Autor Wątek: Nauka o EVE - dyskusja  (Przeczytany 41266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2017, 08:45:13 »
Bump, zapraszamy na otwarta flote. Jak i szkolenia, te sa podawane na kanale Nauka o EVE. W tym nadchodzacym tygodniu beda takze otwarte, jak zwykle praktyczne dla naszej spolecznosci. Zapraszam by pobawic sie jutro z Gagatkiem na flocie.

Milego dnia lub nocy

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2017, 15:55:22 »
Chcialbym podziekowac wszystkim, ktorzy sie stawili. Jak widac na naszym KB chlopaki duzo ubili https://zkillboard.com/corporation/98491235/

Maly spojler, od lat prowadze szkolenia z kite, chcialbym po raz pierwszy zrobic je jako szkolenie otwarte. Jest w 90% praktyczne i trwa okolo 2-3h zaleznie od ilosci ludzi. Potrzebuje takze drugiego prowadzacego i mysle ze w ciagu tygodnia bede mogl zaprosic na ten event. Nastepnego dnia pewnie poprowadzilbym taka flote po low milicyjnym by pokazac jak bardzo rozni sie latanie w milicji np od nulla czy WH.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 02, 2017, 21:27:01 »
Zgodnie z zapowiedzia 2 otwarte szkolenia:

4.02 Sobota 20:00 czasu PL - handel + zamiana LP na isk. Szkolenie potrwa 2h
7.02 Wtorek 20.00 czasu PL - PvP Kite, symulowane walki kite/kite oraz aggrowanie brawlera. Prosze o kite fryty t1 w systemie Torrinos , druga czesc odbedzie sie w Maut - bedzie podanych jeszcze 2 wspolprowadzacych. Szkolenie potrwa 3-3.5h

Szkolenie wtorkowe przygotowuje do latania po low. Jak duza osob sie wyszkoli to raz na jakis czas bede zabieral ludzi by sie pobawic w low.

P.S zapomnialbym. Bedziemy korzystac z TS Nauka o Eve czyli ts.kilann.fr:9991
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 08:33:09 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 04, 2017, 23:01:18 »
Szkolenie z handlu sie odbylo. Bardzo dziekuje przybylym.

Dodatkowo doszedl otwarty wyklad, na ktory zapraszamy.

05.02 niedziela 20:30 czasu PL - Planetary Interaction - prowadzacy Sonic Black. TS - ts.kilann.fr:9991

Oczywiscie aktualne zostaje

7.02 Wtorek 20.00 czasu PL - PvP Kite, symulowane walki kite/kite oraz aggrowanie brawlera. Prosze o kite fryty t1 w systemie Torrinos , druga czesc odbedzie sie w Maut. Szkolenie potrwa 3-3.5h

« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2017, 23:16:35 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 10, 2017, 12:23:36 »
Hej,

nie mialem za bardzo czasu podsumowac szkolenia. Dzieki za tak liczna ekipe, w szczytowym momencie mielismy 18 osob co skutecznie wydluzylo wszystko. Zgodnie z zapowiedzia w 90% bylo to szkolenie praktyczne. Z teorii przerobilismy mechanike poruszania sie statkiem. Nastepnie chlopcy wyuczyli sie 3 manewrow. Slingshot odbijajacy, slingshot zblizajacy, manualne panowanie nad orbita. Nie zdazylismy zorganizowac symulowanej walki brawl vs kite.

Na nastepnym szkoleniu pocwiczymy:

1) manualne panowanie nad orbita, (to trzeba dopracowac)
2) aggrowanie brawla,
3) manewry wyciagajace, rozciagajace wroga flote
4) podstawy bycia +1/okiem.

Data ... wlasnie tutaj jeszcze nie wiem ale na pewno nie wczesniej jak poniedzialek. Oczywiscie jesli ktos ma jakis pomysl na zmiane formy szkolenia to jestem jak najbardziej otwarty tak samo jak na zmiane tresci.

Ah co do nowosci z corpa, starsi wyciagaja nowych za uszy i klepiemy sie praktycznie co wieczor w low wiec jest coraz bardziej przyjemnie https://zkillboard.com/corporation/98491235/
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2017, 12:30:29 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

.xXmieczuXx.

  • Gość
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 10, 2017, 15:43:32 »
Wleci taki później to 0.0 odstrzelą go bo stracił wszystko co ma i tyle z grania.
Coś w tym jest.
Son of Rainbow: ja trafiłem do Was na szkolenie z trzema dniami doświadczenia na karku, na 0.2 Maul doleciałem ponoć cudem (na autopilocie-bo na nic innego mojego skołowanego umysłu nie było stać), ale już ze stacji nie odleciałem. Trafiłem na kampę, a że kompletnie nie ogarniałem interfejsu, to 2/3 mojego ówczesnego portfela poszło w próżnię. Do dziś pamiętam żal nowicjusza, że straciłem tyle kasy z mozołem uzbierane na kopaniu i misjach (choć oczywistym jest teraz, że te 2-3 mln YSK to drobne). Dla Was doświadczonych graczy poruszanie się po null-u to łatwizna, ale gracze tacy jak ja nie powinni być puszczani na tak głęboką wodę bo kilka, kilkanaście godzin grania w EVE-Online to zdecydowanie za mało.
I jeszcze jedna podstawowa rada. Informujcie chętnych o skutkach wstąpienia do korp. O wszystkich skutkach. Bo ja na przykład mając klona rasy Gallente nagle wylądowałem w środku wrogiego terenu. Przypomnijcie sobie wasze początki, co czuliście patrząc na interfejs, przeglądając pierdyliardy zakładek.
Mimo wszystko cieszę się, że wtedy z Wami tam byłem, choć nie jestem pewien czy mnie nie zniechęciliście chwilowo do grania PvP.
ps. i dzięki za miłe przyjęcie na TS-ie

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 10, 2017, 15:59:20 »
Coś w tym jest.
Son of Rainbow: ja trafiłem do Was na szkolenie z trzema dniami doświadczenia na karku, na 0.2 Maul doleciałem ponoć cudem (na autopilocie-bo na nic innego mojego skołowanego umysłu nie było stać), ale już ze stacji nie odleciałem. Trafiłem na kampę, a że kompletnie nie ogarniałem interfejsu, to 2/3 mojego ówczesnego portfela poszło w próżnię. Do dziś pamiętam żal nowicjusza, że straciłem tyle kasy z mozołem uzbierane na kopaniu i misjach (choć oczywistym jest teraz, że te 2-3 mln YSK to drobne). Dla Was doświadczonych graczy poruszanie się po null-u to łatwizna, ale gracze tacy jak ja nie powinni być puszczani na tak głęboką wodę bo kilka, kilkanaście godzin grania w EVE-Online to zdecydowanie za mało.
I jeszcze jedna podstawowa rada. Informujcie chętnych o skutkach wstąpienia do korp. O wszystkich skutkach. Bo ja na przykład mając klona rasy Gallente nagle wylądowałem w środku wrogiego terenu. Przypomnijcie sobie wasze początki, co czuliście patrząc na interfejs, przeglądając pierdyliardy zakładek.
Mimo wszystko cieszę się, że wtedy z Wami tam byłem, choć nie jestem pewien czy mnie nie zniechęciliście chwilowo do grania PvP.
ps. i dzięki za miłe przyjęcie na TS-ie

1. Odnosnie kasy piszesz do dyrektora, mamy "darczyncow" i kase nowemu przekazujemy bezzwrotnie jak i dajemy od czasu do czasu nowym, ktorzy o corpa do nas nie wchodza. Zdajemy sobie wlasnie sprawe ze 3 dniowemu trudno zarobic wiecej jak 20-30 milionow na godzine.
2. Nie kojarze Twojego nicka jednak przed szkoleniem mowimy zebyscie nie wlatywali do low - tak low bo NoE jest w low nie null a zatrzymali sie 1j w hi secu. Niestety duza czesc nowych tak sie spieszy ze wychodzi przed szereg i nawet nie da sobie zapewnic logistyki korpowej.
3. Po szkoleniu zostajesz dodany do corpa a na szkoleniu mowi Ci sie co to instaundock i instadock, ktore sa zmieniane co jakis czas byscie wlasnie mogli dokowac i undockowac. Cale szkolenie zrobione jest w sposob, ktory powstal na skutek zmieniania algorytmu dydaktycznego podajac nowemu schemat postepowan.
4. Nikt nie jest zapraszany do corpa jesli nie ma go w Maut i nie jest akceptowany. Kiedys jak jeszcze CDN bylo w low w tym samym miejscu - Maut i nie bylo szkolen ludzie mieli obowiazek czytac poradniki napisane przez Qlka i byli akceptowani po przeczytaniu. Jak sie okazalo ... ludzie sa leniwi a niektorzy nie umieja czytac ze zrozumieniem. Wiec wielu wlasnie ladowalo w milicji w Hi. Na szkoleniu podajemy wszystkie informacje i zmianach jakie nastapia po wejsciu do corpa.

Naprawde malo osob ma problem na poczatku u nas, zglos sie do mnie czy do kogos z dyrkow to Ci przeleje kase jaka straciles. Jesli mozna to podaj takze swoj nick, jednakze jedyny gracz o podobnym stazu jaki wchodzi co jakis czas to koles, ktory juz kiedys sie u nas krecil i wstawia kit ze ma 14 lat :). Od poczatku istnienia Akademii Milicyjnej jak i NoE mam baze danych ludzi, ktorzy do nas wchodza.

Dodatkowo - 8 zasad Eve Online - polecam https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=491023 . Polecam szczegolnie nowym
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2017, 16:07:48 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

.xXmieczuXx.

  • Gość
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 10, 2017, 17:12:40 »
Son of Rainbow: za kasę dziękuję, już wtedy ktoś mi proponował dotację. 20-30 mln/h chyba u Was ;) Co do nicka to było to na postaci z Gallente o nazwie: Mieczu Arthie ;) Co do wlatywania na pałę do low, masz rację była o tym mowa żeby poczekać gdzieś na 0.5 na obstawę. Ale moje umiejętności kończyły się na wybraniu lokalizacji docelowej i odpaleniu autopilota. Na niby początkowym szkoleniu zostałem zasypany taką ilością porad, danych i poleceń, że baniak miałem zryty po 10 minutach. Przerosło mnie to zdecydowanie. Ale pewnie informacja że to podstawy z PvP a nie z EVE, mi umknęła. :D
Ja nie mam o nic pretensji, żeby była jasna jasność. Jestem wdzięczny za cierpliwość i czas jaki mi poświęciliście.
I nie otrzymałem informacji jakie zmiany czekają mnie po wejściu do korpa. Gdyby tak było, nie zdecydowałbym się wtedy na taki krok. Nawet teraz - po sporej ilości godzin oglądania materiałów YT i grania w EVE - nie zrobiłbym tego.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 10, 2017, 17:14:23 »
Son of Rainbow: za kasę dziękuję, już wtedy ktoś mi proponował dotację. 20-30 mln/h chyba u Was ;) Co do nicka to było to na postaci z Gallente o nazwie: Mieczu Arthie ;) Co do wlatywania na pałę do low, masz rację była o tym mowa żeby poczekać gdzieś na 0.5 na obstawę. Ale moje umiejętności kończyły się na wybraniu lokalizacji docelowej i odpaleniu autopilota. Na niby początkowym szkoleniu zostałem zasypany taką ilością porad, danych i poleceń, że baniak miałem zryty po 10 minutach. Przerosło mnie to zdecydowanie. Ale pewnie informacja że to podstawy z PvP a nie z EVE, mi umknęła. :D
Ja nie mam o nic pretensji, żeby była jasna jasność. Jestem wdzięczny za cierpliwość i czas jaki mi poświęciliście.
I nie otrzymałem informacji jakie zmiany czekają mnie po wejściu do korpa. Gdyby tak było, nie zdecydowałbym się wtedy na taki krok. Nawet teraz - po sporej ilości godzin oglądania materiałów YT i grania w EVE - nie zrobiłbym tego.

To przykro mi bardzo jesli nie otrzymales a co o szkolenia to musiles w takim razie nie byc na podstawce tylko wlasnie na innym szkoleniu. Lajf, fajnie ze wrociles.

.xXmieczuXx.

  • Gość
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 10, 2017, 17:22:02 »
To przykro mi bardzo jesli nie otrzymales a co o szkolenia to musiles w takim razie nie byc na podstawce tylko wlasnie na innym szkoleniu. Lajf, fajnie ze wrociles.
Ha, ha... nie nooooo,  jak byk stało na czacie "szkolenie podstawowe" :D
Tylko wtedy jeszcze nie łapałem śmiercionośności tej gry. Podejrzewam też, że jestem najkrótszym stażem korpo-kadetem :D

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 10, 2017, 17:30:16 »
Ha, ha... nie nooooo,  jak byk stało na czacie "szkolenie podstawowe" :D
Tylko wtedy jeszcze nie łapałem śmiercionośności tej gry. Podejrzewam też, że jestem najkrótszym stażem korpo-kadetem :D

tak mam przy Tobie w bazie danych - "rage quit". A odnosnie pvp w eve to jest wszedzie jesli wydokujesz.

.xXmieczuXx.

  • Gość
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 10, 2017, 18:52:31 »
"rage quit" ? Brzmi groźnie :D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 10, 2017, 19:04:40 »
tak mam przy Tobie w bazie danych - "rage quit".

K*rwa Rainboł masz uczyć nowych a nie zniechęcać!
 :P

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

.xXmieczuXx.

  • Gość
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 10, 2017, 19:12:23 »
Czyli coś narozrabiałem ? Weźta mi wytłumaczcie, bo już w grze jestem wystarczająco niedinformowany :p

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 10, 2017, 19:27:39 »
Czyli coś narozrabiałem ? Weźta mi wytłumaczcie, bo już w grze jestem wystarczająco niedinformowany :p

nieeee, po prostu ze wszedles do korpa, zdenerwowales sie i wyszedles. Przy kazdym mam jakas notke. Z czasem np "dobry kajter", "szkoli sie pod nulla", badz WH, "jara go support we flocie". Jak mam natlok duzej ilosci ludzi to po prostu wiem komu jaki fit podeslac bo kumpel sie np czyms pochwalil :] czy jak go ukierunkowac. Nawet zaznaczam sobie czesto jak placi za gre, czy real cash czy iskami

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 20, 2017, 05:14:48 »
Swoisty bump, zaproszenie i troche nowosci.

Powyzszym kolegom sie opiekujemy :) ale do rzeczy.

Wszem a takze i Wobec serdecznie zapraszam wszystkich chetnych na farme w milicji amarrskiej. Wspolnie latamy, da sie ugryzc ten 1b z palcem w tylku w 3-4h nie liczac czasu zamiany LP. Tak, przeszlismy wlasnie z milicji caldari do amarr. Mamy t4, jak spada do t3 i oddajemy wspolnie podbijamy na t4 ;). Jesli ktos nie jest za bardzo zaznajomiony z FW to zapraszam do popelnionego przez moja osobe poradnika gdzie wiekszosc rzeczy jest podana wystarczy wczytac sie w sciane tekstu - http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,13282.0.html.

W niedziele czyli wczoraj mielismy "Exploration Day". Nowi zostali zaznajomieni z chainem oraz wstepnie z pathfinderem. Klepali dedy w low a takze zahaczylismy o 2 nulle. Zajarali sie takze mozliwoscia bicia innych graczy wlasnie przez chain wiec jak dowioza statki do naszej drugiej bazy pewnie cos sie na KB pojawi. Ten event powtarzany bedzie co tydzien w corpie. Oczywiscie do eksplo w low takze napisalem poradnik swego czasu http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,13283.0.html

Corp ma juz 81 osob, ponad 50 logowalo sie w przeciagu ostatnich 7 dni co jest swietnym wynikiem. Teraz zaliczylismy mniejsza aktywnosc bo studenci maja ferie, koniec sesji i logowalo sie duzo osob tylko na chwile etc ale jak na formacje, ktora ma 2 miesiace i 4 dni nie jest zle.

Jak zwykle zapraszam do wspolpracy :)

fly dangerous :D o7
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2017, 06:35:21 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 28, 2017, 12:37:02 »
Witam,

pomyslalem, ze bede robil jakies miesieczne zestawienia. Luty przyniosl nam wiele zmian:

- wiekszosc szkolen jakie sie odbyla byly z PvP i niestety byly na tyle specyficzne, ze zdecydowalismy sie by nie byly otwarte. W marcu postaram sie by chociaz dwa byly ogolnodostepne dla wszystkich,
- zmienilismy milicje co akurat z punktu widzenia mechaniki podejmowanych dzialan zaczepnych nie zmienilo nic jednak zwiekszylo dochody czesci czlonkow nawet 2-3 krotnie. Innym zwiekszy zarobki za tydzien czy dwa jak doskilluja kilka rzeczy. Amarrskie misje sa naprawde proste a tier 4 przy oddawaniu nas rozpieszcza ;),
- zauwazylem, ze wielu nowych porobilo drugie/trzecie konta, bawia sie glownie w handel ale takze w industry, rekordzista ma 4 konta pod samo PI ... CCP powinno nam dawac % :P,
- praca nad KB czyli zwiekszona aktywnosc prowadzacych floty doprowadzila do zainteresowania nasza szkoleniowka i przyjelismy procz calkowicie nowych okolo 10 ludzi z SP pomiedzy 8-20 milionow oraz kilku powyzej 50 co swietnie przeklada sie na knowledge transfer w korporacji,
- rozpoczynelismy event corpowy "Exploration day" gdzie glownie nowi gracze od DT w niedziele zaczynaja skanowac dedy, wspolnie je robia i w zamysle wieczorami klepiemy ludzi przez chain WH jednak event prowadzony byl tylko 2 razy i w ten sposob walnelismy jedynie Ashimmu i 2 koparki ... ostatnio zwial nam rattle i 2 gile ... life,
- w tym tygodniu rozpoczynamy 2 eventy cykliczne - "Uwolnic Orke" :D if u know what I mean :D ... tak bedziemy klepac Orci w Hi, oraz 2 gi rozstawiac gatecampy z nadzieja na walniecie frakcji badz grubszego indyka, dalej wspieramy liczbami flotowy event srodowy jednak powoli liczby pozwalaja nam samemu leciec do nulla co zapewne zaczniemy robic od nastepnego tygodnia co wtorek.

Podsumowujac, porownywalnie do Akademii Milicyjnej dzieki duzej ilosci ludzi w Nauce o EVE mamy o wiele, o wiele, o wiele wiecej contentu :D Corp ma 2,5 miesiaca, 91 ludzi i wisi 6 podan z prosba o przyjecie :]. Oczywiscie nadal przed nami wiele pracy by zwiekszac sukcesywnie oferte dydaktyczna oraz fun w corpie.

https://zkillboard.com/corporation/98491235/ oraz jak zwykle mozna do nas wpasc na ts.kilann.fr:9991 i pogadac
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2017, 12:57:16 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 28, 2017, 12:51:00 »
Jakim setupem i w ilu będziecie klepać te orki w hi jeśli można zapytać i czy będzie to frapsowane real-time ?
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 28, 2017, 12:58:42 »
Jakim setupem i w ilu będziecie klepać te orki w hi jeśli można zapytać i czy będzie to frapsowane real-time ?

Wspolnie z alliancem znajomych licze ze bedzie nas kolo 25-30 osob. Setup to pierdyliard catalystow na voidach a jak ktos nie ma to deska danej rasy na gunnach, full dps zero tanka
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2017, 13:19:58 wysłana przez [NAUKE] Son of Rainbow »

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Nauka o EVE - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 12, 2017, 18:19:10 »
Bump,

korporacja powstala 27 grudnia 2016, wbilismy 101 czlonkow ... w sumie postaci bo kadeci niektorzy maja po 2 postacie u nas. Co sie zmienilo?

1) Dolaczylismy do alliance Black Armada, maly przytulny i amarrski,
2) Jak ktos ma ochote nie musi daleko leciec bo gora 1j by kogos zabic https://zkillboard.com/corporation/98491235/
3) Wczoraj dzieki uprzejmosci mojego bylego kadeta moi calkowicie nowi whorowali sie na tytana ... w tristanach oczywiscie ;)
4) Wieksza liczba nowych zaczela klepac misje i cieszyc sie  z wiekszej ilosci gotowki,
5) jak 5 dni w tygodniu mamy transporty do miejsc, w ktorych zyjemy ... logistyka dziala swietnie,
6) z racji duzej mozliwosci wsadzenia komus kalacha w tylek w okolicy narazie nie idziemy w strone gate camp i ganku ale pewnie chlopaki dlugo nie wytrzymaja monotonii okolicy o czerwonych barwach i beda chcieli urozmaicenia,