://kroniki.unseen.pl/

UWAGA!! Kroniki również działają w Ingame Browser!! Nie nudź się więcej kampiąc gate'y, stacje, lecąc na autopilocie. Wejdź na Kroniki Nowego Edenu !!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2009, 17:07:59 wysłana przez Gregorius »

Mooneye

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mooneye
  • Korporacja: Shocky Industres Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 27, 2010, 09:06:41 »
Salute galaktyczni tułacze...

Zarazem aby kopnąć troszku temat,  jak i również dla informacji.  Mianowice "Raporty z Kantyny" hulaszczego inspektora, wróciły  do ramówki Kronik Nowego Edenu. Zainteresowanych zapraszam do lektury.  8)

http://kroniki.unseen.pl/

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 27, 2010, 10:15:54 »
Mooneye, ty żyjesz!!?? :D


Btw. jeśli ktoś jest w stanie pogrzebać w kodzie portalu centrali, by wcielić kroniki, to byłbym wdzięczny ^_^

Mooneye

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mooneye
  • Korporacja: Shocky Industres Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 27, 2010, 10:19:52 »
Mooneye, ty żyjesz!!?? :D


Jak widzisz , jeszcze dycham... i z piórem na KNE troszku się rozpycham. Ale już starczy tego offtopowania... trzeba się zabrać do nowego epizodu pisania.  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 27, 2010, 10:32:01 »
Cytuj
Btw. jeśli ktoś jest w stanie pogrzebać w kodzie portalu centrali, by wcielić kroniki, to byłbym wdzięczny
Wpierw to Hastra musi mieć na tyle zaufania do kogoś żeby mu te pliki dać, poza tym macie nieaktualne linki na głównej :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 27, 2010, 12:44:40 »
Wpierw to Hastra musi mieć na tyle zaufania do kogoś żeby mu te pliki dać, poza tym macie nieaktualne linki na głównej :P

Jeśli jesteś w stanie odczytać na saaamej górze info, że KNE są zamknięte, to znadziejsz wytłumaczenie, dlaczego są nieaktualne ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 27, 2010, 12:57:12 »
Troche w takim razie kłucą się z tym newsy zamieszone przez Moona :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 27, 2010, 13:10:15 »
True. ;)


Dlatego konieczne jest połączenie kronik z Centralą ;d

Mooneye

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mooneye
  • Korporacja: Shocky Industres Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 27, 2010, 13:43:44 »
A to widzę , że ja coś przeoczyłem. I faktycznie info o hibernacji świeci prosto w japę w nagłówku stronki. :-[ No szkoda, niepotrzebnie się zatem wyrwałem z  moimi nowinkami.   

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 27, 2010, 13:51:24 »
Myślę, że to raczej dobrze ! :) Tzn. coś ulegnie zmianie.
Jeśli nie uda nam się podłączyć tego pod Centralę, to będziem myśleć nad inną opcją. [choć nadal wierzę, że ktoś pomoże]

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 27, 2010, 16:59:53 »
Więc jak? Mam dodawać do Kronik coś swojego* czy lepiej czekać na rozwój sytuacji?

*- Na chwilę obecną mam dwa teksty "gotowe"- tzn chcę je przed wysłaniem ostatni raz przejrzeć (ewentualnie poprawić) i kolejne dwa "w drodze"- tzn prace trwają.

Gregorius

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 27, 2010, 17:05:47 »
Sam nei wiem ;))

Możemy spróbować odrestaurować kroniki i uruchomić oddzielnie ;)

NeX

  • Gość
Odp: KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:14:05 »
  Po prostu wpinajcie nowe teksty do siebie, a o integrację z Centralą trzeba się upominać po wakacjach jak się cała administracja objawi i będzie komu poszperać w kodzie portalu. Ja też chętnie się upomnę o podpięcie na serwer pdfów z przetłumaczoną fabułą kronik EVE. Mam to co było swego czasu zlinkowane na Centrali:

kraniec_swiata_polowa_zycia_blk.pdf
kraniec_swiata_spirala_blk.pdf (&white)
wetgrave_Jowiański_Grobowiec_blk.pdf (&white)

  Pierwszoligowe tłumaczenie, które wykonał Yannick i techniczne wykonanie pdf takie samo jak oryginały (black&white) z CCP.

  Obciach, że do tej pory tego nie ma w TOPie portalu, ale od czasu jak Pticu obiecał podczepić trochę zamieszania z Centralą było i wiele rzeczy mogło umknąć, więc teraz chociaż trochę miejsca na serwerze (pliki do 200KB), i dział w bacground na linki do czasu wytłuszczenia na portalu, to minimum aby się kawał wspaniale wykonanej pracy nie marnował (a marnuje się bo Google nie wyrzuca linków do tłumaczonych pdfów). Yannick już dawno zgodę wyraził. Przeszkód prawnych z publikacja tłumaczeń też nie ma ze strony CCP, a wartość dla nowych czytelników i graczy EVE być może większa niż kolejny fit n00bshipa.

PS Yannick wciąż tu zagląda, więc pytanie bezpośrednie - czy ma coś jeszcze?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 01:37:04 wysłana przez NeX »