Autor Wątek: Beta Diablo 3  (Przeczytany 11195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shadd

  • Gość
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 22, 2011, 20:11:01 »
A skąd ci gracze wezmą te itemy?
Pewnie jak w D1 i D2 z mobów/bossów.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 22, 2011, 21:04:25 »
1. Gracz może kupić itemy za realna kasę.
+
2. Blizzard dostaje za to działkę.
=
MT

3. To że inny gracz też dostaje, oznacza, że w grze jest dozwolony RMT.


A skąd ci gracze wezmą te itemy?

W Eve online tez jest dozwolony RMT. Plex za isk. Nie pierdol.

Goomich

  • Gość
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 22, 2011, 21:27:18 »
I co w związku z tym, ze jest?

HammerSnake

  • Gość
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 22, 2011, 21:30:28 »
Cytuj
W Eve online tez jest dozwolony RMT. Plex za isk. Nie pierdol.
Meliske łyknij. :-\

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 22, 2011, 21:57:06 »
Łykam czasem, ale nie z tak durnego powodu. Przypieprzanie sie do mikrotranzakcji w takiej formie kiedy nie patrzy sie na wlasne podworko jest po prostu przypieprzaniem sie dla samego przypieprzania.

Loc0

  • Gość
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 22, 2011, 23:49:33 »
Eeee tam wszedzie sa juz micro i w sumie podchodze do tego podobnie jak Soul - jak nie ma w is IWIN itmekow to jest mnie to wisi, dynda i powiewa (jakos zarabiac musza, a konta wow to nie sponorzy d3). A przy okazji jeszcze tylko mieszek do premiery battlefielda 3 \o/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2011, 00:31:06 wysłana przez Loc0 »

Goomich

  • Gość
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 23, 2011, 01:36:14 »
Łykam czasem, ale nie z tak durnego powodu. Przypieprzanie sie do mikrotranzakcji w takiej formie kiedy nie patrzy sie na wlasne podworko jest po prostu przypieprzaniem sie dla samego przypieprzania.

A kto sie przyczepia?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 23, 2011, 10:21:42 »
Jak kupuję grę z trybem singiel i zamiarem użycia tego trybu to nie po to żeby płynność  rozgrywki, bądź sama możliwość takiej gry była uzależniona od połączenia internetowego.
Blizzard zapewnia, ze jakos gry nie bedzie uzalezniona od jakosci lacza internetowego i ze w trybie pojedynczego gracza lagi nie beda wystepowac.
Z tego co pamietam to mialo to byc tak, ze wszystkie obliczenia w trybie pojedynczego gracza beda robione lokalnie, a przez net bedzie co jakis czas szla weryfikacja danych by sprawdzic czy nie byly sztucznie modyfikowane.
Szczegolow trzeba by jednak poszukc na forum d3
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 23, 2011, 10:51:13 »
Cytuj
Z tego co pamietam to mialo to byc tak, ze wszystkie obliczenia w trybie pojedynczego gracza beda robione lokalnie, a przez net bedzie co jakis czas szla weryfikacja danych by sprawdzic czy nie byly sztucznie modyfikowane.
Samo to dyskwalifikuje dla mnie tą grę. Nie wiem jaką antenę satelitarną wozi ze sobą Soulscream ale ja tak pozytywnych doświadczeń w pokryciu przestrzeni miedzy (a czesto i wewnątrz) miastowej   przez operatorów nie mam. A wystarczy że zanik sygnału będzie właśnie w trakcie weryfikacji.

Nie wspominając o drobiazgu pod postacią tego że ten typ zabezpieczenia został już zlamany, więc jak zwykle bardziej oberwą uczciwi klienci ci przeciwko którym jest zabezpieczenie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 23, 2011, 13:07:16 »
Samo to dyskwalifikuje dla mnie tą grę. Nie wiem jaką antenę satelitarną wozi ze sobą Soulscream ale ja tak pozytywnych doświadczeń w pokryciu przestrzeni miedzy (a czesto i wewnątrz) miastowej   przez operatorów nie mam. A wystarczy że zanik sygnału będzie właśnie w trakcie weryfikacji.

Nie wspominając o drobiazgu pod postacią tego że ten typ zabezpieczenia został już zlamany, więc jak zwykle bardziej oberwą uczciwi klienci ci przeciwko którym jest zabezpieczenie

To ja stary nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Zasieg Edge jest praktycznie w calej polsce a to wystaczy do przeslania danych i to jest internet mobilny. 3G masz praktycznie w kazdym wiekszym miescie. Kurde jak w Łomży jest 3g to nie sadze by ludzie z wiekszych miast go nie mieli. Jak bedzie zanik sygnalu to pewno zapisze na dysku poczym jak bedzie sygnal to zweryfikuje. Ludzie demonizujecie strasznie. Jakos SC2 ma ten model i nikt nie placze.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Beta Diablo 3
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 23, 2011, 15:11:23 »
Wracajac do tematu przewodniego mozliwe ze D3 zostanie przesuniete niestety na poczatek 2012. Plotka poszla po tym jak pojawil sie post ( o bardzo dziwnej godzinie jak nawet na blizz us) poczym zostal skasowany. Zapewne official date poznamy na blizzConie :D


EDIT : Teraz wiadomo napewno d3 bedzie wydane "na poczatku 2012" czyli niewiadomo kiedy :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2011, 16:31:29 wysłana przez LosBekoczoS »