Eve Online > Background

[Wallpaper] Wormhole Theme

(1/4) > >>

Minna Hinata:
Powitać,

Ostatnio wiało nudą w wormach więc szukając sobie zajęcia zabrałem się za jedną z rzeczy które lubię, mianowicie grafikę. Skupiłem się przede wszystkim na otoczeniu wormholi, sleeperach i owych strukturach z domieszką dziwnych otoczek oraz dziwnego tła. W głowie mam dużo konceptów co do tapet i grafik 3d. Jeśli chcecie mi podsuwać pomysły, zapraszam do pomocy w postaci wrzucania screenów z wormowych lokacji, struktur, otoczenia czy też fenomen. Wszystkie screeny są mile widziane i na pewno zarówno na forum EVE Online jak i tutaj będę podawał w opisie autora danych zdjęć. Proszę jednak o spełnienie paru założeń:

- Rozdzielczość: 1600 x 1200 px albo większa (preferowane 1920 x 1080 px)
- Brak huda (czysty obraz, o wiele przyjemniej jest wtedy wyciągać interesujące elementy)
- Bez statków w których siedzicie (cloak must have)
- Bez posów

Zapraszam zatem do komentowania. Jeżeli komuś z was aż tak bardzo któraś grafika przypadnie do gustu, mogę wygenerować plik pod ploter (format TIFF, 300 dpi). Nie oczekujcie częstych uploadów, niestety czasu mam tyle co mam a samą grafiką związaną z EVE zajmuję się w wolnym czasie i for fun. Dodatkowo planuje tworzenie grafik z pomocą programów typu 3DS Max dlatego też na takie grafiki czas oczekiwania może być dłuższy (ale na pewno się pojawią).

Pozdrawiam,
-MH

Minna Hinata:
01. No Title (może wy macie pomysł jak to nazwać?)

Link: http://img809.imageshack.us/img809/8834/wallpaper001.jpg
Rozdzielczość: 1920 x 1080 / 150 DPI
Rozmiar: 1 Mb
Autorzy wykorzystanych ujęć: nieznani


--- Rezerwacja postu dla uaktualniania linków. Tylko po to aby trzymać porządek i ład ---
Możliwość umieszczenia 2 postów jednocześnie uzgodniona z administracją. Wielkie dzięki dla Dooma.

Doom:
Bardzo ładne

Dux:

--- Cytat: Minna Hinata w Wrzesień 21, 2011, 14:35:36 ---- Brak huda (czysty obraz, o wiele przyjemniej jest wtedy wyciągać interesujące elementy)

--- Koniec cytatu ---

A co to jest?

Nieraz walnąłem jakąś "fotkę" jak miałem akurat gdzieś nie wiadomo o co włączony xfire. Ale patrząc na efekty to jakoś tego wydaje sie być taka sobie. Poza tym raczej robiłem screeny statków swoich lub nieswoich właśnie. Względnie tych sleepersów :P

Pol Kent:
Ładna rzecz. Nie bardzo pasują mi tylko te "kolce" na planecie. Jakoś tak dziwnie mi wyglądają...
A i te czarne paski u góry i dołu mogłyby być znacznie mniejsze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej