Autor Wątek: Inwazja na -A- rozpoczeta?  (Przeczytany 131291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #350 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:08:22 »
takie rzeczy to w nc.? kurcze - ide do nich  ;D

Sokole nadal w nc.... (nie wiem ile kropek powinienem dac...)

PS. musze cos napisac nt. sytuacji w aaa (zeby nie bylo ze post nic nie wnosi i troluje)... aaa ucieklo do stain; wybor stacji dosc uposledzony (i to nie tylko moja opinia), ale szefostwo oczywiscie wie lepiej; kolejne systemy wzbogacaja sie o sbu; entuzjazm poszedl w las... reszty mozna sie domyslic  :-\

Szefostwo wie bardzo dobrze.
http://evemaps.dotlan.net/jump/Thanatos,555/LGK-VP:HED-GP
Na normalnej mapce dotlanowej nie widac tego tak dobrze. Teraz juz wiesz dlaczego LGK?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #351 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:29:09 »
Znaczy się skoczyć zrobić burdel i odskoczyć bez między tankowania? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #352 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:41:46 »
Dark, jpkm, jak się czyta te Twoje fanfaronady to ktoś jeszcze może pomyśleć, że jakiś poważny PvPer z Ciebie i reprezentant poważnego corpa/aliansu. A Ty wciąż w bandzie kerbirów, w peciarskim aliansie. Ech, pokaż na co Cię stać, a potem dopiero wypinaj klatę.
rotfl
"uderz w stol a nozyce sie odezwa" rozumiem ze trafilem w sedno - wyskilluj damage control.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #353 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:49:17 »
rotfl
wyskilluj damage control.

przestan naduzywac slowa, ktorego nie rozumiesz  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #354 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:44:15 »
Znaczy się skoczyć zrobić burdel i odskoczyć bez między tankowania? :P

To raz dwa popatrz sobie jak ida nitki. LGK to glowne skrzyowanie w gornym stain.

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:30:21 »
To raz dwa popatrz sobie jak ida nitki. LGK to glowne skrzyowanie w gornym stain.
jest tez systemem z jedna stacja.... stacja BEZ MEDICALA... a wiec wystarczy jeden, moze dwoch ogarnietych pilotow sabre i piloci aaa beda mogli tracic cos wiecej niz tylko statki
(to troche jak filmowe ucieczki przed pozarem na najwyzsze pietro - bedzie trzeba skoczyc na asfalt ^^ )


PS. swoja droga dlaczego mialoby nam zalezec na to aby HED bylo w zasiegu?
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:34:33 »
Bo za HED jest highsec?

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 18, 2011, 21:04:36 »
jest tez systemem z jedna stacja.... stacja BEZ MEDICALA... a wiec wystarczy jeden, moze dwoch ogarnietych pilotow sabre i piloci aaa beda mogli tracic cos wiecej niz tylko statki
(to troche jak filmowe ucieczki przed pozarem na najwyzsze pietro - bedzie trzeba skoczyc na asfalt ^^ )


PS. swoja droga dlaczego mialoby nam zalezec na to aby HED bylo w zasiegu?

Byli tacy ktorzy tego probowali. Zabawy solo w LGK koncza sie zazwyczaj szybko i marnie dla bawiacych sie.

ps. Marudzisz mieszkam w LGK praktycznie caly czas od kiedy ini podbilo catch i jakos nie narzekam.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpień 18, 2011, 22:56:17 »
garno widze ze kompletnie nie znasz historii sojuszu do ktorego uciekles,
oni zawsze wracaja do lgk i pewnie maja tam poprostu wszystko,
dlatego tam wybrali baze

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 18, 2011, 23:11:57 »
garno widze ze kompletnie nie znasz historii sojuszu do ktorego uciekles,
oni zawsze wracaja do lgk i pewnie maja tam poprostu wszystko,
dlatego tam wybrali baze

widze ze kompletnie nie znasz mojej historii, wiec nie wiem skad wnioskujesz ze 'ucieklem'
przeprowadzka do lgk to jak narazie poczatek stagnacji w aaa  :-[
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpień 18, 2011, 23:14:28 »
moze i nie znam ale czytac potrafie, nie chce mi sie szukac ale sam na tym forum napisales ze sie wynosisz z polnocy bo farmic nie mozna

edit:

a co tam masz:

Cytuj
no co?
musialem sie przeniesc z kerbirka w jakis spokojniejszy region (a zawsze mnie latanie abaddonem krecilo)

PS h%& mnie strzela na tych sanshowych tracking dirsuptorach...... guristasowe ecm nie byly takie wkurzajace

PS2. nie nie bede latal caldari!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2011, 23:23:50 wysłana przez Trefnis »

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpień 18, 2011, 23:41:38 »
taaa, malenka czesc rozmowy wytargana z kontekstu...
pewnie nie zauwazyles posta na ktoryym pisalem do sokolego ze zartuje (tak, wiem - bez kontekstu lepiej ci pasowal)
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpień 19, 2011, 23:11:45 »
W ramach inwazji na -A- mieliśmy dziś śliczną bitkę w Tribute. :)

Najpierw wskoczyliśmy baddonami na bandę geddonów -A- pod jakimś POSem i nawet dobrze się walczyło, ale White Noise'i zdecydowali się popsuć zabawę i wpadli z paroma superami.

-A- zwiali do POSa i nim zdążyliśmy ich dobrze posmackować odwarpowali w stronę H-W. polecieliśmy za nimi, w ruch poszły bańki, wskok i zaczęła się prawdziwa zabawa. Było dobrze, geddony nawet ładnie pękały, ale kiedy zacząłem się martwić o to, że braknie mi cap boosterów - boom headshot.

Strata mojego baddona tak zasmuciła FC, że chwilę potem (srsly, nie zdążyłem nawet zadokować w stacji, która nie była obstawiona nawet przez jedną dyktę) nakazał reszcie przeskoczyć z powrotem do D7, co dało wrogólcom wolną rękę w wyru... naszych carrierów.

Ktoś zaczął planować krwawą zemstę za pomocą SBków, ale FC kazał wsiadać w carriery i przygotować się do skoku. Wskoczyliśmy tuż obok wielkiej, czerwonej bańki, a mnie nawet bumpnęło w jej stronę, za co zostałem nagrodzony ksywą PRIMARY. W tym miejscu chciałem podziękować remote repom, lagowi, temu, że nikt nie pomyślał o "BAMP BAMP BAMP HIM", koledze, który był szybszy w zaoferowaniu FCowi frakcyjnego EAMNa oraz sobie, za wrzucenie wolnych SPków w carriera 4. :D Good job!

Tak więc jak zapewne domyślacie się, doczłapałem jako tako do force fielda i doczekałem się nadejścia kawalerii. Wrogowie wycofali się na z góry upatrzone pozycje (300km nad wieżą), a my zajęliśmy jej naprawą. Ta w podzięce cały czas do mnie nawalała.
Teraz jak każdy porządny pilot archona trolluje na forum zamiast triagować.  >:D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 00:09:36 wysłana przez Mona X »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpień 20, 2011, 17:22:53 »
No teraz zobaczymy ile DRF ma tak naprawde supercapsow i czy sa w stanie bronic sie na dwa fronty. Jesli beda w stanie je przezucac dostecznie sprawnie albo utrzymac ich dosc na obu frontach zeby robily za I win button to w sumie bedzie GG jesli chodzi o 0.0 chyba ze CCP faktycznie walnie superblooba solidnie nerfbatem.

Z innych ciekawostek to Raiden stawia SBU w provi. Z tego co slyszalem wiekszosc mieszkancow dostala propozycje nie do odrzucenia albo zostaja rentierami albo wypad do hiseka.
W delve siedza evoki z zamiarem zajecia tamtejszego sov space. Czyli na dobra sprawe tylko space stainwagonu nie jest jeszcze oblegany przez DRF. Biorac pod uwage ostatni update mittaniego ktory trodno nazwac inaczej niz wlazeniem w d...pe DRF to mozna powiedziec ze prawdopodobienstwo tego ze cale 0,0 znajdzie sie pod kontrola jednego power bloku jest calkiem realne. Nie zdziwie sie jak zobaczymy supercapsy drf w esoteri w okolicach pazdziernika konca wrzesnia jesli wynajma PL do orania naszych stacji w US TZ.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpień 20, 2011, 17:40:18 »

Z innych ciekawostek to Raiden stawia SBU w provi. Z tego co slyszalem wiekszosc mieszkancow dostala propozycje nie do odrzucenia albo zostaja rentierami albo wypad do hiseka.
Cóż... propozycja została delikatnie mówiąc, wyśmiana  :)
To prawda, na dzień dzisiejszy CVA i spólka nie jest w stanie przeciwstawić wyrównanych sił blobowi superkapitali, ale jest w stanie tępić wszelki próby osadzenia rentierów przez Raidenów. Scenariusz widzę taki - Raiden zaora kilka systemów i spróbuje osadzić swoich rentierów, których będziemy tępić na każdym kroku. Początkowo Raiden będzie robił za policję, ale po jakimś czasie wszyscy wrócą na pólnoc kerbirzyć bo znudzi im się wieczne ganianie z flotami, co by nie mówić, dość licznego sojuszu. A w Provi zyje nie tylko CVA. Rentierzy nie mogąc spokojnie farmić isków podziękują za współpracę i pójdą gdzie spokojniej i bogatsze tereny.
Morale w CVA i sojuszniczych aliansach wbrew sytuacji jest wysokie, a większośc wręcz sie cieszy, bo jest i będzie na prawdę ciekawie  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #365 dnia: Sierpień 20, 2011, 21:00:02 »
Sekunda.. ja dobrze czytam? Ktoś chce robić z provi rentier land? Co to ma być? Jakaś promocja w Biedronce? Ciekaw jestem kto tam będzie chciał osiąść, jedyne co mi przychodzi do głowy to totalnie ubogie korpiki albo coś z rodzaju pseudo-pvp bo jak zgaduje to systemy będą śmiesznie tanie.

Niszczenie provi w taki sposób to czysta herezja

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpień 20, 2011, 21:05:22 »
Tez bym ich wysmial jak by chcieli 2b za miesiac i zakaz stawiania csaa.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpień 20, 2011, 22:07:24 »
Z tego co mi sie o uszy obiło, umowa o wynajem ma mieć klauzule że Raiden nie bedzie bronił terenów które wynajmuje... Nie wiem na ile jest to plotka, ale jeśli to prawda to chyba ktoś stracił kontakt z rzeczywistością  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpień 21, 2011, 00:07:23 »
Słowa których szukacie to "opłata za ochronę" - ochrona typu płacisz nie bijemy my, jak inni biją radź sobie sam; nie płacisz to inni nie zdążą bo cie załatwimy pierwsi :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpień 21, 2011, 00:17:52 »
Z tego co mi sie o uszy obiło, umowa o wynajem ma mieć klauzule że Raiden nie bedzie bronił terenów które wynajmuje... Nie wiem na ile jest to plotka, ale jeśli to prawda to chyba ktoś stracił kontakt z rzeczywistością  :P

Od kiedy to broni się niewolników... eee... tego, rentierów?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpień 21, 2011, 07:36:53 »
W sumie to roznie z tym bywa ale zazwyczaj uznaje sie ze jak ktos rentierom wsadzi SBU to wlasciciel jednak rusza pupencje je usunac. (chociaz roznie z tym bywa) Jak to ma byc na zasadzie haraczu to sorry ale kazdy normalny sojusz ich wysmieje.  To co robi Raiden to chyba taka proba nachapania sie kasy i zbudowania bufora bo nie wiadomo co ccp zrobi jutro.

Narazie chodza plotki o 20% nerfie HP i DPS na supercapsach ale patrzac po wypowiedziach w topicu o null to momentami szczeka mi opada jak widze wypowiedzi panow z ccp. Widac wyraznie ze tak wysoka bariera wejscia do null jaka jest teraz CCP kompletnie sie nie podoba.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpień 21, 2011, 07:47:38 »
  Raiden jest obecnie w najgorszej sytuacji. Są na Razorowym zadupiu (a wiadomo co się stało z Razorem). Nikt nie chce z nimi walczyć supercapsami (bo nie ma już bezmózgów), a subcapsami nie umieją. Np. "zajebiste" x13, rok temu- omg jaki świetny pirate corp. Dzisiaj mają tyle supercapsli i bitter vetów, że wyciągają po 300 killi miesięcznie. Nerfbat dorżnie ich na amen, to chcą zabłysnąć póki mogą.

  Tbh obraz evki jaki przedstawiacie, jest strasznie blady, aż do przesady. Po prostu wszyscy źle do tego podchodzą. Zamiast odczekać, aż DRF się rozpadnie od środka z braku resetów, albo piloci SCków obumrą z nudów, wszyscy starają się na siłę dać im good fights. Uczcie się historii ludzie, najwięcej Rusów popadało od głodu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpień 21, 2011, 09:53:08 »
Od kiedy to broni się niewolników... eee... tego, rentierów?
dla przykładu - Legion of Death i Shadow of death  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpień 21, 2011, 09:54:49 »
dla przykładu - Legion of Death i Shadow of death  :)

Atlas, AAA, Inititiative....


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpień 21, 2011, 10:05:39 »
Atlas, AAA, Inititiative....
Aj...wiem o tym :-P Dałem Ci tylko przykład zdrowego podejścia i tego jak powinno być wszędzie.
A to że Raiden tak podchodzi do sprawy to tylko mnie cieszy, już jest z nimi sporo fajnej zabawy, a co będzie jak zechcą zainstalować swoich niewol...yyy... rentierów ?  ;D :P
Zreszta pożyjemy zobaczymy, sprawa jest dość świeża, Raiden skupił się tylko na trzech systemach, dalej nie brnie mimo że ma możliwości i piloci strasznie się nudzą... chyba że mieli nadzieję że w ten sposób sprowokują naszą flote superów do bitki i je zmasakrują... Na tę chwile nie bardzo rozumiem ich działania, bo skoro chcą zaorać Provi pod swoje uprawy, a nie prą naprzód mimo braku oporu tylko siedzą w jednym systemie... o co więc im dokłądnie biega?  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpień 22, 2011, 16:55:30 »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:09:00 »
Ehh mowia zeby nie karmic trolli ale trodno. Jak bys nie zauwazyl to ostatnio cale nasze euro tz rfuje wieze z technetium itp. na polnocy. I taktyka ta zaczyna przynosic efekty bo supercapsy hostow lataja jak z pieprzem przez cale eve. Na chwile obecna dawanie wam jakichkolwiek GF mija sie z celem biorac pod uwage powod waszego backstabu i ostatnie plotki na temat waszych ukladow z DRF obrona tych wiez ma sredni sens. Zawsze mozemy postawic je spowrotem jak sytuacja sie wyklaruje i nie bedziemy musieli sie martwic ze np. supercapsy DRF "przypadkiem" przyleca wam na pomoc. Zwlaszcza w sytuacji gdzie DRF hotdropuje tytanami wszystko co sie rusza eu tz.
Pod wzgledem reputacji i szacunku to straciliscie na tej calej sytuacji niesamowicie i mysle ze jak ktos wkoncu pojawi sie spalic ten wasz kurnik w esoteri to wiekszosc eve raczej jeszcze poda podpalaczom zapalki niz wam pomoze.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 23:20:37 wysłana przez Rabbitofdoom »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:00:40 »
Sojusz AAA a raczej arogancja CO sojuszu i jego najbliższych podkomendnych była znana od dawien dawna a co za tym idzie brak szacunku do sojuszników. Jak widać "poszli o jeden most za daleko" w okazywaniu braku szacunku sojusznikom i teraz ponoszą tego konsekwencje a jak to zaprocentuje na przyszłość to czas pokaże.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpień 23, 2011, 08:25:04 »
Gdbyscie zresetowali nas po wojnie pare osob by sie zdziwilo ale takie jest eve. Zrobiliscie to w srodku wojny i odrazu zaczeliscie atakowac nasze zaplecze. Sorry ale w tym momencie stwierdzenia o naszej i jakiekolwiek inne wymowki mozecie sobie wsadzic gdzie swiatlo nie dochodzi bo wiekszosc eve "wie lepiej". Biorac pod uwage to ze DRF nawet jesli nie bylo zadnego dealu tylko podsyca plotki to wychodzicie na ludzi ktorzy wystawili dlugoletniego sojusznika za garsc anomalek.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 23, 2011, 08:59:14 »
-A- nie było naszym długoletnim sojusznikiem  ::)

Nie mamy żadnych układów z DRF. Chyba że chodzi o niepisane "kill on sight" ;)

Z doświadczenia jako diplo wiem, że nigdy nie ma dobrego momentu na reset.


Rabbit, jeżeli chcesz narzekać na sytuację, to udaj się z tym do Makalu i herca. Płacicie za ich politykę.
Cała prawda o moim graniu...


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #380 dnia: Sierpień 23, 2011, 09:05:07 »
Cytuj
Biorac pod uwage to ze DRF nawet jesli nie bylo zadnego dealu tylko podsyca plotki to wychodzicie na ludzi ktorzy wystawili dlugoletniego sojusznika za garsc anomalek.
A ja myślałem że jedynym takim sojusznikiem bylo dla C0venu SE. Za mojej pamięci (czyli odkąd gram) SW zaliczyło ze 2 albo 3 otwarte wojny z -A-

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #381 dnia: Sierpień 23, 2011, 09:56:49 »
Tak jak Skeer to dobrze ujął czas resetu nigdy nie jest odpowiedni bo ... np. można się spodziewać ataku strony przeciwnej. Co do walk z AAA to z mojej perspektywy były to roamy czyli rajdy na Wasze pozycje bez klepania infrastruktury a gdy potrzebowaliście wsparcia to nawet parę razy polecieliśmy do Was i pomagaliśmy.
Dodam może, że AAA jako pierwsze zaczęło pos bashing SE.
Postaraj się znaleźć odpowiedni komentarz na taką politykę sojuszu bo co innego roamowanie a co innego walka z infrastrukturą (swoją drogą AAA jako sojusz ma aż tyle wolnego czasu aby zajmować się klepaniem posów w stein i nie musi walczyć w innych sektorach EVE ?)

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #382 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:09:16 »

Pod wzgledem reputacji i szacunku to straciliscie na tej calej sytuacji niesamowicie i mysle ze jak ktos wkoncu pojawi sie spalic ten wasz kurnik w esoteri to wiekszosc eve raczej jeszcze poda podpalaczom zapalki niz wam pomoze.

Widzisz My doszliśmy do takiego samego wniosku co do Was, tylko wcześniej.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #383 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:12:29 »
Skeer ty to wiesz ja to wiem ale nawet jakby Xeowar napisal oficjalne stanowisko do evenews czy gdziekolwiek to malo kto wam uwierzy. Dlaczego? Dlatego ze w histori wojen eve wiekszosc backstabow w czasie wojny okazywalo sie dealami z wrogim obozem. Jak byles dyplo to powinienes to wiedziec. Dorobiliscie sie ogona ktory teraz bedzie sie za SW ciagnal i moze wrocic ugryzc was w zadek w najgorszym mozliwym momencie. Czasy takie ze nie wiadomo co CCP jutro wymysli a straszy rewolucjami za pol roku moze sie okazac ze bedziecie potrzebowac sojusznikow zeby dzialac efektywnie w npc 0.0 chociazby tylko po to zeby miec intel bo locala nie bedzie.

Doom nie zmienia to faktu ze przez ostatni dobrze ponad rok duza czesc ludzi wogule nie rozrozniala -A- block i SW jako odrebnych power blokow. I uznawano ze atak na -A- pociagnie na wojne SW i odwrotnie a w najgorszym wypadku jedna ze stron zachowa neutralnosc utrzymujac blue standy jak w czasie wojny z syskami. Nie mowiac ze sojusze -A- bloku byly takim miejscem gdzie gracze odchodzacy na dobrej stopie z roznych powodow z SW mogli odpoczac bedac blue do dawnych kumpli i odwrotnie.

Z innych wiesci GE- padlo byl tradycyjny juz bloob supercapsow. Nasi probowali zabawy bomberami ale brakowalo nam zgrania do wykorzystania tak duzej ilosci SB naraz.

Wasze posy zaczelismy klepac po tym jak SE wylogowalo tytana na szpilce w LGK i zaczelo go uzywac do atakow na nasze lotniskowce. I nie nie mamy czasu zeby klepac wasze posy ale tez nikt nie bedzie pozwalal wam bezkarnie hot dropowac  supercapsami.

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #384 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:24:56 »
-A- nie było naszym długoletnim sojusznikiem  ::)

zalezy od definicji "dlugoletnosci" ~2 lata temu (jak latalem w apa) mieliscie do siebie plusa i afaik przez ten czas nie bylo resetu.

Cytuj
Nie mamy żadnych układów z DRF. Chyba że chodzi o niepisane "kill on sight" ;)
tzn oddaliscie na pozarcie sojusznika za free?? pozostaje pogratulowac Waszemu diplo LOL - nie ma to jak dobry biznes -> strzelic sobie w stope i jeszcze nie dostac nic w zamian