Autor Wątek: Czy to dla mnie?  (Przeczytany 2967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cahim

  • Gość
Czy to dla mnie?
« dnia: Grudzień 27, 2005, 15:03:58 »
No có?, w ?wi?ta mia?em troche czasu. Po zjedzeniu tony ryby, odwiedzeniu wszystkich bab?, rodziców, te?ciów i cioc ko?cu znalaz?em chwilunie dla siebie (?ona dosta?a na gwiazdk? ksi??k? wi?c mia?em absolutny spokój :)).
Zasiad?em wi?c wieczorkiem do kompa otworzy?em piwko, zaci?gn??em EVE,  zainstalowalem i....
jak konczy?em tutoriala to bylo kolo 4.00 am, ?ona ju? dawno spa?a a ja mia?em na 9 by? w pracy (urlopu mi?dzy ?wi?tami nie bralem).

Po co to wszystko pisze?
Otó?, zastanawiam si? czy w ogóle warto si? wci?ga??
Wcze?niej gra?em w Guild Warsy i przesta?em w?a?nie dlatego ?e wymaga?y ode mnie za du?o czasu i zaanga?owania (gildia, codzienne treningi, walki).
Niestety grywam raczej sporadycznie (par? razy w tygodniu po godzinke, dwie) i nie wiem czy nie b?dzie to po prostu wywalenie kasy w b?oto.
Z tego co czytam w noobgarten to w EVE trzeba gra? codziennie.
Tak wi?c doradzcie co?. Napiszcie czy warto, czy mo?e lepiej da? sobie siana i zainstalowa? arcanoida :).

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Czy to dla mnie?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2005, 15:14:53 »
Nie trzeba gra? codziennie - ale czy wytrwasz? ;)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Big Jack

  • Gość
Czy to dla mnie?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:02:37 »
no czasami tylko kasy brak . ale generalnie nie potrzeba du?o ga? zeby mie? dobr? posta? .. potrzeba tylko czasu ;P

cahim

  • Gość
Czy to dla mnie?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:13:05 »
no co? na razie i tak jestem na trialu wi?c mam jeszcze 13 dni testów. Potem si? zobaczy. Ale pocieszaj?ce jest ?e nie trzeba siedzie? po kilka godzin dziennie.
No i jeszcze jedno: z tego co widz? to w eve graj? raczej starsi ni? m?odsi :), a to po GW mi?a odmiana...

Kamoris

  • Gość
Czy to dla mnie?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:15:33 »
Eve jest o tyle dobra ze nie tzreba spedzac setki godzin na expa zeby mocniejszym lepszy itd. Tu liczy sie tylko czas im jestes starszy tym lepszy
:P

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Czy to dla mnie?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:34:42 »
Generalnie postac rozwija sie niezaleznie od czasu jaki spedzasz w grze.
Poprostu gracze którzy od dawna oplacaja abonament beda mieli lepiej wycwiczona postac od tych "nowych". Najwiekszym problemem jest jednak zarabianie kasy, które to wymaga juz osobistego zaangazowania. Ale czy kasa jest najwazniejsza? Wedlug mnie nie a liczy sie przedewszystkim dobry fun.
Podstawa to trafienie do odpowiedniego corpa w którym ludzie lubia sie bawic tak samo jak Ty.  8)

cahim

  • Gość
Czy to dla mnie?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2005, 16:49:07 »
Cytat: "blaster"

Podstawa to trafienie do odpowiedniego corpa w którym ludzie lubia sie bawic tak samo jak Ty.  8)


Co do korpa to si? raczej nie martwie. Jak ju? zaczne na powa?nie gra? to w tej kwesti licze na was :). My?le ?e na tym forum znajd? pare osób z którymi sie spikne i dol?cze do ich timu.

pc5

  • Gość
Czy to dla mnie?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2005, 18:11:20 »
Team daje duzo, gra sie zmienia calkowicie.

Co do kasy to nie jest ona najwazniejsza, ale jak to z kasa bywa, z nia jest fajniej. Osmiele sie stwierdzic ze trudno sie jest bawic bez kasy w niektorych dziedzinach w EVE. Np handlowiec, producent (nie taki ktory robi 1 BSa na miesiac)... czy pilot z talentem do podow :D