Autor Wątek: Dust 514  (Przeczytany 127655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #385 dnia: Luty 04, 2016, 15:58:19 »
kiedy było to jeszcze niedopracowanym i zupełnie nic nie oferującym gównem
Znaczy dokładnie to samo co SC w obecnym kształcie  ;D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #386 dnia: Luty 04, 2016, 16:07:57 »
Znaczy dokładnie to samo co SC w obecnym kształcie  ;D
Są darmoloty do końca tygodnia, możesz sobie sprawdzić o ile masz szybki internet żeby pobrać 30gb. W poprzednim poście chodziło mi raczej o trend wskazujący na potrzeby rynku.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #387 dnia: Luty 04, 2016, 16:18:30 »
Są darmoloty do końca tygodnia, możesz sobie sprawdzić o ile masz szybki internet żeby pobrać 30gb. W poprzednim poście chodziło mi raczej o trend wskazujący na potrzeby rynku.
Jeszcze nie mam ;/ ale za miesiąc przeskakuję w końcu na 100kę.

A mnie w poprzednim poście chodziło raczej o to, żeby się ponabijać z ofiarności darczyńców tego przedsięwzięcia  ;D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #388 dnia: Luty 04, 2016, 17:40:42 »
Zgudi dobrze mówi.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #389 dnia: Luty 19, 2016, 00:03:55 »
Dust nareszcie zdycha :).

 Bardzo broniłem tej gry wcześniej, kiedy wciąż miała potencjał. Ostatnimi czasy wszystkie zmiany w grze rozgrywały się wokół "+2/-2%" do dmg tu i tam pod przykrywką balansu gry z jednoczesnym wpychaniem kosmetyki do kieszeni graczy, byle by klienci wydali więcej dolców.
 Jasne przyjemnie było sobie czasami pograć z kumplami w tą grę, poudawać że robi się coś ważnego, ale niestety cały czas wychodziły na wierzch te nietrwałe fundamenty gry, bug'i nienaprawiane latami i ignorowane bez końca.

 Mimo wszystko jestem wdzięczny CCP za to że próbowali, dzięki ich błędom mogłem się wiele nauczyć i trochę podszlifować język próbując im to uświadomić z resztą community.

 Jeżeli wciąż wierzycie że CCP w przyszłości zrobi dobrego FPS'a i to jeszcze na PC(a co!) to nie obraźcie się na mnie, ale zazdroszczę wam tej naiwności; i jednocześnie zastanawiam się czy to aby na pewno jest łatwowierności, a nie coś wypracowanego przez silną prace ludzi z marketingu CCP, bo to oni są najbardziej zajebiści w tej firmie - goście od budowy wizerunku, bo jeżeli developerzy coś spartolą to goście od budowy wizerunku sprawią że będziesz chciał coś od nich jeszcze w przyszłości kupić.

IMO Valkyrie okaże się fiaskiem z podobnego powodu co Dust. Ludzie nie będą chcieli wydać dodatkowej kasy tylko po to żeby grać w jedną grę więcej. Tak więc CCP nie zbije fortuny na nowej grze i nie będzie miało ambicji na nową produkcje, albo zrobi coś kompletnie szalonego tzn. zrobi tego FPS'a powielając dokładnie te same błędy produkcyjne.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 19, 2016, 07:09:55 »
Mój ulubiony styl gry w dusta to - ciężki amarrski pancerz na buforze plus minigun :) coś a'la brotherhood of steel z Fallout.
Wbicie się takim gearem do pomieszczenia pełnego gości w light i med Gear to było coś pięknego :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 19, 2016, 08:17:52 »
Dust nareszcie zdycha :).
+1

Bardzo broniłem tej gry wcześniej, kiedy wciąż miała potencjał. Ostatnimi czasy wszystkie zmiany w grze rozgrywały się wokół "+2/-2%" do dmg tu i tam pod przykrywką balansu gry z jednoczesnym wpychaniem kosmetyki do kieszeni graczy, byle by klienci wydali więcej dolców
A ja tą grę atakowałem, głównie z powodu platformy jaką wybrali. FPS na padzie...
I jestem pozytywnie zaskoczony faktem, że ten trup tak długo się rozkładał.

Jeżeli wciąż wierzycie że CCP w przyszłości zrobi dobrego FPS'a i to jeszcze na PC(a co!) to nie obraźcie się na mnie, ale zazdroszczę wam tej naiwności;

Czy ja wiem, czy to takie naiwne? CCP miało masę czasu żeby wyciągnąć z Dusta odpowiednie wnioski. W wyciąganiu wniosków ze swoich błędów są nawet nieźli, problemem jest czas reakcji :) Tworzenie FPSa to była dla nich nowość, wierzę, że czegoś się na tych eksperymentach nauczyli. Czy kolejny FPS na PC będzie wielkim sukcesem? Ciężko stwierdzić. Na pewno mają dość doświadczeń, żeby zrobić lepszy.

i jednocześnie zastanawiam się czy to aby na pewno jest łatwowierności, a nie coś wypracowanego przez silną prace ludzi z marketingu CCP, bo to oni są najbardziej zajebiści w tej firmie - goście od budowy wizerunku, bo jeżeli developerzy coś spartolą to goście od budowy wizerunku sprawią że będziesz chciał coś od nich jeszcze w przyszłości kupić.

Ja akurat ten ich dział marketingu oceniam słabo. Na dobrą książkę czekam od lat. Poprawnie nakręcony film/serial też zrobiłby swoją robotę (pewnie nawet większą z racji szerszego grona odbiorców). A tu nic.
Jeśli developerzy coś spartolą to czekasz na fix i grasz dalej, bo na rynku nie ma alternatywy dla EVE. I żadna w tym zasługa marketingu.

IMO Valkyrie okaże się fiaskiem z podobnego powodu co Dust. Ludzie nie będą chcieli wydać dodatkowej kasy tylko po to żeby grać w jedną grę więcej. Tak więc CCP nie zbije fortuny na nowej grze i nie będzie miało ambicji na nową produkcje, albo zrobi coś kompletnie szalonego tzn. zrobi tego FPS'a powielając dokładnie te same błędy produkcyjne.
Sukces FPSu na PC będzie zależeć między innymi od tego jak silnie powiążą go z mechaniką EVE. Jeśli zrobią to dobrze, ja sam od razu piszę się do strzelania (mimo że za FPSami nie przepadam).

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #392 dnia: Luty 19, 2016, 10:23:35 »
fpsów nie lubię ale jak byzrobili rtsa w stylu close combat czy wargame w świecie eve to bym w ciemno brał i jarał się jak dziecko :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #393 dnia: Luty 19, 2016, 11:23:20 »
GDyby te statki kosmiczne choc maszt i zagiel mialy, to gralbym
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 19, 2016, 14:05:50 »
Skoro koncert życzeń, to ja bym chciał żeby rozwineli pomysł chodzenia po stacjach w EVE i połączyli to z tym shooterem którego ponoć robią. Grałbym.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #395 dnia: Luty 19, 2016, 14:15:19 »
Skoro koncert życzeń, to ja bym chciał żeby rozwineli pomysł chodzenia po stacjach w EVE i połączyli to z tym shooterem którego ponoć robią. Grałbym.
I dać możliwość dania po mordzie komuś kogo sie nie lubi, bo np. zabrał anomalkę :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.