Autor Wątek: Misje przeciwko frakcji.  (Przeczytany 2381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Misje przeciwko frakcji.
« dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:35:23 »
Witam,
Moje pytanie jest następujące:
Leci sobie flota, 1 member floty bierze misje przeciwko frakcji i flota tłucze "frakcyjne" statki.
Kto straci stand do tłuczonej frakcji?
Wszyscy we flocie, ci którzy rozwalili statki/struktury, którzy strzelają, a możne tylko ten co wziął misje?

JM

Craxon Crais

  • Gość
Odp: Misje przeciwko frakcji.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:45:27 »
Na 90% jestem pewny, że loss standingu jest w wypadku gdy zaagrujesz lub zabijesz statki frakcji. Jesli ktoś był we flocie w momencie gdy oddaje się misje, nie zostanie objęty lossem standa w wyniku tego że ktoś inny musiał zniszczyc/zaagraowac statki frakcji żeby tę misję ukonczyć.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Misje przeciwko frakcji.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2011, 13:43:03 »
Standing będzie leciał każdemu majacemu agro (czyli strzelcy i ludki z remote modułami / dronami na nich skierowanymi) dodatkowo ten co wziął misję będzie miał ekstra stratę standingu za wykonanie misji przeciw frakcji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GyrosHunter

  • Gość
Odp: Misje przeciwko frakcji.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2011, 16:05:14 »
dodatkowo ten co wziął misję będzie miał ekstra stratę standingu za wykonanie misji przeciw frakcji

Hmmm, mi się zdawało kiedyś, że robiłem jakąś misję przeciwko Gallente, sam jestem Amarr, gdzie latały wrogie statki, łapałem aggro, ale blitznąłem ją bez jednego wystrzału i standing mi nie poleciał...

Villq

  • Gość
Odp: Misje przeciwko frakcji.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2011, 00:13:44 »
...dodatkowo ten co wziął misję będzie miał ekstra stratę standingu za wykonanie misji przeciw frakcji
Nieprawda, stand traci się tylko za zestrzelenie statków konkretnej frakcji.