Autor Wątek: EA 1.1 - misje  (Przeczytany 4312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EA 1.1 - misje
« dnia: Wrzesień 04, 2008, 11:48:50 »
W tym patchu wprowadzono podobno nowe, ciekawsze (?) misje. Ktoś już się bawił i podzieli się wrażeniami?
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EA 1.1 - misje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2008, 17:14:23 »
Wczoraj robiliśmy jakąś (serpentisy), ale nie była moja to nazwy nie znam,  w każdym razie nie widziałem jej wcześniej.

3 stage, na pierwszym na wejściu 3 grupy w sumie jakieś 8-9 BSów, po 2-3 HACe/BCki i około 15 w totalu frytek (weby). Po ataku na BSy (nie zauważyłem które to były) przylatuje najpierw 1 fala BSów (kolejne 3) a po ataku na kolejną grupę następna (2 BSy). W sumie na pierwszym stage mamy około 12 megasów i 3 dominisie.
Na kolejny stage wchodzi się w odległości 15km od frytek (około 8 szt), więc insta web. Początkowo jest również 8 BSów (5x megas, 3x dominiś), ale znów trigger i mamy kolejne 2 fale (ponownie 3+2).
Ostatni poziom to znów 3 grupy, ale za to po 4 BSy w grupie i 3 fale po 3 BSy. BSy w cenie od 475k do 1100k. Lootu nie znam bo nie sprawdzałem.

Jeśli chodzi o ocenę opłacalności to WC lepszy, a ponieważ chyba przypadkiem im się omskła tablica lootu to loot wypada lepsiejszy niż przed patchem (pierwszy mój WCet po patchu: domination XL shield booster + halo alpha w hisecu !). Na razie nie zrobiłem zbyt wielu misji (na pozostałych 5-ciu jakie robiłem również loot był lepsiejszy - więcej named itemków), ale ponieważ dzisiaj był patch na serwerku to podejrzewam, że skończyłosie...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: EA 1.1 - misje
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2008, 17:23:42 »
Jeśli chodzi o ocenę opłacalności to WC lepszy, a ponieważ chyba przypadkiem im się omskła tablica lootu to loot wypada lepsiejszy niż przed patchem (pierwszy mój WCet po patchu: domination XL shield booster + halo alpha w hisecu !).

rozumiem, ze te cukierki leca z overseerow czy cos przeoczylem?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EA 1.1 - misje
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2008, 17:27:03 »
Tia... ale nigdy dotąd nie dostałem od niego faction modułu i implantu na raz... ot czasem jakieś faction amo albo jakiś mały moduł.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...