Autor Wątek: Gank Night PL v3.0  (Przeczytany 21970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Crux

  • Gość
Odp: Gank Night PL v3.0
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 18, 2009, 13:05:19 »
  Zgadzam się z Deviousem.
 Co do statków na następny GN uważam, że pomysł z Blackbirdami jest dobry. Ja bym go jednak nieco zmodyfikował, a mianowicie można by było poszerzyć to o wszystkie rasowe cruisery ewar.
Po pierwsze znalazłoby się więcej chętnych (niektórym pewnie nie na rękę jest skillowanie caldaryjskich cruiserów).
Po drugie mielibyśmy bardziej zróżnicowaną elektronikę (w sytuacji gdyby nie wszedł jamm delikwent miałby na sobie jeszcze dampa albo tracking disrupta).
Po trzecie deski były już 2 razy i można było do nich wrócić, ale trochę później.
Jedyny problem to matarskie cruzery ewar, ale i tak taki Bellicose jest o niebo lepszy niż to czym lataliśmy ostatnio.

Voulture

  • Gość
Odp: Gank Night PL v3.0
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 18, 2009, 14:00:40 »
Moze po prostu cruzy t1 bez ograniczen? kazdy sobie sfituje jak chce, poelci czym chce i juz?

Ganiles

  • Gość
Odp: Gank Night PL v3.0
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 18, 2009, 14:02:17 »
Jedyny problem to matarskie cruzery ewar, ale i tak taki Bellicose jest o niebo lepszy niż to czym lataliśmy ostatnio.

Nie zgodze sie z tym :), nie bedzie na nich szkoda medium slotow na webby i scramble :) - na arbitratorze szkoda by mi bylo slota na webba.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gank Night PL v3.0
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 18, 2009, 18:47:25 »
Cytuj
Co do statków na następny GN uważam, że pomysł z Blackbirdami jest dobry. Ja bym go jednak nieco zmodyfikował, a mianowicie można by było poszerzyć to o wszystkie rasowe cruisery ewar.
Jako że proponowałem to już kilkukrotnie i nie przestałem być zwolennikiem tego rozwiązania pomysł oczywiście bardzo mi się podoba ;)
Ale nie spisywałbym na straty obrazu matarskiego ewara, czasem jednak cholerną frytkę ciężko trafić z med broni :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.