Autor Wątek: Limited API vs Full API  (Przeczytany 12663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Limited API vs Full API
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 12, 2011, 11:43:26 »
Rzeczywiste firmy jeszcze lepszy proces inwigilacji prowadzą ,a ludzie na FB sami dają się za darmo inwigilować. :P

Może dlatego zawsze byłem przeciwnikiem wszelkich portali społecznościowych i nigdy na żadnym nie miałem (i nie mam zamiaru mieć) konta.

Wracając do tematu, ostatnio spróbowałem jednym z charów który ma ponad 100kk sp w samych subcap dojść do corpa w Razorze. Ktoś poprosił o moje Full API na co usłyszał że jedyne co mogę mu dać to Limited API, powód - posiadanie BPO Tech2. Stwierdziłem że jeżeli interesują go moje maile, kontakty i assety a nie doświadczenie w pvp, prowadzeniu flot oraz hi-skilled character to idę gdzie indziej. Ku mojemu zdziwieniu rozmowa przeszła na inne tory i koleś zadowolił się Limited API dla sprawdzenia moich jakże po***** skili.

Co nie zmienia faktu że nie zmieniam aktualnych upodobań, nie znoszę blob wars więc razor nie dla mnie, cała sytuacja była dla samego testu. Podejrzewam że mało jest takich sytuacji a char który ma 30-40-50kk sp nie ma się czym pochwalić zbytnio. Jak dla mnie (dyrektor) char posiadający 100kk+ sp jest ciekawy sam w sobie tym bardziej jeśli nigdy nie zmieniał właściciela.