Autor Wątek: Research risercz invention invencja  (Przeczytany 2387 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

staxu

  • Gość
Research risercz invention invencja
« dnia: Wrzesień 13, 2011, 16:19:33 »
Witam

Ja znowu po poradę.
Wiem już, że żeby w jednym czasie robić research i kilku agentów R&D potrzeba skilla RESEARCH PROJECT MAGANEMENT, wiem też, że im wyższy lvl skilla który akurat reaserchuję u agenta tym więcej punktów dziennie dostaje. Wiem też, że skill RESEARCH zwiększa o 5% per lvl szybkość researcha czasu produkcji a SCIENCE zwiększa o 5% czas kopiowanie BPO.

Natomiast nie mogę doszukać się  skilla który przyspiesza MATERIAL RESEARCH konkretnego BPO.
Czy może ktoś podać?? ogólne skille potrzebne do researchu oraz invencji, chodzi konkretnie o skille ktorych nie pokazuje BPO w zakładce, tylko dodatkowe, przyspieszające cały proces.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Goomich

  • Gość
Odp: Research risercz invention invencja
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2011, 16:26:28 »
Natomiast nie mogę doszukać się  skilla który przyspiesza MATERIAL RESEARCH konkretnego BPO.

Metalurgy

Czy może ktoś podać?? ogólne skille potrzebne do researchu oraz invencji, chodzi konkretnie o skille ktorych nie pokazuje BPO w zakładce, tylko dodatkowe, przyspieszające cały proces.

Do przyspieszania tylko te 3, do tego są implanty: I40, I50, I60 przyspieszają czas, J40-J60 przyspieszają material research, a K40-K60 przyspieszają kopiowanie.

Skille Laboratory Operation oraz Advanced Laboratory Operation, pozwolą ci na przerabianie wiekszej liczby BP.

Skill Scientific Networking pozwoli ci zapuszczać joby, gdy nie ma cię w stacji. BP musi być w stacji z labami. Do tego jest ważny gdy ma się POSa.

Edit: Bardziej przyśpieszyć się da w POSie właśnie oraz w Caldaryjskim outpoście.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 16:35:55 wysłana przez Mona X »

staxu

  • Gość
Odp: Research risercz invention invencja
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2011, 16:30:05 »
o dzięki, zamuliłem z tym, nie ma żadnego dodatkowego?? bo nawet z lvl 5 jest wolno....

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Research risercz invention invencja
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2011, 08:07:19 »
Ale co się powoli robi? (strasznie powoli)

JM

sc0rp

  • Gość
Odp: Research risercz invention invencja
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2011, 11:39:43 »
o dzięki, zamuliłem z tym, nie ma żadnego dodatkowego?? bo nawet z lvl 5 jest wolno....
W eve wszystko idzie wolno, eve uczy cierpliwosci i planowania na kilka miesiecy do przodu