Autor Wątek: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny  (Przeczytany 18555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

santatomas

  • Gość
Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« dnia: Grudzień 16, 2009, 19:14:25 »
Korzystają z zacnej opcji "szukaj" tyle rozbieżnych informacji znalazłem, że już sam nie mam pojęcia co i jak.
Kiedyś dzięki kumplowi zapoznałem się z jakże wspaniałą grą EVE Online. Teraz samemu chciałbym spróbować sił w tej grze. Jednakże jak zwykle pojawia się problem - jak nie wiadomo z czym związany, to związany z kasą...

Chciałbym najpierw wykorzystać 14 dni triala (wiem, że ograniczony, ale na początku to zbytnio nie przeszkodzi, a chociaż będzie 14 dni gratis na rozwój), a następnie za pomocą Time Cardów przedłużać subskrybcję (mówię to z góry, żeby nie było, że kolejny n00b, który chce wyrolować eve zakładając 12 kont trialowych lub próbujący zarobić na TC w grze).

Problem jest jednak z aktywacją konta. Z jednej strony znajduję informację, że TC aktywuje konto (czyli nie przedłuża subskrybcji?). W innym miejscu dowiaduję się, że normalnie przedłuża konto. A w jeszcze innym, że przedłuża, ale triala i wciąż jesteśmy ograniczenia.

Proszę, wytłumaczcie mi jak chłop krowie na rowie - co się stanę jak w 14 dniu triala wstukam kod z TC?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:20:32 »
Wpisz się tu: http://www.eve-centrala.pl/forum/index.php?topic=7486.0 to dostaniesz triala 21 dni.
I tak, TC przedłuży triala i zdejmie ograniczenia aktywując konto do pełnego w momencie wbicia kodu (ale przedłuży okres od końca triala, czyli będzie to 14/21 dni plus okres tc).
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:23:37 »
  Jak wstukasz kod GTC, użyjesz PLEXa, wykorzystasz jakąkolwiek opcję marketningową dającą jakieś dni za free itp. Twoje konto stanie się w pełni aktywne. Nazwa subskrybcji zostanie określona poprzez typ aktywacji. Moje konto do dzisiaj nazywa się FREE, bo po pierwszej przerwie w grze w 2006 aktywowałem je jakąś darmową propmocją. Podobnie kilka innych kont, które opłacałem kartami GTC, PLEXAmi. Zawsze są w pełni aktywne i funkcjonalne, a przedłużenie GTC/PLEX jest doliczane do czasu triala, lub darmowej promocji bez wzgledu czy wpisaliśmy kod na początku triala czy na jego konću. Wszelkie opłaty się sumują. Tak jest niezmiennie przynajmniej od 2005 roku.

santatomas

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:59:29 »
Dzięki za niezwykle szybką odpowiedź. Na innym forum czekałem tydzień i nadal się nie dowiedziałem, a tu po kilku minutach. Do tego key 21 dni...

Jako, że mogę ulepszyć konto już w chwili  rozpoczęcia triala i zyskać w ten sposób normalnie 21 dni, pewno za kilka dni kupię doładowanie. Tu się jednak pojawia pytanie - jakie. Z czego orientuję się, karty są tylko 60 dniowe. Karty z automatu, pewne. Tylko nie jestem pewien na ile mnie ta gra aż tak wciągnie (tych 21 dni jestem pewien, bo już miałem do czynienia, ale pamiętam, że jak grałem w wowa to po 3 miesiącach miałem dość) i wolałbym wpierw kupić kartę tylko na jeden. Wtedy wystarczy plex, nie? Tylko, czy znacie takich pewnych sprzedawców? Na allegro widzę jakieś 2 oferty za 40 złotych.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2009, 20:09:15 »
Z tego co wiem PLEXy powstaja z TC w grze tzn nie mozesz legalnie kupic PLEXA za prawdziwe pieniadze a tylko za ISK w grze , mysle ze nie ma na rynku innych TC niz 60-dniowe.

NeX

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2009, 20:12:19 »
  Nie mnie komentować pewność transakcji na Allegro, bo wyjątkowo tolerancyjny jestem  ::)

Ale cokolwiek ktoś uważa prywatnie, to jedno, a legalność względem EULA, czyli umowy z CCP wydawcy EVE Online, to już co innego.

Musisz sobie zdawać sprawę, żę nie wolno handlować poza grą jakimikolwiek itemami z gry. Takie prawo ma tylko CCP i sprzedaje PLEXy na swojej stronie.

Na Allegro zatem wszelkie itemy są względem właściciela nielegalne i mogą być powodem bana dla sprzedającego. Kupujący jak podpadnie za pierwszym razem jest zazwyczaj karany ujemnym saldem na koncie. Legalne są praktycznie zawsze sprzedane kody GTC 60 dni. Miejsce i sprzedający nie odgrywa tu roli, chyba, że sprzedaje fałszywe kody z generatora. Dtalego lepiej wykorzystać do zakupu oficjalną fiirmę. Różnice w cenie nie są znaczące.

Niestety za 40 zł nic legalnego nie kupisz.

santatomas

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2009, 20:19:43 »
Dzięki za ostrzeżenie. Szczerze mówiąc powątpiewałem nieco w legalność PLEXów, ale nie sądziłem, że mam rację. W każdym razie zobaczę jak tam wrażenia z trialem i z czasem po świętach. Dziękują raz jeszcze.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2009, 20:22:45 »
Dzięki za niezwykle szybką odpowiedź. Na innym forum czekałem tydzień i nadal się nie dowiedziałem, a tu po kilku minutach. Do tego key 21 dni...
Na niemrawą konkurencję niewiele jesteśmy w stanie poradzić :P  :angel:

Cytuj
Jako, że mogę ulepszyć konto już w chwili  rozpoczęcia triala i zyskać w ten sposób normalnie 21 dni, pewno za kilka dni kupię doładowanie. Tu się jednak pojawia pytanie - jakie. Z czego orientuję się, karty są tylko 60 dniowe. Karty z automatu, pewne. Tylko nie jestem pewien na ile mnie ta gra aż tak wciągnie (tych 21 dni jestem pewien, bo już miałem do czynienia, ale pamiętam, że jak grałem w wowa to po 3 miesiącach miałem dość) i wolałbym wpierw kupić kartę tylko na jeden. Wtedy wystarczy plex, nie? Tylko, czy znacie takich pewnych sprzedawców? Na allegro widzę jakieś 2 oferty za 40 złotych.
Kupowanie plexów oraz "doładowań" na allegro może bardzo szybko zakończyć Twoją karierę w grze (w najlepszym wypadku zakończy się potężnym debetem na wallecie, mocno utrudniającym rozgrywkę). Jeżeli sprzedawca nie jest w stanie przesłać Ci kodu na maila, to znaczy, że nie jest to zbyt legalne :)
Niestety, te legalne oferty są droższe i kosztują w okolicach 100zł za 60 dni. Jeśli masz konto w paypalu możesz próbować sam kupić tc np. na battleclinic czy shatered crystal, także w niektórych korpach (np w Unseen Academy) są osoby, które pomagają w zakupach osobom bez karty kredytowej czy paypala.
Przedwieczny.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:01:54 »
Tak dla ścisłości - TC to Time Code, w postaci ciągu kilkudziesięciu (chyba dwadzieścia parę) znaków. To nie jest karta (żeby komuś się ze zdrapkami nie pomyliło ;)

PLEXy kupione w grze za ISKi są ważne 30 dni. Obecnie kosztują około 275-280 milionów ISK w Jita.
TimeCody są ważne przez 60 dni. Cena chyba w granicach 500-550 milionów ISKów.
Cała prawda o moim graniu...


santatomas

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2009, 19:34:45 »
)
Niestety, te legalne oferty są droższe i kosztują w okolicach 100zł za 60 dni. Jeśli masz konto w paypalu możesz próbować sam kupić tc np. na battleclinic czy shatered crystal, także w niektórych korpach (np w Unseen Academy) są osoby, które pomagają w zakupach osobom bez karty kredytowej czy paypala.
W sumie stać mnie na taki droższy, legalny wydatek, tylko po prostu, zależy mi na przedłużenie na razie tylko na miesiąc (czyli 50-60 złotych). Nie jestem pewien czy będę w stanie grać aż tak aktywnie w kolejnych okresach i nie chcę zmarnować kasy. Osiemnastka dopiero za chwilę stuknie, karty kredytowej nie ma (jedynie zwykłe konto), a własny "biznes" jeszcze się nierozchulał.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2009, 20:48:27 »
To pozostaje tylko karta kredytowa. Ewentualnie możesz kupić 60 dni, zamienić je na dwa plexy po 30 dni, jeden zużyć, a drugi sprzedać w grze, zapewniając sobie miły zapasik isków na początek.
Przedwieczny.

santatomas

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2009, 21:18:34 »
To pozostaje tylko karta kredytowa. Ewentualnie możesz kupić 60 dni, zamienić je na dwa plexy po 30 dni, jeden zużyć, a drugi sprzedać w grze, zapewniając sobie miły zapasik isków na początek.
Ale nie stanowi to też problemu, aby drugi plex zostawić sobie na później (tj. nie przeterminuje się on)?

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 17, 2009, 21:26:53 »
mozesz zostawić. nie przeterminuje się.

santatomas

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:23:36 »
W takim razie świetnie. Nie chcę być zbyt nachalny, żeby was do mnie nie zrazić, ale moglibyście mi mniej więcej powiedzieć jak to dzielenie na pół wygląda? Żeby nie było, że wstukam kod na oficjalnej stronie i od razu mi doładuje na 2 miesiące bez możliwości wyżej wspomnianego podziału...

// Ok, jeszcze mnie natchnelo by w jeden sposob poszukac i znalazlem informacje na oficjalnej stronie. Tak porzadnego supportu, community, podejscia do graczy chyba jeszcze nie widzialem...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 23:03:49 wysłana przez santatomas »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 17, 2009, 23:20:19 »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2009, 07:44:51 »
Z tym plexem to jeszcze możesz inaczej zakombinować. Kupujesz z kimś na spółkę TC 60 dni. Dzielisz na dwa plexy. Zakładasz sobie konto, aktywujesz je jednym z pleksów, możesz teraz wysłać zaproszenie na 21-dni triala koledze i przekazać mu plexa, którym on sobie też aktywuje konto... W bonusie dostaniesz 30 dni subskrypcji za darmo :)
Przedwieczny.

santatomas

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2009, 13:55:19 »
Z tym plexem to jeszcze możesz inaczej zakombinować. Kupujesz z kimś na spółkę TC 60 dni. Dzielisz na dwa plexy. Zakładasz sobie konto, aktywujesz je jednym z pleksów, możesz teraz wysłać zaproszenie na 21-dni triala koledze i przekazać mu plexa, którym on sobie też aktywuje konto... W bonusie dostaniesz 30 dni subskrypcji za darmo :)

Tak właśnie chciałem zrobić ^^ Ale nie wiem, czy to nie podchodzi pod handel PLEXami, przed którym mnie uprzedzaliście. Więc wpierw sobie aktywuję, wyślę zaproszenie i zobaczę.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2009, 14:02:55 »
Imo nie podchodzi (może trochę obchodzi :P ). Kupujecie GTC na spółkę i każdy bierze swoją połowę :)
Przedwieczny.

Agar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 28, 2009, 00:03:36 »
Mam konto założone przez 14 dniowy trial, nie grałem po tym okresie(czerwiec tego roku). Jednak teraz chciałbym wrócić do gry. Czy dobrze rozumiem, że kupując na allegro czy inną drogą 60 days prepaid gamecard aktywuje konto z trial na pełne ? Innymi słowy, czy jak dziś ściągnę klienta, to w opcji konta "reactivation" wybiorę jako sposób płatności EVE time code, tam wklepie kod, który otrzymam na email (w/w 60 day prepaid gamecard) To wszystko będzie pięknie  działać, jako konto z pełnymi uprawnieniami, z terminem ważności od dziś przez 60 dni  ?

Wydaje mi się, że tak właśnie będzie, ale rozminięcia w nazewnictwie prepaid game card i time code na stronie eve, skłoniły mnie do zadania tej serii pytań.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 28, 2009, 00:25:14 »
Tak, pod warunkiem ze to konto jeszcze istnieje, w którymś devblogu odnośnie zmian w Dominion odgrażali się że zmieniają politykę wobec nieaktywowanych triali i będą je kasować

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Agar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 28, 2009, 00:27:43 »
Na konto mogę się logować i klikając na "reakctivation" wybrać sposób płatności, więc chyba istnieje ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2009, 00:31:39 »
W takim razie jak chcesz wrócić do gry wpisz tc i jedziesz

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Shamoth

  • Yellow Koza
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trish Mase
  • Korporacja: Republic Military School
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2010, 14:51:04 »
Witam,
Konto na EVE założyłem kilka lat temu box'owym kluczem, niestety to były czasy kiedy eve wyglądało jak pokaz slajdów, nie wnikam czy to wina starego sprzętu czy optymalizacji ale grac się nie dało.
Od tamtej pory konto było kilka razy darmowo reaktywowane na 5-7 dni w ramach promocji i coś sobie tam pogrywałem i skillowałem.
Po ostatniej promocji naszła mnie ochota żeby jednak na dłużej zagościć w eve i tu jest zonk, mam ETC z shateredcrystal - czy jakoś tak, ale jak w chodzę we właściwości subskrypcji nie mam nigdzie reactivate ani innej opcji płatności kodem 60 ETC, ba nawet opcji płatności kartą nie ma jest tylko "biling" aktywacji konta z datami i dopiskami FREE...
Konto jest aktywowane na pewno bo mam skille których na trialu nie można mieć.
Czy mam sam sobie ten kod sprzedać za 0 isk przez sell secure ETC for isk w menadżerze konta? czy tez tym się lepiej nie bawić?
PLEX'a na stronie nie ma sensu kupować bo go nie użyję na zawieszonym koncie...
Pozostaje jeszcze sprzedać ETC za ISK i za ISK kupić ETC lub pisać petycję po sprzedaży ETC żeby aktywowali na 24 w celu kupienia PLEX'a w grze...
Macie jakieś pomysły jak to ugryźć z wykorzystaniem ETC który już mam?
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

Goomich

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2010, 15:06:11 »
A nad tym billingiem nie masz linka "Change payment method"?

Shamoth

  • Yellow Koza
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trish Mase
  • Korporacja: Republic Military School
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 14, 2010, 17:32:11 »
kiedyś była taka opcja ale po zakończeniu 2010.01.12 promocji nie ma tam nic w co można by było kliknąć... nie jest to moje pierwsze mmo dlatego zachodzę w głowę o co cho...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

NeX

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 14, 2010, 18:35:45 »
Napisz petycję i niech się CCP martwi. U mnie zresztą też opcja zmiany typu płatności znikła, więc to oni coś spaprali na stronie i ich problem jak to rozwiążą.

Shamoth

  • Yellow Koza
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trish Mase
  • Korporacja: Republic Military School
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 14, 2010, 23:47:46 »
A ha, czyli nie jestem odosobnionym przypadkiem ;]
Zapewne w takim razie już pewnie wiedzą o problemie, poczekam jeszcze tydzień, akurat będzie skill dochodził to powalczę o reaktywację a nuż naprawią do tego czasu.
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

ivil

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 15, 2010, 02:40:38 »
poczekam jeszcze tydzień, akurat będzie skill dochodził to powalczę o reaktywację a nuż naprawią do tego czasu.

Nie liczyl bym na to. Petycje sa po to aby je pisac. Na wypadek gdybys nie wiedzial - skille sie nie trenuja jak konto jest nieaktywne.

naye666

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:51:25 »
na eveO jest watek o tym, ze sie skopal Account Managments na stronie.

Shamoth

  • Yellow Koza
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trish Mase
  • Korporacja: Republic Military School
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 15, 2010, 08:37:19 »
Hmmm dobrze wiedzieć że się nie skilują, ale kiedyś taki myk działał że się ustawiało skilla na 30 dni przed końcem subskrypcji i reaktywowało się konto po tych 30 dniach i skill był wytrenowany... chyba że mnie pamięć zawodzi.

No trochę namieszali w AM, wyjęli reaktywacje z subskrypcji na główną stronę AM.
Miałem przycisk "reactivate for 9.95" no to w ostateczności tam wszedłem i są opcje płatności kartą, paypal itp itd a na samym dole jest opcja użycia ETC... i ruszyło.
Ale nadal nie rozumiem dlaczego nie mogli tego zostawić w zakładce subskrypcji...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:27:06 »
Hmmm dobrze wiedzieć że się nie skilują, ale kiedyś taki myk działał że się ustawiało skilla na 30 dni przed końcem subskrypcji i reaktywowało się konto po tych 30 dniach i skill był wytrenowany... chyba że mnie pamięć zawodzi.
Był, ale już nie działa.

szumar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 04, 2010, 12:25:14 »
Dzień dobry. Mam pewien problem. Grałem przez ostatnie kilka dni na 14 dniowym trialu. Zostało mi kilka dni do końca i postanowiłem aktywować swoje konto GTC które kupiłem u pewnego sprzedawcy na Allegro (97zł za 60 dni). Sprzedawca pewny (1 negatyw na ponad 3000 pozytywów). Po wpisaniu kodu został on przyjęty lecz gdy chciałem go potwierdzić (confirm) dostałem informacje że kod jest używany lub źle wpisany. Postanowiłem sprawę wyjaśnić u sprzedawcy. Nie chcąc czekać postanowiłem mimo wszystko opłacić te 19,95 euro poprzez strone eve-online. Wszystko przebiegło ok. Konto trialowe przeszło w konto pełne. Czas gry wydłużył się o 30 dni. W tym momencie chciałem zmienić forme płatności następnego czasu gry (change your payment method) i spróbować jeszcze raz wpisać GTC które kupiłem na allegro (pomyślałem "może zadziała z pełnym kontem i doda mi 60 dni do tych 30"). Niestety GTC nie zadziałał co gorsza konto przeszło w stan SUSPENDED mimo że płatność została dokonana i jest widoczna w historii. Napisałem petycje w tej sprawie ale nie wiem ile będe czekał. Szukałem jakiejś informacji o tym na forach (polskich i angielskich) ale nic podobnego nie znalazłem. Bardzo prosze o pomoc, informacje. Może komuś z was coś takiego się już zdarzyło. Nerw mnie straszny nosi bo w najgorszym przypadku mam 180 pln w plecy  :(

NeX

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 04, 2010, 14:03:38 »
Odrzucając czarny scenariusz z kodem z generatora i banem, to najprawdopodobniej spotkały Cię problemy z systemem obsługi płatności na stronie EVE Online.

Sprawdź czy przez pomyłkę nie masz zawieszonego tymczasowo konta (istnieje taka opcja). Wyjaśnij sprawę kodu poprzez petycję do CCP. Cierpliwie wszystko załatw bez zbędnych nerwów, a nic nie stracisz.

szumar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 04, 2010, 14:24:28 »
Dzięki za odpowiedź i pocieszenie :) Co do kodu to jest on z karty "zdrapki". Dostałem nawet skan od sprzedawcy. Gorzej że nie on ją drapał tylko dostał skan od swojego kontrachenta (dokładnie Atari retailers czy coś takiego). Jak sprawdzić czy konto jest tymczasowo zablokowane? W dziale "Subscription Details" mam "Subscription Status:  Suspended". Może czekają aż kasa wpłynie?
 

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 04, 2010, 14:27:10 »
W dziale "Subscription Details" mam "Subscription Status:  Suspended". Może czekają aż kasa wpłynie?

Jeśli płacisz kodem (lub kartą - bo tak i tak robiłem), to na nic nie muszą czekać, to działa od pierwszego kopnięcia.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...