Autor Wątek: nub zaczyna gre  (Przeczytany 32956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 13, 2018, 06:31:31 »
tluczenia lbem o sciane ciag dalszy..
punisher gotow do uzytku to jazda na wroga. tylko mam z nim maly problem bo niewiele trafia..
z ciekawostek - w low sec sentry tower bronia kryminalistow (a podobno nie powinny - typek sie zdziwil ze odwarpiam w podskokach jak mi sie ogon zaczal fajczyc - a on nawet nic nie zdazyl zrobic..(splajtuje przez naprawianie ustrojstwa na stacjach...)
nvm
zgrupowanie jakiegos broniowego ustrojstwa do ktorego zaklada sie soczewki powoduje wypadniecie tychze soczewek
a, udalo sie uwalic drugiego ibisa (jakis podstawowy ship) co ciekawe mial jakies cyno costam generator zamontowane
co z niego wypadlo? afterburner
a zkillboard do kompletu nieszczesc miesza mi dane z fragow :S

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 13, 2018, 12:08:53 »
z ciekawostek - w low sec sentry tower bronia kryminalistow (a podobno nie powinny - typek sie zdziwil ze odwarpiam w podskokach jak mi sie ogon zaczal fajczyc - a on nawet nic nie zdazyl zrobic..
Macie z działkami różne definicje kryminalistów :)

(splajtuje przez naprawianie ustrojstwa na stacjach...)
Jeśli chcesz (i nie kłóci się to z Twoim pomysłem na grę) napisz mi nazwę nicka, wesprę Cię "klikoma" milionami.

zgrupowanie jakiegos broniowego ustrojstwa do ktorego zaklada sie soczewki powoduje wypadniecie tychze soczewek
Zgrupowane działka muszą mieć załadowaną tą samą amunicję.

a, udalo sie uwalic drugiego ibisa (jakis podstawowy ship) co ciekawe mial jakies cyno costam generator zamontowane
co z niego wypadlo? afterburner
Zabiłeś cynastawiaczkę, najtańszy możliwy statek do stawiania punktu nawigacyjnego :)

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 13, 2018, 17:00:25 »
"Zabiłeś cynastawiaczkę, najtańszy możliwy statek do stawiania punktu nawigacyjnego :)"
jest postep w porownaniu do stockowego ibisa.. :S
"Jeśli chcesz (i nie kłóci się to z Twoim pomysłem na grę) napisz mi nazwę nicka, wesprę Cię "klikoma" milionami."
na obecnym etapie nie pogardze zadna kasa, Emi Inkura to ze tak powiem moj bank i eksplorator
(fragow niet bo poluje altem na ktorym mam punishera.. tzn mialem :S

eh, jakies porady zeby lapac samemu wiecej niz jednego fraga na ponad tydzien i nie zdychac w kretynski sposob?


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 13, 2018, 17:14:59 »
Zagadaj do Janka, skoro zaoferował pomoc korzystaj.
To najlepsza rada odnośnie pvp jaką mogę Tobie dac.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 13, 2018, 18:42:56 »
eh, jakies porady zeby lapac samemu wiecej niz jednego fraga na ponad tydzien i nie zdychac w kretynski sposob?

W okolicach systemów od faction warfare (poza centralnymi/kluczowymi punktami dla tych regionów) lata trochę nubków, wybieraj świeżaków i w ramach możliwości sprawdzaj staty/fity na zkb.
Możesz też używać fitów które dają więcej kontroli na polu (speed-kite, weby i/lub ab w połączeniu ze scramem), tak byś miał możliwość zrobić disengage, jak coś idzie nie tak, ale takie setupy wymagają olatania i są dużo trudniejsze w pilotażu od tych gdzie zakładasz punkt i lecisz przeciwnikowi do "pysia", z drugiej strony można dzięki temu się więcej nauczyć.

Tak na prawdę najwięcej zależy od znajomości mechaniki, wiedzy kogo, gdzie i jak możesz zaatakować w statku w którym jesteś a kogo nie. Wynik większości pojedynków można przewidzieć na podstawie samego typu statku, uzbrojenia przeciwnika ('look at' i ocena turretów) i tego jak porusza się na grid'zie (ab/mwd -> typowe możliwe setupy).

Jeżeli masz cierpliwość dojdziesz do wszystkiego sam, ale przygotuj się na mnóstwo faili :P, zawsze możesz dołączyć też do jakiegoś korpa PVP, polatać najpierw w gangach, ogarnąć poruszanie i pozycjonowanie się na gridzie, statki, plusy minusy konkretnych borni etc, powhorować się na kille, robić za wsparcie EW w gangach i podpatrzeć bardziej doświadczonych pilotów, nie przeszkadza to też w lataniu solo, a na pewno jest łatwiej.

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
edit
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 13, 2018, 21:25:40 »
bez scrama to tylko smuge od warpa widze.. ehh no i troszke wiekszy zasieg niz 7.5 km by sie zdal :S
"wiedzy kogo, gdzie i jak możesz zaatakować w statku w którym jesteś a kogo nie"
liste se na podstawie listy okretow musze ogarnac..

"zakładasz punkt i lecisz przeciwnikowi do "pysia" "
co to znaczy zakladasz punkt? safe spot czy co innego?

"zawsze możesz dołączyć też do jakiegoś korpa PVP, polatać najpierw w gangach"
etap system shotgun/tackle 2x involved (ze scrambla) 0 dmg 0 bounty/loot :S

"Jeżeli masz cierpliwość dojdziesz do wszystkiego sam, ale przygotuj się na mnóstwo faili"
sciagawki i opisu podstaw mi brakuje... jak na razie wale lbem w sciane
cierpliwosci coraz mniej
jak na razie jedynym sensownym pomyslem zdaje mi sie poczekanie az sie skile wyexpia i logowanie sie tylko po to by kolejke zaktualizowac
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 21:36:13 wysłana przez GRiN »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: edit
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 13, 2018, 21:56:49 »
"wiedzy kogo, gdzie i jak możesz zaatakować w statku w którym jesteś a kogo nie"
liste se na podstawie listy okretow musze ogarnac..
Ciężko będzie z uwagi na fakt, że większość statków można fitować na kilka skrajnie różnych sposobów. Sugerować możesz się klasami, fregatę zje niszczyciel, niszczyciela cruiser, cruisera BC... ale tu też jest masa odstępstw, więc nie jestem pewien, czy jest sens jakąkolwiek hierarchię tworzyć. Ta wiedza przyjdzie do Ciebie z czasem.

co to znaczy zakladasz punkt? safe spot czy co innego?
warp scrambler - krótki punkt / warp disruptor - długi punkt

"zawsze możesz dołączyć też do jakiegoś korpa PVP, polatać najpierw w gangach"
etap system shotgun/tackle 2x involved (ze scrambla) 0 dmg 0 bounty/loot :S
Jeśli dobrze rozumiem Twoje obawy, myślisz że jak odgrywasz mniejszą rolę w walce to nie dostaniesz uczciwego kawałka? Korporacja dba o swoich ludzi, zwłaszcza na początku ich drogi. Jeśli nie, zmień korporację.

jak na razie jedynym sensownym pomyslem zdaje mi sie poczekanie az sie skile wyexpia i logowanie sie tylko po to by kolejke zaktualizowac
Oglądaj tutoriale, staraj się stosować poznane taktyki w walce, poznawaj statki, ucz się skanować directionalem, naucz się manualnego latania na kite (szybkimi statkami).
Na przykład ten Pan:
https://www.youtube.com/watch?v=Je5UPKssuiE

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
edit
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 13, 2018, 23:03:09 »
"Jeśli dobrze rozumiem Twoje obawy, myślisz że jak odgrywasz mniejszą rolę w walce to nie dostaniesz uczciwego kawałka?

widze po killmailu.
juz wieksza radoche dalo zlupienie kogos z civilian afterburner

Korporacja dba o swoich ludzi, zwłaszcza na początku ich drogi."

dbac dbaja(okrety fity buildy skille info + odpowiedzi na pytania)
tyle ze malo okazji do pew dla nuba (2x sie zalapalem bo potrzebny byl tackler i cale 2 x pomacalem kogos skramblem :S

"Zagadaj do Janka, skoro zaoferował pomoc korzystaj." najpierw trza zlapac i zagadac, a to ze gram o dziwnych randomowych godzinach nie pomaga


inna sprawa ze zanim bede mogl uzyc czegos sensowniejszego niz tackler to jeszcze jakies 10 dni czekania na skille
@podlinkowany tutorial - wymaga jakies 10x wiecej skillpointow nz to co mam :S
czytaj - do ruszenia za miesiac(przy dobrych wiatrach) od teraz

Oglądaj tutoriale  - jednak duzo lepiej wchodzi mi slowo pisane, a jak na zlosc nie umiem znalezc
(tzn nic latwego do ogarniecia dla nuba jak opis herona -
ogarnij overwiev
ogarnij te skille (tu podano liste)
zafituj to i to (jako alfa nie uzyjesz tego i tego) + kilka opcji fitow - bieda nub, advanced nub i omega + opis mozliwosci i usprawnien
wyskanuj dziure
wskocz
uzywaj zakladkow
zrob se safe spota
namierz sajta
spamuj dscanem
jak tylko sie cos pojawi  - spieprzaj na zrobionego przed chwila  safe spota
jak nic niema otworz puszki zgarnij wszystko co sie da i sprzedaj na jita market
enjoy ISK
a jak stracisz lajbe to z jednego sajta se 20/5/1.5(zaleznie od wersji) mozesz zakupic..
powtarzaj do wbicia odpowiedniej ilosci ISK
propos ISK - podziekowal ;)

w jakims null sec uwalilem (kolejna) cynomiotke - przynajmniej tym razem nie stockowa
30 kolegow cynomiotki grzecznie mi podziekowalo...

-beamy jakos bardziej mi podchodza niz blastery (troche wiekszy zasieg i troche czesciej trafiaja)

co jest bezpieczniejsze i prostsze w uzyciu - tank na armor czy na shielda?
(zjechany do 0 kondensator to niemila rzecz, jak sie przed tym obronic?
lepiej uzywac MWD czy afterburnera?

gdzie mozna znalezc jakies fity (+ rozpiska skillset) dla nubkowatych niewymaksowanych alfa klonow?  wiekszosc tego co mam okazje ogladac to mniej wiecej pod kilkutygodniowe, kilkumiesieczne postacie.. szukam czegos plug and play do potestowania od reki, wykorzystujac skille z rasy i tego injectora z buddy linka
(ta, wiem mialem nie robic altow...)



« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 06:54:15 wysłana przez GRiN »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 14, 2018, 07:03:40 »
W gangu dzielenie łupów jest po równo, albo wszystko bierze FC i robi z tym co uważa za słuszne. Np kupuje sobie za to plexa hehe. Zależy jak się umówicie. Przy zarobkowym łapaniu raciarek, kiedyś w therze dostawał loot ten co staklował pierwszy capsa. Takler/Skaut to najbardziej odpowiedzialna i najtrudniejsza funkcja w gangu. Jak ktoś kazał Ci lecieć jako skaut, kiedy nie znasz nawet nazw statków to jest debilem. Założyć punkt znaczy użyć na kimś warp disruptora. Naprawdę, najlepszą radą jaką ktoś dał, jest znalezienie przyjaznego nubkom korpa, gdzie polatasz w gangu i dowiesz się co jest czym i dla czego. Może ktoś by Ci wytłumaczył, że w eve baunty z ludzi nie ma znaczenia i nie da się na tym zarobić ;]. Zarabia się jedynie zbierając śmieci które wypadają z wraku. Z tym, że też nie zawsze da się to zrobić. To też trzeba wziąć pod uwagę.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 14, 2018, 09:13:47 »
Wygoogluj eve university tam masz fitty dla statków dla ludzi ktorzy zaczynają grać.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 14, 2018, 11:21:18 »
Trochę się upierasz przy "forumowym pytaniu", podczas gdy zupełnie serio jeśli chcesz się czegoś nauczyć OD KOGOŚ, to naprawdę najlepiej z tym kimś polatać. Widać, że próbujesz uczyć się też samemu, i to jest spoko, ale rady naprawdę łatwiej przekazywać w trakcie grania, bo na forum Ci nie bardzo jestem w stanie opisać dokładnie jak ustawić np. overview, bo nie znam jego układu na pamięć bez dostępu do niego. :D

Rodzaj tanku / uzbrojenia najlepiej dostosować (przynajmniej na początku) do bonusów i układu danego kadłuba. Czyli jeśli latasz Punisherem to chyba oczywiste powinno być, że mając bonus do Resistance na Armorze oraz całe dwa sloty Medium, możesz spokojnie olać Shield i tankować go wyłącznie na armor (to, czy active czy passive to już inna rzecz, ale nie wszystko na raz :) ).

Na stronie EVE-UNI masz naprawdę dobre poradniki, rozpisane staty poszczególnych statków itp. https://wiki.eveuniversity.org/Punisher

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 14, 2018, 17:38:52 »
"Naprawdę, najlepszą radą jaką ktoś dał, jest znalezienie przyjaznego nubkom korpa"
no mam, teraz czekam az mi sie skille wg planu poexpia

Jak ktoś kazał Ci lecieć jako skaut, kiedy nie znasz nawet nazw statków to jest debilem.
kamandir  zebral nubki ktore maja chec zapolowac i poszlismy szukac banda wrazych raciarek
znaczy rozproszyc sie randomowo po sajtach w ukladzie sprobowac stacklowac cokolwiek co sie nawinie a jak ktos cos zlapie daje znac i wpada cala flota ;)
fajna sprawa tylko trza trafic na kamandira online :S

eve uni mam w zakladkach, maja sporo interesujacych rzeczy (ogolnie o fitach i uzywaniu sprzetu) ale sporo pod swoje doktryny i pve :S

z ciekawostek znalazlem cos takiego

"Seriously, nothing will make our enemies rage more than being jammed and disrupted by a week old newbee.
-
tutaj wstaw plan na kwartal
-
a do listy okretow i reszty rozpiski dostepu nie mam bo jestem niezalogowany :P

najbardziej zainteresowalo mnie to:
This is a plan for the core skills you need for every Ship.

Expand to show Core Ship skills queue

Power Grid Management V
Capacitor Systems Operation IV
Capacitor Systems Operation V
Capacitor Management IV
Capacitor Management V
Energy Grid Upgrades II
Energy Grid Upgrades III
Energy Grid Upgrades IV
Energy Grid Upgrades V
CPU Management V
Electronics Upgrades IV
Electronics Upgrades V

o, i jeszcze troche przeterminowany poradnik dla nowych nabytkow:
http://go-dl.eve-files.com/media/1005/newbieguide-final[1].pdf
mniej wiecej tego typu materialow szukam tyle ze o samotnym ganianiu w tanich frytkach ;) no i w miare aktualnych..

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 14, 2018, 18:45:29 »
Na razie olej wbijanie skilli na V - szkoda czasu: więcej Ci da kilka skill na III / IV niż jeden na V. Potem nabijesz te co chcesz już pod konkretny statek i/lub fit.

I nie przesadzaj z teorią - pvp w EVE to głównie praktyka. I mówię to będąc zdecydowanie typem teoretyka (w sensie, że wolę znać teorię przed spróbowaniem czegokolwiek, bo mi to pomaga). Kup kilka statków (jakichś tańszych - freja / deska, jak Cię stać to kruz) zafituj, podstaw gdzieś pod (albo i w) low i wtop je wszystkie - inaczej się nie nauczysz. Ważne, żeby wyciągać wnioski po każdej wtopie. :)

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
edit
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 14, 2018, 19:13:08 »
wtapiam  ;D
bardziej testuje cos  czym udalo sie cos uwalic ;)
tak do nauki staram sie trzymac zasiegu 3-10 M ISk coby wtopy za bardzo nie bolaly
teorii ze tak powiem ucze sie na biezaco...

@ Potem nabijesz te co chcesz już pod konkretny statek i/lub fit.
no wlasnie to czekanie na nabijanie mnie boli, latwiej ogarnac alta z 275 k skillpointow na start i od razu testowac nowa zabawke
(a w miedzyczasie reszta sie expi..

deska/kruz dla nuba to dobry pomysl?
wybacza toto wiecej bledow niz fregata?
a jakby co .. to co dobre na start ;) 

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: edit
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 14, 2018, 21:19:43 »
wtapiam  ;D
To dobrze. Na szczęście nikt w tej grze nie patrzy na staty typu WN7 czy WN8 mierzące całokształt jak na przykład w takim World of Tanks w który chwilo sobie pogrywam. Tu się liczy to jak ktoś aktualnie sobie radzi w PVP. Więc za rok nikt nie będzie patrzył, że rok temu było ze 20 czy 50 wtop pod rząd. :)

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: edit
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 14, 2018, 22:36:27 »
deska/kruz dla nuba to dobry pomysl?
wybacza toto wiecej bledow niz fregata?
Reguła jest taka, że większy statek ma ma więcej bufora (HP) i mocniej bije. Przez to błędów może wybaczać więcej. Ale to nie zawsze pomoże - raczej da więcej czasu. Jednak - zwłaszcza dla początkującego - może to być bardzo istotne.

a jakby co .. to co dobre na start ;)
Nie wiem czym umiesz/lubisz latać: sugeruję przejrzeć hulle - ofc t1 - desek (kruzów?), sprawdź co ma bonusy do tego, co już masz choć trochę oskillowane i/albo wygląda zachęcająco. :)

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 15, 2018, 00:18:54 »
To dobrze. Na szczęście nikt w tej grze nie patrzy na staty typu WN7 czy WN8 mierzące całokształt jak na przykład w takim World of Tanks w który chwilo sobie pogrywam. Tu się liczy to jak ktoś aktualnie sobie radzi w PVP. Więc za rok nikt nie będzie patrzył, że rok temu było ze 20 czy 50 wtop pod rząd. :)

w Wota nie pogrywalem, za to w WT troche
statystyki zapewne mam tragiczne, ale pare razy loltankiem udalo sie ubic sporo potezniejszego wroga :P
50 wtop.. za malo na nauke :P

Reguła jest taka, że większy statek ma ma więcej bufora (HP) i mocniej bije. Przez to błędów może wybaczać więcej. Ale to nie zawsze pomoże - raczej da więcej czasu. Jednak - zwłaszcza dla początkującego - może to być bardzo istotne.
zwrotnosc i predkosc zapewne nie maja az takiego znaczenia przy mozliwosci skramblowania/webowania

jeszcze nie umiem latac a co lubie to nie wiem ;)
wiem ze nie lubie dronow (bo nie umiem ich uzywac) i nie przepadam za blasterami (bo nie umiem tym trafic)
beamy jakos se radza (jestem w stanie cos dziabnac i to tak ze zaboli) dzisiaj potestuje rakietowca

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 15, 2018, 07:45:18 »
eve uni mam w zakladkach, maja sporo interesujacych rzeczy (ogolnie o fitach i uzywaniu sprzetu) ale sporo pod swoje doktryny i pve :S

Mijasz się z prawdą, nie wiem czy z niewiedzy czy po prostu bo lubisz być w centrum uwagi... Choć ciężko to zwalac na karb niewiedzy jeśli przy co drugim praktycznie ficie jak byk pisze SOLO

Na eve uni jest mnóstwo fitow fregat do latania solo razem z opisami jak tym latać czyli tak upragnioną przez Ciebie "instrukcją obsługi" wystarczy poczytać ...


Ps. Te przy których pisze "gang" to też fity które jak najbardziej nadają się do solo, zresztą o tym też piszą na eve uni w "manualu".
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2018, 08:10:06 wysłana przez Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 16, 2018, 01:48:46 »
Kolega GRiN odwiedził mnie i coś się już nam udało ubić:

https://zkillboard.com/kill/69993463/

https://zkillboard.com/kill/69994178/

Pracujemy nad kontynuacją.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2018, 02:36:07 wysłana przez Jan Morgenstern »

GRiN

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 16, 2018, 03:39:00 »
@ Filip Bonn moglem czegos niedoczytac..

w ciagu godziny latania z Janem Morgensternem kill lista podwojona ;)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: nub zaczyna gre
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 16, 2018, 21:48:56 »

w ciagu godziny latania z Janem Morgensternem kill lista podwojona ;)

Wcale nie jestem zdziwiony :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?