Autor Wątek: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?  (Przeczytany 6662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulless

  • Gość
Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« dnia: Grudzień 19, 2006, 09:01:35 »
Doszedlem do wniosku zeby sobie uaktywnic jakiegos agenta R&D. No niech leca sobie punkty, spokojnie niech sie zbieraja i takie tam.
Jednak zaliczylem wtope ze standingami.
Aktualnie posiadam standing do rodzimej frakcji na poziomie 5.01. Umozliwia mi to robienie misji do agentow kazdej korporacji z tej frakcji na poziomie 3.+20, albo nawet 4.-20.

Poza agentami R&D...

Max co moge robic do agenta R&D to jest 2.+4... no porazka...
A koxac standingow do korpow z R&D jakos nie chce mi sie, bo korpy owe maja smiesznie niska ilosc agentow zlecajacych misje bojowe.
Any hints? moze jakis lonk gdzie to opisane dokladnie jest i co takiego maja agenci R&D ze ich nie obowiazuje standardowy standing do frakcji?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2006, 09:29:45 wysłana przez Xarthias »

Ellaine

  • Gość
Odp: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2006, 11:53:37 »
Niestety, ale wlasnie bedziesz zmuszony koksac ten standing. Jest wiele korpow RnD i w ktoryms napewno znajda sie wiadra agentow z misjami bojowymi.

Asoth

  • Gość
Odp: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2006, 12:24:17 »
Jest wiele korpow RnD i w ktoryms napewno znajda sie wiadra agentow z misjami bojowymi.

Oj nie wiem czy jest ich więcej niż 2-3 na rasę, te które przeglądałem raczej nie maja dywizji dających głównie misje combat, a jeśli już mają taką dywizję to agenci są góra 2 lev.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2006, 12:53:07 »
Zacznij od podniesienia na lvl4 następujących skilli:
Social: Skill at social interaction. 5% Bonus to NPC standing increase.
Connection: Skill at interacting with friendly NPCs. 4% Bonus to effective standing towards friendly NPC Corporations.

Jak już zacząłeś powyższe to poszukaj najlepszego adenta lvl1 i porób przez kilka dni (aż zrobisz lvl4/5 w powyższych skillach ?) misje. Misje typu courier dla tego typu agenta to najczęściej będą przeloty na trasie 2-3j z niewielkim ładunkiem (~100m3 góra) więc często wystarczy fregata. Dodatkowo wyszkolenie industriala na lvl1 zajmuje naprawdę niewiele czasu.

Oczywiście jeśli znajdziesz agenta w "bojowym" departamencie to tym lepiej (bounty to dodatkowy bonus), ale nie polegaj tylko na tym. Większość misji kurierskich spokojnie można robić na AFK (np. robiąc herbatę, lub sprawdzając rynek, lub uruchamiając produkcję zdalnie - wymagane supply chain management, lub uruchamiając zdalnie badania - wymagane scientific networking, itd). Często możesz w jednym systemie znaleźć kilku agentów oferujących misje kurierskie - wielokrotnie możesz znaleźć się w sytuacji, że lecąc do jakiegoś systemu po prostu po drodze załatwiasz kilka misji... pomysłów jest wiele.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Asoth

  • Gość
Odp: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2006, 12:58:45 »
Kilka wskazówek odnośnie podnoszenia standinga z corpami R&D
1. Agenci Personnel dają stosunkowo sporo misji combat, albo misje kurierskie, które się szybko robi bo to zwykle przewiezienie małego objętościowo towaru na bliską odległość (można szybka frygą wiec nawet na autopilocie idzie spoko). Czasem tylko dają zlecenia na transport dużej ilości towaru. (podobnie mogą wychodzić dywizje Administration i Public Relations)
2. Jak znajdziesz sobie okolice w której agent dający important mission (storyline) znajduje się na stacji korpa z którym podnosisz standing to robienie misji dla niego podniesie ci również standing z corpem i to bardzo znacznie.
Dla przykładu:
-robienie misji u agenta lev 4 -16 np. Angel Extravaganza  reward 2mil, LP ponad 1300 podnosi standing z corpem o ok 3%
-u tego samego agenta misja kurierska to okolo 0.7% , misja transportowa ok 0.5%, łatwiejsze bojowe 1-2%   
-zrobienie misji important (nawet głupie przewiezienie towaru z miejsca na miejsce) podniesie ci standing z corpem ponad 18% i zrobisz ją 3-5 razy szybciej niż ww. Angel Extravaganza
W połączeniu z szybkimi misjami kurierskimi jest to ciekawy przyspieszacz.
Taka sytuacja występuje np. Dla minimatarskiego corpa Core Complexion, który w Essence okolice Yona ma na swojej stacji agenta storyline w układzie Aporulie

Dodatkowe info(jak coś popierdzieliłem to mnie poprawcie):
- Raz na kilka godzin możesz powiedzieć agentowi że ta misja cie nie interesuje bez żadnych konsekwencji. (oczywiście przed jej zaakceptowaniem)
-Misje storyline dostaje sie co 16 zwykłych
-Robienie misji dla agenta lev 1 daje misje storyline lev 1 itd.
-Ilość misji zrobionych dla agentów różnych leveli liczy sie osobno.
-WYDAJE MI SIĘ że robienie misji dla agentów tego samego poziomu z corpów należących do tej samej rasy sumuje się.
-Zrezygnowanie z misji w trakcie jej robienia powoduje spadek standinga z corpem i w zamian trzeba zrobić 2 misje więcej żeby dostać important mission.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2006, 13:01:58 wysłana przez Asoth »

Wojak

  • Gość
Odp: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2007, 21:21:11 »
Witam

Cytuj
Dodatkowe info(jak coś popierdzieliłem to mnie poprawcie):
- Raz na kilka godzin możesz powiedzieć agentowi że ta misja cie nie interesuje bez żadnych konsekwencji. (oczywiście przed jej zaakceptowaniem)

chodzi tu nie o czas ale o ilość misji które zrobiłeś tj. co ileś misji możesz jakiejś odmówić

Soulless

  • Gość
Odp: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2007, 21:31:08 »
o czas, dokładnie raz na 4h możesz

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Agenci R&D, a standingi - czyli wtf iz goin on?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2007, 12:36:26 »
Dodatkowe info(jak coś popierdzieliłem to mnie poprawcie):
- Raz na kilka godzin możesz powiedzieć agentowi że ta misja cie nie interesuje bez żadnych konsekwencji. (oczywiście przed jej zaakceptowaniem)
-Misje storyline dostaje sie co 16 zwykłych
-Robienie misji dla agenta lev 1 daje misje storyline lev 1 itd.
-Ilość misji zrobionych dla agentów różnych leveli liczy sie osobno.
-WYDAJE MI SIĘ że robienie misji dla agentów tego samego poziomu z corpów należących do tej samej rasy sumuje się.
-Zrezygnowanie z misji w trakcie jej robienia powoduje spadek standinga z corpem i w zamian trzeba zrobić 2 misje więcej żeby dostać important mission.
- raz na 4h, jak już inni pisali
- storyline jest 16 w kolejności misją, czyli potrzeba zrobić 15 zwykłych
- dokładnie, ponadto ze storyline lvl1 możesz dostać max lvl1 implant
- a mnie WYDAJE się, że się sumują dla tego samego korpa :D
- j.w.
- zarówno na zarobek i na stratę są wzory - można poszukać na eve-o, odrzucona misja przed zaakceptowaniem także oznacza konieczność zrobienia 2-ch żeby dostać storyline
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...