Autor Wątek: Albion Online  (Przeczytany 108834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 27, 2017, 09:50:04 »
no i efekt wow mija powoli :)

to nie jest gra gdzie cokolwiek można zrobić samemu - po prostu się nie da... a przy tej ilości ludzi która gra obecnie wszędzie na tych mapkach jest ciasno. o tym że solo pobiegasz i powalczysz można zapomnieć :)
no i grind... makabryczny grind i tłum... chyba jednak nie dla mnie


Granie w MMO samemu... hmm...  8)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 27, 2017, 11:15:23 »
Mnie w Albionie uderzyło przeludnienie.
Trochę mnie to dziwi, bo twórcy wiedzieli ilu będzie użytkowników, a mapa wydaje się być po prostu ciasna.

Chętnie bym się dowiedział, czy ten problem występuje też na terenach czerwonych, ale nie czuję się przygotowany na zderzenie z zergiem mając łucznika/włócznika w t4 i osiołka :) Ktoś coś powie więcej na ten temat?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 27, 2017, 11:38:18 »
Na czerwonych "jeszcze" jest w miarę spokojnie, ale w miarę jak ludzie będą mieli co raz lepszy gear/tańsze wyższe tiery będą, to się powoli będzie robić jak na żółtych/niebieskich. W czarnych pustki tylko zergi i solo zbieracze latający za surowcami na golasa  ;)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 27, 2017, 13:07:22 »
Szczerze mówiąc to wolę przeludnienie niż pustki :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Veno

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
    • księgowa Wałbrzych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 27, 2017, 13:16:25 »
To prawda przeludnienie trochę przeszkadza, ale na razie jest taki hype na ta grę, za 2 miesiące max się to wszystko unormuje. Moze będzie jakaś promocja na pakiet podstawowy 30$, bo ciężko mi namówić znajomych, według nich to za drogo :/
Po­między fan­tazją a wyob­raźnią różnicą jest świadomość. księgowa Wałbrzych

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 27, 2017, 13:56:25 »
To prawda przeludnienie trochę przeszkadza, ale na razie jest taki hype na ta grę, za 2 miesiące max się to wszystko unormuje. Moze będzie jakaś promocja na pakiet podstawowy 30$, bo ciężko mi namówić znajomych, według nich to za drogo :/


Mam nadzieje ze nic sie nie stanie tansze. Graczy juz teraz jest od ch**a i ciut ciut.


Nie zapominajmy tez od dodatkowym miesiecznym wydatku na premium, ktory bardzo ulatwia skillowanie i zarabianie pieniazkow. Osobiscie wole zrezygnowac z trzeciego konta w eve, niz zaplaty dychy na albiona. No chyba ze zarabianie sumy 2500 zlota nie bedzie takie czasochlonne.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 27, 2017, 14:26:20 »
Wlaczylem cos tam na YouTube i gosc mowil, ze bez premium jest z dupy. Czyli kolejna gra do oplacania, albo nieustajacego grindu.Chyba jednak po tym co napisal Azbuga i sprawie z kontem premium, jestem przekonany zeby tego nie kupowac.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 27, 2017, 15:31:23 »
Wlaczylem cos tam na YouTube i gosc mowil, ze bez premium jest z dupy. Czyli kolejna gra do oplacania, albo nieustajacego grindu.Chyba jednak po tym co napisal Azbuga i sprawie z kontem premium, jestem przekonany zeby tego nie kupowac.

Gagat pamiętam jak marudziles że w BDO trzeba grindzic, tu jest jeszcze gorzej  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 27, 2017, 16:22:47 »
w black desert to pogralem na trialu jeden dzien i zmieklem, jak tu jest gorzej, to właśnie się przestałem interesować ;]

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 27, 2017, 18:44:22 »
Jest dużo gorzej :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 27, 2017, 18:56:39 »
Obejrzałem sobie przez chwilę 6 różnych transmisji na twitchu i zauważyłem, że wszyscy byli bardzo zajęci zbieraniem i/lub tłuczeniem mobów. :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 28, 2017, 07:45:26 »
Lepsze to niż kręcenie kółek na posie i w stacji  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 28, 2017, 07:46:05 »
Czyli gra zupelnie nie dla propvp ktorzy gardza farmerami/minerami ... innymi slowy dlugiej kariery na centrali nie zrobi  :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 28, 2017, 08:29:48 »
Savek, tu nie chodzi o gardzenie... tzn wiem, ze to w zarcie. Ale.
Podam może inny przykład, gram(pogrywam) sobie w te "EBane" statuszki, czyli Naval Action. Gra przez ostatni rok mega sie zmienila na niekorzyc w moim odczuciu. Prog wejscia w pvp jest tak wielki, ze sie nie da. Tzn, trzeba farmic, farmic i jeszcze troche pofarmic, aby kupic sobie łudke i poplynac, jak juz poplyniesz i zdechniesz w ganku... wracasz do punktu wyjscia i co?. Reward nawet za wygrane potyczki jest tak smiesznie niski, ze chyba bym musial wyciac pol servera aby zarobic na kolejna łudke. notabene ostatnio stracilem swoja przez jakiegos piepszonego buga, a devsi i support maja mnie w dupie. Nie mam zamiaru spedzic teraz kolejnych dziesiatek godzin zabijajac jakies NPC, aby znow chwile poplywac.

Wracajac do Albiona, jesli aby chwile sie pobawic i pobiegac, gra zmusza mnie do ch wie jakiego grindu skilli/sprzetu itp, no to ja mowie dziekuje. W eve jest to troszke jednak inaczej. Np w takim Low, wcale nie potrzeba fortuny aby sie bawic. Oczywiscie, ze jak trafisz na farmera killi full frakcja, to wpierdziel. Ale dla Ciebie, nie ma to znaczenia bo wsiadasz w kolejnego coercera i sie bawisz tak jak chcesz. Oczywiscie jesli ktos lubi spedzac czas na farmie, to droga wolna. Dla mnie jest to jednak udreka, wole chyba ogladac reklamy na tefauenie, niz rypac dziesiatki czy setki godzin skaly.

Kiedys jak gralem w UO, nie bylo tego grindu az tyle. Tzn, trzeba bylo swoje zrobic, ale na pewno nie osiagalo to progu bolu. : ]
Wszystko zalezy jak kto lubi spedzac czas.
pozdr

BTW swego czasu kupilem black desert, omg jaki to syf... mangowe gawno, od ktorego mozna dostac epilepsi, wybuchy, fontanny kolorow... qfa, a wystarczylo obejzec choc 1 filmik na Ytube przed kupnem: ]. Tez jak Gagat poddalem sie jeszce na tutorialu. Kasa w bloto: ]

https://www.youtube.com/watch?v=3plBzBB8LE8
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2017, 09:01:36 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 28, 2017, 09:23:47 »
Nie chodzilo mi o farmienie ogolnie, bo to tez jakis tam konrent w grze. Sam grywam w rusta czy kiedys w koamicznych inzynierow. Tylko chodzi o stosunek przymusowej farmy do zabawy. W ruscie pozbierasz troche skal, narobisz broni I sie jakis czas bawisz. Pozniej chwila farmy I snow masz sprzet. Jesli jednak gra to przede wszystkim grind I farma to mi sie nie podoba. W evce tez farmimy, az furczy. Many wyrecony system. Ale to tez jest tylko poboczna dzialalnosc aby przezyc. Wiadomo, kazdy lubi co innego.

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 28, 2017, 09:47:25 »
No jak najbardziej - kazdy gra tak jak lubi. Naszlo mnie na pewna refleksje ze jak wszyscy sie z tym zgadzamy i jeden drugiemu nie ubliza od prosow i nieprosow to jednak w srodku jestesmy bogatsi. Doroslismy  ;D albo co gorsza sie starzejemy... anyway slyszalem wiele opini o AO, ze bedzie taki super i pro, zbalansowany itd itp a okazuje sie ze po tygodniu wychodzi ze to tylko troszke inne grind mmo :-) uwielbiam naigrywac sie z hypetraina :-D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 28, 2017, 09:56:18 »
No jak najbardziej - kazdy gra tak jak lubi. Naszlo mnie na pewna refleksje ze jak wszyscy sie z tym zgadzamy i jeden drugiemu nie ubliza od prosow i nieprosow to jednak w srodku jestesmy bogatsi. Doroslismy  ;D
Jesteś gupi... casualowy nubie. A moja prawda jest mojsza.

A tak całkiem na poważnie, gra jest przyjemna dla oka, całkiem fajnie zbalansowana, ciekawie rozwiązana jeśli chodzi o gear i umiejętności.

To czego jej brakuje, to 10 lat developmentu i nauki na własnych błędach :)

Z rzeczy kompletnie skopanych - okropnie zaprojektowane narzędzie marketu, podejrzewam, że z powodu wymuszenia działania na urządzeniach dotykowych.
No i grind dla rozwoju postaci. Dla ludzi którzy grali w eve nie do pomyślenia. Przyzwyczailiśmy się do dobrego po prostu :)


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 28, 2017, 10:06:19 »
Tak! Przyznaje sie! Nie znam sie! boce, farmie i kopie - tylko kolejnosc zmieniam zeby nie bylo zbyt nudno! Skladam samokrytyke .... ogolnie to dajcie mi sznur bo ide sie wieszac... Qlko zawiarzesz petelke? Gagat wykopiesz pieniek spod nog tak po starej znajomosci? Bardzo prosze... A ty Karas ... prosze zakop mnie gdzies gdzie idea mnie nie znajdzie...

<werble>

Koniec offa

Sciagne AO i sam chyba ocenie :-D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 28, 2017, 10:49:50 »
Kumple którzy eve znają tylko z moich opowiesci...  :-\
Cieszyli się jak dzieci po ubiciu farmera gdy ten zwyzywal ich faggots  ;D
Coś z eve w tej grze może być
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 28, 2017, 12:27:33 »
Szukam ekipy do grania bez większej spiny. Casualowo.

Nick Qlko.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 28, 2017, 14:41:11 »
Cytat: [BWTF
Sciagne AO i sam chyba ocenie :-D
Jak pograsz to nie zapomnij trochę plusów/minusów wypunktować.

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 28, 2017, 15:55:59 »
A mnie ciut odpycha cena


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 28, 2017, 16:44:53 »
A mnie ciut odpycha cena


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- napisał przez swojego iphone'a.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 29, 2017, 08:20:30 »
Pani z Orange była bardziej przekonująca niż ty hehe.

 Ciężko pogodzić inne gry z eve wiec roztropniej dysponuje swoimi dolarami ^^


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 29, 2017, 08:23:54 »
Jak to ciężko?
8-12 Albion
12-17 EVE
17-21 Albion
21-01 EVE

i jest tip top
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 29, 2017, 18:47:47 »
Jak pograsz to nie zapomnij trochę plusów/minusów wypunktować.

plusy:
nawet ładne
mechanika walki jest ciekawa

minusy:
wyskilowanie broni czy pancerzy w porównaniu do skilli w zbieractwie czy skórowaniu trupków to pikuś. a bez tego nie ma kasy na sprzęt...
tłumy i bloby na terenach pvp

gram niecały tydzień... na żółtych terenach w walce udało mi się zatłuc kogoś nawet 1v2... ale tam nic nie dropi... na czerwonych już ludzie chodzą stadami.
zacząłem od skilowania broni i pancerzy na ekspedycjach przez portal z miast i mobkach dropiących srebro-to był błąd. najlepiej zacząć od wożenia wszystkich narzędzi, kupna oxa i farmienia co tylko się da aby jak najszybciej zebrać skille do farmy na sprzęt tier 4.
szczerze mówiąc ciągle się waham czy będę w to grał, albion ma swój urok ale to nie eve gdzie można obie solo powalczyć z ludzmi na terenach milicji :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Craxon Crais

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Craxon Crais
  • Korporacja: Love Squad
  • Sojusz: Confederation of xXPIZZAXx
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 30, 2017, 16:44:27 »
No to teraz moje wrażenia po 6h gry:

Ludzi jest bardzo dużo, cięzko o jakieś spoty na mapie zeby caly czas zabijac potworki. W tej grze żeby się rozwijać trzeba zbierać fame i wbijac kolejne poziomy. Można zabijać moby,
zbierać stuff, craftować itd.

Odkryłem expedycje czyli instancje dla 1 i wielu graczy, można je robić non stop i wbijać kolejne levele. Na razie dobiłem do zbroi t3 i claymora t4.

PvP nie uskuteczniałem (chwilowo w żółtym ala lowsec terenie czułem się jak noobek w eve żeby nie stracić Kestrela). gra ma potencjał i jest dobrą podstawką do dalszego rozwoju. Jeśli utrzyma się rok czy dwa i będą ją rozwijać może być naprawdę fajnym sandboxem.

Na razie z mojego punktu widzenia to wygląda na jedną wielką farmę. Pełno ludzi na wołach zbierających jak szarańcza wszystko jak leci. Dołączyłem do gildi Corona Regni która jest w sojuszu z Evil Ones, jak coś ktoś to nick Craxon

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 04, 2017, 11:55:15 »
Mało sensowne, wręcz kretyńskie porównanie bo: 1. To dwie różne tematyki. 2. EVE jest od wielu lat a Albion od kilku tygodni. 3. Wiele gier mmo w miesiąc po premierze zaliczało atak hype-u i tłumy na serwerach.

To jakby porównywać ile można sztuk arbuzów, pomarańczy i winogron kupić za 100zł i napisać że najbardziej opłaca się kupować winogrona bo najwięcej sztuk kupię.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 04, 2017, 13:03:10 »
Proste ale większość osób tego nie zalapie
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 04, 2017, 23:38:37 »
nie zalapie czego?
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 05, 2017, 08:42:58 »
Widzisz Zgudi?
Mówiłem  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 07, 2017, 21:41:06 »
Cytuj
Atak polegał na wykupieniu plotów w Carleone, głównie przy pomocy złota pochodzącego z kradzionych kart kredytowych, Paypalów (...) Firma Sandbox Interactive potwierdziła, że większość złota pochodzi z nielegalnego źródła, jednak olała temat i nie wyraziła chęci pomocy (...) deweloperzy usuwają wpisy z oficjalnego forum oraz Reddita
Dla mnie to brzmi jak "szczerze gówno nas obchodzi co się dzieje, byle kasiora się zgadzała" :P

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 08, 2017, 01:45:28 »

Wracajac do Albiona, jesli aby chwile sie pobawic i pobiegac, gra zmusza mnie do ch wie jakiego grindu skilli/sprzetu itp, no to ja mowie dziekuje. W eve jest to troszke jednak inaczej. Np w takim Low, wcale nie potrzeba fortuny aby sie bawic. Oczywiscie, ze jak trafisz na farmera killi full frakcja, to wpierdziel. Ale dla Ciebie, nie ma to znaczenia bo wsiadasz w kolejnego coercera i sie bawisz tak jak chcesz. Oczywiscie jesli ktos lubi spedzac czas na farmie, to droga wolna. Dla mnie jest to jednak udreka, wole chyba ogladac reklamy na tefauenie, niz rypac dziesiatki czy setki godzin skaly.


Generalnie to nie do końca jest tak z tym Grindem jak tutaj niektórzy piszą. Nie musisz nic kopać/wydobywać, nie musisz w zasadzie ruszać w ogólę matsów. Nie musisz też crafcić.
Mamy 3 tygodnie po premierze i już na markecie pojawiają się tiery 7 (max 8 ). Tier 4 ustabilizował już swoje ceny na tak niskim poziomie że wystarczy zabić ze 3-4 mobki na Black Zoneach i stać cię na set. A T4 tak naprawdę pozwala już chociaż trochę pobawić się w PVP (nie jakieś GvG albo inne politycznie kierowane wojny ale zwykłe roamy i napadanie na zbieraczy).

Pozostaje jedynie "grind" mobków dla fame i odblokowywania kolejnych tierów ale szczerze używając Learning Pointsów T5 wbija się w 2h max, T6 może w 10h.
Grindowanie mobków bywa uciążliwe i żmudne ale przeważnie ktoś wpada na kark i kończy się to PVP więc coś się zawsze dzieje :P

Inną rzeczą jest fakt (o którym też ktoś wspomniał) że to gra nie dla solo graczy.
Przynajmniej w obecnej fazie rozwoju - ale dla mnie to plus.