Eve Online > Crucible

Plotki o nerfie superów.

<< < (6/7) > >>

Soulscream:
Chrzescijanom

Minna Hinata:
Mocherowym beretom i ojcowi dyrektorowi :D


W temacie: nerf superów to bajka którą się rozpowiada już od dłuższego czasu a zasłyszana jest z jita. IMO nie będzie żadnego nerfa, co najwyżej dredy dostaną boosta bo są praktycznie nieużywane i CCP to widzi.

Soulscream:

--- Cytat: Minna Hinata w Wrzesień 03, 2011, 14:09:25 ---Mocherowym beretom i ojcowi dyrektorowi :D


W temacie: nerf superów to bajka którą się rozpowiada już od dłuższego czasu a zasłyszana jest z jita. IMO nie będzie żadnego nerfa, co najwyżej dredy dostaną boosta bo są praktycznie nieużywane i CCP to widzi.

--- Koniec cytatu ---

To sie zdziwisz :)).

[VIDE] Herezja:

--- Cytat: naye666 w Wrzesień 02, 2011, 13:41:54 ---@ Herezja:
Widzę, że posty stukamy lol...
Co do "cepo-podobnych pocisków"... powodzenia, statek lecącyc 5km/s w matkę, ciekawe co go zestrzeli,
jeśli coś to musiałby by być to shuttle lecącyc 500 ms/s maksymalnie i wtedy to ma sens jak ma robić dziury w SC'kach.

Co do autoagro dron, to to już dawno powinno być zrobione, drony to najlepsza opcja do walki przy zdjętym locku, Gallente shipy i niektóre amarskie z bonusami do dron po prostu mają gdzieś to czy mają locka czy nie bo drony switchują sobie targety w myśl zasady small>medium>big ships, i dajmy na to sytuacje falcon vs ishtar, ishtar zmiecie falcona bo drony sobie go zdjedzą powolutku mimo tego, że ishtar ma perma locka, a DPS falcona nie jest na tyle potężny by mógł zjeść obrone Ishtar, więc tutaj jest BALANCE, którego aktualnie przy dronach brakuje :]

Co do nerfa statków, nie po to boostowali matke, carriery, dready, i tytany do EHP by teraz im te punkty odbierać, dla mnie trollowanie. nic więcej, ale pożyjemy zobaczymy.,

--- Koniec cytatu ---

Naye raz, to że Cię nawet nie kojarzę a dwa, że ja nie nabijam postów a dyskutuję. Dodatkowo zasugerowałem aby stworzyć statek typu kamikadze a nie cepo kamikadze bo to sugestia Dark-a.
Dodatkowo EHP to jedno, bost super kapsli to drugie.
Swoją drogą małe sojusze obecnie nie mają szans walk z dużymi ale gdyby mogli wysyłac zgrupowania małych statków tyou kamikadze to byłaby jakaś szansa konfrontacji z mocniejszym.

naye666:

--- Cytat: Herezja w Wrzesień 03, 2011, 19:14:45 ---Naye raz, to że Cię nawet nie kojarzę a dwa, że ja nie nabijam postów a dyskutuję. Dodatkowo zasugerowałem aby stworzyć statek typu kamikadze a nie cepo kamikadze bo to sugestia Dark-a.
Dodatkowo EHP to jedno, bost super kapsli to drugie.
Swoją drogą małe sojusze obecnie nie mają szans walk z dużymi ale gdyby mogli wysyłac zgrupowania małych statków tyou kamikadze to byłaby jakaś szansa konfrontacji z mocniejszym.

--- Koniec cytatu ---
@Herezja#
Uuu człowieku... czy Ty myślisz, że wszyscy piszą o Tobie i do Ciebie? oO.. się porobiło na forum...
To czy mnie kojarzysz to chyba żaden wyznacznik, bo ja tym bardziej Cie nie znam i nie kojarzę _-_
A teraz sobie wyobraź alliance co ma 200 ludzi i normalnie występuje przeciwko matkom w dredach czy innym co jest wstanie coś zdziałać, a teraz nagle to ally ma 195 statków kamikaze i zapycha grida i 5 subcapitali czy capitali a po drugiej stronie mamy 2000 osobowe ally, z 1995 statkow kamikaze i 5 supercapsów, gdzie tu jest sens... przecież to zaczęlo by wyglądać na walki "pociskami" a nie logiczne rozwiązanie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej