Autor Wątek: Command $ Conquer - Tiberium Alliances - przeglądarkowa strategia  (Przeczytany 2692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Ktoś grał i może coś o tej grze powiedzieć?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Command $ Conquer - Tiberium Alliances - przeglądarkowa strategia
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2013, 21:59:29 »
Ja grałem. Typowa browserówa w stylu html5. Zero kontroli nad jednostkami (po prostu odp je rozstawiasz i jazda).
Jako plus mogę dodać otoczkę z Tiberium Wars. Pograłem w to w wakacje i dość szybko mi się znudziło.

Wysłane z mojego WT19i


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Prowe

  • Gość
Odp: Command $ Conquer - Tiberium Alliances - przeglądarkowa strategia
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2013, 10:11:38 »
Słabe jest. Ponadto są mikropłatności co powoduje, że nie masz szans z mastercardami i szybko Cię wykończą. W tej grze można kupić dosłownie wszystko za pieniądze. Gdyby nie ten fakt, to może i bym w to jeszcze sobie poklikał, bo lubię klimat C&C. Jeżeli nie chce się płacić, to potrzeba solidnie zgranej paczki kilku osób i żelaznej dyscypliny. Jak masz ekipę chętną do grania to musicie założyć konta w tym samym czasie i w tym samym regionie mapy aby bazy wykreowały się jak najbliżej siebie i ciągnąć to wszystko jako jeden kolektyw - jak Borg ze Star Treka. Wówczas rozjedziesz pół świata i zatrzymasz się dopiero na zgranych mastercardach, którzy pokonają Was swoimi dolarami :)