Autor Wątek: Witam ponownie  (Przeczytany 17094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZoneLander

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZoneLander
Witam ponownie
« dnia: Maj 11, 2019, 00:15:41 »
Witam, po wielu latach (6 chyba?) zastanawiam się czy nie wrócić do EVE, z tego co widzę sporo się pozmieniało - choć nie wszystko na lepsze. W związku z tym mam pytanie : czy jest jakaś ekipa polsko języczna do której można wbić na ts/discord i czegoś się dowiedzieć o aktualnej sytuacji w EVE ?   A tak poza tym - wielu starych wyjadaczy już tu nie widzę, gdzie podział się stary troll zwany CatFromCheshire np. ? Z innych kwestii - wie ktoś jak zaimportować teraz swoje api na to forum? I jak wyłączyć tą cholerną weryfikację do postów. To chyba jakiś sadysta wymyślił..

Edit : a co się stało z moim poprzednim kontem na eve centrali? Wcięło przy zmianie hostingu?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2019, 02:21:50 »
CatFromCheshire raz na pół roku zagląda na forum, ostatnio pisał, że nienawidzi słowa "piniążki", ale raczej już od dawna nie gra i nie chce mu się też pisać.

Stare konta wywalił z nudów któregoś dnia Hastrabull.

ZoneLander

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZoneLander
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2019, 11:06:48 »
Dzięki za odpowiedź, a co do mojego głównego pytania - jest sens wracać do EVE, czy też czekać i liczyć że Bethesda nie spieprzy Starfield?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2019, 18:07:48 »
Starfield?
Cytuj
Data premiery gry w wersji PC: 2021

A co do głównego pytania, nie ma UnseenAcademy ani innych szkoleniówek, niedobitki dawnego c0venu przeniosły się do goonsowa, w FW chyba nikt się nie bawi. Ogólnie mniej się dzieje, ale przynajmniej wg. statystyk sporo osób wciąż chętnie pogrywa.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2019, 18:20:05 wysłana przez Zgudi »

ZoneLander

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZoneLander
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2019, 19:42:27 »
Mniej się dzieje, w sensie że spokojna farma? Żadnych wojen, ganków, roamów? Czy jest sens aktywować konto omega, pofarmić trochę i szukać ekipy do pvp, czy też lepiej sobie odpuścić  bo EVE działa już siłą inercji?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2019, 23:04:55 »
To, że tylko ja się tu udzielam czegoś cię nie uczy?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2019, 12:16:22 wysłana przez Zgudi »

ZoneLander

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZoneLander
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2019, 23:56:02 »
Ehh, no cóż - parafrazując : "tak ładnie żarło a zdechło".   :(

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2019, 07:03:43 »
gra się po prostu zmienia, czy na lepsze czy gorsze? nie wiem, jest inaczej, ale "golden age" to raczej już przeminął.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2019, 14:17:35 »
CHEJKA.
pewpew

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 13, 2019, 14:42:52 »
Miałem nadzieję, że ktoś napisze, "co ty pieprzysz, przecież dużo się dzieje bo" i takie tam.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2019, 15:37:34 »
Dzieje się na tyle, że ja po "definitywnym zakończeniu przygody z eve" wróciłem bo inne gry to nudy
pewpew

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2019, 15:53:43 »
Dzieje się dzieje. Po prawie roku kerbirki ruszamy na wojnę. Odwiedzimy mieszkańców północy, mam nadzieje ze tym razem dzielni pvperzy nie będą bali się wydokować.
Ccp obiecuje że nie będzie takiego laga ale kto tam im da wiarę :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2019, 16:32:46 »
Dzieje się dzieje. Po prawie roku kerbirki ruszamy na wojnę. Odwiedzimy mieszkańców północy, mam nadzieje ze tym razem dzielni pvperzy nie będą bali się wydokować.
Ccp obiecuje że nie będzie takiego laga ale kto tam im da wiarę :)

Nie wiem czy Wy sami wierzycie w te brednie, które wypisujecie. Serio myślisz, że komuś będzie chciało się walczyć z blobem, w którym przykładowo leci pełna flota (254 postaci) złożona z SAMYCH NYXÓW. Północ nie kiwnie palcem, żeby się bronić, przynajmniej nie w sposób konwencjonalny.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 14, 2019, 00:21:59 »
Bo to będzie kolejna wojna w której nikt nie wydokuje. Takie teraz są wojny :). Gaunt są dobre gry jak dobrze poszukasz :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 14, 2019, 01:51:52 »
Nie wiem czy Wy sami wierzycie w te brednie, które wypisujecie. Serio myślisz, że komuś będzie chciało się walczyć z blobem, w którym przykładowo leci pełna flota (254 postaci) złożona z SAMYCH NYXÓW. Północ nie kiwnie palcem, żeby się bronić, przynajmniej nie w sposób konwencjonalny.

Gdyby nie było szans na walkę to nikt by się nie ruszył. Musieliście przegapić co było ostatnim razem: https://www.youtube.com/watch?v=ZEq8J2l7qGA :P
https://www.pcgamer.com/the-biggest-battle-in-eve-onlines-entire-history-is-happening-right-now-and-you-can-watch/



Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 16, 2019, 11:17:23 »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 16, 2019, 12:39:04 »
Zawsze dostaje banana na ryju, jak czytam gdy f1 monkeys prężą muskuły na forach, jak to będą w glori i chwale rozjeżdżać przeciwnika.
crucial tylko qrwa paplinku nie zapomnij kliknac, bo trzeba bedzie placic kary za brak partycypacji.

powodzenia i hf. lol....
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 16, 2019, 15:21:32 »
Cóż, kolega pytał co nowego to napisałem.
Struktury odanchorowuja się 7 dni wiec zobaczymy. W tydzień dolecimy a ref resetuje timer.  Zostawili statki pvp wiec jednak coś będzie. Wiesz to uczucie bycia primary kiedy cała flota ciągnie cię za uszy byś nie spadł jest bezcenne. Ostatnio byłem pod wrażeniem jakie pięrd...cie ma Nckowy Keepstar. Nie spadłem ale mało brakowało.
Dzięki chłopaki za ciepłe słowa. Wpadnijcie kiedyś do nas w odwiedziny.
Ps. Ciekawostka: w życiu papa żadnego nie klikałem ale będę ich wypatrywał :) o karach do płacenia tez nie słyszałem może tak jest w jakiś innych postcovenowych korpach. To współczuje graczom.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2019, 00:13:43 »
Cóż, kolega pytał co nowego to napisałem.
Struktury odanchorowuja się 7 dni wiec zobaczymy. W tydzień dolecimy a ref resetuje timer.  Zostawili statki pvp wiec jednak coś będzie. Wiesz to uczucie bycia primary kiedy cała flota ciągnie cię za uszy byś nie spadł jest bezcenne. Ostatnio byłem pod wrażeniem jakie pięrd...cie ma Nckowy Keepstar. Nie spadłem ale mało brakowało.
Dzięki chłopaki za ciepłe słowa. Wpadnijcie kiedyś do nas w odwiedziny.
Ps. Ciekawostka: w życiu papa żadnego nie klikałem ale będę ich wypatrywał :) o karach do płacenia tez nie słyszałem może tak jest w jakiś innych postcovenowych korpach. To współczuje graczom.
Grasz w najwiekszym blobie w tej grze. Jestes w tym ally nawet nie srubka. A wypisujesz tutaj pierdoly jakbys byl jakims marshalem. Super, ze szczyt twoich doznan w evce to dostawanie repek od logi/capsow logi . Filozofia lata f1 warriora jest mega trudna.
Warp/anchor/f1/jump przez jb/portal tytka.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 17, 2019, 07:17:14 »
to ze goowniaki, obecnie sa najwieksza sila, raczej nie ma nikt watpliwosci. Ale wypisywanie wyniosłych bzdur, faktycznie jest po prostu infantylne. bo macie wszystkiego po kilkadziesiąt razy więcej i NI CHUJA nie będzie to równa walka. qrwa jaka walka: ] oranie struktur. nic poza tym, tylko po to aby zainstalowac jeszcze wiecej swoich rentierów.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2019, 19:12:25 »
Zabawne, że w sumie od ponad dekady jest to samo pierdolenie o tym jakie to goownowo jest. No ale skoro ktoś ma z tego fun że lubi być F1 pusherem to chwała mu za to.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 21, 2019, 00:38:40 »
Dzień dobry Państwu. Właśnie wywaliłem 15 euro na konto, ponownie. Zainstalowałem klienta i widzę mnóstwo zmian. Jest z kim grać? Warto? Jest sens?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 21, 2019, 09:18:47 »
Miliony Polaków zadaje sobie to samo pytanie, gdzie sens?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 21, 2019, 09:59:28 »
Czyli pół litra trzeba?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 21, 2019, 13:38:18 »
Pół litra to jest nic jak zdefiniowali górale. Ale flaszki zawsze trzeba ;)

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 23, 2019, 23:16:48 »
Cóż, kolega pytał co nowego to napisałem.
Struktury odanchorowuja się 7 dni wiec zobaczymy. W tydzień dolecimy a ref resetuje timer.  Zostawili statki pvp wiec jednak coś będzie. Wiesz to uczucie bycia primary kiedy cała flota ciągnie cię za uszy byś nie spadł jest bezcenne. Ostatnio byłem pod wrażeniem
Dzięki chłopaki za ciepłe słowa. Wpadnijcie kiedyś do nas w odwiedziny.
Ps. Ciekawostka: w życiu papa żadnego nie klikałem ale będę ich wypatrywał :) o karach do płacenia tez nie słyszałem może tak jest w jakiś innych postcovenowych korpach. To współczuje graczom.
Przecież ciebie to w gonach "doceniają" nie to co w covenie XD z tym że znaczysz mniej niż w c0venie a wrzaski iż gonnsy to ja/my XDDD.
Wasz korp w 5aq jak wpadało 5-6 neutów z wh tracił wszystko co było na gridzie włączając w to capitale, wspomnę o akcjach  gdzie CAŁA korporacja nie ma ozonu albo cyna i nie jesteście w stanie owego zapalić to już przeszłość  ? Czy dalej kultywujecie tradycje bycie retardami w grze i warriorami na forum ?  W temacie gdzie  ktoś wraca do gry i jest zielony, a Ty go tak perfidnie chcesz oszukać to była domena Testera Miodu- przekazał pałeczkę ?. Widzę że jest na szczycie tabeli zabójstw, prawdziwy killer XDD. Pozdrów go tam, powiedz że jak wrócę do gry to jego koparki będą miały przestój ;).  Niech się spieszy z wykopkami ;).

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 25, 2019, 19:06:46 »
Przecież ciebie to w gonach "doceniają" nie to co w covenie XD z tym że znaczysz mniej niż w c0venie a wrzaski iż gonnsy to ja/my XDDD.
Widzisz, Goonswarm to my. Goonswarm to właśnie takie korporacje jak nasza. 78 działających razem korporacji. Jesteśmy w czołówce najlepszych wg comiesięcznej oceny dokonywanej przez sojusz. Swoją droga chyba przeceniasz moje znaczenie w starym sojuszu.
Teraz mam znacznie większe możliwości niż kiedykolwiek miałem w C0venie. Jak sądzisz ilu goonów ma dostęp do walleta sojuszu i SOV-a itp. ? Zresztą długo by wymieniać, szkoda się rozpisywać. Słuchałeś wystąpienia Mittaniego po ostatniej wojnie, po bitwach pod x47 ? Coś tam o mnie mówił :)
Wasz korp w 5aq jak wpadało 5-6 neutów z wh tracił wszystko co było na gridzie włączając w to capitale, wspomnę o akcjach  gdzie CAŁA korporacja nie ma ozonu albo cyna i nie jesteście w stanie owego zapalić to już przeszłość  ? Czy dalej kultywujecie tradycje bycie retardami w grze i warriorami na forum ? 
Sorry, ale znów coś Ci się pomieszało. Pomyliłeś korporacje. Nigdy nie mieszkaliśmy w 5aq - tam mieszkała Tortuga.
Rzadko latamy korpowo PVP (lenistwo straszne i inne zajmujące zajęcia ingame, może 20% graczy jest zainteresowane) ale jak już polecimy mini flotą to wyniki są zachęcające: https://br.inyour.space/?s=4682,4674,4668&b=8612340,8612400,8612475&e=90,30,15&t=uf Ratla nie daliśmy rady - przyleciała w końcu duża flota karaków a na rorquala nie było dość ammo i puściliśmy go po pół godzinie wolno.
W temacie gdzie  ktoś wraca do gry i jest zielony, a Ty go tak perfidnie chcesz oszukać to była domena Testera Miodu- przekazał pałeczkę ?. Widzę że jest na szczycie tabeli zabójstw, prawdziwy killer XDD. Pozdrów go tam, powiedz że jak wrócę do gry to jego koparki będą miały przestój ;).  Niech się spieszy z wykopkami ;).
Oszukać ? Obawiam się że wszystko co napisałem to prawda.
Nie ma Cię w grze ? To dużo wyjaśnia - przeniosłeś aktywność na forum. Z pvp do pvb, nice :P
Testera pozdrowię. Padnie jak to usłyszy. Ze śmiechu oczywiście. Całe PL, PH, BB itp nie powstrzymało go od kopania ale miejmy wiarę że Tobie się uda ;)
Zawsze jakaś rozrywka będzie :)


« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2019, 13:24:22 wysłana przez [SHCK] Crushall »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2019, 17:33:49 »
Lel. Goonswarm to my.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 26, 2019, 17:48:45 »
żebym was nie znał to może bym uwierzył w chodź co, a tak to humor się poprawia ;p.
Apropo mitaniego i jakiegoś tam filmiku to zacytuję tutaj  biskupa i wypowiedz odnośnie filmiku jakiś pajacy z interneta o pedofili " nie oglądam byle czego " - zatem niestety nie widziałem jak to sam imperator was/Ciebie wychwala hehe

gz kili  jako korporacja :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 27, 2019, 09:45:24 »
Trzeba przyznać, że leadership goowniaków jest bardzo sprytny i silny.
Umiejętnie pozwala, każdemu f1 pusherowi czuć się ważnym i istotnym. To jest niewątpliwie potężna siła, nawet jeśli to są tylko pozory.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 27, 2019, 13:27:18 »
Crushall, dlaczego nie dodajesz "(pbuhn)" po tym jak wspominasz jego Kosmiczną Ekscelencję, Imperatora Nowego Edenu, Jaśnie Oświecone Słoneczko Delve, THE Mittaniego (pbuhn)?

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 28, 2019, 22:33:54 »
Crushall, dlaczego nie dodajesz "(pbuhn)" po tym jak wspominasz jego Kosmiczną Ekscelencję, Imperatora Nowego Edenu, Jaśnie Oświecone Słoneczko Delve, THE Mittaniego (pbuhn)?

Wtopa, normalnie mnie za to wywalą do ascendence :P Obiecuję poprawę. Ave mittani (pbuhn) :P
A tak serio to najbardziej brakuje mi w goonach ogarniętego pvp małej skali. Ostatnie naprawde dobre miałem z Russian Thunder Squad czy z Vurionkiem.
Ale nie można mieć wszystkiego.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2019, 07:54:16 »
A tak nie lubili Goonswarmu z czasów Stain wars :(. Sesfan się w grobie przewraca.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2019, 16:10:17 wysłana przez Soulscream »

loc0

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Korporacja: use to be gbt
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 29, 2019, 21:03:03 »
Niewiarygodne, ze Tobie sie Soul jeszcze chce  ;D
Do grania nie wrociles jak sadze?
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2019, 21:11:11 wysłana przez loc0 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 30, 2019, 16:10:35 »
Niewiarygodne, ze Tobie sie Soul jeszcze chce  ;D
Do grania nie wrociles jak sadze?

W sumie znów od 6 miechów nie gram.