Autor Wątek: Agenci  (Przeczytany 2668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emire79

  • Gość
Agenci
« dnia: Sierpień 12, 2011, 18:21:39 »
Witam. Otoz mam problem taki, ze wykonalem wszystkie misje u agentow w jednej stacji, a wiec wszystkich agentow ktorzy byli dostepni. A wiec wszystkich 5. Gdzie mam teraz sie udac by skierowac sie do kolejnych agentow z ofertami pracy. Interesuje mnie kariera wojskowa.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2011, 18:49:45 »
Zapomnij o karierze. To nieudany relikt z czasów jak ccp może miało jakis pomysl na to. Na koniec treningów powinieneś dostać kontakt od agentki sister of eve to kolejne 50 misji bardzo opłacalnych ja na Twoje możliwości świeżej postaci. Poźniej weź na jakiejść stacji z agentami odpal sobie agent findera (zakładka agents) i tam znajdziesz interesujących Cię agentów, którzy pozwolą strzelać Ci do ratów. w temacie pvp gra juz Cię niczego nie nauczy i musisz sobie szukać mentora wśród graczy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

emire79

  • Gość
Odp: Agenci
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2011, 18:53:41 »
No wlasnie nic nie dostalem zadnej informacji wskazowki itp. W agent finder jest 3 agentow. Ale w odleglosci 24 jump od mojej lokalizacji.? W taki mrazie co robic?

emire79

  • Gość
Odp: Agenci
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2011, 19:02:05 »
A  co to jest jak wchodze w Journal->incursion->global report    ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2011, 19:17:03 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

emire79

  • Gość
Odp: Agenci
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2011, 19:21:39 »
Omg. Doom i tak sie nie dowiedzialem tego wszystkiego co chce.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2011, 20:01:28 »
A czego to chciałeś się dowiedzieć? Pytałeś o zakładkę jurnala. To co linkowałem opisuje głównie tą zakładkę. To raz. Dwa to nie pisz postów jeden za drugiem.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zurman

  • Gość
Odp: Agenci
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2011, 00:59:57 »
@emire79
Jak nie wiesz co dalej robić po tutorialach to spróbuj agentów z linku poniżej. Mozesz pobie podniesc standa do różnych corpów .
http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Circle_Agents


Mozesz też zacząć Epic Arc lvl1 u Sisters of Eve jak pisał Doom.