Autor Wątek: Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?  (Przeczytany 22730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 17, 2011, 00:31:53 »
oj bocil, szczegolnie jak JN mialo ipx'a. Carrier kill anyone?

Ile jeszcze będziecie klamać ?

kino za czasów ipx jak nasz korp był w powijakach miał za zadanie nabić index ktory ciagle spadał bo nie było
cyfr i osob co by go utrzymały na 5

coś jeszcze ?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2011, 01:31:11 »
To, że kino bocił, to jest rzecz wiadoma - i ja wcale tego nie wiążę z JN.

Nie wiem o co chodzi mystiqowi :P
Cała prawda o moim graniu...


Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 18, 2011, 09:05:48 »
To, że kino bocił, to jest rzecz wiadoma - i ja wcale tego nie wiążę z JN.

Nie wiem o co chodzi mystiqowi :P

Juz tak calkiem z ciekawosci zapytam skad to wiadomo ze bocil (jak sie o tym dowiedziales) i w jakich to bylo okolicznosciach?  :)
Wiesz w sumie ja tez moglbym powiedziec na przyklad, ze : powiedzmy Akira Akawa odkad przyszedl do LFNu wiadomym bylo (dla pewnych osob) od poczatku ze zostal przyslany przez np Garona coby szpiegowac owce. Pomijajac fakt, ze atmosfera w owczesnym LFNie Akirze sie spodobala i faktycznie polubil ekipe, ktora wtedy grala w LFN to nadal szpiegowal i "sprzedawal" informacje Garonowi oraz spolce.  ;)

Moglbym tak napisac i uwazac ze jestem zajefajny koles. Tylko, ze gdybym tak napisal to byloby to POMOWIENIE i spokojnie Akira, Garon albo ktokolwiek inny moglby mi zarzucic klamstwo. Mialby do tego oczywiscie pelne prawo a co lepsze mialby racje. Sporo jest tu na forum takich pomowien, zwlaszcza dotyczacych bocenia poszczegolnych osobnikow. Wlasciwie udowodnic tego tak na dobra sprawe "na gebe" nie mozna ale dzieki temu mozna stac sie zajefajnym kolesiem we wlasnym mniemaniu :)
Moze wiec zostawmy temat obrzucania sie na "bocenie" roznych ludkow i organizacji bo to z czasem tylko smiesznie smutno wyglada jak na Wiejskiej w Warszawie.

Kazdy wie swoje ze swojego zrodla kto kim jest/byl i dlaczego, czy bocil czy nie bocil, czy jest w porzadku czy tez nie.  Ja sie juz z krucjat bociarsko personalno szpiegoskich wyleczylem (w innym watku napisalem co o boceniu mysle i to dla mnie koniec tego tematu) i goraco polecam taka terapie :)
Counting the days in the haze around me

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:46:26 »
Ja sie juz z krucjat bociarsko personalno szpiegoskich wyleczylem

Od kiedy zostales Oficjalnym Ambasadorem LFN na tym forum, twoje ataki na boty i tak juz ostro wialy absurdem  ;)

Z tego co wiem, Garon i Akira sie nie lubia, wiec twoja teoria jest troche naciagana, ale za to doskonale sie wpisuje w nastroj paranoi i wyobcowania, ktory byl tworzony przez kilka Glownych Baranow, przygotowujacych grunt pod kradziez korpa. Niezle historie wam tam musieli saczyc na korpowym. Dales sie po prostu zmanipulowac Syntion, mozna powiedziec ze w pewnym sensie jestes takim samym narzedziem jak Garnek, ktory mial robic sztuczny tlok zeby latwiej bylo ukryc boty w korpie - tylko ze ty z uporem godnym lepszej sprawy mydlisz oczy, zacierasz obraz sprawy, ktora cie nie dotyczy, tworzysz jakies sztuczne relatywne porownania, zeby usprawiedliwic na tym forum dzialania osob, ktore skompromitowaly sie boceniem, i glosno sie do tego same przyznaly, jak np la mar.   Wiec przestan sie poslugiwac POMOWIENIAMI o szpiegostwo, i zajmijmy sie faktami. Prawdziwym powodem wyjscia LFN z C0ven jest tylko i wylacznie brak zgody na wynajecie altkorpowi Ozziego systemu ze stacja na wylacznosc, cala reszta to tylko bicie piany. i chocbys nie wiem jak sie tu na tym forum wysilal, to tego nie rozmydlisz, bo to zostalo powiedziane jasno w Tasmach Prawdy przez samych zainteresowanych, co wszyscy mielismy okazje uslyszec. Rozumiem, ze jestes emocjonalnie przywiazany do nazwy LFN, ktora wymysliles, i zyczysz temu korpowi jak najlepiej, ale mam wrazenie, ze sie tak bardzo zaangazowales, ze nie widzisz ewidentnych faktow, i bronisz kompletnie skompromitowanej sprawy. Przykro mi to mowic, ale to o takich jak ty Stalin mowil "uzyteczni idioci"  :D

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:06:52 »
Czytanie tekstow ze zrozumieniem to rzecz bardzo trudna.


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:13:24 »
Czytanie tekstow ze zrozumieniem to rzecz bardzo trudna.

To jak w takim razie nazwiesz taka karkolomna figure retoryczna "moglbym oskarzyc kogostam o szpiegostwo, ale tego nie zrobie, bo wiem ze tak nie bylo, wiec wy tez nie oskarzajcie LFN o bocenie, mimo ze wiecie, ze tak bylo"? Albo moze po prostu to ty nie zrozumiales co napisal Syntion? Kira, wiem ze to flejm, i mozna tu pisac teoretycznie wszystko, ale jak juz naprawde nie masz nic do napisania, to po co to robisz. Przeciez z tego zdania ktore napisales nic nie wynika. Jak z wiekszosci tego co piszesz zreszta.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:22:08 »
Z twoich za to wynika zupelnie co innego niz napisal Syntion. Dlatego zamilknij i sam sie zastanow po co mu odpisywales.

Poza tym on odpowiadal Skeerowi, ktoremu np ja nie mam prawa ufac, bo pierwsze co zrobil po odejsciu LFN to oskarzyl go o kradziez itemkow z kontraktu. Na dowod tego wkleil tutaj screeny tego sfailowanego kontraktu, ale byl tak zacietwierzony ze nie ogarnal faktu ze sam ten kontrakt wystawil i sfailowal. A moze zrobil to celowo by rzucic cien na lfn tutaj na centrali? Ciekawe tylko ze nie zglosil sie w grze o wyjasnienie sprawy tylko od razu zaczal krecic afere. Dla takich wiec ludzi nie mam zaufania. PRO dyplomata is PRO. Przynajmniej Syntion zaznaczyl - POMOWIENIE- , w jak to okresliles, karkolomnej figurze ktora jest tak prosta i jasna ze trzeba umyslu CATa zeby ja skomplikowac :D

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:28:26 »
Przeczytaj Cat jeszcze raz mojego posta. Tylko wysil sie tym razem.

Cytuj
Z tego co wiem, Garon i Akira sie nie lubia, wiec twoja teoria jest troche naciagana
Hehe Czlowieku, ja to podalem jako przyklad absurdalnej i wymyslonej na poczekaniu na potrzeby posta bezpodstawnej informacji a ty mi piszesz ze moja teoria jest naciagana. No rotfl oczywiscie ze jest. Bo to byl PRZYKLAD pomowienia. Masz problem z rozumieniem czy nadal interpretujesz to co pisze przez pryzmat

Mojego bycia rzekomym
Cytuj
Oficjalnym Ambasadorem LFN

Teraz to zes dowalil jak lysy grzywka o kant okraglego stolu. Pomysl czlowieku ... Jakbym mial byc ambasadorem LFNu to po jaka cholere bym z niego wychodzil?

Cytuj
Wiec przestan sie poslugiwac POMOWIENIAMI o szpiegostwo, i zajmijmy sie faktami.
LOL, kompletnie nie zrozumiales o czym pisalem i w jakim kontekscie uzylem przykladu pomowienia.

Cytuj
Niezle historie wam tam musieli saczyc na korpowym. Dales sie po prostu zmanipulowac Syntion, mozna powiedziec ze w pewnym sensie jestes takim samym narzedziem jak Garnek, ktory mial robic sztuczny tlok zeby latwiej bylo ukryc boty w korpie

Moglbym powiedziec tak. Ciebie tam nie bylo wiec uznam to za nadinterpretacje kogos niekumatego w temacie.
A dla jasnosci. Nikt mi nic nie musial saczyc na korpowym ani nie musial manipulowac mna jak Garnekiem bo mnie juz wowczas w korpie LFN nie bylo. Mialem swoje osobiste powody dla ktorych opuscilem korporacje. No ale ty wszystko wrzuciles do jednego wora. Oczywiscie stwierdziles, ze skoro krytykuje c0ven to automatycznei jestem ambasadorem LFNu, ktorego nawet nei bylem juz memberem. Niezle zryta i wykminiona teoria ci wyszla co?

Cytuj
Prawdziwym powodem wyjscia LFN z C0ven jest tylko i wylacznie brak zgody na wynajecie altkorpowi Ozziego systemu ze stacja na wylacznosc, cala reszta to tylko bicie piany. i chocbys nie wiem jak sie tu na tym forum wysilal, to tego nie rozmydlisz, bo to zostalo powiedziane jasno w Tasmach Prawdy przez samych zainteresowanych, co wszyscy mielismy okazje uslyszec.

Cat, gowno mnie obchodzilo i nadal mnie to nie obchodzi z jakiego powodu wyszedl terazniejszy LFN z c0venu, naprawdę. Tasmy prawdy to tak naprawde dla mnie dowody na to, ze zarowno w jednej jak i w drugiej organizacji (coven i LFN) cos jest mocno popier****ne.


Cytuj
Rozumiem, ze jestes emocjonalnie przywiazany do nazwy LFN, ktora wymysliles, i zyczysz temu korpowi jak najlepiej

Owszem bylem przywiazany do korpa, ktory wspoltworzylem i poswiecilem mu kawal czasu, kto by nie byl. Druga czesc wypowiedzi to nadinterpretacja i uogolnienie. :) Temat na inna dyskuje

Cytuj
i bronisz kompletnie skompromitowanej sprawy

Wyjasnienie. Nie bronie i nie nigdy nie bylo moim zamiarem bronienie LFNu czy c0venu.

Cytuj
ze nie widzisz ewidentnych faktow

Ewidentnym faktem dla mnie jest ze zarowno LFN jak i c0ven to dwie skompromitowane przez siebie nawzajem organizacje, ktore niegdys byly fajne. Teraz to wyglada jak wojna rozbitej przez konflikty interesow i wlasne wygorowane ambicje jednostek jednej mafii, ktora jak im bylo po drodze to sie wspierala ale jak jedna ze stron poczula sie walona za plecami to zaczeliscie sobie wszystko wywalac na publiku i srac hejtem na potege.


Cytuj
Przykro mi to mowic, ale to o takich jak ty Stalin mowil "uzyteczni idioci"  :D

Mysle ze Stalin bylby dumny z tego na kogo wyrosles. Dolozylbym do tego jeszcze Goebbelsa bo bardzo ladnie powtarzasz epitety, ktore chcialbys zeby staly sie w koncu prawda :)


Counting the days in the haze around me

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:40:13 »
a teraz policz sobie ile masz w tej chwili postow na Centrali (ktora tak rzekomo pogardzasz). Wiekszosc tych postow to obrona LFN tudziez plucie zolcia na c0ven, wiec wybacz, ze jestes postrzegany jak Ambasador LFN na Centrali - pewnie sam jeden wysmarzyles wiecej postow w ich obronie, niz wszyscy ich czlonkowie razem wzieci :) Co do dwoch skompromitowanycn organizacji, to tak, c0ven niezle oberwal rykoszetami, ale mam nadzieje ze wraz z odejsciem takich korpow jak LFN czy ZUO, odeszly glowne zrodla zepsucia. W ktorym ty pewnie nie brales udzialu, ale potem bardzo sie zaangazowales w obrone jednej i oczernianie drugiej strony. Wiec nie wyjezdzaj mi teraz z urazona niewinnoscia, tylko przeczytaj sobie swoje wczesniejsze posty na tym forum, a jak ci sie naprawde nie chce to moge ci powklejac co lepsze kawalki. A potem przeczytaj jeszcze raz dwa ostatnie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Platfusek

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:46:32 »
stuff...

kiraa korpi na prawdę nie wiem skąd sie tu wziąłeś pewnie przez pomyłkę, ale ktoś taki jak ty kto siedzi w bociarskim korpie pozerów pvperów i od marca nie zrobił nic po za kupnem nowego ravena na paski, nie powinien się wypowiadać na tematy które go przerastają. Zrób coś ze swoim życiem, wyjdź na dwór zobacz jak się świat pozmieniał pod twoją nieobecność.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:46:45 »
Kocie, a weź na spokojnie przeczytaj jeszcze raz post Synta (ten pierwszy) i odpowiedz.

Poza tym z Synta taki obrońca LFN jak i ze mnie >.>

Poza tym on odpowiadal Skeerowi, ktoremu np ja nie mam prawa ufac, bo pierwsze co zrobil po odejsciu LFN to oskarzyl go o kradziez itemkow z kontraktu. (...)

Zapomniałeś dodać, że potem za to oficjalnie przeprosił.
na urlopie od EVE

akira akawa

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:50:14 »
Z tego co wiem, Garon i Akira sie nie lubia, wiec twoja teoria jest troche naciagana,

tu musi nastąpić dementi
I ♥ Garon

a co do nawet  jak autor podkreśla absurdalnego argumentu ze do LFN przyszedłem bo mnie Garon nasłał to moge tylko dodać ze w 2009 roku Garon nawet nie wiedział kim ja jestem :P .  Ale dyskusja fajna -popieram:)

from Akira with love

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:02:56 »

Zapomniałeś dodać, że potem za to oficjalnie przeprosił.

Dobrze - jak juz mam cytowac cala historie(ktora bardzo szybko zniknela z centrali):
-post Skeera o tym ze lfn kradnie
-post Kiry  o tym ze chyba Ci sie cos pomylilo(komentujac wklejony screen)
-post Skeera o tym ze on ma racje a nie ja
- post Skeera ze jednak cos sie nie zgadza
- kasacja watku

Nie zmienia to jednak faktu ze weszac afere od razu pobiegl tutaj do community, nie zalatwil sam na prv.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:14:24 »
Kocie, a weź na spokojnie przeczytaj jeszcze raz post Synta (ten pierwszy) i odpowiedz.


Przeczytalem, i bardzo chce uwierzyc, ze od teraz bedziemy juz rozmawiac obiektywnie i bez flame i spinowania, i moze nawet dyskusja moglaby wyplynac spowrotem w otchlani flejmu do jakiegos normalnego dzialu. Tylko ze w przedostatnim poscie Syntion postawil znak rownosci miedzy "zepsutymi organizacjami EVE", i wlasnie na to sie nie moge zgodzic, bo gdyby tak bylo, to i ZUO i LFN dalej by pewnie siedzialo w c0venie. Ja nie boce, i nie zgadzam sie na przypinanie mojemu sojuszowi latki aliansu, w ktorym jest "zgoda na bocenie". Nie ma takiej zgody. Zdaje sobie sprawe, ze pewnie niektorzy z moich kolegow z aliansu boca, bo na codzien widze boty, lataja i musza do kogos nalezec. Ale jezeli jakis moj kolega boci, to robi to cichcem, i sie do tego nie przyznaje, wrzuca gdzies bota do jakich rolkow aaa czy nawet inver brass, i to jest niesprawdzalne, chyba ze ktos jest naprawde glupi, jak slynny Kuzyn ze zuo, albo nieostrozny jak qlko, i tych osob juz w ally nie ma. Mam nadzieje, ze takich osob jest coraz mniej, i jezeli bede mial okazje sie do tego przyczynic, to moze takich osob kiedys w ogole nie bedzie. Takie ciagle obrzucanie blotem, ze niby w coven to kazdy ma po 2-3 boty w inver brass, i jest to normalne i akceptowalne, jest po protsu niesprawiedliwe i krzywdzace, przynajmniej w stosunku do takich osob, ktore faktycznie staraja sie z bociarstwem walczyc, jak ja czy skeer czy jeszcze pare innych. A to wlasnie staral sie udowodnic przez ostatnie 68 postow Syntion, stawiajac znak rownosci miedzy moim aliansem, w ktorym zgody na bocenie nie ma, a LFN, ktory poszedl do AAA bo tam takich problemow nie robia.

EVE jest zepsuta gra, w ktorej boty to plaga, w dodatku po ostatnim nerfie moonow nie da sie utrzymac sova w 0.0 nie wynajmujac terenu - po prostu TRZEBA wynajmowac, a wynajmuja TYLKO boty, bo ccp doprowadzilo do sytuacji, w ktorej bocenie jest kompletnie bezkarne, wiec wszyscy boca, wiec jezeli czasem przypadkiem sie znajdzie jakis zywy rentier, to po prostu najzwyczajniej w swiecie go nie stac (mimo znizek ktore dajemy zywym), bo nie wyfarmi tyle kasy co bot. Doprowadzilo to do sytuacji, ze my jako sojusz albo wypowiadamy wojne botom, po czym uciekaja od nas wszyscy rentierzy, zwijamy sova i wyprowadzamy soe do lowseka, albo staramy sie jakos radzic sobie w zaistnialej chorej sytuacji, czyli z obrzydzeniem wynajmowac teren tym, ktorzy chca placic, i najczesciej okazuja sie to byc bociarze. Oczywiscie jest jeszcze trzecia droga, ktora proponowal la mar :) Moje ostatnie petycje w ktorych zglaszalem boty ktore obserwowalem od kilku dni i mialem pewnosc, ze to sa boty, od kilku miesiecy zostaja bez odpowiedzi, a boty nadal lataja. Wiec dopoki CCP nie zacznie robic czegos z botami, my tym bardziej nic nie zdzialamy, chyba ze nagle dostaniemy jakies zrodlo kasy, ktore pozwloi nam nagle spodowac wszystkie boty i wywalic bocacych rentierow. A do tego czasu musimy sobie jakos radzic i czesciowo to tolerowac, wybierajac mniejsze zlo, ale to nie znaczy, ze nam sie to podoba, lub ze alians ma profil bociarski, jak to sie tutaj usilnie staraja przedstawic pewne osoby z PBN (ktore nie sa ambasadorami LFN:)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:18:52 »
kiraa korpi na prawdę nie wiem skąd sie tu wziąłeś pewnie przez pomyłkę, ale ktoś taki jak ty kto siedzi w bociarskim korpie pozerów pvperów i od marca nie zrobił nic po za kupnem nowego ravena na paski, nie powinien się wypowiadać na tematy które go przerastają. Zrób coś ze swoim życiem, wyjdź na dwór zobacz jak się świat pozmieniał pod twoją nieobecność.

A tak przy okazji moglbys Platfusku rzucic nieco wiecej swiatla na ten temat. Bo przyznam szczerze ze to co napisales jest rownie ciekawe jak wypowiedz Skeera do ktorej sie w tym watku odnosilem.
Napisz prosze cos wiecej. Kto, gdzie i jak  "w bociarskim korpie pozerów pvperów" boci? Bede wdzieczny.
Counting the days in the haze around me

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:26:49 »
Platfusku moj kochany anonimowy: uzyj report bot button i zglos mnie prosze, prosze, prosze. A wtedy zobaczymy kto pozbedzie sie konta.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:33:25 »
Poza tym on odpowiadal Skeerowi, ktoremu np ja nie mam prawa ufac, bo pierwsze co zrobil po odejsciu LFN to oskarzyl go o kradziez itemkow z kontraktu. Na dowod tego wkleil tutaj screeny tego sfailowanego kontraktu, ale byl tak zacietwierzony ze nie ogarnal faktu ze sam ten kontrakt wystawil i sfailowal.

Brakuje ważnego szczegółu: gdzie był item w chwili failowania?

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:36:24 »
Cat, ja stawiam znak równości pomiędzy obiema organizacjami dlatego:

Cytuj
Zdaje sobie sprawe, ze pewnie niektorzy z moich kolegow z aliansu boca, bo na codzien widze boty, lataja i musza do kogos nalezec. Ale jezeli jakis moj kolega boci, to robi to cichcem, i sie do tego nie przyznaje, wrzuca gdzies bota do jakich rolkow aaa czy nawet inver brass, i to jest niesprawdzalne

Nie jesteś w stanie odpowiadac za wszystkich ale tez naiwnym jest bronienie i stawianie w wyidealizowanym swietle swojej organizacji i wlasnie do tego mialem w swoich postach zastrzezenia co do c0venu. Jak widzisz sam masz takie obiekcje i nie masz pewnosci czy aby wszyscy sa w porzadku i nie boca.

Cytuj
Takie ciagle obrzucanie blotem, ze niby w coven to kazdy ma po 2-3 boty w inver brass, i jest to normalne i akceptowalne, jest po protsu niesprawiedliwe i krzywdzace, przynajmniej w stosunku do takich osob, ktore faktycznie staraja sie z bociarstwem walczyc, jak ja czy skeer czy jeszcze pare innych.

I wlasnie dlatego pisalem o pomowieniach niezaleznie ktorej ze stron (jezeli takie akurat sa). Latwo jest pomowic ale ciezko pojsc juz o krok dalej i nabrac 100% pewnosci ze ktos to bot a inny nim na 100% nie jest.

Cytuj
A do tego czasu musimy sobie jakos radzic i czesciowo to tolerowac, wybierajac mniejsze zlo, ale to nie znaczy, ze nam sie to podoba lub ze alians ma profil bociarski, jak to sie tutaj usilnie staraja przedstawic pewne osoby z PBN (ktore nie sa ambasadorami LFN:)

Przepraszam ale tutaj sie z toba nie zgadzam. Skoro nie ma pozwolenia na bocenie to NIE MA go w ogole a nie ze "musimy sobie jakos radzic i czesciowo to tolerowac".
Albo - albo :)

pozdrawiam
Nie ambasador LFN-u :)

Counting the days in the haze around me

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:37:27 »
Brakuje ważnego szczegółu: gdzie był item w chwili failowania?

Hmm jesli kontrakt akceptujesz swoja postacia, to ciezko zeby byl gdzie indziej niz u ciebie. Lepiej nie szukaj dziur w calym, mkay?

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:39:34 »
To może następnym razem napisz, że sam wystawił zaakceptował i sfailował, mkay?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:50:28 »
To może następnym razem napisz, że sam wystawił zaakceptował i sfailował, mkay?

To moze nastepnym razem popros innych moderatorow lub siebie zeby nie kasowali watkow, bo widzisz ciezko przypomniec sobie kazdy szczegolik.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:54:09 »
MODERATORZY! Nie kasujcie wątków, bo KK ma problem z pamięcią, a jak się dopytać o szczegóły, to reaguje jakbym mu matkę zabił.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:55:36 »
MODERATORZY! Nie kasujcie wątków, bo KK ma problem z pamięcią, a jak się dopytać o szczegóły, to reaguje jakbym mu matkę zabił.

Zalosne.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 18, 2011, 13:04:14 »

Przepraszam ale tutaj sie z toba nie zgadzam. Skoro nie ma pozwolenia na bocenie to NIE MA go w ogole a nie ze "musimy sobie jakos radzic i czesciowo to tolerowac".
Albo - albo :)

pozdrawiam
Nie ambasador LFN-u :)

Kiedys polecialem sobie na okolo miesieczna wycieczke altem w bomberze po angelsowych posiadlosciach White Noise i RED Alliance, siedzialem tam nonstop, uczylem sie jak rozpoznawac boty, zabijalem je, niektore nawet po 2-3 razy w ten sam sposob, zanim operator przeprogarmowal. Widzialem, jak to dziala, jak cale Omist obstawione jest przez 2-3 osoby na 20-30 altach, i kiedy juz mialem pewnosc (bo np bot byl zle ustawiony i nadal "racil" jajkiem, albo kolejny raz lapalem go i zabijalem w ten sam sposob po kilku dniach - podkreslam to, zebys czasem nie pomyslal, ze POMAWIALEM kogos o bocenie), absolutna pewnosc ze ten char jest botem, to zglaszalem to do ccp petycja. Nigdy nie dostalem zadnej odpowiedzi, nic, a nawet dodalem sobie te chary do wathclisty i kompletnie nic nie zmienilo sie w ich "cyklu" bocenia. Wiec nie za bardzo rozumiem, czego odemnie wymagasz. Zebym zostal lowsekowym ninja? Don Kichotem na srebrnym koniu? Bo nie za bardzo jarze. Zapewniam cie, ze jak odnerfia moony, i da sie utrzymac infrastrukture bez kasy z wynajmu, to zostana sami zywi rentierzy, a do tego czasu po prostu mozemy tylko czekac i miec nadzieje, ze cos sie zmieni.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 18, 2011, 13:21:14 »
Wiec nie za bardzo rozumiem, czego odemnie wymagasz.

Nie wiem, na przyklad linka do KB. :)
Counting the days in the haze around me

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 18, 2011, 13:35:25 »
kb z tymi botami?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 18, 2011, 13:58:10 »
kb z tymi botami?

No tak, linki do kb z tymi pozabijanymi przez twojego alta w bomberze botami.
Sam pisales zeby sie trzymac faktow. Jestem ciekaw jakie maja fity te podejrzane o bycie botami statki.
Counting the days in the haze around me

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:00:37 »
Wiecie co, taki dziwnie flejmujecie że nie ma się jak wkręcić na trzeciego do dyskusji. Zróbcie coś z tym.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:04:34 »
Wiecie co, taki dziwnie flejmujecie że nie ma się jak wkręcić na trzeciego do dyskusji. Zróbcie coś z tym.

Przeczytaj posty Platfuska w tym watku. Moze bedziesz mogl sie jakos do nich odniesc. :)

Platfuska zdaniem :
PBN = bociarski korp pozerów pvperów
Counting the days in the haze around me

akira akawa

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:07:57 »
Wiecie co, taki dziwnie flejmujecie że nie ma się jak wkręcić na trzeciego do dyskusji. Zróbcie coś z tym.

Ja ci pomogę ^^  (popatrz na autora  :P)

http://forum.gazeta.pl/forum/w,16,127939909,127941019,Re_On_i_pieniadze_raz_jeszcze.html

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:15:15 »
W sensie, że Kira jest kobietą?

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:16:45 »
Kocie, ciągle do okola tematu biegasz wiec Ci skrócę drogę. Skąd pewność, że Kino bocił? Przyznam bez bicia, że to jedna z osób, które bardzo lubiłem w starym LFN i temat mnie interesuje. I jak Synt napisał, takie oskarżenia łatwo rzucać, ale fajnie byłoby je czymś podeprzeć.
na urlopie od EVE

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:21:13 »
Syntion tu masz przykladowy kill, http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=158604
i wlasciwie wszystkie kille ravenow solo ktore wtedy tam robilem sa podejrzane ale zaraportowalem tylko 2 czy 3, praktycznie kazdy podejrzany wylogowywal zaraz po zescramblowaniu :)

W sensie, że Kira jest kobietą?

http://www.google.pl/search?q=kira+korpi+pictures&hl=pl&sa=G&biw=1680&bih=941&prmd=ivnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=ggJNTuOzCLHS4QSCy4y5Bw&ved=0CBwQsAQ

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:23:22 »
Ale fajne laski mają w PBN!

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:35:27 »
@Cat:  ciekawe kille trzeba przyznac :) Szkoda, ze nie poleciales czyms wiekszym lub z kims jeszcze zeby zdazyc zabic zanim wyloguje. Bo z tego co rozumiem sporo ich zwialo przez wylogowanie po prostu. Swoja droga za bogato sfitowane to one nie sa :)

@Platfusek: Mistrzu Tęczowy :) nadal czekamy na twoj komentarz a propos bocacego korpa PBN, ktory mieszka w regionie gdzie zyje sie z robienia misji do frakcji.

Counting the days in the haze around me