Autor Wątek: Aktywacja konta po długim czasie  (Przeczytany 2013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DarkLiquidus

  • Gość
Aktywacja konta po długim czasie
« dnia: Wrzesień 19, 2010, 17:53:25 »
Witam!
Gram w eve od około 70 dni i za 6 dni wygaśnie mi konto. Niestety jestem teraz zbyt zajęty i nie mam czasu grać w tą grę, więc aktywowanie konta byłoby tylko marnowaniem pieniędzy. Załóżmy, że więcej czasu wolnego miałbym za rok.
Czy np. 300 dni po wygaśnięciu konta mógłbym aktywować moje konto, czy zostanie ono po prostu wykasowane?
Proszę o odpowiedź!

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Aktywacja konta po długim czasie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2010, 17:58:37 »
Nieaktywne konto (oplacone chociaz raz) zostanie do momentu jak CCP zbankrutuje i wylaczy serwer.

Starakopara

  • Gość
Odp: Aktywacja konta po długim czasie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2010, 18:00:14 »
kiedyś CCp odgrażało się kasowaniem długo nieaktywnych triali, ale z tego co wiem to nie wprowadzili tego

mam gdzieś zapomnianego triala i co jakis czas dostaje maile od CCP z kilkoma dodatkowymi dniami w grze dla tego konta

adgernon

  • Gość
Odp: Aktywacja konta po długim czasie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2010, 08:25:54 »
jeśli choć raz zapłaciłeś kartą za przedłużenie konta to nie ma problemu z odzyskaniem go nawet po roku czasu ... wiem to ze swojego przykładu wystarczyło przesłać 4 ostatnie cyfry z karty i podać kilka danych celem weryfikacji na emaila który podałeś przy rejestracji wysyłają login i nowe hasło ... wiec luz :D

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Aktywacja konta po długim czasie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2010, 10:40:10 »
Moje trialowe konto/postac sprzed 4 lat wciaz zyje, wiec CCP raczej ich nie usuwa ;)