Autor Wątek: 50mln isk / h  (Przeczytany 13817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trybiq

  • Gość
50mln isk / h
« dnia: Czerwiec 28, 2007, 13:56:53 »
Tak sie zastawiam czy mielibyście odwage zdradzić tajniki zarobkowe i czy ktoś wyciąga taką kasę, może wiecej. Może macie jakieś pomysły? Jakieś rady. Kto wie może młodzi też skorzystają.

vulor

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2007, 13:59:00 »
allegro.pl

500m w 5 minut :P

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2007, 14:04:09 »
10 kont z mackami kopiącymi 5 mln/h lodu

Trybiq

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2007, 14:08:06 »
farmowanie plexa

Ellaine

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2007, 14:13:16 »
Sprzedawanie T2 w 0.0.

Tau

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2007, 15:35:41 »
50 mil / h to jakoś astronomicznie dużo jednak nie jest, w dobrym miejscu do ratowania, przy ciszy i spokoju w 0.0 wyciągasz więcej z samego bounty, nie mówiąc o okazyjnych dropach factionowych.

poconick2

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2007, 15:37:45 »
Liczy się informacja. Wiesz -> masz. Np. wykorzystanie bugów w grze (np. plexy kiedyś). Są tradycyjne sposoby jak np. kopanie na 3 kontach w 0.0, średnio 100m/h. Jeżeli jesteś między właściwymi ludźmi zarobisz szybko, to w sumie jest najważniejsze po 'informacji'. Z jednymi ludźmi będziesz produkował statki tl1 i kopał isogen w hisecu a z drugimi zarabiał miliardy. Powodzenia, obyś trafił na dobrych.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 28, 2007, 15:43:51 »
50 mil / h to jakoś astronomicznie dużo jednak nie jest, w dobrym miejscu do ratowania, przy ciszy i spokoju w 0.0 wyciągasz więcej z samego bounty, nie mówiąc o okazyjnych dropach factionowych.

Oj z ratwania bieda 50 mln na godzinke bo to musisz miec naprawde fajne spawny najlepiej 3 po 1.7 mln. A o takie nawet jak chainujesz cieżko.

vulor

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 28, 2007, 15:57:52 »
Z ratami to jest tak, że musisz sobie te spawny "wychodować".

Jak masz dziennie powiedzmy te 5h na granie to nie ma z tym większego problemu, z godzinę zajmie Ci co prawda ustawianie spawnów, ale później przez 4h ciągniesz dobra kasę z tego.

Gorzej jest, gdy nie masz więcej niż 1h dziennie na granie, bo spawy po DT znikają.

Jest jeszcze taka opcja, żeby ktoś wcześniej ustawił dobre NPC w systemie w którym ratujesz, wtedy możesz sie tylko na 1h logować, wybić mu wszystkie fajne spawny, ukraść faction loot z oficera i sie wylogować  :)

MightyBaz

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:06:39 »
najbardziej dochodowy jest handel, smiem twierdzic ze dorownuje produkcji t2...zreszta teraz produkcja t2 juz nie jest tak lukratywna bo ceny itemsow spadly. Sa oczywiscie wyjatki.

Niestety handel jest strasznie czasozerny - po pierwsze tzreba specjalizowac sie w czym, miec spory kapital (zamrozony), i wiedze na temat rynku  - co gdzie i jak oraz 2 dodatkowe alty, ktore moga uzywac freighterow najlepiej.

Nie bardzo rozumiem co oznacza 50m/h? grania on line tak? jesli zarabiam to glownie offline...siem samo sprzedaje ;D ;D ;D
Shipami juz nie handluje bo ceny wariuja - ciezko przewidziec co bedzie za tydzien. Swoje t2 bpos tez sprzedalem :-\ i teraz zaluje bo patch nic nie zmienil w inwencji, wrecz jest gorzej -  jedna wielka chujoza/

Kiedy mam czas , a z tym jest coraz gorzej to wychodzi mi jakies 1b na tydzien na czysto, jak nie mam czasu to 100m na tydzien.

Ellaine

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:21:07 »
Wlasnie handel jest niemal najmniej czasozerna rzecza w grze (mniej jest juz tylko zarabianie na kopiowaniu BPO capitali, BSow i generowanie datacorow na sprzedaz - tu wszedzie klikasz raz na miesiac).
Handel ma te urocza cechę, ze mozesz dobrac rynki i przystosowac styl dzialania do ilosci wolnego czasu. Jesli masz malo czasu, poprostu zamrazasz duzo kasy i inwestujesz rzeczy ktore maja duze przebicia ale sprzedaja sie wolno. W ten sposob nie zarabiasz moze dzikich miliardow miesiecznie, ale za to w przeliczeniu na poswiecony temu czas, sa to setki milionow na godzine klikania.

partridge

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 29, 2007, 20:39:14 »
Plexow juz nie ma :) ja zarabiam okolo 2.5 miliarda miesiecznie i mi wystarcza... no zapomnialem dodac ze 3 godziny miesiecznie na to poswiecam

Sou

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 29, 2007, 23:36:47 »
Sory ale juz 100m dziennie to naprawde dobry wynik z tego co sie orientuje i czytam forum marketowe na oficjalnej. Nie mowiac juz o miesiecznym wyniku. Wiem ze podniecanie sie ze ktos wyciagnal 50m/h jest spoko i pogral se koles po szkole te 5h ale utrzymajcie to przez tydzien, miesiac albo pol roku ?;]

Ja wyciagam cos chyba 2-3b miesiecznie w zaleznosci od tego ile ddziennie na to poswiece ( 0,5-1h ). Oczywiscie to jest handel i trzeba do tego dodac ze raz na miesiac z 3-4 dni trzeba solidnie przysiasc i przez kilka h zbierac wszystko co sie skupilo przez miesiac.

No i 1 konto oczywiscie;p

Abadonna

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 05, 2007, 21:15:52 »
ja analizowałem  albo hakowałem  puszki. w zaleznosci od szczescia od 20 do 250 mln w godzine. a czasami nic, tylko riftera traciłem.

vulor

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 06, 2007, 08:26:40 »
A ja kasy nie zarabiam...

Ja ją nieustannie wydaje i trace :P

Drakemore

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2007, 12:04:49 »
Z ratami to jest tak, że musisz sobie te spawny "wychodować".

Jak masz dziennie powiedzmy te 5h na granie to nie ma z tym większego problemu, z godzinę zajmie Ci co prawda ustawianie spawnów, ale później przez 4h ciągniesz dobra kasę z tego.

Jest jeszcze taka opcja, żeby ktoś wcześniej ustawił dobre NPC w systemie w którym ratujesz, wtedy możesz sie tylko na 1h logować, wybić mu wszystkie fajne spawny, ukraść faction loot z oficera i sie wylogować  :)


Na czym polega te "chodowanie" ustawianie spawnu ? Nie znam się na tym, więc pytam.
Słyszałem, że z ratów ostanio nie wypadał loot, dalej tak jest ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2007, 12:08:22 wysłana przez Drakemore »

Ellaine

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2007, 12:15:45 »
Jesli podoba Ci sie spawn i chcesz go zabic jeszcze raz, zostawiasz w nim najslabsze stateczki (fregaty i cruzy) i dzieki temu BSy w niedlugim czasie odrastają te same. Jesli nie podoba ci sie spawn wycinasz go do nogi i respawnuje sie inny. Dzieki temu po jakims czasie mozesz miec same dobre spawny.

A ucieczka to madra taktyka zachowania statku zamiast marnowania go bez sensu, a ginąc skazujesz sie na zarabianie na nowy sprzet :)

Goomich

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 08, 2007, 13:28:09 »
Jesli podoba Ci sie spawn i chcesz go zabic jeszcze raz, zostawiasz w nim najslabsze stateczki (fregaty i cruzy) i dzieki temu BSy w niedlugim czasie odrastają te same. Jesli nie podoba ci sie spawn wycinasz go do nogi i respawnuje sie inny. Dzieki temu po jakims czasie mozesz miec same dobre spawny.

A potem przy fitowaniu taklera okazuje się, że masz 10.000 dział do BSów i 2 do frej (bo raz nie upilnowałeś dronek). :)

Ellaine

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 08, 2007, 13:31:19 »
Dlatego male i srednie statki czesto jest latwiej i taniej wyfitowac w T2 niz w named.

Drakemore

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2007, 15:18:52 »
A jak tam z ratowaniem ostatnio sprawa wygląda, ktoś beczał, że loot nie wypada z ratów albo co?  (ostatnio jestem offline i jedynie z forum przeciekają jakieś ploty)

Fedajkin

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2007, 12:59:50 »
eee??? Wypada wypada i to całkiem fajny, trzeba tylko wiedzieć gdzie ratować...

Ellaine

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 09, 2007, 13:05:50 »
Nie tyle wiedziec co miec dostep. Co z tego ze wiem gdzie ratowac, skoro jesli polece w jedno dobre miejsce to mnie zabije wrogi kamp a jesli polece w drugie, to moj czas na gre skonczy mi sie w 1/3 drogi ;) A jesli zainstaluje sobie klona to skok na raty uziemi mnie na 24 godziny.
W efekcie Ellaine ratuje w miejscu do bani i jest niesamowicie biedna :(

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2007, 13:34:53 »
no to gdzie ratowac zeby sie oplacalo? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 09, 2007, 13:36:43 »
Tam gdzie jest pusto :)
Gdzie jest pusto jest wiecej fraction spawnow :)

Drakemore

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 09, 2007, 14:06:19 »
Haha logiczna odpowiedz ...  O0, a gdzie moża spotkać faction spamy ?

Goomich

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 09, 2007, 14:12:00 »
wszedzie

Fedajkin

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 09, 2007, 14:17:05 »
A dokładniej w low sec...

poconick2

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2007, 14:21:49 »
no to gdzie ratowac zeby sie oplacalo? :)

http://www.fluidorbit.co.uk/
Ratować w systemach z najniższym 'true security status', tam gdzie ilość beltów jest odpowiednia. Tyle.

Goomich

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2007, 14:42:32 »
A dokładniej w low sec...

W hajsekach też są.

Fedajkin

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2007, 07:42:50 »
W hajsekach też są.
ups...  :embarassed: sorry nigdy nie ratowałem w hajsecach, a czy wogóle coś rzucają fajnego? Czy jest to opłacalne?

Goomich

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 10, 2007, 09:56:34 »
W hajsekach też są.
ups...  :embarassed: sorry nigdy nie ratowałem w hajsecach, a czy wogóle coś rzucają fajnego? Czy jest to opłacalne?

Też nie ratowałem, za o sporo kopałem. Co kilka dni pojawiała się frejka, zrzucała shadow serpentis taga, ammo i jakąś popierdółkę.

2,5 roku temu w 0.7 trafila mi sie faction frejka, rzucila jakas membranke (dla mnie wtedy szal :D )

Szał to był jak kiedyś w trakcie kopania korpowego taka jedna sie pojawiła.  :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2007, 09:58:18 wysłana przez Mona X »

Fizyk

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 10, 2007, 12:18:50 »
Drakemore:
a gdzie moża spotkać faction spamy ?

Tylko na tym forum  ;)

Abadonna

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 10, 2007, 12:21:41 »
czy hodowla spawnu działa również na spawn związany z misjami na beltach??? czyli jak zatłukę tylko bossa to szybciej się pojawi??

Drakemore

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:09:10 »
Drakemore:
a gdzie moża spotkać faction spamy ?

Tylko na tym forum  ;)
Hahaha racja  :uglystupid2:, strzeliłem babola. "Faciton spam" - a to ciekawe, może i na to się jakąś definicje znajdzie.

vulor

  • Gość
Odp: 50mln isk / h
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:13:50 »
Caldari najlepsze!!!!! <-- faction spam